New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nem látom, kiért érdemes felmenni magasra BPA üzemmódban? WR? CB? S?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/04/24/saints-may-trade-a-2021-pick-for-a-high-pick-tonight/

Ez nem tul tuti info. Inkabb csak pletyka



több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 251 — Keep pounding
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
csak ne future 1st-ért
lol
Más opciótok nem nagyon van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Hol olvastad?
Kájzerszóze

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Hol olvastad?



több mint 4 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Baun? csak ne future 1st-ért

vagy még Taylor esetleg. mondjuk ha Walfordot bevonnánk hmhm

Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Az jó, mert akkor nem kell olyan sokáig fent lenni.😀
(De akkor adunk kocsit-lovat. Kinek? Minek?)
zemanla
Project DE/OL? 🤔
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Az jó, mert akkor nem kell olyan sokáig fent lenni.😀
(De akkor adunk kocsit-lovat. Kinek? Minek?)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 251 — Keep pounding
Állítólag jönnétek a második kör elejére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
fura ez a nyafogás, mintha a rájátszásbeli kudarc egyik fő oka a fal gyengélkedése lett volna
atapapa
Csúnyán le lett meccselve azon a meccsen a fal, ettől függetlenül szvsz top egységről beszélünk, és pont nem a mélység volt a gond, hisz a kezdők voltak fent.
Emellett Ruiz valószínűleg nem is a kezdőbe jön, ellenben pl Aiyuk-kal, akinek bőven esélye lett volna a WR2-re.
WR-einknél meg pláne nincs mélység, még ha egészséges is mindenki, hátsó körös pickjeink meg marhára nem jöttek be mostanság ezen a poszton.

Szvsz idén van az utolsó esély a Kapitánnyal, neadjisten plusz egy, ennyi idő alatt, főleg rookieként nem hiszem, hogy picsogott volna bárki MT mögött.
Ha SB-hez segítene hozzá, akkor meg fullra leszarom mi lesz utána.

Nekem ez a bajom a pickkel, ha nem ilyen szituban lennénk, mint ami, akkor én is üdvözölném.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Walford is kapott rendesen, szerintem egy meccs nem volt az idényben ahol elérte volna a "zöld" szintet PFF-en, de ebben lehet túl szigorú vagyok. Jó pick, továbbra is állítom. Első körös fallal nehéz mellé lőni, lásd a tavalyi Falconst 😀

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Peat még nem játszott le egy teljes szezont életében, fog játszani az ő helyén is 😀

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 251 — Keep pounding
Mondjuk Peatet verték szarrá, és nem ő lesz lecserélve 😊
De értelek, és írtam is, szten ez egy jó pick, annál nagyobb gond sose legyen, mint hogy mélységet adnak a falnak az első körben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
fura ez a nyafogás, mintha a rájátszásbeli kudarc egyik fő oka a fal gyengélkedése lett volna

több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Legyen egy steal, a legjobb FB a prospectek kozul, Logan Horton😂



több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
BPA. Nincs hiányposzt a csapatban. Én a tavalyi CGJ-hez hasonló stealre számítok, egy stabil játékosra, későbbi kezdőre. Az én ÖRÜLNÉK NEKI sorrendem: WR, CB, RB, T, TE, LB, S, DL, G/C, QB (3. QB-nak inkább egy veteránt hoznék, aki legalább az öltözőhöz hozzátesz, mint hogy egy örök 3rd row QB-t, aki csak a padot melegíti)

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Na amugy az eddigi 51-es meze is tetszik...

Akkor ma a 3/88 pick van. Szerintem neveket mar kar tippelni, de pozicio?
Kájzerszóze
Alapjában egyetértve Gyurmával: BPA.
Fontos dolog a Kapitányt megvédeni az utolsó évében. Célpontja van, minden más.....!
Sztem K, P, LS nem lesz (?). Aztán, bármi más lehet! 😊
zemanla
Egy Corner elférne azért 😀
ackrisz17
QB, úgy is kell egy 3. 😆

több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Jo pick ez is. Remek csapatba nehez erositest huzni. A lenyeg tovabbra is atlanta ellen nyeunk oda-vissza 😂😂😂
Es most mar a tampa ellen is...
Kájzerszóze
...és ha a cicák ellen is, akkor nagy baj nem lehet a csoportban! 😀
zemanla
Már csak a Vikingsnek nem kellene akkor bejutni a PO-ba...

több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Na amugy az eddigi 51-es meze is tetszik...

Akkor ma a 3/88 pick van. Szerintem neveket mar kar tippelni, de pozicio?
Kájzerszóze
Alapjában egyetértve Gyurmával: BPA.
Fontos dolog a Kapitányt megvédeni az utolsó évében. Célpontja van, minden más.....!
Sztem K, P, LS nem lesz (?). Aztán, bármi más lehet! 😊
zemanla
Egy Corner elférne azért 😀


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jo pick ez is. Remek csapatba nehez erositest huzni. A lenyeg tovabbra is atlanta ellen nyeunk oda-vissza 😂😂😂
Es most mar a tampa ellen is...
Kájzerszóze
...és ha a cicák ellen is, akkor nagy baj nem lehet a csoportban! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Na amugy az eddigi 51-es meze is tetszik...

Akkor ma a 3/88 pick van. Szerintem neveket mar kar tippelni, de pozicio?
Kájzerszóze
Alapjában egyetértve Gyurmával: BPA.
Fontos dolog a Kapitányt megvédeni az utolsó évében. Célpontja van, minden más.....!
Sztem K, P, LS nem lesz (?). Aztán, bármi más lehet! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Na amugy az eddigi 51-es meze is tetszik...

Akkor ma a 3/88 pick van. Szerintem neveket mar kar tippelni, de pozicio?



több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Ugorjatok már le az LB pozícióról. Az elmúlt évek azt igazolták, hogy a védelem legkevésbé fontos eleme jelenleg a LB. Nem ritka, hogy 5-6 DB-vel játszunk, a 4 DL mellé 1-2 LB-nél több úgy sem fér fel a pályára. Davis fix, ha Anzelone és Alonso egészségesek, ők is megoldják. Legrosszabb esetben bejön egy S még.

Fontos megérteni: Allen rendszere nem igényel sztárokat. Olyan játékosok van szükség, aki a megfelelő helyen, a megfelelő feladatokat látják el. Davis egy középszerű LB volt, mára a liga top5 LB-jének nézi ki. Azért hozni egy első körös picket, mert papíron ez egy hatalmas need, nem feltétlenül jó ötlet. Minden bizonnyal úgy ítélte meg Payton és Allen, hogy Queen nem illik annyira a rendszerbe, amit elképzeltek, mint hogy kihagyjanak egy ekkora prospectet, mint Ruiz. Én amúgy sem voltam eldőlve a LB húzás ötlettől, pont a fentiek miatt.

WR: NAGYON mély a class. Nincs szükségünk egy első körös prospectre, aki 3-4 évig nyafog MT mögött, hogy nem kap elég labdát, majd a 3. évben elcseréljük egy 2-3. körös pickre. Sanders megoldotta a SF-ben is a második elkapó szerepét, itt is meg fogja oldani. A 3. körben is fogunk találni 3. WR-nek való prospectet, ha már a Smith projekt bedőlni játszik. Szeirntem Aiyukért sokat adott a SF, de ez legyen az ő gondjuk.

Még egyszer elmondom, amit már sokszor elmondtam: lehetnek neked top skill playereid, ha a nincs rendben a fal, akkor baszhatod. Lásd tavalyi Tampa. Brees akkor hozta karrierje csúcsait, amikor top2-3 fal volt előtte. Az elmúlt két év tapasztalata az, hogy bizony nagyon fontos a mélység ennél az egységnél, én nem lennék meglepődve, ha érkezne még csúszó T.

Walford leszálló ágban van egyértelműen, Peat tavaly nem volt 100%-os, ne törjünk pálcát felette, bár én magam is úgy gondolom, hogy túl sok pénzt kapott. Sanders érkezésével Paytonék megoldottnak tekintik az X-Y WR pozíciót, és én sem vonom ezt kétségbe. Cook is jó, Harris pedig speedsterként bevethető (bár a Kapitány dobóerejével vannak kétségeim). Innentől kezdve belátható, hogy teljesen felesleges ilyen WR mélységnél magas picket ellőni.

Nyilván lehet nyafogni, hogy megint nem hoztunk LSU játékost, de ez szerintem üzlet, nem magánügy, tehát ha így látták jónak, akkor legyen.

több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Jo pick ez is. Remek csapatba nehez erositest huzni. A lenyeg tovabbra is atlanta ellen nyeunk oda-vissza 😂😂😂
Es most mar a tampa ellen is...



több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Magának Ruiznak örülök mert jó prospect és tényleg jól jön a mélyítés mert tavaly nagyon sok DT megvert minket középen, az is jó hogy van ideje betanulni. Az ami nagyon bánt hogy lett volna egy álom LB párosunk kb, Queen hatalmas húzás lett volna szerintem ő jobban kellett volna mint Ruiz, olyan guardot aki tanulhat egy évig, a 3. körben is találtunk volna sztem és oké ott vab most mélység, de az Anzalone-Alonso páros nagyon rizikós. Eddig Anzalone is egyszer bírta végig a szezont, Alonso is tavaly elfáradt szezon végére. Szerintem nagyobb need volt az LB, de hozzá kell tenni hogy ez a húzás a capnek nagyon jól jött, mert Warford 7,5 millát foglal, szóval szerintem megpróbáljuk elcserélni vagy kivágjuk, de inkább trade, de ha az nem is sikerül akkor legalább szezon végén nem kell vele hosszabítani, csak nagyon bánom Queen-t mert játéktípus szerint is nagyon jó lett volna plusz ugye az öltözőben is nagyon hasznos lett volna, de hát Loomisék nagyon ritkán csinálják azt amit várnánk tőle.
Kíváncsian várom mit csinálunk ezek után, esetleg fel trade Hurts-ért, ha nem akkor 3. körben LB-nek kell jönnie.