Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem hosszú idő után az első szezon amikor nem kell már több CB. Persze ha megint kidől mindenki nyilván kéne, de ilyen erővel akkor akárhova húzhatnánk, mert nem csak CB fog kidőlni.
A Finnegan Fletcher egy jó kezdő páros, míg Murphy és Gordy hó nickelnek, rajtuk kívül meg még van egy pár töltelék.
Akkor már inkább SS, mert se Stewart se Dahl nem tud mit kezdeni a passzokkal... de tőlük jobbat meg nem hiszem, hogy találunk a hátsó körök valamelyikében.

Új igazolásunk Quinn Ojinnaka OL.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Brownt 1/6-ra nagyon nem érné meg. Amúgy jó. Akkor eddig 2. körben mindannyian egy OLB, DT párost szeretnénk. 😀
Még amin agyalok. Ugye Samun igen sok múlik most. Nem-e lenne jobb ha az első körökben csak fal erősítésre és elkapókra koncentrálnánk... Védelem végülis tavaly is egész jól bírta még a támadóalakulat meg nem döglött. Finnegannel pedig a sec is igen sokat javult, főleg ha Fletcher is ott tudja folytatni ahol abbahagyta.

OLB-nek egyébként nálunk járt Jo-Lonn Dunbar. A guard poziciót pedig Chilo Rachallel próbáljuk erősíteni. Guard pozicióban egyébként volt róla szó, hogy az egyik 3. körös pickünket billsnek adjuk Urbik vagy Rinehartért. Szerintem jobban járnánk.süti
Lehet, hogy tényleg pazarlás lenne az 1. Brown-ra vesztegetni. :/ Akkor viszont a Blackmon után maradó valamelyik WR kell 1/6-ra, vagy esetleg még DeCastro (OG) is szóba jöhetne (Sok helyen ajánlgatták a Rams figyelmébe. De inkább legyen meg Blackmon 😉 ).
Az is jó dolog lenne persze, ha pár need-et ki tudnánk pipálni még a draft előtt, és akkor tényleg mehetnének a pick-ek a falerősítésre. A secondary-be viszont biztos, hogy kéne még húzni valamit (CB, vagy akár Safety), mert most még nem vagyok maradéktalanul elégedett, és gondolni kell az esetleges sérülésekre is (néha úgy érzem, mi vagyunk a Team Porcelan).
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Brownt 1/6-ra nagyon nem érné meg. Amúgy jó. Akkor eddig 2. körben mindannyian egy OLB, DT párost szeretnénk. 😀
Még amin agyalok. Ugye Samun igen sok múlik most. Nem-e lenne jobb ha az első körökben csak fal erősítésre és elkapókra koncentrálnánk... Védelem végülis tavaly is egész jól bírta még a támadóalakulat meg nem döglött. Finnegannel pedig a sec is igen sokat javult, főleg ha Fletcher is ott tudja folytatni ahol abbahagyta.

OLB-nek egyébként nálunk járt Jo-Lonn Dunbar. A guard poziciót pedig Chilo Rachallel próbáljuk erősíteni. Guard pozicióban egyébként volt róla szó, hogy az egyik 3. körös pickünket billsnek adjuk Urbik vagy Rinehartért. Szerintem jobban járnánk.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Na, akkor én is összeállítottam egy Mock-ot, hogy kiket látnék szívesen a csapatnál. Persze én is csak abból tudok kiindulni, amit a külföldi oldalak írnak a prospect-ekről, meg sokukról van videó a youtube-on, de ugye ott van a lehetséges bust esélye egy-két névnél (szóval nem leszólni!).

1/6 - Nem kérdés, hogy Blackmon. Kell egy megbízható elkapó Samukának. Ha nem jön össze, akkor viszont OLB-t (Z.Brown) húznék, esetleg CB-t (M.Claiborne)

2/1 - Ha megvan Blackmon, akkor Z. Brown. Ha nincs, akkor A. Jeffery (WR)

2/6 - J. Worthy (DT), szerintem nagyon is illenne a védelmünkbe. Esetleg K. Osemele (G/OT) is jó húzás volna.

3/2 - DT/OT a 2/6-os picknek megfelelően, például D. Wolfe (DT) vagy J. Allen (OT)

4/1 - R. Turbin szerintem is jó kis backup RB lenne SJ mögött

6/1 - CB (akkor is ha Claiborne-t behúztuk) - és tulajdonképpen bárkit választhatnánk, akit előrébb soroltak, de nem vittek még el (R. Steed vagy K. Tandy pl.)

7/1 - WR (L. Lewis, D. Wylie, R. Matthews)

Talán a 4. és 6. körös picket felcserélném, ha nem Claiborne-t húzzuk elsőnek. Akkor 4.-re mennék a CB-ért, és 6. körben húznék csak RB-t.

Na, lehet szétcincálni! 😛
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyelőre nem tervezünk új DC kijelölését... Mondjuk ha házon belülről kéne megoldani akkor tényleg McGinnis lehet az esélyes. Egyre kíváncsibb vagyok már erre a szezonra...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szerintem Dave McGinnis lesz, de ugye Fisher is védekező szemléletű HC szóval megosztják majd a dolgokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
ja és ahogy elnézem ,kereshetünk új DCt 😕

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Akkor most megnyugodtam, mert szinte névre pontosan így néz ki a mockom. 😀

Egyébként van ahol Claiborne írják hozzánk, és akkor Fletcherrel és Murphyvel nagyon fasza secondarynk lenne. Ami igaz, csak ez szép nagy lökés lehet Samunak a "Carrosodás" irányába.süti
Most hogy itt van Finnegan én nem húzznám be Claibornt.
Akkor már inkább Reiffot és nem Poet ,mert szerintem nagyobb a külömbség az elsö és masodik körös OT mint a DT között.

Ès én még Amendolát is elcserélném egy 2. körös pickért.Túl sokat volt sérült.
Ès a 2. körbe két WRt draftolnék Persze ha nem jön be Blackmon!

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Gregg Williams határozatlan idejű eltiltás kapott, ügyére legközelebb a 2012-es szezon végén tér vissza a liga...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor most megnyugodtam, mert szinte névre pontosan így néz ki a mockom. 😀

Egyébként van ahol Claiborne írják hozzánk, és akkor Fletcherrel és Murphyvel nagyon fasza secondarynk lenne. Ami igaz, csak ez szép nagy lökés lehet Samunak a "Carrosodás" irányába.
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Hát akkor kezdem én.
Ha igy marad és a Fa-ról nem jön már senki akkor én így draftolnék .

1/6.Pick WR Justin Blackmon
Ha nem lesz bent akkor elég nagy szarba vagyunk .Akkor nem marad más mint OT Reiff,és a 2.körbe egy WR.(Jeffery.Sanu,Randle)

2/1 Pick OLB Zach Brown
Már az elsö naptól nagy segítségünkre lenne.

2/6 Pick DT Kendall Reyes v.Brandon Thompson
Langford mellé kell még valaki

3/2 Pick Amini Silatolu, G,
Az OL-ra ráférne egykis vérfrissités

4/1 Pick CB Leonard Johnson

6/1 Pick Robert Turbin, RB,

7/1 Pick Risard Matthews, WR/PR,

Azért nem választanék korábban RBt mert egyrészt ezen a poszton van a liga egyik legjobb játékosa másrészt rengeteg a lyuk amit bekell tömnünk.
Èn jövöre az egyik elsö körös pickel hozznék el valakit,aki mélto utodja lehetne Jacksonnak.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lassan bowlhus mock draft, úgyhogy kérném a rams fanokat, hogy osszák meg velem, hogy ők hogyan draftolnának. Melyik körben milyen posztra szeretne embereket, 1/6-ra meg konkrétan párat, mert rohadtul nem tudom ki kéne ha kimegy Blackmon... Floyd, mert nincsen WR-ünk ? Reiff, mert nem stabil az az OL? Poe, mert a DL is szar ? Richardson, mert hiába SJ mégis az egyik legjobb prospect ?

Illetve ha valaki szeretné kipróbálni magát akkor átadom a helyem, én voltam tavaly is.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1169&p=10
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Persze ha bent marad 😊Ramsfan
Arról volt szó, hogy ha a draft előtt sikerülne letradelni, akkor be lehetne próbálkozni Wallace-nál. Ha a draft alatt találnátok vevőt az 1/6-ra, akkor már hiába, mert az RFA tenderrel ellátott játékosokért csak április 20-áig lehet jelentkezni offer sheettel.
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
egy játékost tudok elképzelni akiért esetleg feljönne valaki és pedig
RB Trent RichardsonRamsfan
És ha 1/4-nél elviszi a Browns, esetleg 1/5-nél a Bucs?vassadi
Persze ha bent marad 😊

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
egy játékost tudok elképzelni akiért esetleg feljönne valaki és pedig
RB Trent RichardsonRamsfan
És ha 1/4-nél elviszi a Browns, esetleg 1/5-nél a Bucs?
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
De ha sikerülne hátratrade-elni még 15-20 körülire nektek, akkor simán vállalható lenne Wallace.szaba
Nem hiszem, hogy a draft előtt találnának vevőt az 1/6-ra.vassadi
egy játékost tudok elképzelni akiért esetleg feljönne valaki és pedig
RB Trent Richardson

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
De ha sikerülne hátratrade-elni még 15-20 körülire nektek, akkor simán vállalható lenne Wallace.szaba
Nem hiszem, hogy a draft előtt találnának vevőt az 1/6-ra.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
a 3-4 DE vs 4-3 DT dologra gondolok, Carriker elég jól muzsikál 3-4-ben, anno így is draftoltuk, mert a konverzió a mi csodafegyverünk, csak soha nem jön be.DiamondsHead44
azért ez nem igaz; idéntől csak backup lesz
sőt tavaly is az lett volna, csak Jenkins megsérült a szezon elején

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Jones ment a Seahawks-hoz.
Remélem Langford-dal nem lesz Carriker szindrómánkDiamondsHead44
Kíváncsi lennék mi vitte Jonest Seattle-be, főleg, hogy csak egy évre írt alá.
Langford pedig már bizonyított, szemben Carrikerrel. Ráadásul meccset sem hagyott még ki. Igaz pass-rushban nem annyira dominál, de futás ellen jó, arra meg igen nagy szükségünk van.
Egyedül az zavar, hogy más szisztémában játszott Miamiban, de azt mondják az okosok, hogy nálunk 4-3-ban is megállja a helyét.

Viszont ha már lecsúsztunk Jonesról, Manninghamet mindenképpen szeretném.
Vagy ha már kívánság műsor jöjjön Wimbley. :rolleyes:süti
a 3-4 DE vs 4-3 DT dologra gondolok, Carriker elég jól muzsikál 3-4-ben, anno így is draftoltuk, mert a konverzió a mi csodafegyverünk, csak soha nem jön be.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hát nem tudom hogy ezzel a statisztikával mennyire lenne segitségünkre.Ramsfan
Én se gondoltam komolyan, hogy ő lesz a megváltó. 😊
Mindenesetre inkább blokkoló TE, azért ilyenek a statjai.süti
így van, ő blokkoló típus. Bajema free és nem úgy néz ki, hogy Fisherék vele képzelik el 2012-t

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát nem tudom hogy ezzel a statisztikával mennyire lenne segitségünkre.Ramsfan
Én se gondoltam komolyan, hogy ő lesz a megváltó. 😊
Mindenesetre inkább blokkoló TE, azért ilyenek a statjai.
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ha már a nagyhalak kicsúsztak a kezeink közül, legalább érdeklődünk Matt Mulligan iránt !süti
CAREER STATSMORE
Season Team Receiving Rushing Fumbles
G GS Rec Yds Avg Lng TD Att Yds Avg Lng TD FUM Lost
2011 New York Jets 16 9 5 58 11.6 41 0 -- -- -- -- -- -- --
2010 New York Jets 13 1 0 0 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- --
2009 New York Jets 5 1 1 2 2.0 2 0 -- -- -- -- -- -- --
TOTAL 6 60 10.0 41 0 0 0 0.0 0 0 0 0


Hát nem tudom hogy ezzel a statisztikával mennyire lenne segitségünkre.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha már a nagyhalak kicsúsztak a kezeink közül, legalább érdeklődünk Matt Mulligan iránt !
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Most hogy ennyi Picket kaptunk,bele mehetnénk akár egy cserébe is.Èn simán oda adnám az egyik jövö évi elsö körös Picket egy Top elkapóért.Ramsfan
Ezt mégis konkrétan hogy gondolod?szaba
Ahogy Chicago elhozta B.Marshalt két 3. körös Pickért ugyanugy mi is megprobálhatnánk egy cserét.
Ha jól tudom M.Wallacet WR a Steelerstöl el lehetne hozni egy elsö körös Pickért.Hogy aztán megérné e vagy nem az már megint más kérdés.Ramsfan
Ja. Mondjuk Marshall spéci eset. De ha sikerülne hátratrade-elni még 15-20 körülire nektek, akkor simán vállalható lenne Wallace. De rajta kívül más top elkapót nagyon nem látok mozdítható státuszban.
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Most hogy ennyi Picket kaptunk,bele mehetnénk akár egy cserébe is.Èn simán oda adnám az egyik jövö évi elsö körös Picket egy Top elkapóért.Ramsfan
Ezt mégis konkrétan hogy gondolod?szaba
Ahogy Chicago elhozta B.Marshalt két 3. körös Pickért ugyanugy mi is megprobálhatnánk egy cserét.
Ha jól tudom M.Wallacet WR a Steelerstöl el lehetne hozni egy elsö körös Pickért.Hogy aztán megérné e vagy nem az már megint más kérdés.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/