Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Általában azért, mert szerintük Bradford elé kellett volna falembert draftolni... Amiben van is igazság, de ezt még mindig meg tudjuk tenni...süti
Ha behúzzátok 2/1-re Martint vagy Glennt, akkor ez is meg fog oldódni...

több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
igen, eloszor en is arra gondoltam, hogy jobb lett volna ha Decastro vagy Reiff jon, aztan ha hozzaveszzuk hogy a D szinte minden mutatoban a legszarabb volt es needre jottek emberek az offseasonben, akkor abszolut vallalhato pick.
rendben lesz ez.
Nyugalmat erzek az eroben...😀

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
valahogy most(evek ota eloszor) ugy erzem nem lesz elba**va az offseason, a FO is jol dolgozott eddig, sztem a draft is jol fog elsulni.FBKrisz
A próféta szóljon belőled. 😀

Itt van egy kis interjú Brockersszel: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-pick-explosive-dt-brockers/article_2ace3b6e-2145-5176-9255-08ab4b76dbb7.html
Szimpatikus srác.
Viszont eddig ahogy néztem eléggé lehúzták a pickünket, ilyen C körüli értékelésekkel. Általában azért, mert szerintük Bradford elé kellett volna falembert draftolni... Amiben van is igazság, de ezt még mindig meg tudjuk tenni, Brockers meg ráadásul needre jött, és ráadásul igen kis hajszál választja el, hogy ő vagy Cox a legjobb DT.
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
sexy pick? masodik korben: TE, K, DE??? 😀FBKrisz
Félek, hogy a csoport ellenfeleinkhez hasonlóan mi is behúzunk valami ordas nagy faszságot. Mondjuk akár Spence-t, mert Fisher szereti és inkább behúzza körökkel előre... :/süti
valahogy most(evek ota eloszor) ugy erzem nem lesz elba**va az offseason, a FO is jol dolgozott eddig, sztem a draft is jol fog elsulni.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
sexy pick? masodik korben: TE, K, DE??? 😀FBKrisz
Félek, hogy a csoport ellenfeleinkhez hasonlóan mi is behúzunk valami ordas nagy faszságot. Mondjuk akár Spence-t, mert Fisher szereti és inkább behúzza körökkel előre... :/
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Miután Fisher és Snead megköszönte a kiváló 1. körös elemzésemet, a következő körre az alábbiakat tanácsoltam nekik: no trade és menjünk rá a need-ekre WR (Hill) , G (Glenn) és OLB (David)
FIsher jelezte, hogy ő Spence-t preferálja, így a CB pick-et is elfogadom a 2. körben (Jenkins)
:cool:DiamondsHead44
Rohadtul én is pont őket látnám szívesen. 😀 Nagyon bízok benne, hogy Fisherék is szeretnék megspórolni Samu kórházi költségeit...
Viszont a füves Jenkinsnek nem örülnék. Akkor már inkább Trumaine Johnson, ő elvileg bevethető seaftyként is, amit meg már úgy is lehetetlenség találni...

Amúgy tuti lesz valami sexy pick ami miatt a szezonkezdésik biztos, hogy anyázni fogunk... 😀süti
Jo a szo teso 😀

Samunak celpont kell es az elete 😊 utanna johet egy vadallat Lau es Dunbar melle 😀
sexy pick? masodik korben: TE, K, DE??? 😀

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Miután Fisher és Snead megköszönte a kiváló 1. körös elemzésemet, a következő körre az alábbiakat tanácsoltam nekik: no trade és menjünk rá a need-ekre WR (Hill) , G (Glenn) és OLB (David)
FIsher jelezte, hogy ő Spence-t preferálja, így a CB pick-et is elfogadom a 2. körben (Jenkins)
:cool:DiamondsHead44
Rohadtul én is pont őket látnám szívesen. 😀 Nagyon bízok benne, hogy Fisherék is szeretnék megspórolni Samu kórházi költségeit...
Viszont a füves Jenkinsnek nem örülnék. Akkor már inkább Trumaine Johnson, ő elvileg bevethető seaftyként is, amit meg már úgy is lehetetlenség találni...

Amúgy tuti lesz valami sexy pick ami miatt a szezonkezdésik biztos, hogy anyázni fogunk... 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Még jobban beleszerettem a Ramsbe 😊 Két kedvencemet is behúztátok az utóbbi két drafton, tavaly az abszolút kedvenc prospectem, Quinn, most meg Brockers 😀
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Miután Fisher és Snead megköszönte a kiváló 1. körös elemzésemet, a következő körre az alábbiakat tanácsoltam nekik: no trade és menjünk rá a need-ekre WR (Hill) , G (Glenn) és OLB (David)
FIsher jelezte, hogy ő Spence-t preferálja, így a CB pick-et is elfogadom a 2. körben (Jenkins)
:cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Cowboystol...szvsz jo pick, Diamondsnak igaza volt Fisher DL fetise miatt 😀 viszont mocskos jol nez ki igy a D fal.+ 3 masodik koros pickkel be lehet tomni a needeket minosegi jatekosokkal.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
legyszi homalyositsatok fel... nincs idom rakeresni 😕
Brockerst huztuk, kaptunk a Jagstol egy +2.korost?

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"You know, I was actually a Rams fan for a little bit," Brockers revealed. "For a little bit. I was a Dallas fan at heart, but when they had Marshall Faulk, Kurt Warner and all those guys. I like the Rams offense. I'm glad to be a Rams, glad to have this opportunity."

"Michael is a big man at 322 pounds, he's explosive," coach Jeff Fisher said. "He's very instinctive. For not having played, he can play across the face of blocks. He plays with effort. He pushes the pocket.
"There's so much ahead of him. He's going to develop into a fine player. He's a fine young man. He's the complete package. He's what you want in a defensive tackle."

"We had a plan and had scenarios for the last two weeks," Snead said. "Right now, this scenario is right on track. With our three second-round and our third-round pick, weld liked to get players who can come in and help this football team next year."
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Quinn - Langford - Brockers - Long
Ez azért nagyon durva kis fal. Legalább remélhetőleg nem fognak szarrá futni... Csak vajon később kit fogunk találni aki megvédi Samut.

Seahawks azért jobb kedvre derített. 😂
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Megy a booooo 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hjajajajaj, DeCastrót légyszíííííí.

Most azért félek, hogy fojtatja a bust gyártást az új rezsim is. 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem kell, van elég lyuk, szerintem tökéletes volt a trade ennek a franchisenak 😊tenorx
Csak Decastro maradjon bent 14-re. 😀
Mondjuk ha Fisher tényleg DL mániás, akkor arra van a legnagyobb esély. Van ott egy rakat: Cox, Brockers, Poe... Kezdő DT-nk Langfordon kívül úgysincs, de szerintem az offense-t kéne erősíteni, mert az volt a borzalmasabb. Floyd talán eshet még addig.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem kell, van elég lyuk, szerintem tökéletes volt a trade ennek a franchisenak 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én is örülök. Claiborne jöhetett volna, de CB annyira nem kellett nekünk. Jobb az a +2. kör, és így már van 3 is.
1/14 még érdekes lesz, illetve, hogy a sok 2. körös pickek kötül beáldozzuk-e valamelyiket, hogy feljöjjünk az elsőbe.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jó trade, ez kell 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jó trade, ez kell 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ESPN's Adam Schefter reporting Jags at No. 7 want to trade up for Justin Blackmon, says they'd "love to find a way to get him.''

Nem lesz itt Blackmon... Csússzon csak szépen le Kalil... :rolleyes:
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
WR szempontból annyiból nyugodt vagyok, hogy az összes top prospect volt nálunk private work-outon, így merem valószínűsíteni, hogy a legmegfelelőbbet hozzuk majd el.
Egyre több oldal és szakértő foglalkozik azzal is, hogy le fogunk trade-elni, és így az utolsó napokban a Kalil csúszás is egyre népszerűbb jelenség. Én neki örülnék a legjobban, mert akkor legalább Pace után lenne egy franchise tackle-ünk, Saffold meg betölthetné a tök üres LG posztot is. Utána a 2. körben még mindig találhatunk jó elkapót és pass-rushra képes védőt. 😐

Egyébként ha Fisher DL-t akar 1/6-ra behúzhatja Coxt is. Viszont szerintem Snead felelős a megfelelő emberek kiválasztásában, Fisher max egy hosszabb listát ad neki, minthogy ő választana. :/
több mint 12 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a hírek szerint az alap Luck és RG3 után bármi lehet..Kiszivárgott,miszerint a Viks Claiborne-t akarja, a barnák pedig T-Richet...
A Bucs-nak nem kell WR,így Blacky benn maradhat..De lehet h. Kalilt sem hozzák el..és akkor ő jön..már várom a hajnalt 😀Carmeloman
Kiváncsi vagyok ha Blackmon és Kalil is bent van,akkor kit választunkRamsfan
szerintem Fisherre gondolva a védekezőbb típusút,vagyis Kalilt..Kezdődhetne már 😀
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
a hírek szerint az alap Luck és RG3 után bármi lehet..Kiszivárgott,miszerint a Viks Claiborne-t akarja, a barnák pedig T-Richet...
A Bucs-nak nem kell WR,így Blacky benn maradhat..De lehet h. Kalilt sem hozzák el..és akkor ő jön..már várom a hajnalt 😀Carmeloman
Kiváncsi vagyok ha Blackmon és Kalil is bent van,akkor kit választunk

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
viszont ha TE-t draftolunk, akkor nagyon morcos leszek :rolleyes:DiamondsHead44
Pedig nagyon benne van 2/1 Coby Fleener, TE 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/