New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Édes jó isten. Hihetetlen. Pedig rohadtul kellene már egy stabil WR1. Főleg ha Hill lesz a kezdő.


több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341
Így azért nagyon kíváncsi vagyok milyen utat választ a vezetés.
Se első QB (2. se nagyon) se első WR, de egyenlőre még is haladunk.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341
Gondolom Winston sérülése ˇbevonzotta", bár egy boka serülés egyszerű földi halandónak nem néhány hónap-fél év az biztos.
Sokkal inkább egy év ha egyáltalán jó lesz valamikor.
Nem látjuk már itt játszani.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Édes faxom, Thomasnak van valami új bokasérülése, és nem tudni mikor térhet vissza. Gondolom akkor idén már nem látjuk....
Akkor ezért akartunk annyira wr ért tradelni még tegnap...


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Brett Favre is elérhető 😀
Csaxólok 😀



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Amúgy Thomassal mi van?
Azon kívül h úszik a pénzben!
steelwolf
Elvileg még nem épült fel a bokaműtétjéből
kapitnono
A seggét kéne rojtosra rugdosni. Neki is inkább a fejével van baj. Kíváncsi leszek, hogy ha valaha felépül kiderül-e hogy Brees tette olyan naggyá vagy ha küzdeni kell az is megy neki.
Matthew99
Na igen, érdekes volt hogy szezon után nem műtette meg magát


több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Amúgy Thomassal mi van?
Azon kívül h úszik a pénzben!
steelwolf
Elvileg még nem épült fel a bokaműtétjéből
kapitnono
A seggét kéne rojtosra rugdosni. Neki is inkább a fejével van baj. Kíváncsi leszek, hogy ha valaha felépül kiderül-e hogy Brees tette olyan naggyá vagy ha küzdeni kell az is megy neki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Amúgy Thomassal mi van?
Azon kívül h úszik a pénzben!
steelwolf
Elvileg még nem épült fel a bokaműtétjéből


több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 288 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy Thomassal mi van?
Azon kívül h úszik a pénzben!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Elvileg nagyon próbáltunk tradelni Beckhamért a brownssal, de végül nem jött össze.

Valamint Rivers azt mondta ha megkeresnénk lehet visszajönne
kapitnono
Két primadonna egy csapatban remek lett volna 😀😀😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Elvileg nagyon próbáltunk tradelni Beckhamért a brownssal, de végül nem jött össze.

Valamint Rivers azt mondta ha megkeresnénk lehet visszajönne


több mint 2 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kergettük OBJ-t, sajnos (?) nem sikeresen

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Azért az kemény, hogy PJ-t konkrétan a pályán sem látom, de van 3 int-je 😀


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó


❤️

több mint 2 éve
mate93 New Orleans Saints 275
 trenchwarfare.substack.com/p/week-8-film-room-bucs-and-saints

a hetvegi meccsen az O line es D line elemzese a zsenialis Brandon Thorntol, ajanlom mindenkinek, akit erdekel az ilyesmi

McCoy nagyon kiraly, Armstead meg gyakorlatilag fel kezzel jatszik es meg igy is kiemelkedo
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
E mellé a védelem mellé egy game manager QB kell, és nem tudom megítélni, hogy ki hozna többet mint Siemian vagy Hill.

Ha tippelnem kell akkor marad minden így, aztán vagy nyerünk 17 ponttal vagy kikapunk. Tiszta 60-as évek...
Gyurma Pappa
Még év elején azt mondta Sean, hogy ha megsérülne Winston, akkor meccs közben Hillt hozná be/Most nyilván nem volt/ és ha lenne 1 hete akkor Siemianre igazítaná a playbookot, nem kezdetné Hillt. Kíváncsi vagyok változott e ez azóta, vagy esetleg keresünk valakit.
kapitnono
ez pont forditva volt - ha megserul Jameis, akkor Trevor all be, hiszen Taysomnak annyira sok feladata van az offense-ben minden heten, hogy nem megoldhato, hogy o ugorjon be. de azt mondta, a kovetkezo heten mar Hill kezdene. szerintem Taysom Hill innentol a QB1
mate93
Akkor sorry, nekem valahogy ez rémlett, de lehet neked van igazad, kíváncsian várom egyáltalán felpül e Hill a hétvégére


több mint 2 éve
mate93 New Orleans Saints 275
E mellé a védelem mellé egy game manager QB kell, és nem tudom megítélni, hogy ki hozna többet mint Siemian vagy Hill.

Ha tippelnem kell akkor marad minden így, aztán vagy nyerünk 17 ponttal vagy kikapunk. Tiszta 60-as évek...
Gyurma Pappa
Még év elején azt mondta Sean, hogy ha megsérülne Winston, akkor meccs közben Hillt hozná be/Most nyilván nem volt/ és ha lenne 1 hete akkor Siemianre igazítaná a playbookot, nem kezdetné Hillt. Kíváncsi vagyok változott e ez azóta, vagy esetleg keresünk valakit.
kapitnono
ez pont forditva volt - ha megserul Jameis, akkor Trevor all be, hiszen Taysomnak annyira sok feladata van az offense-ben minden heten, hogy nem megoldhato, hogy o ugorjon be. de azt mondta, a kovetkezo heten mar Hill kezdene. szerintem Taysom Hill innentol a QB1
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
E mellé a védelem mellé egy game manager QB kell, és nem tudom megítélni, hogy ki hozna többet mint Siemian vagy Hill.

Ha tippelnem kell akkor marad minden így, aztán vagy nyerünk 17 ponttal vagy kikapunk. Tiszta 60-as évek...
Gyurma Pappa
Még év elején azt mondta Sean, hogy ha megsérülne Winston, akkor meccs közben Hillt hozná be/Most nyilván nem volt/ és ha lenne 1 hete akkor Siemianre igazítaná a playbookot, nem kezdetné Hillt. Kíváncsi vagyok változott e ez azóta, vagy esetleg keresünk valakit.


több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
 www.instagram.com/p/CVvc56Bv2Y-/?utm_medium=copy_link

Csak ha valaki nem utálná a Tampát még. Én egy évtizede mondom hogy ki nem állhatom őket, amikor a Hawks PO meccs előtt kiütötték a fél csapatot...
Gyurma Pappa
Megnéztem most a zanzásított verziót.

Hát kevés ostobább és fegyelmezetlenebb csapat van a Bucsnál a ligában, pedig erős a mezőny. Az viszont megnyugtató, hogy ez a Tampa Brady nélkül egy erős 7-10-es csapat.
Amadeus
Ja, a vasárnapi taktika is az volt, hogy Brady valahogy megoldja. És sajnos most ebben a secondarynk partner volt egy-két playben...

Azért az valahol sokat elmond Brady zsenijéről, hogy egy ilyen edzői gárdával, egy ilyen fegyelmezetlen és ostoba védelemmel Super Bowlt tudott nyerni. Már mondtam korábban, nagyon jó lenne, ha megírná valaki, hogy miket is mondott Tom az öltözőben a bye week után, amitől megváltozott a csapat, érdekes menedzsment irodalom lenne
Gyurma Pappa
Lehet, nem is az öltözőben, hanem Arians irodájában hangzott el valami egész rövid beszélgetés: Bruce, ha playoffba akartok jutni, akkor most dőljetek hátra kicsit Byronnal, átveszem a melót 😀
Ahogy abbahagyja az öreg, a Tampa megy vissza oda, ahol előtte volt. Amúgy valóban nem egy szimpatikus keret. Többen is tisztátalanul, bután és nagyképűen játszottak vasárnap. Bowles amúgy mitől lett kikiáltva védelmi gurunak? Én nem kisértem figyelemmel a munkásságát, de lehet akármilyen emberanyaga (és Paytonnak is), Payton mindig alaposan lőcsre húzza 😀
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
 www.instagram.com/p/CVvc56Bv2Y-/?utm_medium=copy_link

Csak ha valaki nem utálná a Tampát még. Én egy évtizede mondom hogy ki nem állhatom őket, amikor a Hawks PO meccs előtt kiütötték a fél csapatot...
Gyurma Pappa
Megnéztem most a zanzásított verziót.

Hát kevés ostobább és fegyelmezetlenebb csapat van a Bucsnál a ligában, pedig erős a mezőny. Az viszont megnyugtató, hogy ez a Tampa Brady nélkül egy erős 7-10-es csapat.
Amadeus
Ja, a vasárnapi taktika is az volt, hogy Brady valahogy megoldja. És sajnos most ebben a secondarynk partner volt egy-két playben...

Azért az valahol sokat elmond Brady zsenijéről, hogy egy ilyen edzői gárdával, egy ilyen fegyelmezetlen és ostoba védelemmel Super Bowlt tudott nyerni. Már mondtam korábban, nagyon jó lenne, ha megírná valaki, hogy miket is mondott Tom az öltözőben a bye week után, amitől megváltozott a csapat, érdekes menedzsment irodalom lenne

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
 www.instagram.com/p/CVvc56Bv2Y-/?utm_medium=copy_link

Csak ha valaki nem utálná a Tampát még. Én egy évtizede mondom hogy ki nem állhatom őket, amikor a Hawks PO meccs előtt kiütötték a fél csapatot...
Gyurma Pappa
Megnéztem most a zanzásított verziót.

Hát kevés ostobább és fegyelmezetlenebb csapat van a Bucsnál a ligában, pedig erős a mezőny. Az viszont megnyugtató, hogy ez a Tampa Brady nélkül egy erős 7-10-es csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
 youtu.be/owFBTLVA8d8

Szerintem Mark már megbánta hogy az ügynökére hallgatott

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
E mellé a védelem mellé egy game manager QB kell, és nem tudom megítélni, hogy ki hozna többet mint Siemian vagy Hill.

Ha tippelnem kell akkor marad minden így, aztán vagy nyerünk 17 ponttal vagy kikapunk. Tiszta 60-as évek...
Gyurma Pappa
Én most megnéztem 3 Siemian highlights videót szóval lelkes lettem!

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
E mellé a védelem mellé egy game manager QB kell, és nem tudom megítélni, hogy ki hozna többet mint Siemian vagy Hill.

Ha tippelnem kell akkor marad minden így, aztán vagy nyerünk 17 ponttal vagy kikapunk. Tiszta 60-as évek...

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Kérdés mi az elképzelés. Ha azonnal rendszerfitt kell, akkor nyilván Teddy. Azért olyan sokat nem változott a playbook.
Ha kísérletezni akar SP akkor Minshew, Foles, mvpTrub, vagy valami padon ülő akárki. De nekem az a legvalószínűbb így hirtelen, hogy lesz ami lesz, aztán nekiugrunk ezzel a hárommal aki van, meg a gyakorlóba igazolunk egy AJ Mccaron szerű valakit. Newtonnak továbbra se látom semmi értelmét.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.