New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Ezt a dealt nem értem, nagyjából azt gondolom, amit Gabo. Teddy 26 éves, két év múlva 28 lesz, az meg nem a legjobb kor már. Jó, mondjuk Savage-nál jobb, de a harmadik kör nagyon sok érte. Lehet, a Vikigns playbook kell?

Mindegy, kellett már egy igazán nagy hülyeség (én a draftot annyira nem tartom rossznak, mint sokan), majd előbb-utóbb kiderül, mi volt a terv.
Gyurma Pappa
Brendon Weeden ezt nem likeolja.

Amúgy az is lehet, hogy brees megsúgta, hogy idén befejezi. Vagy esetleg van vmi szar a vállával pl és fosnak az ir-től. Meg másik ezer dolog van ami indokolhatja ezt, loomis egy kötsög, hogy nem mondja el.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Ezt a dealt nem értem, nagyjából azt gondolom, amit Gabo. Teddy 26 éves, két év múlva 28 lesz, az meg nem a legjobb kor már. Jó, mondjuk Savage-nál jobb, de a harmadik kör nagyon sok érte. Lehet, a Vikigns playbook kell?

Mindegy, kellett már egy igazán nagy hülyeség (én a draftot annyira nem tartom rossznak, mint sokan), majd előbb-utóbb kiderül, mi volt a terv.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
lehet ot is WR-nek hoztak mint Jacksont akartak volna a draftrol 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Szerintem ez tök jó dolog a Saintstől, most win now, Bridegwaterrel sem esik vissza egy SB esély, ha Brees megsérülne. (nyilván részben igen, de hasonló helyzet, mint Phillyben)
Aztán ha Brees esetleg visszavonul idén vagy jövőre, akkor megvan az utód, Payton szerintem sokat ki tud hozni Teddyből és még csak 26 éves. Persze valahogy valamennyiért hosszabbítani kellene vele, ami érdekes kérdéskör lesz tavasszal
katonadani
Persze, mert Bridgewaternek nagy buli lesz mondjuk még 3 évig ülni a padon Brees mögött adott esetben. Ugyanis semmi sem zárja ki, hogy a mostani két év után Brees nem mondja azt, focizok még egy-két évet. Szóval qrvára nem lepne meg, ha Bridgewater dobbantana egy év után. Azért meg sok a harmadik kör (pláne úgy, hogy nincs elsőd), hogy legyen egy fasza csere QB-d egy évre.

Ha meg win now mód van, akkor hozok ezért a harmadik körért egy jó LB-t, vagy falembert a labda bármelyik oldalára mélyíteni az egységet, ott nagyobb eséllyel kél el a segítség szezon közben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Ez hülyeség igy is. Elhozhatták volna ingyen korábban. Ez nem megfontolt taktika. Szerintem.



több mint 6 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Szerintem ez tök jó dolog a Saintstől, most win now, Bridegwaterrel sem esik vissza egy SB esély, ha Brees megsérülne. (nyilván részben igen, de hasonló helyzet, mint Phillyben)
Aztán ha Brees esetleg visszavonul idén vagy jövőre, akkor megvan az utód, Payton szerintem sokat ki tud hozni Teddyből és még csak 26 éves. Persze valahogy valamennyiért hosszabbítani kellene vele, ami érdekes kérdéskör lesz tavasszal
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Költői túlzás, művészi szabadság, te már csak tudod 😉
dande
Én meg már azt hittem, mégse értem az egész amerikai focinak nevezett játékot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
De miért az a címe a videónak, hogy Touchdown?
Matthew99
Költői túlzás, művészi szabadság, te már csak tudod 😉
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
De miért az a címe a videónak, hogy Touchdown?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
College-ban QB is volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
Akkor màr értem.Elkeztük gyűjteni a QB-ket 😀😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
TE se kell, az O fal hibátlan, a Def komplett, mélység QB posztra kellett... Hiába, szűklátókörű vagyok 👽



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Én ezt akkor sem értem. Ennyire masszív a keret minden poszton? Nálam Hill simán lehet második számú, szobormozgású barátunk harmadik, bár Barrett is lehetett volna. De ez igy??? Már a S-t hozok FA-n is fura volt, de ez mindent visz.



több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Wow!
Kövezzetek meg, de nekem ez tetszik 😊 Brees szerződése 1 éves szvsz, csak ugyebár a Loomis kozmetika...
Egy harmadik kört megér egy tehetséges QB, még ha ismerjük is a sérülésmúltját. (Egyszer már hasonló bejött 😉 )
Nagyon fogom sajnálni, de felkészül M.Ingram...Ehhez csak egy jól teljesítő J.Williams és egy futóhiányos csapat kell a 6. hétig :/
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul
atapapa
Csak ne húzza egy két évvel tovább a terminátorunk :d
Wyatt
Mint Belichik? 😁😂

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
én sem Hill-t, sem Savage-ot nem küldeném be.
nemethbence55
Én Hillt igen 😀😀
De Én màr tavaly is letettem a voksot mellette. Igaz Én csak egy szurkoló vagyok...😀😀
De remélem ilyenben nem kell gondolkodni a szezonban...

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szerintem ő pont leszarja ezeket a rekordokat. A lényeg neki az SB.
nemethbence55
Szerinted.
Brees nagyon is rá van csavarodva ezekre.
Nem beszél róla, meg szerénykedik, de nagyon is foglalkoztatja. Ez kiderült mind a Marino, mind a Unitas-rekordnál.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul
atapapa
Csak ne húzza egy két évvel tovább a terminátorunk :d

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul
atapapa
Szerintem ő pont leszarja ezeket a rekordokat. A lényeg neki az SB.
nemethbence55
Szerintem nem.
Nem a rekord az első Neki hanem a W, de hidd el érdeklik a rekordok, mint minden versenyző típust.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul
atapapa
Szerintem ő pont leszarja ezeket a rekordokat. A lényeg neki az SB.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Már nem tudom megtalálni a logikát az FO gondolkozásában, ebben a húzásban max annyi lehet hogy mi Bridgewater-el tervezünk Brees utánra ami nem hinném hogy túl jó döntés, a jövő évi második kör kb semmire sem elég, mondjuk az is igaz hogy ha Brees lesérül akkor én sem Hill-t, sem Savage-ot nem küldeném be. Esetleg lehet hogy arra számítanak hogy Brees a szezon végén visszavonul, mert ugye a második év opciós, és ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
2019-ben nem sokat fogunk draftolni....
Jómagam nem annyira értem ezt így.
Tök jó, hogy nekünk van az egyik legjobb csereirányítónk, de jövőre FA, míg Brees nem.
Nem abba önteném a pénzt és picket hogy majd Brees után talán jó lesz valamire.
atapapa
És az is kérdés Kitől búcsúzunk el.
Savage vagy Hil?
Fattyu
Savage
Hill nagyon hasznos ST-ben is