New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Dehogyis, ez a normális.
A 2002-es Tampa úgy lett bajnok, hogy először a történelemben ugyanattól a csapattól kétszer is vereséget szenvedett.
Gondolom van egy tipped melyik csapat kente el kétszer is a későbbi bajnok száját.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Végülis az NFC south adta a bajnokot ahogy az idény előtt gondoltuk 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Igazából egyszer kellett volna megverni, és akkor nem sikerült 😊

Ha még egy kicsit is érdekelne az amerikai foci, akkor most biztosan áradoznék órákat a sport szépségéről, a nüanszok (inchek) jelentőségéről stb. De az én időm és a ti retinátok szerecséjére már nagyon kis mértékben érdekel az NFL.

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Egyre több oldalon látni, hogy Winston lesz a kezdő QB. Ma pl Ian Rapoport hozta le, hogy ez már elvan döntve és hogy Winston is "fel akar ülni a trónra".
Nekem nagyon tetszik ez a felállás, Hill is sokkal hasznosabb mindenesként, nagyon örülnék, ha esetleg sikerülne FA-ról plusz draftról hozni egy kis segítséget Winston-nak.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Elvileg vizsgálat indult a csapat ellen, mert Kamara nem viselte a "nyomkövetőt" amivel fel lehetett volna térképezni hogy kivel került szoros kontaktba amikor Covidos lett.
kapitnono
Akkor sem első, sem második körünk nem lesz..
És a Dome helyét sóval hintik be.
zemanla
Szerintem sem egy nagy horderejű dolog, max egy pénzbírság meg egy 2022 es hetedik kört elvesznek. Csak annyira sok dolog nem történt nálunk gondoltam beírom 😁


több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Elvileg vizsgálat indult a csapat ellen, mert Kamara nem viselte a "nyomkövetőt" amivel fel lehetett volna térképezni hogy kivel került szoros kontaktba amikor Covidos lett.
kapitnono
Akkor sem első, sem második körünk nem lesz..
És a Dome helyét sóval hintik be.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Elvileg vizsgálat indult a csapat ellen, mert Kamara nem viselte a "nyomkövetőt" amivel fel lehetett volna térképezni hogy kivel került szoros kontaktba amikor Covidos lett.


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Adjunk egy szerződést 24 évre veterán minimummal neki. 😀
EasyGhost
És a HOF majd akkor 29 év múlva? 😀

több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Adjunk egy szerződést 24 évre veterán minimummal neki. 😀
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Nekem egy Deuce Mcallister-hez hasonló sztori tetszene. Hivatalosan csapat tag lenne és egy esetleges SB gyűrűt ő is kapna, nyilván nem ugyanaz mint, ha az ő vezetésével jött volna össze, de ezt már el kell engedni.
Egyébként 185 misi a várható cap, ha jól emlékszem 176-al számolva, lett volna kb -100 misi helyünk, akkor így már "csak" -70-en vagyunk.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Vagy lehet lesz sgy utolso nekirugaszkodas....
Kájzerszóze
Annyira 2019 vagy 😊))))

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Vagy lehet lesz sgy utolso nekirugaszkodas....



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Brees 25 misis cap hitje lett 1 misi, ami nyilván jövőre nagyon jó, de ez megint szar görgetés, remélem összejön az SB győzelem, mert nehéz lesz így a következő 2-3 év.
nemethbence55
Akkor szerintem így már szinte biztosra vehető hogy visszavonul


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Brees 25 misis cap hitje lett 1 misi, ami nyilván jövőre nagyon jó, de ez megint szar görgetés, remélem összejön az SB győzelem, mert nehéz lesz így a következő 2-3 év.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brees segít némi cap spacet kreálni.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Talán még senki nem mondta, de 52 yardot engedett a punt return team egész évben, ez mióta mérik a 2. legjobb teljesítmény (48 a legjobb, Atlanta 2008). Morstead önmagában is top teljesítményt nyújtott, pedig szemre nem így tűnt.

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Talan erdekes. Anno 2018-ban, mikor Mahomes meg padozott, vagyis egy meccset mar jatszott. Nem volt meg messze MVP szezon sem. Szoval azt mondta Payton, hogy komolyan gondolkozott, elvigyek Mahomest a drafton. Mivel szte nem Truby volt a legjobb QB eleve. Igazabol, ahogy o fogalmazott, eleteben ilyen jo QB prospectet nem latott.
Azert erdekes, mert a Saints 1/11re draftolt, elejuk mozgott be a Chiefs 1/10-re.
(1/12 pedig a Texans volt. Reid eskudozott a draft napjan, hogy elvittek volna Mahomest, ha nem megy fel. Azota a Texanstol is hallottuk, hogy Mahomes es Watson kozt vacillaltak.)

Arra celzok, mi is olvasgathatjuk a prospect elemzeseket, de nem tudjuk kibol mi lesz. Aki tenyleg ert hozza, jobb esellyel szurja ki a tehetseget. Mindegy a draft oldalak mit irnak. Ezert (is) nagy kincs egy jo HC peldaul.
ulpianus
4:30-tól érdemes nézni

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Wilson? 😀
peach
Winston természetesen. Nevekkel kapcsolatban gyakran csúszik el az agyam...

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 619 — a new hope (again)
Wilson? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Talan erdekes. Anno 2018-ban, mikor Mahomes meg padozott, vagyis egy meccset mar jatszott. Nem volt meg messze MVP szezon sem. Szoval azt mondta Payton, hogy komolyan gondolkozott, elvigyek Mahomest a drafton. Mivel szte nem Truby volt a legjobb QB eleve. Igazabol, ahogy o fogalmazott, eleteben ilyen jo QB prospectet nem latott.
Azert erdekes, mert a Saints 1/11re draftolt, elejuk mozgott be a Chiefs 1/10-re.
(1/12 pedig a Texans volt. Reid eskudozott a draft napjan, hogy elvittek volna Mahomest, ha nem megy fel. Azota a Texanstol is hallottuk, hogy Mahomes es Watson kozt vacillaltak.)
ulpianus
Igen, ezt a sztorit hallottuk. Nagyon érdekes lett volna, mert Payton 100%-ig biztosan behúzza Mahomest, ha nem megy elé a KC. Be is hívta Breest a draft roomba, és mondta neki, hogy ez lesz, erre Brees mondta, hogy "oké, ha nem bánja, hogy padoznia kell még egy kicsit".
Nyilván nincsen HA, de bizonyára egészen másképp alakul minden. Lattimore fontos kelléke a D-nek, szóval szinte biztos, hogy rá kellett volna mennünk az első kör végén valakire, de akkor meg Ramcyzk nem marad bent, vagy a 3. körben Kamaráról csúszunk le.
Azt gondolom, hogy Paytonnak most kell majd megmutatnia, hogy tényleg akkora zseni, mint aminek gondoljuk. Az, hogy Mahomes-szel elég evidens lenne az élet, nem kérdés, most viszont cserébe itt van egy rakat kiegészítő ember arról a draftról, akik meg elitek a posztjukon (ugye 2017-ben jött még Marcus Williams és Trey Hendrickson is).

Csak, hogy a Saintsről is essen szó: Payton azt mondta egy interjúban, hogy Hill és Wilson közül fog kikerülni a következő kezdő QB (nyilván, ha Wilson hajlandó maradni).

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Talan erdekes. Anno 2018-ban, mikor Mahomes meg padozott, vagyis egy meccset mar jatszott. Nem volt meg messze MVP szezon sem. Szoval azt mondta Payton, hogy komolyan gondolkozott, elvigyek Mahomest a drafton. Mivel szte nem Truby volt a legjobb QB eleve. Igazabol, ahogy o fogalmazott, eleteben ilyen jo QB prospectet nem latott.
Azert erdekes, mert a Saints 1/11re draftolt, elejuk mozgott be a Chiefs 1/10-re.
(1/12 pedig a Texans volt. Reid eskudozott a draft napjan, hogy elvittek volna Mahomest, ha nem megy fel. Azota a Texanstol is hallottuk, hogy Mahomes es Watson kozt vacillaltak.)

Arra celzok, mi is olvasgathatjuk a prospect elemzeseket, de nem tudjuk kibol mi lesz. Aki tenyleg ert hozza, jobb esellyel szurja ki a tehetseget. Mindegy a draft oldalak mit irnak. Ezert (is) nagy kincs egy jo HC peldaul.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Brees elvileg a Super bowl után hoz döntést

 bleacherreport.com/articles/2929624-drew-brees-expected-to-make-announcement-on-saints-future-in-next-week-or-2
kapitnono
Gyaníthatóan a döntést már meghozta. Csak szeretne egy kis csinnadrattát.
TSzabi
Hát ha már az utolsó meccsén nem volt rá lehetősége. Maximálisan megérdemli.
Matthew99
Yepp. Félő, hogy szuperfertőző esemény lesz belőle, nehéz lesz visszatartani az embereket 😊

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Brees elvileg a Super bowl után hoz döntést

 bleacherreport.com/articles/2929624-drew-brees-expected-to-make-announcement-on-saints-future-in-next-week-or-2
kapitnono
Gyaníthatóan a döntést már meghozta. Csak szeretne egy kis csinnadrattát.
TSzabi
Hát ha már az utolsó meccsén nem volt rá lehetősége. Maximálisan megérdemli.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 678
Brees elvileg a Super bowl után hoz döntést

 bleacherreport.com/articles/2929624-drew-brees-expected-to-make-announcement-on-saints-future-in-next-week-or-2
kapitnono
Gyaníthatóan a döntést már meghozta. Csak szeretne egy kis csinnadrattát.