New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Benson mami biztos lelkesen rá fog bólintani az ajánlatra... 😄😄😄

 dailysnark.com/adult-website-announces-bid-for-naming-rights-to-new-orleans-saints-superdome/
Rutin
A Stripchatnél meg is lepődnének, ha így lenne 😊

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Benson mami biztos lelkesen rá fog bólintani az ajánlatra... 😄😄😄

 dailysnark.com/adult-website-announces-bid-for-naming-rights-to-new-orleans-saints-superdome/

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anthony Chickillo jött 1 évre.
 twitter.com/RapSheet/status/1263560153082855424
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
 youtu.be/ooTORcspHrs

Can't guard Mike😊



több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
A PFF kihozott egy 2010es évek best of 101 player listát, Saintses vonatkozásban semmi meglepő:
3. Drew Brees
65. Cameron Jordan
82. Terron Armstead

több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Ty Montgomery RB érkezett
dande
Nagyon orulok... De minek? Sok ertelmet nem latom most. Egy olyan playa aki jo mindenben de sehol sem asz...



több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ty Montgomery RB érkezett
több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Griffent azért megnézném nálunk, jó kis játékos.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 933 — WHO DAT!!!!
Wake es Griffen nem egesz szezonra alkalmas, marad Clowney szerintem. De tul draga lenne....
A secondaryben mig PatkanyRobnak helye van, nalam buko, de erősebb front nagy help lenne.
Egyetertunk, egy JO es strapabiro DE kellene meg.
Kájzerszóze
Nem hinném hogy Patrobnak helye lesz. Lattimore Jenkins alap szerintem a két szélen, Cgj slotban szerintem elég jól nyomta, nagy hiba lenne kihagyni. Williams, Jenkins a két S megint nem kérdés. Max 5 DB felállásnál lehet fent Patrob szerintem.


több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Wake es Griffen nem egesz szezonra alkalmas, marad Clowney szerintem. De tul draga lenne....
A secondaryben mig PatkanyRobnak helye van, nalam buko, de erősebb front nagy help lenne.
Egyetertunk, egy JO es strapabiro DE kellene meg.



több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 933 — WHO DAT!!!!
C. Wake ???
E. Griffen ???
J. Clowney ???
P. Amukamara ???
L. Ryan ???

 whodatdish.com/2020/05/11/stars-saints-sign-warford-savings/
Rutin
Utobbi ketto talan elkelt. De egy jo DE leeshetne meg.
Vagy Warford vissza olcsoert???

Hogy latjatok, WR corpsban megvagyunk?
Kájzerszóze
Ha nem sérül meg senki elkapó fronton annyira nem állunk rosszul szerintem. Thomas, Sanders, Smith, Kamara, Cook meg ki tudja az Udfa közül idén robbant e valaki.
Egy DE még talán elférne sérülés esetén vagy rotációba, bár ha minden oké akkor a kezdő DL szerintem megvan.


több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
C. Wake ???
E. Griffen ???
J. Clowney ???
P. Amukamara ???
L. Ryan ???

 whodatdish.com/2020/05/11/stars-saints-sign-warford-savings/
Rutin
Utobbi ketto talan elkelt. De egy jo DE leeshetne meg.
Vagy Warford vissza olcsoert???

Hogy latjatok, WR corpsban megvagyunk?



több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
C. Wake ???
E. Griffen ???
J. Clowney ???
P. Amukamara ???
L. Ryan ???

 whodatdish.com/2020/05/11/stars-saints-sign-warford-savings/

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sziasztok,

2008 óta vagy Saints fan, és szerintem 6-8 éve (lehet az 10is fene tudja) read only vagyok a fórumon. De a többi fórum topicban nagyon tetszett ez a tippelősdi - pár éve volt ebben a topicban is minden idény elején ha jól emlékszem? - így én is csináltam egyet, ha másért nem jól ki lehet röhögni fél év múlva 😊

Másrészt úgy fölbosszantottam magam néhány hete, amikor sorba jött ki, hogy az előző év eredményei alapján milyen könnyű a sorsolásunk (top 10 volt ha jól emlékszem) és nekem ez kvára sehogy nem jött ki 😀 és mire kidühöngtem volna itt magam, kijött, hogy ja bocs, a 10. legnehezebb, ezt már azért reálisnak érzem.

Szóval a tippjeim (jah, én 10-ed annyira se vagyok szakértő mint a fórumba írok többsége éppen ezért a tippjeim inkább megérzés alapúak sem mint több 100 órányi PFF statisztika átnézésén alapulnak)

1. Tampba Bay - W
2. Las Vegas - W
3. Green Bay - W
4. Lions - W
5. Chargers - W
6. Panthers - W
7. Bears - W
8. Tampa Bay - L
9. 49ers - L
10. Falcons - W
11. Broncos - W
12. Falcons - L
13. Eagles - W
14. Chiefs - L
15. Vikings - W
16. Panthers - W

Ez így 12 - 4 ugyan, de nálam benne van egy 10 - 6 is (1. Panthers és mondjuk a Green Bay/Vikings párosból valaki). Az meglepne, ha 10-6nál rosszabbul zárnánk az alapszakaszt.
A saját csoportunkat sokkal kiegyenlítettebbnek érzem, mint az elmúlt években, talán csak a Panthers verhető oda-vissza de azt se mondanám biztosra, legyenek bármennyire is borulátók odaát 😊
MC12
Én a jövő szezont nagyon megjósolhatatlannak tartom. Meg van a keretünk arra, h kb mindenkit megverjünk, meg bőven lehet váratlan vereségek becsúszása.

Szokásosan brutális a sorsolásunk, az a W8-17 sorozat maga a pokol, ott fog elválni minden. Erős csapatok, a scheduling maga, spotok... Bye weekig illene (és fontos lenne) hibátlan maradni pont ezért.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 933 — WHO DAT!!!!
Sziasztok!

Mit gondoltok hol köt végül ki Warford?
Láttok reális esélyt arra, hogy Viking legyen? Nagyon kellene egy ilyen kaliberű játékos a falba...
PatrickSKOL
Hát azt szerintem csak ő tudatja merre ír alá. Nyilván aki több pénzt ajánl. Így első körben szerintem egy minimum átlag évi 8-10 milliót biztos akar, ha ránézek elvileg van annyitok ki lehet gazdálkodni.
kapitnono
Semmi hír Warfordról azóta sem?

Én nem látok...
PatrickSKOL
Nem sok
 saintswire.usatoday.com/2020/05/11/saints-cut-larry-warford-contract-nfl-free-agency-reports/

Ennyit találtam, hogy 7 millió körül akar kapni évente, eddig a Bearssel meg Texansal hozták szóba


több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 385
Sziasztok!

Mit gondoltok hol köt végül ki Warford?
Láttok reális esélyt arra, hogy Viking legyen? Nagyon kellene egy ilyen kaliberű játékos a falba...
PatrickSKOL
Hát azt szerintem csak ő tudatja merre ír alá. Nyilván aki több pénzt ajánl. Így első körben szerintem egy minimum átlag évi 8-10 milliót biztos akar, ha ránézek elvileg van annyitok ki lehet gazdálkodni.
kapitnono
Semmi hír Warfordról azóta sem?

Én nem látok...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sziasztok,

2008 óta vagy Saints fan, és szerintem 6-8 éve (lehet az 10is fene tudja) read only vagyok a fórumon. De a többi fórum topicban nagyon tetszett ez a tippelősdi - pár éve volt ebben a topicban is minden idény elején ha jól emlékszem? - így én is csináltam egyet, ha másért nem jól ki lehet röhögni fél év múlva 😊

Másrészt úgy fölbosszantottam magam néhány hete, amikor sorba jött ki, hogy az előző év eredményei alapján milyen könnyű a sorsolásunk (top 10 volt ha jól emlékszem) és nekem ez kvára sehogy nem jött ki 😀 és mire kidühöngtem volna itt magam, kijött, hogy ja bocs, a 10. legnehezebb, ezt már azért reálisnak érzem.

Szóval a tippjeim (jah, én 10-ed annyira se vagyok szakértő mint a fórumba írok többsége éppen ezért a tippjeim inkább megérzés alapúak sem mint több 100 órányi PFF statisztika átnézésén alapulnak)

1. Tampba Bay - W
2. Las Vegas - W
3. Green Bay - W
4. Lions - W
5. Chargers - W
6. Panthers - W
7. Bears - W
8. Tampa Bay - L
9. 49ers - L
10. Falcons - W
11. Broncos - W
12. Falcons - L
13. Eagles - W
14. Chiefs - L
15. Vikings - W
16. Panthers - W

Ez így 12 - 4 ugyan, de nálam benne van egy 10 - 6 is (1. Panthers és mondjuk a Green Bay/Vikings párosból valaki). Az meglepne, ha 10-6nál rosszabbul zárnánk az alapszakaszt.
A saját csoportunkat sokkal kiegyenlítettebbnek érzem, mint az elmúlt években, talán csak a Panthers verhető oda-vissza de azt se mondanám biztosra, legyenek bármennyire is borulátók odaát 😊
MC12
Azért Falcons L-t nem illik tippelni!
Akkor sikeres a szezon, ha megvannak oda-vissza! 😉
A többi nem számít!😄😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Sziasztok,

2008 óta vagy Saints fan, és szerintem 6-8 éve (lehet az 10is fene tudja) read only vagyok a fórumon. De a többi fórum topicban nagyon tetszett ez a tippelősdi - pár éve volt ebben a topicban is minden idény elején ha jól emlékszem? - így én is csináltam egyet, ha másért nem jól ki lehet röhögni fél év múlva 😊

Másrészt úgy fölbosszantottam magam néhány hete, amikor sorba jött ki, hogy az előző év eredményei alapján milyen könnyű a sorsolásunk (top 10 volt ha jól emlékszem) és nekem ez kvára sehogy nem jött ki 😀 és mire kidühöngtem volna itt magam, kijött, hogy ja bocs, a 10. legnehezebb, ezt már azért reálisnak érzem.

Szóval a tippjeim (jah, én 10-ed annyira se vagyok szakértő mint a fórumba írok többsége éppen ezért a tippjeim inkább megérzés alapúak sem mint több 100 órányi PFF statisztika átnézésén alapulnak)

1. Tampba Bay - W
2. Las Vegas - W
3. Green Bay - W
4. Lions - W
5. Chargers - W
6. Panthers - W
7. Bears - W
8. Tampa Bay - L
9. 49ers - L
10. Falcons - W
11. Broncos - W
12. Falcons - L
13. Eagles - W
14. Chiefs - L
15. Vikings - W
16. Panthers - W

Ez így 12 - 4 ugyan, de nálam benne van egy 10 - 6 is (1. Panthers és mondjuk a Green Bay/Vikings párosból valaki). Az meglepne, ha 10-6nál rosszabbul zárnánk az alapszakaszt.
A saját csoportunkat sokkal kiegyenlítettebbnek érzem, mint az elmúlt években, talán csak a Panthers verhető oda-vissza de azt se mondanám biztosra, legyenek bármennyire is borulátók odaát 😊
MC12
Isten hozott!



több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Sziasztok,

2008 óta vagy Saints fan, és szerintem 6-8 éve (lehet az 10is fene tudja) read only vagyok a fórumon. De a többi fórum topicban nagyon tetszett ez a tippelősdi - pár éve volt ebben a topicban is minden idény elején ha jól emlékszem? - így én is csináltam egyet, ha másért nem jól ki lehet röhögni fél év múlva 😊

Másrészt úgy fölbosszantottam magam néhány hete, amikor sorba jött ki, hogy az előző év eredményei alapján milyen könnyű a sorsolásunk (top 10 volt ha jól emlékszem) és nekem ez kvára sehogy nem jött ki 😀 és mire kidühöngtem volna itt magam, kijött, hogy ja bocs, a 10. legnehezebb, ezt már azért reálisnak érzem.

Szóval a tippjeim (jah, én 10-ed annyira se vagyok szakértő mint a fórumba írok többsége éppen ezért a tippjeim inkább megérzés alapúak sem mint több 100 órányi PFF statisztika átnézésén alapulnak)

1. Tampba Bay - W
2. Las Vegas - W
3. Green Bay - W
4. Lions - W
5. Chargers - W
6. Panthers - W
7. Bears - W
8. Tampa Bay - L
9. 49ers - L
10. Falcons - W
11. Broncos - W
12. Falcons - L
13. Eagles - W
14. Chiefs - L
15. Vikings - W
16. Panthers - W

Ez így 12 - 4 ugyan, de nálam benne van egy 10 - 6 is (1. Panthers és mondjuk a Green Bay/Vikings párosból valaki). Az meglepne, ha 10-6nál rosszabbul zárnánk az alapszakaszt.
A saját csoportunkat sokkal kiegyenlítettebbnek érzem, mint az elmúlt években, talán csak a Panthers verhető oda-vissza de azt se mondanám biztosra, legyenek bármennyire is borulátók odaát 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 933 — WHO DAT!!!!
Sziasztok!

Mit gondoltok hol köt végül ki Warford?
Láttok reális esélyt arra, hogy Viking legyen? Nagyon kellene egy ilyen kaliberű játékos a falba...
PatrickSKOL
Hát azt szerintem csak ő tudatja merre ír alá. Nyilván aki több pénzt ajánl. Így első körben szerintem egy minimum átlag évi 8-10 milliót biztos akar, ha ránézek elvileg van annyitok ki lehet gazdálkodni.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Meglepett hogy ezt a Peat ügyet így benéztétek.

Mintha nem lett volna elég baj hogy pénzt adtok neki, először húztok az első körben “ugyanoda” majd a jobbik Guardot kirúgjátok miatta.
TSzabi
Nem értek egyet ezzel az egésszel, de ha nagyon szeretném bele tudom élni magam a FO helyzetébe:
1) Peatben van még lehetőség felfelé, két évvel fiatalabb, mint Warford, 100%-ban "házi" nevelés, ha egészséges tud maradni, akkor tudja azt a szintet, amit Warford tudna. Legalábbis a tendencia lefelé mutató volt Warfordnál is
2) Rövidtávon jobb a cap hit, és jövőre szinte 100%, hogy amúgy sem igazoltuk volna vissza Warfordot.
3) Passz blokkolásban Peat sem volt annyira rossz (mondjuk a Vikings ellen ott is borzasztó volt), az igazán nagy különbség az a futásblokkolásban volt - tavaly.

Hát én magam sem értek egyet 100%-ban a fentiekkel (nyilván a 2. pont egyértelmű), de ez járhatott a fejükben. Igazából abban bízok, hogy Ruiz upgrade Warfordhoz képest, és akkor a tavalyi fal javulhat. De persze ez csak spekuláció.

több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 385
Sziasztok!

Mit gondoltok hol köt végül ki Warford?
Láttok reális esélyt arra, hogy Viking legyen? Nagyon kellene egy ilyen kaliberű játékos a falba...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
De a Peat-pénz után ennek az egésznek mi értelme volt? Az volt az első hülyeség.
Tocy
Az.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De a Peat-pénz után ennek az egésznek mi értelme volt? Az volt az első hülyeség.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 933 — WHO DAT!!!!
Ja hát ez gyökérség, ennyit a mély falról
Tocy
Ruiz draft után várható volt hogy ez lesz. Reméltem hogy legalább trade lesz, de gondolom senki nem adott érte sokat. Azért ha első körben OL t húzol, azt nem feltétlenül cserének húzod.