Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Most hogy ennyi Picket kaptunk,bele mehetnénk akár egy cserébe is.Èn simán oda adnám az egyik jövö évi elsö körös Picket egy Top elkapóért.Ramsfan
Ezt mégis konkrétan hogy gondolod?
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
A Titans endként játszatta, holott DT-ben jobban érzi magát, ezért az egy év. Plusz így a Hawks is motivált játékost kap.undisputedly
Az oké, de ezt mi nem tudtuk neki megadni ? Vagy sokaltuk az 5 milliót ?
Mióta Fisher idejött csak arról mentek a hírek, hogy jön Jones is. Fura ez.

Ahogy N-Drew írta szépen lecsúsztunk Manninghamről és Lloyd is elhagyott minket. Innentől pedig nagyon nem tetszik a dolog. Valami nagy nevet még azért idecsábíthatnánk, mert igen csak lyukasak vagyunk még, hogy ezt draftról megoldjuk...süti
Most hogy ennyi Picket kaptunk,bele mehetnénk akár egy cserébe is.Èn simán oda adnám az egyik jövö évi elsö körös Picket egy Top elkapóért.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Titans endként játszatta, holott DT-ben jobban érzi magát, ezért az egy év. Plusz így a Hawks is motivált játékost kap.undisputedly
Az oké, de ezt mi nem tudtuk neki megadni ? Vagy sokaltuk az 5 milliót ?
Mióta Fisher idejött csak arról mentek a hírek, hogy jön Jones is. Fura ez.

Ahogy N-Drew írta szépen lecsúsztunk Manninghamről és Lloyd is elhagyott minket. Innentől pedig nagyon nem tetszik a dolog. Valami nagy nevet még azért idecsábíthatnánk, mert igen csak lyukasak vagyunk még, hogy ezt draftról megoldjuk...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Lloyd elment a Pats-be, Manningham pedig a 49ers-be igazolt... pedig pár órája még arról szóltak a hírek, hogy nagyon próbálja a Rams leigazolni és ügyködnek a szerződése részletein... néha elég követhetetlenek a dolgok :/

több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Eddig nagyon jól alakul a csapat átépitése.Szerintem eddig jó képességü játékosokat igazoltunk.
A legnagyobb problémát WR és OT hiánya okozza.Lloyd valószinü nem marad nálunk és Amendola is kérdéses.Ès ha Blackmondot se tudjuk behúzni, akkor lehet hogy kicsit szük lesz az elkapó keret.
Clevland már csak kibaszásból, mert nem kapták meg a 2. Picket behúzza BlackmondotPersze a 2. körbe elhozhatjuk Jefferit,Samut vagy Randlét,de én a 2. körbe inkább OLB Z.Brownt és DT B.Thompsont látnám.
OT is szivesebben látnék a FA.ról vagy akár egy Trade keretében egy tapasztalt játékost.
Reiff,Martin és Adams biztos nagyon tehetséges játékosok de Saffold és Smith is azok voltak,és ugye tudjuk hogy mi lett belöle.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jones ment a Seahawks-hoz.
Remélem Langford-dal nem lesz Carriker szindrómánkDiamondsHead44
Kíváncsi lennék mi vitte Jonest Seattle-be, főleg, hogy csak egy évre írt alá.
süti
A Titans endként játszatta, holott DT-ben jobban érzi magát, ezért az egy év. Plusz így a Hawks is motivált játékost kap.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jones ment a Seahawks-hoz.
Remélem Langford-dal nem lesz Carriker szindrómánkDiamondsHead44
Kíváncsi lennék mi vitte Jonest Seattle-be, főleg, hogy csak egy évre írt alá.
Langford pedig már bizonyított, szemben Carrikerrel. Ráadásul meccset sem hagyott még ki. Igaz pass-rushban nem annyira dominál, de futás ellen jó, arra meg igen nagy szükségünk van.
Egyedül az zavar, hogy más szisztémában játszott Miamiban, de azt mondják az okosok, hogy nálunk 4-3-ban is megállja a helyét.

Viszont ha már lecsúsztunk Jonesról, Manninghamet mindenképpen szeretném.
Vagy ha már kívánság műsor jöjjön Wimbley. :rolleyes:
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Miénk Langford. Ennek nagyon örülök. Egész jó kis fal kezd alakulni. Ráadásul továbbra is szeretnénk megszerezni Jonest is. Ugye a fal közepére eddig nem volt kezdő emberünk.

Szépen sikerül betömni a lyukakat minőségi játékosokkal, bár FA alatt eddig is mindig örültünk, aztán pedig alig tudta valaki hozni a tőle elvárt eredményeket. Remélem Fisherékkel már máshogy lesz.

Langford szerződése: 4 év, 24 millió, 12 garantált.süti
Jones ment a Seahawks-hoz.
Remélem Langford-dal nem lesz Carriker szindrómánk

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Miénk Langford. Ennek nagyon örülök. Egész jó kis fal kezd alakulni. Ráadásul továbbra is szeretnénk megszerezni Jonest is. Ugye a fal közepére eddig nem volt kezdő emberünk.

Szépen sikerül betömni a lyukakat minőségi játékosokkal, bár FA alatt eddig is mindig örültünk, aztán pedig alig tudta valaki hozni a tőle elvárt eredményeket. Remélem Fisherékkel már máshogy lesz.

Langford szerződése: 4 év, 24 millió, 12 garantált.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Állítólag Shaun Hill ma újra vizitel a Ramsnél és ő lesz a backup QB.Bazzani
Én eddig csak azt olvastam, hogy vagy hozzánk jön vagy marad nálatok. Mindenesetre jobban eltudnám viselni, mint Quinnt.
Tőletek pedig még Andre Fluellen is látogatást tett nálunk.

Wells szerződése 4 év, 24 misi, 13 garantált. Körülbelül, mint Myersé.
Itt van egy interjú a Packers fan site írójával: http://www.turfshowtimes.com/2012/3/17/2879579/interview-with-kevin-mccauley-packers-fansite-head-writer-about-scott

Finnagen optimista Jason Jones érkezését illetően.
"Cortland Finnegan told me he has great feeling that defensive tackle Jason Jones will join him in Sain Louis"

A Manninghames hír meg elvileg kacsa. Ne legyen, jöjjön csak ide.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Shaun Hill ma újra vizitel a Ramsnél és ő lesz a backup QB.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Scott Wells nálunk folytatja a pályafutását. A részletek még nem ismertek.
Nagyon kellett egy jó center, most ennyivel is kevesebbet kell aggódnunk. Az egyik legjobb center volt a piacon, ráadásul elég alig hagyott ki meccset. Igaz már 31 éves, de szépen elvégezte a munkáját eddig is, remélem nem nálunk szakad meg a sorozata, mint már annyi mindenkinek.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Manninghammel állítólag közel a megállapodás:
"Keep an eye on WR Mario Manningham (in St. Louis) and CB Aaron Ross (in Cincinnati). Both could officially become ex-#NYG later today."
Szerintem a bent maradt legjobb WR, jó lenne rá lecsapn, főleg, hogy Lloyd és Amendola se biztos, hogy marad. Csak tudja hozni a 2009-2010-es szezonhoz hasonló eredményeket.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Laurent Robinson egy valag pénzé lett Jaguár. 13,6 milliót garantáltan megkap. (Mondjuk ezt sokallom, de ők tudják.) Nekünk anno nem kellett, mert oljan jó volt a wr corpunk...DiamondsHead44
Ezt mondtam már mikor Dallasba került is, de inkább a Jaguars fizette túl, minthogy Robinson lenne ilyen jó. Nagyon sérülékeny, alig volt elkapása az meg, hogy Romóval egy jó csapatban kijött nem biztos, hogy a jaguároknál is menni fog, ahol hasonlóan hozzánk nem igen van elit QB. Ők tudják.

Hozzánk látogatnak a következők: Travelle Wharton, Nate Livings és Brady Quinn aki Smithnek dobált. Lassan a még elérhető összes falemberrel beszélgetünk, de senkivel sincs megállapodás. Ráadásul Winston várhatóan Kansasben folytatja. Meg ezeket a QB-kat se értem. Pont Quinn legyen Samu cseréje ?
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Laurent Robinson egy valag pénzé lett Jaguár. 13,6 milliót garantáltan megkap. (Mondjuk ezt sokallom, de ők tudják.) Nekünk anno nem kellett, mert oljan jó volt a wr corpunk...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Keressük a WR-eket is, Steve Smith és Mario Manningham esedékes vizitre.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
McClure mellett egy másik center után is érdeklődünk Scott Wells személyében. Jó lenne még draft előtt szerezni egy embert a fal közepébe.
Jason Jones mellett pedig még a delfin Lanfordot szeretnénk sorainkban tudni. Négy éve szerettem volna draftrol, azóta nem hagyott ki még egy meccset se, nem bánnám ha itt kötne ki Jonesszal együtt.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
At his introductory press conference, new Rams cornerback Cortland Finnegan says he went bowling right when free agency started Tues and bowled a 289! 😂

Rams GM Les Snead on Finnegan: "He had me at Andre Johnson."

http://twitter.com/#!/jthom1
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Shaun Hill is jön vizitre.
Ami viszont érdekes, hogy egyes madarak azt rebesgetik, hogy Amendolát látni vélték Bostonban. Persze ez csak pletyka, az viszont nem, hogy a patrióták tényleg érdeklődnek iránta is Lloyd mellett. Amendoláért egy második körös picket kaphatnánk, ami jól jönne, de így már végleg nem lenne semmi elkapónk.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Finnegan 27 milliót kap garantáltan. Aso kapott 25-öt a Phillytől. Első 3 évben 33 millió fölött, de 2012-ben csak 6 millióval terheli a sapkánkat.
Winston pénteken látogat hozzánk, miután végzett Kansasben. Jason Jones pedig ma volt nálunk, annak ellenére, hogy jól érezte magát, még meglátogatja a seahawksékat is.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az első 2 szerintem okés. Smith nálam nem nyerő. Bell-t nem tudom hova tenni. Ha Fisher bizalma kell neki, akkor bármi lehet.
a C szerintem sorsdöntő tényező.
(nekem különben is az OL a legfontosabb)DiamondsHead44
Azért Saffold se egy LT kaliber szerintem. Bell meg sajnos 8 év alatt 2 szezonban tudott minden meccsen pályára lépni és ez se túl biztató. A jó öreg Goldberg meg ott van még mindenesnek. Viszont így is csak hárman vannak, kéne FA-ról is valaki és draftról is.
Például: Rams are talking to Atlanta free-agent center Todd McClure, but nothing serious yet.
http://twitter.com/#!/jthom1
Csak már ő is 35 éves. Mondjuk Saturday és Wiegmann is jól tolja idősebben. Lehet nem lenne rossz választás, ha valami olcsóbb összegért idejönne 1-2 évre.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Dahl és Saffold biztos. szerintem Smith-ben is látnak fantáziát, különben már elindult volna az olló. Bell meg Titans-ból jött...
csak a center a hiányposzt. ha nem FA akkor Konz? (csak viccelek)DiamondsHead44
Csak szerintem pont nem állnak a helyzet magaslatán. Biztos, hogy túlélne mögöttük még egy éved Szomorú Samu ?süti
az első 2 szerintem okés. Smith nálam nem nyerő. Bell-t nem tudom hova tenni. Ha Fisher bizalma kell neki, akkor bármi lehet.
a C szerintem sorsdöntő tényező.
(nekem különben is az OL a legfontosabb)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dahl és Saffold biztos. szerintem Smith-ben is látnak fantáziát, különben már elindult volna az olló. Bell meg Titans-ból jött...
csak a center a hiányposzt. ha nem FA akkor Konz? (csak viccelek)DiamondsHead44
Csak szerintem pont nem állnak a helyzet magaslatán. Biztos, hogy túlélne mögöttük még egy éved Szomorú Samu ?
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fisher elmondta, hogy továbbra is nézelődünk WR után, akár még trade-del is.
Jobb lenne inkább valahogy rábírni Lloydot a maradásra, bár egy Marshall trade félének tudnék örülni. Viszont továbbra sincs biztos pont az O-line-ban...süti
Dahl és Saffold biztos. szerintem Smith-ben is látnak fantáziát, különben már elindult volna az olló. Bell meg Titans-ból jött...
csak a center a hiányposzt. ha nem FA akkor Konz? (csak viccelek)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fisher elmondta, hogy továbbra is nézelődünk WR után, akár még trade-del is.
Jobb lenne inkább valahogy rábírni Lloydot a maradásra, bár egy Marshall trade félének tudnék örülni. Viszont továbbra sincs biztos pont az O-line-ban...