New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Brees felesége elmondta, hogy halálos fenyegetéseket kaptak Drew felszólalása után. Még ha mélységesen el is ítélem az ilyet, talán felfogják hogy nem kell mindig elmondani a véleményüket.
Matthew99
Most Brees ügyétől függetlenül.... Beszarás milyen véleményterror jött létre az USA-ban az elmúlt évtizedben, csak egy hangyafasznyit legyen más a véleményed, mint amit éppen a fősodor diktál, csak fél százalékban ne érts egyet a leghangosabbakkal és erkölcsi halott vagy rögtön.
atapapa
Sajnos ez már nem csak ámerikái ügy...itt van mindenhol, és nekem a tököm ki van vele!
Lassan én vagyok elnyomott tiszteséges állással, becsületes, fedhetetlen hozzáállással, házasan, boldog családban, két gyermeket odadással, felelősséggel nevelve, de ha a véleményem el merem mondani egy éppen aktuáls alapvetően szubkultúrális jelenségről, egyből rászista, kirekesztő, nőgyülölő, homofób fasz vagyok! De nem biztos, hogy el kell hinnem, hogy néhány szélsőséges értelmes, és jó sok megvezetett retardált játszon lassan gondolat-rendőrségeset! Tényleg mindig a hangosabb az okosabb? Tényleg itt tartunk? Tényleg... 😕
Kiábrándító undor lesz rajtam úrrá egyre inkább! Ez nem társadalom, ez egy egyénieskedő, sértett, kizárólag önérdeket előtérbe helyező, gyorsan szaporodó...had ne írjak csúnyábbakat...
Elnézést az OFF-ért!
clbass
OFF: átérzem. Én sem vagyok magyar, mert nem fáj Trianon. Migráns simogató vagyok, libsi csőcselék, buzi pátyolgató. Gyurcsányista, nemzetgyűlő, Soros-bérenc. MSZP-s.

Pedig csak eltér a véleményem a környezetem mainstream véleményétől. Ha elmerem mondani, előbb utóbb ellehetetlenítenék a működésem, rám küldik a hatóságot. Pedig tisztességes vállalkozásom van, tucat családnak adok munkát, hűséges férj és (szerintem) odaadó apa vagyok.

Felháborító, hogy egy félelemre épített rendszer és az ő hangos többsége nem csak gondolat rendőrséget játszik, de konkrét rendőrséget is irányít.

Mondom, átérzem a fájdalmad.

több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Brees felesége elmondta, hogy halálos fenyegetéseket kaptak Drew felszólalása után. Még ha mélységesen el is ítélem az ilyet, talán felfogják hogy nem kell mindig elmondani a véleményüket.
Matthew99
Most Brees ügyétől függetlenül.... Beszarás milyen véleményterror jött létre az USA-ban az elmúlt évtizedben, csak egy hangyafasznyit legyen más a véleményed, mint amit éppen a fősodor diktál, csak fél százalékban ne érts egyet a leghangosabbakkal és erkölcsi halott vagy rögtön.
atapapa
Sajnos ez már nem csak ámerikái ügy...itt van mindenhol, és nekem a tököm ki van vele!
Lassan én vagyok elnyomott tiszteséges állással, becsületes, fedhetetlen hozzáállással, házasan, boldog családban, két gyermeket odadással, felelősséggel nevelve, de ha a véleményem el merem mondani egy éppen aktuáls alapvetően szubkultúrális jelenségről, egyből rászista, kirekesztő, nőgyülölő, homofób fasz vagyok! De nem biztos, hogy el kell hinnem, hogy néhány szélsőséges értelmes, és jó sok megvezetett retardált játszon lassan gondolat-rendőrségeset! Tényleg mindig a hangosabb az okosabb? Tényleg itt tartunk? Tényleg... 😕
Kiábrándító undor lesz rajtam úrrá egyre inkább! Ez nem társadalom, ez egy egyénieskedő, sértett, kizárólag önérdeket előtérbe helyező, gyorsan szaporodó...had ne írjak csúnyábbakat...
Elnézést az OFF-ért!
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Brees felesége elmondta, hogy halálos fenyegetéseket kaptak Drew felszólalása után. Még ha mélységesen el is ítélem az ilyet, talán felfogják hogy nem kell mindig elmondani a véleményüket.
Matthew99
Most Brees ügyétől függetlenül.... Beszarás milyen véleményterror jött létre az USA-ban az elmúlt évtizedben, csak egy hangyafasznyit legyen más a véleményed, mint amit éppen a fősodor diktál, csak fél százalékban ne érts egyet a leghangosabbakkal és erkölcsi halott vagy rögtön.

Szerkesztette: atapapa

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Azért amikor az NBA játékosok dumálnak az a legvicesebb, ugye amikor Hong Kongról volt szó, szépen csendben volt mindenki a Kína piac miatt.
EasyGhost
Tőle különösen bájos:

 www.latimes.com/archives/la-xpm-2003-dec-14-sp-adande14-story.html

 www.sportsbusinessdaily.com/Daily/Issues/2003/12/12/Leagues-Governing-Bodies/Wallaces-Racially-Fueled-Comments-About-NBA-Draw-Reaction.aspx
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Azért amikor az NBA játékosok dumálnak az a legvicesebb, ugye amikor Hong Kongról volt szó, szépen csendben volt mindenki a Kína piac miatt.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Rasheed Wallace azért még küzd egy kicsit Brees-zel:

 www.yahoo.com/sports/rasheed-wallace-goes-drew-brees-004737400.html
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Brees olyan folyamatokat indított el, amire enélkül a balmondat nélkül éveket kellett volna várni. Breesnek hatalmas respectje van, és az hogy képes volt felnőtt emberként beismerni a hibáját majd még proaktívan használni a tiszteletet, sok pozitívat elmond a kvalitásairól
Gyurma Pappa
Én az elmúlt 14 évből azt szűrtem le, hogy egy hihetetlenül jószívű ember, de nagyon naív és nem a legélesebb kés a fiókban, ha nem fociról van szó. Legalábbis nekem így jön át különböző sztorikból az évek során, persze fingom nincs milyen igazábol, mert nem ismerem, bármilyen meglepő. 😀
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Brees olyan folyamatokat indított el, amire enélkül a balmondat nélkül éveket kellett volna várni. Breesnek hatalmas respectje van, és az hogy képes volt felnőtt emberként beismerni a hibáját majd még proaktívan használni a tiszteletet, sok pozitívat elmond a kvalitásairól

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brees felesége elmondta, hogy halálos fenyegetéseket kaptak Drew felszólalása után. Még ha mélységesen el is ítélem az ilyet, talán felfogják hogy nem kell mindig elmondani a véleményüket.
Matthew99
Lol

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Brees felesége elmondta, hogy halálos fenyegetéseket kaptak Drew felszólalása után. Még ha mélységesen el is ítélem az ilyet, talán felfogják hogy nem kell mindig elmondani a véleményüket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
rokaur 868
Ha Te lennél SP, mit tennél most?
Helmut Zimmer
Én tuti behívnám a társaságot konferenciába és az egyik eszetlent azért vágnám tarkón mert össze vissza pofázik mint egy pletykás nő, a másikat meg azért mert olyan gyorsan felkapja a vizet mint egy havibajos nő. Elmondanám hogy ez nem lingerie league úgyhogy meg lehet szépen beszélni kinek mi a hasfájása és lehet koncentrálni a Super Bowlra.
Matthew99
Ott nincs ennyi primadonna amúgy 😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Ha Te lennél SP, mit tennél most?
Helmut Zimmer
Én tuti behívnám a társaságot konferenciába és az egyik eszetlent azért vágnám tarkón mert össze vissza pofázik mint egy pletykás nő, a másikat meg azért mert olyan gyorsan felkapja a vizet mint egy havibajos nő. Elmondanám hogy ez nem lingerie league úgyhogy meg lehet szépen beszélni kinek mi a hasfájása és lehet koncentrálni a Super Bowlra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Ha Te lennél SP, mit tennél most?
Helmut Zimmer
Mindenkitől elvenném a mobilját

Nem tudom, hogy face-to-face lesz-e ennek az egésznek jelentősége. Szerintem nem. De szerencsére nem vagyok NFL HC

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam


Egyébként
Gyurma Pappa
Ez a Trump elleni tiltakozas volt (amikor le sons of bitchesezte Kapeket) Londonban, azon a heten amikor szinte minden csapat terdelt. Utana amikor kerdeztek h miert terdelt nem mondta a rasszizmust meg a rendori tulkapast sem.
Borbinho
Én tudom, ott voltam 😊

De nem mindegy? A lényeg, hogy mennyi értelme volt ennek az egész "botránynak". Semmi. Brees interjúnak és az utána következő szarcunaminak is pont semmi jelentősége nincs.
Gyurma Pappa
Ha Te lennél SP, mit tennél most?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó


Egyébként
Gyurma Pappa
Ez a Trump elleni tiltakozas volt (amikor le sons of bitchesezte Kapeket) Londonban, azon a heten amikor szinte minden csapat terdelt. Utana amikor kerdeztek h miert terdelt nem mondta a rasszizmust meg a rendori tulkapast sem.
Borbinho
Én tudom, ott voltam 😊

De nem mindegy? A lényeg, hogy mennyi értelme volt ennek az egész "botránynak". Semmi. Brees interjúnak és az utána következő szarcunaminak is pont semmi jelentősége nincs.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline


Egyébként
Gyurma Pappa
Ez a Trump elleni tiltakozas volt (amikor le sons of bitchesezte Kapeket) Londonban, azon a heten amikor szinte minden csapat terdelt. Utana amikor kerdeztek h miert terdelt nem mondta a rasszizmust meg a rendori tulkapast sem.
Borbinho
Nincs itt semmi, Trump-al is megbeszélte utána, ahogy Jenkinssel. | (Bocsánat, nem a feszkót akarom növelni, csak túlságosan adta magát a kép 😀 ) |



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Egyébként
Gyurma Pappa
Ez a Trump elleni tiltakozas volt (amikor le sons of bitchesezte Kapeket) Londonban, azon a heten amikor szinte minden csapat terdelt. Utana amikor kerdeztek h miert terdelt nem mondta a rasszizmust meg a rendori tulkapast sem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 444 — situational football
Had to🤣

 twitter.com/thewalkowski/status/1268427520258371584



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó


Egyébként

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Egyébként Brees 2016-ban is azt mondta, hogy támogatja Kaep törekvéseit, de a himnusz alatti térdeléssel nem ért egyet. Most sem mondott mást, csak kurva szar időben.Gyurma Pappa
Hogy pont egy new orleansi irányító ne érezze hogy mikor rossz az időzítés az furcsa. Egyáltalán, hogy jött elő pont most ez a zászló téma hogy úgy érezte meg kell szólalnia? Számára volt valami apropó? Vagy a riporter húzta csőbe a kérdéssel?
peterk2005
Ne haragudjatok, nem akarok provokatőr lenni, de egyszerűen ki kívánkozik belőlem. Értem, hogy itt pl. a tagság jelentős részének a bajnoki szezon, és esélyek fájnak, de én annak az országnak aggódó polgára vagyok. Szóval ez nem azoknak szól, akik a fociért jönnek ide..

Azért, hagy mondja már el a véleményét Brees, basszameg! Most attól tekintsünk el, hogy egy elég elfogadott konzervatív álláspontot képvisel, és attól, hogy sok, nagyon gazdag sportoló nagyon hangos, még nem lesz igazuk, meg nem lesznek többségben, még ebben a szimbolikus kérdésben sem. Már csak azért sem, mert nem azzal vitatkoznak, amit Brees mond, hanem, amit szerintük képvisel, tehát a személyével. És ez nem véletlen.

DE csinálják csak, majd n+34-szer is megnyernek egy szimbolikus harcot, és a lényeg, na az pont változatlan marad, sőt egyre rosszabb lesz. Lao Ce - Tao Te King példabeszéde: amit el akarsz gyengíteni, az megerősödik, amit meg akarsz erősíteni, az elgyengül.

Miért nem beszélnek az oktatásról, a társadalmi mobilitásról, a családon belüli erőszakról? Mert kiderülne, hogy a legszegényebb rétegeknél mindegy a bőrszín, ugyanolyan rettenetes a helyzet, és csak egyre szarabb lesz. Nem beszélnek arról, hogy akik 2 kézzel fejik ezeket a lassan fenntarthatatlan rendszereket, és morzsákat csorgatnak vissza, azok a nagy filantrópok (tisztelet a kivételnek). És ez csak a jéghegy csúcsa, nem beszélünk a fogyasztás finanszírozásáról, a kialakult róka-fogta-csuka helyzetről. Az ország beteg. Szörnyűek az egyenlőtlenségek akár anyagi, akár társadalmi, akár szociális téren, fenntarthatatlanok rendszerek és amíg zászlóról, és himnuszhallgatási szokásokról beszélnek, addig is elviszik a figyelmet a lényeges kérdésekről.

Minden jóindulata ellenére Obama 8 év alatt gyakorlatilag alig tudott mozdítani valamit a mechanizmuson. Ha valaki azt hiszi, hogy ezt egy valós next deal nélkül, teljes társadalmi egyetértés nélkül meg fogja tudni oldani az ország, az rohadtul téved, és ebben fontosak a szimbólumok.

Semmi baj, el lehet égetni a zászlót, lehet ülve himnuszt hallgatni, de kell új szimbólum, ami kifejezi az Egyesült Államok legújabb kori megállapodását, és ami mögött felsorakozik a társadalom. Amíg az elit csak dekonstruál szimbólumokat, és nem tölti fel az űrt elfogadható tartalommal, addig ez nagyon- nagyon kevés, és az érdemi problámák velünk maradnak.

Próbáltam rövid lenni, köszi a figyelmet.
Helmut Zimmer
Brees-szel kapcsolatban bennem is hasonló fogalmazódott meg.
Én személy szerint nem látok problémát a kijelentésében, mert az én olvasatom szerint ő nem az üggyel nem értett egyet a térdeplős sztorinál, hanem a módszerrel.
Neki ezek a pillanatok, amikor szól a himnusz egy tiszteletadás a rokonai felé, akik a II. vh-ban harcoltak, megértem, ha szerinte a térdelés tiszteletlenség, ugyanakkor ahogy másik is írták, már akkor is elmondta ugyanezt, most is ezt tette.
Továbbá nem hinném, hogy ő most akkor utálta volna a csapattársait vagy valami, egyszerűen csak nem értett egyet a módszerrel, de nem hátráltatta semmilyen módon azt amit tettek.

Számomra amit vele csinálnak az tipikus hangulatkeltés, szenzációhajhászás.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 293 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Breesnek annyi!
Winston tudot helyezkedni! 😁
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
 twitter.com/MalcolmJenkins/status/1268315207299981312?s=09
Negritis
amúgy menjen a faszomba az a csapattárs, aki egy ilyen ügyben kirohan a twitterre, minthogy felhívja a másikat, hogy te, mi is akart ez lenni?
atapapa
Van aki ezt még érti 😊
több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
 twitter.com/MalcolmJenkins/status/1268315207299981312?s=09
Negritis
amúgy menjen a faszomba az a csapattárs, aki egy ilyen ügyben kirohan a twitterre, minthogy felhívja a másikat, hogy te, mi is akart ez lenni?
atapapa
Nem csak ő beszélget twitteren keresztül de Thomas, Emmanuel Sanders meg még pár másik is. Tényleg ilyen a kor.

Mondjuk ilyenkor megértem Belichick kőszigorát. Ilyesmit tényleg egy szobában szemtől szembe kéne megbeszélni. Nem is fiatal játékosokról van szó, furcsa hogy nincs ennyi eszük. Én Breest is beleveszem, ő is tudhatta volna, hogy olaj lesz a tűzre. Paytonnak csináltak némi pedagógiai túlórát a következő hétre.
peterk2005
Amíg világ a világ az USA-ban sose lesznek egyenlőek a fehérek és a feketék, csak papíron... Sajnos
A Brees félék inkább maradjanak csendben mert úgyis csak hideget meleget kapnak akár mit mond, mert ezzel csak hivatalosan állást foglalnak. Tartsák meg maguknak mert nagyobb bajd okoz mint gondolnák. Okos ember ilyenkor csendben marad. Az nem jelenti hogy ne legyen véleménye de előbb lesz olaj a tűzre mint sem. Nyelni egyet és csöndben maradni én ezt mondom.