Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
le a kalappal előttetek, fiatal a bagázs, van egy tehetséges QB, egészen kemény a defense...szurkolni, szurkolni, szurkolni, meglesz a munka gyümölcse....minden elismerésem a csapat kitartó szurkolóié... 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
összességében várakozáson felüli eredménnyel zártuk a szezont.
az biztos, hogy a legnagyobbat edzői fronton kell előrelépnünk.
csak ma: elmaradt challenge-ek, elmaradt időkérések, rossz playhívások offense és defense oldalon egyaránt, rossz gameplan.
persze el kell kapni a labdákat, de akkor tessék olyan emberkéket draftolni, szerződtetni, akik tudnak elkapni, vagy megtanítani őket, vagy nem azokra dobni, akik nem tudnak elkapni.

viszonylag jó draft pozíciónk van, tessék vele jól garázdálkodni, mert szerintem most lesz trade-lehetőség minden mennyiségben.

szerk (most olvastam 05:47-kor):
"Coaching is a factor on the offensive side.

The Rams' usage of Steven Jackson is absolutely baffling. He's carried the ball only 7 times so far against a Seattle defense that has routinely gotten smashed on the ground. Jackson looks good, looks strong, and the Rams have to continue to feed him the ball until the Seahawks prove they can stop him. If you stick with Jackson that will only set up play-action passes for Sam Bradford.
Mike Karney is the choice to run it on a 3rd and 1 on the first drive? That one left me speechless.
The Rams also had a red-zone opportunity and a chance to tie the game. But on 3rd and 5, the coaches didn't have Steven Jackson or Danario Alexander on the field. How do you expect to score TDs with two of your best playmakers on the sideline?
I think Steve Spagnuolo should have challenged on that third-down pass to Laurent Robinson in the red zone. But (A) I don't know what Spags was told by the coaches upstairs, and (B) I doubt that it would have been overturned. But there was a chance, certainly.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Ilyen se volt még, a január 2-át jobban várom, mint 1-ét! BUÉK! És Go Rams!!! 😀Pizsama
baj, nagyon nagy baj 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ilyen se volt még, a január 2-át jobban várom, mint 1-ét! BUÉK! És Go Rams!!! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyerűnk !!!!!!!!!!!! akarok PATS-RAMS SB-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go RAMS and PATS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na és persze B.U.É.K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
B.U.E.K minden Rams drukkernek, es playoffban sackben TD-ben csontzeneben, block-ban es cheerleader seggrazasban gazdag ujevet kivanok nektek.

GOOOO RAMS

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
srácok ne izguljatok. nálunk Whitehurst a csoda-QB kezd. megoldja ő nektek.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én valami ilyesmi draftlistát látnék szívesen:
1. BPA OLD/DE
2. BPA OLB/DE
3. OG
4. DT
5. RB
6. S
#1 WR és CB FADiamondsHead44
Ez tetszik. Bár én DT-t húznék első körbe, mert kinéztem Stephen Paeat. 😀 Viszont Von Miller vagy Adrian Clayborn se lenne rossz. Bár én remélem, hogy Selvie még lehet egy biztos első számú DE.
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Nagyon kellett S.J melle egy ilyen ember az Off-be. En nagyon bizom a csapatban vasarnap, igy kezdodne egy igazi boldog ujev ha kifeszitenenk a vizicsirkeket. 😊

GOOOO RAMS

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Megy a szurkolás részemről is 😉 amennyire nem kedveltem Bradfordot college-ban, itt annyira nyerő. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Uh Oh, aka Illinois Mike miszerint Hoomanawanui csütörtökön edzett, jó esély van rá, hogy vasárnap játszik. Az edzés első fele a szabadban volt, hogy a fiúk szokják a hideget. A Hawks viszont teremben edzett, mert hideg volt.)

Az O-val kapcsolatban:
_perpill a QB mellett pont a TE poszt az, ahol nincs sürgető igény. Hooma nagyon jó blokkolásnál és elkapásnál is, Fells szintén megbízható, Bajema már többet hibázott, de nagy gond vele sincs, Onobun meg projektes.
_A WR dolog elég érdekes. AZ IR-en lévőket nézve létszámban nincs gond. Avery, Clayton, Curry, McRae + DX, Amendola, Gibson, Robinson, Gilyard, ez élből 9 név. A probléma a sérülékenység és az inkonzisztens teljesítmény. Én a tapasztalt FA #1 WR pártján állok, a többiek meg versengjenek a maradék 5-6 roster helyért.
_Szerintem az O-ban a legnagyobb gond a belső fal. Bell, Brown és Goldberg teljesítménye - főleg a futásblokkolásnál - idén tragikus. Greco-val nem tudni mi van, amikor játszott nagyon jó volt. Szerintem 2 G kell az 2-5 körben, de én egy C projektet is fontosnak látok.
_És (bár és-sel nem kezdünk mondatot) régi gumicicám, hogy legyen végre egy olyan fiatal RB-nk, aki 1-2 éven belül átveszi SJ helyét, illetve aki azonos szinten tud teljesíteni SJ-vel. (Blount le nem igazolása is nagy hiba volt.)

sütihez hasonlóan én is a D-re koncentrálnék.
_Kell minimum 1 azonnal bevethető, impact OLB, aki futás és passz ellen is tud védekezni, de ha találunk, akkor kell egy másik meghatározó OLB is.
_Továbbra is kell egy monster DT. Robbins jó, de ő sem fiatal, Gibson és Scott inkább szitusnak tűnik.
_Sajnos kell egy igazi pass rusher DE is, mert Hall már így is minden elképzelésen túl tesz, amit a korában teljesít az ő korában.
_Kellene egy shutdown corner, de évek óta nem megy a dolog, mindenki alulteljesít.
_a safety kérdés sem megoldott, Atogwe helyzete kérdéses - akar-e maradni?, akarjuk-e, hogy annyiért maradjon? - Dahl és Stewart a vártnál jobb, de ők is inkább szituációs , mint all-around játékosok.

Én valami ilyesmi draftlistát látnék szívesen:
1. BPA OLD/DE
2. BPA OLB/DE
3. OG
4. DT
5. RB
6. S
#1 WR és CB FA

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
a siralynak marad a szotyi, bezuzott gorbe csorrel 😉

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Csak arra vigyázzatok ha kos van a közelbe mihamarabb elrepülni, mert az az egy fogatok se fog megmaradni. 😉😊süti
A mondás szerint szotyizni nehéz, nem kecskét enni.

több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
De messze van meg a vasarnap..az se erdekel ha egy hosszabbitasos safetyvel nyerunk 2-0-ra, csak legyen meg 😊
receiver kerdesben sztem mindenkeppen kellene egy Nr.1 en nagyon tartok attol(ne legyen igazam) hogy Avery nem lesz mar az igazi, nagyon sokszor szetbontottak mar. 😕 Robinson Clayton es Burton nalunk is FA lesz.Be kellene rantani V.Jacksont csak sokan sokat esznek a sapkabol 😊A drafton meg( tudom hogy messze van) kellene egy WLB egy passrusher OLB es egy utos back Jackson moge, en Marion Barber-ben latnek fantaziat hiaba nem olyan mar mint volt. A Te-k szerintem rendben lesznek, bar Fells-nek is lejar a szerzodese.

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nem rossz névsor ez, de igazából egy igazi elsőszámú WR hiányzik, mint egy Calvin Johnson a Lionsban.
na meg egy normális TE. akkor elit offense lehet ezbraxa88
Hiányzik az igaz, de én akkor is úgy látom, hogy egy tapasztaltabb elkapóval, aki már bizonyított az NFL-ben jobban járnánk, mint egy újabb huszonévessel. Hiába szereplünk idén jobban, de továbbra is több helyen vagyun lyukasak, én jobb szeretném ha idén a védelembe jönne első körökben valaki nagy reménység.
TE poszton is ugyanaz a helyzet mint az elkapóknál. Van sok fiatal, Hooma pedig szerintem megszerezhet egy első számú helyet magának. Legalábbis én szeretem a játékát, de Fells se rosz.

A 2007-es 1-15 után, 2008-ban mi is PO-ba jutottunk (11-5-el), de aztán megint csak lassan lefelé a lejtőn
Nagyon szorítok! És nem csak azért, hogy most legyen PO! Hanem jövőre is - ha nem is PO, de pozitív szezonokat produkálniVentura
Köszi. Én is szurkolok nektek, hogy újra a régiek legyetek és a 'phins is újra PO esélyes csapat legyen. 😊
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
5 éven keresztül mindig elvertetek, most sokkoljunk mi azzal, hogy 1-15-ös szezon után PO-ba kerülünk. 😀

süti
A 2007-es 1-15 után, 2008-ban mi is PO-ba jutottunk (11-5-el), de aztán megint csak lassan lefelé a lejtőn 😕
Nagyon szorítok! És nem csak azért, hogy most legyen PO! Hanem jövőre is - ha nem is PO, de pozitív szezonokat produkálni

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
DX, Gilyard, Amendola és ha visszatér Clayton, Avery van itt bőven receiverPók
Az a baj, hogy mire az egyik felépül addigra lesérül a másik... DX nagyon sérülékeny, Gilyard amúgyse kap sok lehetőséget, Clayton meg Avery elég vészes sérülést szenvedett el, számomra nagy kérdés milyen állapotba fognak majd visszajutni. Szerintem pont ezért kéne FA-ról hozni egy WR-t és nem pedig a draftról...

Akárhogyis, mi már fenjük rátok a fogunkat...igen, azt az egyet.12
Csak arra vigyázzatok ha kos van a közelbe mihamarabb elrepülni, mert az az egy fogatok se fog megmaradni. 😉😊süti
nem rossz névsor ez, de igazából egy igazi elsőszámú WR hiányzik, mint egy Calvin Johnson a Lionsban.
na meg egy normális TE. akkor elit offense lehet ez
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
DX, Gilyard, Amendola és ha visszatér Clayton, Avery van itt bőven receiverPók
Az a baj, hogy mire az egyik felépül addigra lesérül a másik... DX nagyon sérülékeny, Gilyard amúgyse kap sok lehetőséget, Clayton meg Avery elég vészes sérülést szenvedett el, számomra nagy kérdés milyen állapotba fognak majd visszajutni. Szerintem pont ezért kéne FA-ról hozni egy WR-t és nem pedig a draftról...

Akárhogyis, mi már fenjük rátok a fogunkat...igen, azt az egyet.12
Csak arra vigyázzatok ha kos van a közelbe mihamarabb elrepülni, mert az az egy fogatok se fog megmaradni. 😉😊
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ideje újra sokkolni a Világot.12
5 éven keresztül mindig elvertetek, most sokkoljunk mi azzal, hogy 1-15-ös szezon után PO-ba kerülünk. 😀süti
Akárhogyis, mi már fenjük rátok a fogunkat...igen, azt az egyet.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DX, Gilyard, Amendola és ha visszatér Clayton, Avery van itt bőven receiver
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
látom nem volt rá reakció, felvetem én is halkan mégegyszer, Gilyard? 😊
amúgy DX tarthatná ezeket a számokat 😀Wyatt
Gilyard képtelen megtanulni a shurmur-féle "vastag" playbook-ot és ha tudja is véletlenül valamelyik play-t, akkor a route-ot nem tudja megfutni.
A spectím-ben volt eddig két fumblija és ha mégis elkapta a labdát öt yardnál többet nem tudott visszahordani, mert állandóan elcsúszott.
Nekem eddig nagy csalódás.DiamondsHead44
hát nekem is :/ de talán majd az off-seasonben fejlődik 😀 és DX lesz a wr1 mellette a kezdőben, Onobun meg a kezdő te, de szép lenne 😀

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ideje újra sokkolni a Világot.12
5 éven keresztül mindig elvertetek, most sokkoljunk mi azzal, hogy 1-15-ös szezon után PO-ba kerülünk. 😀

FBKrisz!
Én is hasonlóan látom a dolgokat. Védelemnek muszáj nyomás alat tartania a QB-t és nem szabad nagy playeket engedni. Támadásba pedig idén sokkal többszínűek vagyunk, a futás mellett mostmár van passz játékunk is. DX és Hoomanawanuitól most sokat várok. Főleg Hoomától, ő nagy segítség lenne Bradfordnak és holtversenybe ő szerezte a legtöbb TD-t is.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
... Amiben bízok, hogy csak nem most lesz az első olyan alkalom, hogy negatív mérleggel jusson valaki a PO-ba. 😀...süti
Ideje újra sokkolni a Világot.

több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hat mindenre gondoltam iden csak arra nem hogy a playoffert fogunk kuzdeni az utolso meccsen, ez nekem mar megerte Rams szurkolonak maradni a legnehezebb idokben is.(pedig abbol volt boven)a szezon elott fogadtunk egy haverommal,hogy mi lesz a vege:en azt mondtam, hogy 3-4 gyozelemmel mar elegedett lennek,a srac azt mondta konferenciabajnokok leszunk Samy boyyal 😊ha ezen mulik, hogy bukok egy uveg jo fajta skotot am legyen 😊 ,Remelem a defense utni vagni fogja Charliet vagy Hassie-t, es akkor nem lesz gond szerintem.Sok Tight-End passz a kozepso zonaba,play action, es S.J-t sokat hasznalni screen-eknel is.(szerintem ez a recept)Nyomas kell a Qb-ra, az utobbi meccseken nem volt annyira dominans a D fal.Nekem a D legnagyobb meglepetese C.Long, nagyon harap iden, remelem kitart a lendulete.
Bradford: max respect hogy rookiekent a hatara kellett venni egy franchiset.ugy hogy nincs kezdo elkapoja,attol fuggetlenul, hogy DX es Amendola nagyon nagyot jatszik iden, remelem az offseasonben hoznak neki egy jo lekapot, es a drafton is sikerul egy jokezut behuzni.(es ugy tunik allja a sarat a srac.)
Jackson: Azert S.J hozza a szokasos format, ut vag mindent ami szembe jon.kicsit tobb kulcs playt varnek tole.
Amendola:max odateszi magat minden playnel, en nagyon szeretem a jatekat.
Gibson:a forgolodasokat meg a pattogast kene elfelejteni.
Az Off fal iden szerintem nem rossz, latszik, hogy nem Nulgert kell megvedeniuk.
A defense szerintem rendben van, a fal kiraly Long es Hall is jol teljesit iden.
Lau a szokasos allat modjan tolja minden meccsen.Nekem hianyzik mellole egy "Matthews"egy igazi allat sackgyaros passrusher OLB.
a secondaryben van need szerintem cb poszton.
Atogwetol is tobb clutch play kellene.De rendben van O is hatul.

Remelem a playoffban is sikerul egy kis meglepit okozni ha bejutunk, es legorbul F.Ricsi arcarol a kenyszeredett vigyor mikor az NFC Westrol van szo.

Goooo RAMS

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Hawks rettenetes. A kissé tarcsis Bucs átgázolt rajtuk. Bár mondjuk idegenben nem vagytok ti sem acélosak..petey
Én ennek ellenére félek. Amiben bízok, hogy csak nem most lesz az első olyan alkalom, hogy negatív mérleggel jusson valaki a PO-ba. 😀

Úgy néz ki Whitehurst fog irányítani a seahawksnál, nálunk meg visszatér Hoomanawanui. Hjaj de messze van még vasárnap...