New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Hamar beáraztuk az idei draftot, 3 pick is kihullott.

atapapa
Ebből látszik, hogy /legalább is papíron/ erős a keret! Csak jöjjön ki a tudás.
Nehéz odaférni.
Ami Nekem érdekes, Edmunds keretre kerülése. Annyira radar alatt volt az egész offszezon alatt. Azt gondoltam max PS lesz nàla. De a második évét kezdi meg a rosteren és a FO futók terén nem mondható balféknek, így biztos oka van.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Hamar beáraztuk az idei draftot, 3 pick is kihullott.

Tavaly PS-ben volt, UDFA, az előszezonban most elég jól nyomta, ahogyan Ata írta.
Azt is rebesgették, hogy nàlunk is rostert foghat.
De lehet nekünk a draftpozi kellett. 😀😀😀😀
Fattyu
Inkább van arról szó, hogy az újonc Stallworth szintén jóféle előszezont gurított, és rá esett a választás. Remélem a jobbik játékost tartottuk meg.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Akkor összesïtve:
A Csapat:
 www.neworleanssaints.com/team/players-roster/
Meglepetés nincs. Talàn az, hogy 3RB van Ingram nélkül?

Akik kiszorultak /egyelőre/:

 www.neworleanssaints.com/news/new-orleans-saints-make-roster-reductions-to-53
Talán meglepetés,: Muha, Leonard .

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
2019-ben nem sokat fogunk draftolni....
Jómagam nem annyira értem ezt így.
Tök jó, hogy nekünk van az egyik legjobb csereirányítónk, de jövőre FA, míg Brees nem.
Nem abba önteném a pénzt és picket hogy majd Brees után talán jó lesz valamire.
atapapa
És az is kérdés Kitől búcsúzunk el.
Savage vagy Hil?
Fattyu
Savage
Hill nagyon hasznos ST-ben is
atapapa
Így lett.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
A Browns postàzott nekünk egy 7kört Lawrence-ért.
Legalàbb a Draft 3.napja érdekes lesz szàmunkra! 😀
Első körben Ők nem fértek illetve, ha jól olvasom Stupart tradelni akarjuk:
 www.canalstreetchronicles.com/2018/8/31/17806258/saints-cuts-tracker-tracking-new-orleans-roster-moves-trades-rumors-updates-more-sean-payton

Ahogyan sejteni lehetett Kikaha is ment.
Gondolom közülük PS-ben néhàny visszakerülhet.
Fattyu
Fattyu
Lehet tudni valamit a srácról?
P@trik
Annyit biztos hogy a cserék cseréi ellen pusztított becsülettel

Remélem nem fogjuk megbánni ezt a trade-et
atapapa
Fura volt mert kidobtunk 2 korábbi DL-t is, ő meg így a semmiből behullott az 53ba.
P@trik
Tavaly PS-ben volt, UDFA, az előszezonban most elég jól nyomta, ahogyan Ata írta.
Azt is rebesgették, hogy nàlunk is rostert foghat.
De lehet nekünk a draftpozi kellett. 😀😀😀😀

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 662 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A Browns postàzott nekünk egy 7kört Lawrence-ért.
Legalàbb a Draft 3.napja érdekes lesz szàmunkra! 😀
Első körben Ők nem fértek illetve, ha jól olvasom Stupart tradelni akarjuk:
 www.canalstreetchronicles.com/2018/8/31/17806258/saints-cuts-tracker-tracking-new-orleans-roster-moves-trades-rumors-updates-more-sean-payton

Ahogyan sejteni lehetett Kikaha is ment.
Gondolom közülük PS-ben néhàny visszakerülhet.
Fattyu
Fattyu
Lehet tudni valamit a srácról?
P@trik
Annyit biztos hogy a cserék cseréi ellen pusztított becsülettel

Remélem nem fogjuk megbánni ezt a trade-et
atapapa
Fura volt mert kidobtunk 2 korábbi DL-t is, ő meg így a semmiből behullott az 53ba.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A Browns postàzott nekünk egy 7kört Lawrence-ért.
Legalàbb a Draft 3.napja érdekes lesz szàmunkra! 😀
Első körben Ők nem fértek illetve, ha jól olvasom Stupart tradelni akarjuk:
 www.canalstreetchronicles.com/2018/8/31/17806258/saints-cuts-tracker-tracking-new-orleans-roster-moves-trades-rumors-updates-more-sean-payton

Ahogyan sejteni lehetett Kikaha is ment.
Gondolom közülük PS-ben néhàny visszakerülhet.
Fattyu
Fattyu
Lehet tudni valamit a srácról?
P@trik
Annyit biztos hogy a cserék cseréi ellen pusztított becsülettel

Remélem nem fogjuk megbánni ezt a trade-et

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 662 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A Browns postàzott nekünk egy 7kört Lawrence-ért.
Legalàbb a Draft 3.napja érdekes lesz szàmunkra! 😀
Első körben Ők nem fértek illetve, ha jól olvasom Stupart tradelni akarjuk:
 www.canalstreetchronicles.com/2018/8/31/17806258/saints-cuts-tracker-tracking-new-orleans-roster-moves-trades-rumors-updates-more-sean-payton

Ahogyan sejteni lehetett Kikaha is ment.
Gondolom közülük PS-ben néhàny visszakerülhet.
Fattyu
Fattyu
Lehet tudni valamit a srácról?
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
A Browns postàzott nekünk egy 7kört Lawrence-ért.
Legalàbb a Draft 3.napja érdekes lesz szàmunkra! 😀
Első körben Ők nem fértek illetve, ha jól olvasom Stupart tradelni akarjuk:
 www.canalstreetchronicles.com/2018/8/31/17806258/saints-cuts-tracker-tracking-new-orleans-roster-moves-trades-rumors-updates-more-sean-payton

Ahogyan sejteni lehetett Kikaha is ment.
Gondolom közülük PS-ben néhàny visszakerülhet.
Fattyu

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Első körben Ők nem fértek illetve, ha jól olvasom Stupart tradelni akarjuk:
 www.canalstreetchronicles.com/2018/8/31/17806258/saints-cuts-tracker-tracking-new-orleans-roster-moves-trades-rumors-updates-more-sean-payton

Ahogyan sejteni lehetett Kikaha is ment.
Gondolom közülük PS-ben néhàny visszakerülhet.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Tudom, hogy csak preseason meg nem számít az eredmény nem is azért írom, de jó volt látni a srácok teljesítményét a pályán a Rams ellen.
Meredith meg Smith tetszett főleg, jó volt látni, hogy Meredith végre olyan formát mutatott amiért elvileg leigazoltuk.
A D is egész jó volt 0 engedett pont, 4 sack meg 2 szerzett int.
És tudom, hogy még annyit sem jelent de a D a legkevesebb pontot, yardot, passzolt yardot engedte, futás ellen pedig 4.-ek lettünk a preseasonban, Remélem az alapszakaszra is kitart ez a forma 😀

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Böngésztem, hogy pénzben mit jelent ez nekünk, de nem nagyon sikerült.
Azt làttam, hogy 5 Milla erre az évre ebből 1 M. a garantàlt.
Létezik?
Fattyu
5 millióba kerül, semennyi sem garantált (az az 1 millió a Jetsnél beragadt)
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Ez szerintem max Teddy részéről lehet rossz biznisz, ha Brees valóban húzza még. De ha jön nála is egy olyan visszaesés, mint Manningnél, akkor legalább látja a stáb, hogy van alternatíva.

Persze, lehetett volna FA-ként is elhozni, de lehet, hogy akkor nem bíztak a felépülésében annyira, hogy Brees mögé elhozzák nagy pénzért. Viszont a TC és a PS eloszlatta a stáb problémáit, egy potenciális franchise irányítóért nem sok ez a 3. kör, oké, hogy csak egy évig van, de addig is látod, lehet-e rá építeni. Ha meg megy, akkor kompenzációs pickben visszajöhet kb az ára, szóval pickkidobásnak sem látom – egyelőre.

Persze, ha nem tudja folytatni a pályafutását, akkor igen, de voltak azért már durvább mellényúlások is (itt is), mint egy következő éves 3. kör nem megfelelő felhasználása. Én simán elhoztam volna hozzánk, 4-5. körre gondoltam, ennél picit drágább lett, emiatt még nem sírtam volna
Wyatt
Teljesen egyetértek. Plusz azt is gondolom, h az FO látja, mi a helyzet Brees-zel. 39 évesen ennyi passzkísérlettel a háta mögött bármikor, egyik évről a másikra jöhet a lejtő, ki tudja, lehet, hogy a preseason slump most valódi.
Remélem, hogy nem így van, de minde képp beszédes, hogy valami miatt megléptek most, egy ilyen volumenű cserét.

Aztán adja az ég, hogy Teddy nyomjon nálunk egy Brees 2.0 karriert.
PEEtör
Böngésztem, hogy pénzben mit jelent ez nekünk, de nem nagyon sikerült.
Azt làttam, hogy 5 Milla erre az évre ebből 1 M. a garantàlt.
Létezik?

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez szerintem max Teddy részéről lehet rossz biznisz, ha Brees valóban húzza még. De ha jön nála is egy olyan visszaesés, mint Manningnél, akkor legalább látja a stáb, hogy van alternatíva.

Persze, lehetett volna FA-ként is elhozni, de lehet, hogy akkor nem bíztak a felépülésében annyira, hogy Brees mögé elhozzák nagy pénzért. Viszont a TC és a PS eloszlatta a stáb problémáit, egy potenciális franchise irányítóért nem sok ez a 3. kör, oké, hogy csak egy évig van, de addig is látod, lehet-e rá építeni. Ha meg megy, akkor kompenzációs pickben visszajöhet kb az ára, szóval pickkidobásnak sem látom – egyelőre.

Persze, ha nem tudja folytatni a pályafutását, akkor igen, de voltak azért már durvább mellényúlások is (itt is), mint egy következő éves 3. kör nem megfelelő felhasználása. Én simán elhoztam volna hozzánk, 4-5. körre gondoltam, ennél picit drágább lett, emiatt még nem sírtam volna
Wyatt
Teljesen egyetértek. Plusz azt is gondolom, h az FO látja, mi a helyzet Brees-zel. 39 évesen ennyi passzkísérlettel a háta mögött bármikor, egyik évről a másikra jöhet a lejtő, ki tudja, lehet, hogy a preseason slump most valódi.
Remélem, hogy nem így van, de minde képp beszédes, hogy valami miatt megléptek most, egy ilyen volumenű cserét.

Aztán adja az ég, hogy Teddy nyomjon nálunk egy Brees 2.0 karriert.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nálam a tavalyi draft után van még annyi kreditje a FO-nak (és SP-nak), hogy egyelőre ne utáljam a Teddy-cserét.
Az idei draft 1/14-énél sokkal jobban elkerekedett a szemem azon az áprilisi éjszakán... 😀

Én amúgy arra tippelek, hogy esetleg a kapitánynak lehet valami húzódása, vagy apróbb sérülése, ami miatt előfordulhat, hogy 1-2 meccsen kérdéses lesz a pályára lépése (tehát nem IR-re gondolok), és akkor Teddy alkalmas lehet rá, hogy a win-now módba kapcsolt offenset közepes és gyengébb védelmek ellen elvezesse. Messze jobban mint akár Hill, akár Savage.

Hogy aztán a kapitány visszatérjen, és februárban mennybe menjen Atlantában. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Köszi. Akkor alvás lesz.
Kájzerszóze
Holnap, ha minden igaz, màr fent lesz itt:
 nflreplays.net

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Köszi. Akkor alvás lesz.



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
A mai meccset nem közvetíti a sporttv?
Kájzerszóze
Nem.
Interneten tudod csak nézni.
A kinti nagy csatornàk nem adjàk, így a sptv sem.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
A mai meccset nem közvetíti a sporttv?



több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Lehet, a Vikigns playbook kell?


Gyurma Pappa
Nem hinném, Surmó már Giants HC, az új OC DeFülöp meg Philadelphiából jött.
empty taxi
Igazából nem tudom mit írja erre. Lehet , hogy meg kéne sértődnöm, hogy ennyire hülyének nézel 😀

Helyreigazítás: nem, nem gondolom, hogy a Vikings playbook miatt hoztuk ide.
Gyurma Pappa
Bocs, nem jött át h poén 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Ezt a dealt nem értem, nagyjából azt gondolom, amit Gabo. Teddy 26 éves, két év múlva 28 lesz, az meg nem a legjobb kor már. Jó, mondjuk Savage-nál jobb, de a harmadik kör nagyon sok érte. Lehet, a Vikigns playbook kell?

Mindegy, kellett már egy igazán nagy hülyeség (én a draftot annyira nem tartom rossznak, mint sokan), majd előbb-utóbb kiderül, mi volt a terv.
Gyurma Pappa
Brendon Weeden ezt nem likeolja.
peach
Brandon Weeden a jó példája, hogy igazam van 😀

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Lehet, a Vikigns playbook kell?


Gyurma Pappa
Nem hinném, Surmó már Giants HC, az új OC DeFülöp meg Philadelphiából jött.
empty taxi
Igazából nem tudom mit írja erre. Lehet , hogy meg kéne sértődnöm, hogy ennyire hülyének nézel 😀

Helyreigazítás: nem, nem gondolom, hogy a Vikings playbook miatt hoztuk ide.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Ez szerintem max Teddy részéről lehet rossz biznisz.
Wyatt
És itt visszakanyarodunk az alapfeltevéshez, hogy hosszabbítasz vele, ha neki ez nem jó? Ez a csere csak akkor érte meg a Saintsnek, ha Brees bekrepál, de akkor véleményem szerint mindegy, mert a szezonnak reszeltek, akár itt van Teddy, akár nincs. (azért mert az Eagles Foles-szal SB-t nyert, nem fog minden csereirányító SB-t nyerni).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Lehet, a Vikigns playbook kell?


Gyurma Pappa
Nem hinném, Surmó már Giants HC, az új OC DeFülöp meg Philadelphiából jött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez szerintem max Teddy részéről lehet rossz biznisz, ha Brees valóban húzza még. De ha jön nála is egy olyan visszaesés, mint Manningnél, akkor legalább látja a stáb, hogy van alternatíva.

Persze, lehetett volna FA-ként is elhozni, de lehet, hogy akkor nem bíztak a felépülésében annyira, hogy Brees mögé elhozzák nagy pénzért. Viszont a TC és a PS eloszlatta a stáb problémáit, egy potenciális franchise irányítóért nem sok ez a 3. kör, oké, hogy csak egy évig van, de addig is látod, lehet-e rá építeni. Ha meg megy, akkor kompenzációs pickben visszajöhet kb az ára, szóval pickkidobásnak sem látom – egyelőre.

Persze, ha nem tudja folytatni a pályafutását, akkor igen, de voltak azért már durvább mellényúlások is (itt is), mint egy következő éves 3. kör nem megfelelő felhasználása. Én simán elhoztam volna hozzánk, 4-5. körre gondoltam, ennél picit drágább lett, emiatt még nem sírtam volna