Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nocsak, nocsak! a végén még QB-t draftolunk az 1. körben?
Fisher said there’s a good chance the Rams will move up or move down from the sixth spot come draft day. He also said that the team fielded trade offers for Sam Bradford. It’s not known if the Browns were one of the bidders, although Pat Shurmur’s history with Bradford suggests that they might have thrown the idea in the Rams’ direction at some point.DiamondsHead44
Nos, ezeket ugye főleg a remek szakírók generálják, de ugye emlékeztek ezekre a hírekre?
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ott hogy vélhetően Tannehillért mennétek fel.Delonso_
Szerintem te itt összekeversz valamit .Nekünk semmi szükségünk nincs QB-re legalább is nem az elsö három körbe .Nem gondolod komolyan hogy felmegyünk 1/4 re és behúzzuk Tanehillt?
Ha valakiért fel mennénk ,az WR Blackmon lenne vagy esetleg Kalil

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ott hogy vélhetően Tannehillért mennétek fel.Delonso_
Ezt nem tudom, hogy hozták össze az újságírók.
Tegnapi hír:
Coach Jeff Fisher suggested Sam Bradford has the potential to become the best quarterback in the NFL.
Fisher came to the conclusion after speaking to his friends around the NFL, one of whom believes Bradford "may be one of the better quarterbacks -- or the best quarterback —- in the league, he just hasn't had a chance to prove it yet." Fisher never waffled on keeping Bradford over drafting Robert Griffin III because he believes the former is a "very, very impressive player" with "tremendous upside."
Sztem Kalilért menne fel a Rams, ha a Vikings elengedi. De a Tannehillért menő verseny (már ha van ilyen 😀 ) miatt ez túl sokba kerülne sztem. Megy a hírgyártás...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ott hogy vélhetően Tannehillért mennétek fel.
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Az NFL oldalon már megint arról írnak,hogy többek között mi is nagyon érdeklödünk a Brownsnál,egy lehetséges cserére. :mad:
Egyszerüen nem is értem ,hogy mit akarnak.A plussz pickeket amit kaptunk a Redskinstöl,azt most oda adjuk a Brownsnak????
Minek kell igy beszarni hogy nem kapjuk meg Blackmondot.
Èn is nagyon örülnék neki de ha kimegy akkor még mindig bent marad egy valag nogyon jó játékos (Richardson,Claiborne).Inkább probálnánk meg lefelé menni 1-2 plussz pickért .Pl: csere Miamival egy 2. pickért.
1/10 OT R.Reiff
2/1 WR K.Wright
2/6 DT K. Reyes
2/10 CB J.Jenkins vagy OLB Z. Brown

Hol itt a probléma???? 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
érdekel valakit? http://rams.blog.nepsport.hu/krankovics
Mostanában gondolkodtam, hogy újra kéne indítani a blogomat, mert hiányzik az írás...
Nem tudsz valami pontosabbat ?süti
Milyen pontosabb kellene? Mi vezetünk seahawks blogot, annak jót tesz a nemzeti sport és népsport támogatása.

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Fisherek rendesen ramentek a Dlinera az biztos. 😊 Igazabol egyre tobbet foglalkozom a Richardson draft gondolataval es lassan abszolut nem bannam.Jo kezu bivalyeros futo, aki abszolut tudna tehermentesiteni S.J-t, amire nem volt pelda a palyafutasa soran.Motivacioban sem lesz hiba egyikuk reszerol sem.S.J reszerol alapbol nem a mentalitasat ismerve, Richardsonnal pedig, hogy liga elit futoval dolgozhat egyutt.
Jo kis szezon lesz, zavart erzek az eroben 😀

Cotchery marad az acélvárosban, viszont hozzánk jött Trevor Laws Phillyből. Jó kis DL rotáció állt össze az offseason alatt, már csak egy kezdő DT kell a draftról.

További érdekesség, hogy egyre több oldalon arról szólnak a hírek, hogy Richardsont draftolná a rams.süti

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Cotchery marad az acélvárosban, viszont hozzánk jött Trevor Laws Phillyből. Jó kis DL rotáció állt össze az offseason alatt, már csak egy kezdő DT kell a draftról.

További érdekesség, hogy egyre több oldalon arról szólnak a hírek, hogy Richardsont draftolná a rams.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
érdekel valakit? http://rams.blog.nepsport.hu/krankovics
Mostanában gondolkodtam, hogy újra kéne indítani a blogomat, mert hiányzik az írás...
Nem tudsz valami pontosabbat ?
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
érdekel valakit? http://rams.blog.nepsport.hu/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az edzői gárda 2012-ben:
* HC: Jeff Fisher
* DC: Greg Williams (deleted)
* Assistant head coach: Dave McGinnis
* Offensive coordinator: Brian Schottenheimer
* Quarterbacks: Frank Cignetti
* Running backs: Ben Sirmans
* Wide receivers: Ray Sherman
* Tight ends: Rob Boras
* Offensive line: Paul Boudreau Sr.
* Asst. offensive line: Andy Dickerson
* Offensive quality control: Andy Sugarman
* Defensive line: Mike Waufle
* Asst. defensive line: Clyde Simmons
* Linebackers: Blake Williams
* Asst. linebackers: Joe Bowden
* Secondary: Chuck Cecil
* Asst. secondary: Brandon Fisher
* Defensive quality control: Dennard Wilson
* Special teams coordinator: John Fassel
* Asst. special teams: Paul Boudreau Jr.
* Strength and conditioning: Rock Gullickson
* Asst. strength and conditioning: Adam Bailey

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
jön vizitre Floyd és Coples isDiamondsHead44
Meg Dwight Bentley, Alameda Ta'amu és Kelechi Osemele.
Osemele-nek nagyon tudnék örülni. Szép megtermett és elvileg guardba is átrakható. Így, hogy egyik tackle-ünk se az igazi, és LG-nk sincs jól jönne 2.-3. körben egy ilyen mindkét poszton játszani tudó játékos. Őt akartam húzni mockban is, de hamarabb kiment.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
jön vizitre Floyd és Coples is

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
így se lenne rossz 😉DiamondsHead44
Az elején eldöntöttem, hogy a 4 top prospect közül azt húzom aki bent marad, így jött Claiborne. Jobb, mint Reiff és legalább meg van oldva egy jó ideig a corner problémánk. Fletcherrel és Murphyvel kiegészülve meg nagyon szép kis brigád lenne.
2. körben egyedül Hillt húztam volna, mert ő legalább magasabb, mint a többi elkapónk, ráadás egy jó combine-on van túl, így belőle lehet még valaki és nem csak egy 3-4. számú WR lesz. Ha ő kiment volna előttem, nem is húztam volna WR-t...
Worthyt azt hiszem nem kell magyaráznom... 2/1-re is ő volt a másik jelölt, így örültem, hogy eddig csúszott.
Schwartz már érdekesebb... 10 pickkel előtte ment ki mindenki aki szerettem volna helyette. Osemele, Sanders, Brooks, Lewis, Kendricks. OLB-t kiestek, így rajta meg Washingtonon agyaltam. Mindegyik oldal össze-vissza írta őket, a boardomon meg be volt jelölve sleepernek... így maradt ő. Nem tudom mi lesz belőle.
Robinson meg megint érthető, bár Spence vagy Bradham lett volna az első számú célpontom, de szerintem ő se lesz rossz.
Looneyt úgy húztam be, hogy a boardomon se szerepelt... de sok helyen 6-10. legjobb OG-nek írják, nfl.comon is 69.7-es értékelése van. A bibi csak az, hogy a senior bowlon eltörte a lábát, így valószínűleg IR-en kezd...
RB-k közül Poole maradt meg a végére, sajnos elkapásokban nem olyan jó, de így is szép húzás 7. körben.
Gideon meg jó suliból jött, amennyit láttam jól is játszott, lehet belőle akár SS is, még hátha jobb lesz, mint Stewart és Dahl.

Egyedül az OL-lel nem tudom mi lenne egy ilyen drafttal. Schwartz inkább RT-nek lenne jó, guardba meg nem illene be. Így vagy kilükné Smitht és ugyanott vagyunk, vagy menne LT-be és Saffold menne guardba, ami meg nem tudom mennyivel jobb biztosítás Samu számára. Szerencsére bő 2 hét múlva majd Sneadék fognak ezen agyalni és rajtuk lesz az igazi felelősség.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mock draft játék eredménye:
1. Morris Claiborne CB
2. Stephen Hill WR
2. Jerel Worthy DT
3. Mitchell Schwartz OT
4. Keenan Robinson OLB
6. Joe Looney OG
7. Tauren Poole RB
7. Blake Gideon FSsüti
így se lenne rossz 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mock draft játék eredménye:
1. Morris Claiborne CB
2. Stephen Hill WR
2. Jerel Worthy DT
3. Mitchell Schwartz OT
4. Keenan Robinson OLB
6. Joe Looney OG
7. Tauren Poole RB
7. Blake Gideon FS
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
akik már biztosan tudhatók, hogy jönnek hozzánk felmérésre a draft előtt:DiamondsHead44
Jön Janoris Jenkins is. Milyen szép párost alkotna Finnegannel. 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha nem trédelünk tovább lefelé és TR bent lesz 1-6-nál, szerintem behúzzuk. Fisher is inkább a klasszikus játékot preferálja, Schotti is szereti, ha tudja a futókat cserélgetni és mára szinte csak mi vagyunk az egyetlen csapat, ahol nincs 2 közel hasonló tudású RB.DiamondsHead44
Az tény, hogy jobban szeretik a klasszikus játékot, de back-up RB-t húzhatunk később is, úgyis ott van James meg Polk a 3.-4. köröknél. Ráadásul szerintem Cadillac is jól megoldotta a feladatát, míg SJ nem volt, utána meg már Spangliék érthetetlen módon nem használtak más RB-t... Ha meg TR-rel egy amolyan Jacobs-Bradshaw féle futójátékot szeretnénk kivitelezni meg kéne egy olyan fal is, mint new yorkban, nem beszélve arról, hogy FB-ünk sincs. Mondjuk Jackson évek óta 1000 yard felett fut...
TR hasonlóan jó elkapásokban is -pro-dayen egy kézzel kapot el olyan labdát, amilyet az elkapóink kettővel is rendre elejtenek- így tudná segíteni Bradfordot is. Rövid kisspasszok amiért évek óta könyörgünk, aztán SJ és TR is tudna még hozzá rakni pár yardot elkapás után.

Igazából most, hogy ezt leírtam jobban örülnék neki, mint Blackmonnak. 😀
A kérdés szerintem csak az lesz, hogy idén próbálunk-e minél több tehetséget beszerezni akár a needek kárára is, és majd a jövő évi első körös pickekkel kiegészülve alkotni egy ütőképes csapatot, vagy inkább idén rámenni a needekre és jövőre BPA-zni.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
akik már biztosan tudhatók, hogy jönnek hozzánk felmérésre a draft előtt:
Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
Michael Brockers, DT, LSU
Morris Claiborne, CB, LSU
Mychal Kendricks, LB, Cal
Ronald Leary, OG, Memphis
Rueben Randle, WR, LSU
Trent Richardson, RB, Alabama
Brian Stahovich, P, San Diego State
Jerel Worthy, DT, Michigan State

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Meg továbbra is agyalok, hogy érdemes lenne-e behúzni 1/6-ra Richardsont vagy Caliborne-t ha Blacmon és Kalil kimegy... Mert ugye sokkal jobb prospectek, de a jelenlegi falunk mögött már luxosnak is számítana ? DeCastrót semmiképpen nem húznám 1/6-ra, Reiff meg nem tudom mennyire állná meg a helyét LT-nek, mert ha Smithhez hasonlóan ő is jobb oldalon kötne ki se lennénk beljebb...süti
ha nem trédelünk tovább lefelé és TR bent lesz 1-6-nál, szerintem behúzzuk. Fisher is inkább a klasszikus játékot preferálja, Schotti is szereti, ha tudja a futókat cserélgetni és mára szinte csak mi vagyunk az egyetlen csapat, ahol nincs 2 közel hasonló tudású RB.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
jó lenne még néhány helyet letrédelni és az 1. körben elhozni DeCastro-t
aztán egy WR-t és egy jó OLB-t a 2. körben
a harmadikban meg egy jó DT anyagot
(mondom mindezt úgy, hogy Blackmoon-t nagyon bírom és örülnék neki is)DiamondsHead44
Én is valami ilyesmit szeretnék.
Bár reménykedem benne, hogy a Viks eltudja cserélni a pickjét és valaki feljön Richardsonért vagy Blackmonért és hozzánk meg lecsúszna Kalil... :rolleyes: Saffold meg mehetne guardba és máris jobban néz ki a fal. Utána pedig jöhet a WR/OLB/DT pick.

Meg továbbra is agyalok, hogy érdemes lenne-e behúzni 1/6-ra Richardsont vagy Caliborne-t ha Blacmon és Kalil kimegy... Mert ugye sokkal jobb prospectek, de a jelenlegi falunk mögött már luxosnak is számítana ? DeCastrót semmiképpen nem húznám 1/6-ra, Reiff meg nem tudom mennyire állná meg a helyét LT-nek, mert ha Smithhez hasonlóan ő is jobb oldalon kötne ki se lennénk beljebb...
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
21 olyan játékos van az NFL-ben, akiket 2008 óta legalább 6 alkalommal sárgáztak meg roughing the passer, unnecessary roughness vagy egyéb personal foul szabálytalanság miatt. Közülük 2 játékost igazoltunk az offseason-ben. Finnegan-t 11, Hayes-t 6 esetben büntették. ütős csapat leszünk.
és mi lett volna akkor, ha a bounty-zás nem kerül nyilvánosságra... 😂DiamondsHead44
Le lett bontva Spangli 4 pillére. 😉

Ami jobban aggaszt, hogy elment Bell is, így Dahl mögött gyakorlatilag nincsen normális guardunk. Esetleg Goldberget lehet majd bevetni, de ez így nagyon szánalmas fal a bust Smithszel és a nem LT-nek való Saffolddal kiegészülve... Samu helyében már most kötnék egy jobb biztosítást...süti
jó lenne még néhány helyet letrédelni és az 1. körben elhozni DeCastro-t
aztán egy WR-t és egy jó OLB-t a 2. körben
a harmadikban meg egy jó DT anyagot
(mondom mindezt úgy, hogy Blackmoon-t nagyon bírom és örülnék neki is)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
21 olyan játékos van az NFL-ben, akiket 2008 óta legalább 6 alkalommal sárgáztak meg roughing the passer, unnecessary roughness vagy egyéb personal foul szabálytalanság miatt. Közülük 2 játékost igazoltunk az offseason-ben. Finnegan-t 11, Hayes-t 6 esetben büntették. ütős csapat leszünk.
és mi lett volna akkor, ha a bounty-zás nem kerül nyilvánosságra... 😂DiamondsHead44
Le lett bontva Spangli 4 pillére. 😉

Ami jobban aggaszt, hogy elment Bell is, így Dahl mögött gyakorlatilag nincsen normális guardunk. Esetleg Goldberget lehet majd bevetni, de ez így nagyon szánalmas fal a bust Smithszel és a nem LT-nek való Saffolddal kiegészülve... Samu helyében már most kötnék egy jobb biztosítást...
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
21 olyan játékos van az NFL-ben, akiket 2008 óta legalább 6 alkalommal sárgáztak meg roughing the passer, unnecessary roughness vagy egyéb personal foul szabálytalanság miatt. Közülük 2 játékost igazoltunk az offseason-ben. Finnegan-t 11, Hayes-t 6 esetben büntették. ütős csapat leszünk.
és mi lett volna akkor, ha a bounty-zás nem kerül nyilvánosságra... 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egy évra le is igazoltuk William Hayest.
27 éves, négy éve NFL játékos. Mikor Fischer keze alatt játszott jobban is teljesített, akkor 2. éveben kezdő is volt. Reméljük most is egymásra találnak és hozzá tesz pár sacket idén is a statisztikákhoz. Ha nem is lesz Hall szintű sack gép, Ah You pótlására úgyis tökéletes.süti
ezzel a DE-t valszeg kivehetjük a draft lehetőségek közül. így is marad elég need.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)