NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Most akkor mi van Dez Bryantel?
Gézu
szerintem most az jön, hogy hülye ha nem ír alá ide vetminért, hogy gyűrűt nyerhessen..
gordon
Ez így nem pontos. Az úgy hangzik, hogy hülye ha nem ír ide alá kevesebbért, mint amit máshol kapna, mert itt van a legnagyobb esélye gyűrűt nyerni. 😀
peach
Trollkodunk, trollkodunk?? 😁😁
Aztàn ne csodàlkozzunk a reakciókon.
Tessék vigyàzni, mert itt a többség mi vagyunk! 😁😁
Vagy nem is tudom mert a matekot manapsàg egyesek màshogy értelmezik..😀😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀
Tomcsik
Hàt Én úgy hallottam, hogy nem akar gyűrűt nyerni, ezért Atlantàba akar menni 😁😁😁
Fattyu
Èn úgy hallottam hogy fizet a Philynek hogy ott játszhasson, gyűrűt is nyerhet, és szopathatja a Dallast 😊

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀
Tomcsik
Hàt Én úgy hallottam, hogy nem akar gyűrűt nyerni, ezért Atlantàba akar menni 😁😁😁

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értem én, hogy uborkaszezon, de hogy ennyire nincs jobb dolgotok. 😀
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Most akkor mi van Dez Bryantel?
Gézu
szerintem most az jön, hogy hülye ha nem ír alá ide vetminért, hogy gyűrűt nyerhessen..
gordon
Szerintem meg egy ennyire limitált képességű dt meg jobb ha örül a veterán minimumnak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
Most akkor mi van Dez Bryantel?
Gézu
szerintem most az jön, hogy hülye ha nem ír alá ide vetminért, hogy gyűrűt nyerhessen..
gordon
Ez így nem pontos. Az úgy hangzik, hogy hülye ha nem ír ide alá kevesebbért, mint amit máshol kapna, mert itt van a legnagyobb esélye gyűrűt nyerni. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Most akkor mi van Dez Bryantel?
Gézu
szerintem most az jön, hogy hülye ha nem ír alá ide vetminért, hogy gyűrűt nyerhessen..
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Most akkor mi van Dez Bryantel?
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Pilátus szabadon engedte Bláyent 😀



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Peatnek hivatalosan is lehívtuk az ötödéves opcióját. Szerintem abszolút jó döntés évről évre egyre jobban teljesít főleg ha LG poszton játszik. De azért LT poszton sem volt elveszve ha úgy adódott, de azért nyugodtabb lennék, ha Armstead egészségesen lenne az LT poszton.
kapitnono
Nem Ramczyk volt az LT Armstead sérülésekor?
empty taxi
Az első meccsen csak, ameddig Strief is meg nem sérült, utána végig jobb oldalt játszott, és ha utána sérült volt Armstead végig Peat helyettesítette.


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Peatnek hivatalosan is lehívtuk az ötödéves opcióját. Szerintem abszolút jó döntés évről évre egyre jobban teljesít főleg ha LG poszton játszik. De azért LT poszton sem volt elveszve ha úgy adódott, de azért nyugodtabb lennék, ha Armstead egészségesen lenne az LT poszton.
kapitnono
Nem Ramczyk volt az LT Armstead sérülésekor?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Peatnek hivatalosan is lehívtuk az ötödéves opcióját. Szerintem abszolút jó döntés évről évre egyre jobban teljesít főleg ha LG poszton játszik. De azért LT poszton sem volt elveszve ha úgy adódott, de azért nyugodtabb lennék, ha Armstead egészségesen lenne az LT poszton.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Hát igen jelenleg nagyon úgy néz ki hogy mázlink volt hogy a 9ers kivitte, bár ilyenkor arról is kell beszélni hogy lehet hogy nálunk más lenne erre 5% esély van, de egy normális Reuben Foster-el a védelemben, brutál csapatunk lenne.
nemethbence55
Hogyan számoltad ki?
Asbee
20 esetből 1-szer normális lesz. Logikus.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Hát igen jelenleg nagyon úgy néz ki hogy mázlink volt hogy a 9ers kivitte, bár ilyenkor arról is kell beszélni hogy lehet hogy nálunk más lenne erre 5% esély van, de egy normális Reuben Foster-el a védelemben, brutál csapatunk lenne.
nemethbence55
Hogyan számoltad ki?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Remélem, hogy a FO kitart a problémàs jàtékosok hanyagolàsànàl... Most jelen àllàs szerint jó a csapat összetétele ilyen szempontból!
Ezért sem erőltetném Manzielt, aki ha alàír valahova az szerintem minimum szerződés lesz!
Fattyu
Az a gáz a sztoriban, hogy a FO pont akarta őt, de mák volt, mert a 49ers is felhívta őt, amikor mi beszéltünk vele telefonon, ő meg elmondta nekik, hogy igyekezzenek, mert mi akarjuk megszerezni őt.

Mondjuk annyi eszünk legalább volt, hogy Paytonék a barátnőjével akartak beszélni, mielőtt ledraftoljuk, pont a karakterkérdések miatt, hogy kordában tudja-e majd tartani őt. Hát látjuk, hogy nem sikerült, szegény lány.
PEEtör
Szép karakter az ember na. Örülök, hogy így alakult. Lattimore pont az ellenkezőjének néz ki

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Remélem, hogy a FO kitart a problémàs jàtékosok hanyagolàsànàl... Most jelen àllàs szerint jó a csapat összetétele ilyen szempontból!
Ezért sem erőltetném Manzielt, aki ha alàír valahova az szerintem minimum szerződés lesz!
Fattyu
Az a gáz a sztoriban, hogy a FO pont akarta őt, de mák volt, mert a 49ers is felhívta őt, amikor mi beszéltünk vele telefonon, ő meg elmondta nekik, hogy igyekezzenek, mert mi akarjuk megszerezni őt.

Mondjuk annyi eszünk legalább volt, hogy Paytonék a barátnőjével akartak beszélni, mielőtt ledraftoljuk, pont a karakterkérdések miatt, hogy kordában tudja-e majd tartani őt. Hát látjuk, hogy nem sikerült, szegény lány.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Remélem, hogy a FO kitart a problémàs jàtékosok hanyagolàsànàl... Most jelen àllàs szerint jó a csapat összetétele ilyen szempontból!
Ezért sem erőltetném Manzielt, aki ha alàír valahova az szerintem minimum szerződés lesz!

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Hát igen jelenleg nagyon úgy néz ki hogy mázlink volt hogy a 9ers kivitte, bár ilyenkor arról is kell beszélni hogy lehet hogy nálunk más lenne erre 5% esély van, de egy normális Reuben Foster-el a védelemben, brutál csapatunk lenne.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Nem tudom ki hogy van vele de szerintem nagy steal lehetne kis rizikóval Manziel szerződtetése, 26 éves több évet kihagyott, így nem kérne igazán nagy pénzt, legalábbis tuti kevesebbet mint egy első körös irányító kapna, és azért most már mutatja a jeleit hogy megváltozott, szerintem Payton kezei illetve Brees mögött simán beteljesítené azt a potenciált amit jósoltak neki. Vélemények?
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Minek nekünk most már Baker Mayfield vagy Lamar Jackson... 😀

 www.instagram.com/p/BheNMA1l9H_/

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Meredith a miénk elvileg Pace és Matt Nagy is találkozott vele, gondolom elmondta hogy ide akar jönni és nem akarták oda láncolni.
nemethbence55
Igen, ez így működik 😀 😀 😀 😀
gabokocka
Amint látjuk...igen...most így működött. 😊

Azért nem adták meg Meredithnek a nagy lóvét a maciknál, mert a vezetőség szerint nincs helye a csapatnál. Még mindig egy Kevin White nevezetű "elkapót" tartanak többre, aki nem mutatott még fel semmit, első körben draftolt WR-ekhez méltatlanul. Védhető a vezetőség álláspontja, miszerint....nem akartak ennyi pénzt adni egy ilyen sérülésből visszatérő játékosnak. Legyen vele szerencsétek! Én szurkolok neki!

A közelgő Drafttal kapcsolatban egy valamiben reménykedem...A Loomis --- Pace kapcsolatnak köszönhetően feljöttök a 8. helyre és jól megtömtök minket draft cetlikkel. Mi benne az üzlet? Kaptok egy használható irányítót a jövőre nézve, aki összeteheti a két kezét, hogy Brees mögött padozhat és tanulhat tőle. 😛
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Meredith egy jó playa. Chicagóból való így kötve hiszem hogy ne szeretett volna nállunk játszani, főleg hogy UDFA-ként mi adtuk meg neki az esélyt hogy NFL player lehessen. Amikor aláírta az offer sheetet már akkor is írtam hogy nagyon a határon mozog... Volt egy 888 yard szezonja, amikor jóformán nem volt mögötte senki a WR depth charton. Szakadt az ACL és MCL is sérült. Pace nem mert ennyi pénzt rizikózni, főleg hogy Robinson is térdsérülésből tér vissza. Nem tartom jó döntésnek, mivel nem olyan rég még a NO1 elkapó szerepet is rá akarta bízni Pace miután AJ-t elengedte, de annyiban védhető a döntése hogy nem akart 11 millát adni egy kettős szallagsérülésből visszatérő playának akinek volt egy jobb szezonja... Az más kérdés hogy Wheatonnak megadott ennyit, hogy Simst megtartotta 6 milláért, és lett volna Meredithre pénz, de rá meg sajnálta...Ha jól tudom Meredith még mindig nem edzett és azt nyilatkozta még nem 100%-os, valószínűleg a Bears stábja tudja a legjobban hogy milyen állapotban van a térde, lehet ez közre játszott a döntésben. Pace ott volt hülye hogy nem 2. körös tendert tett rá. 3 millát megért volna megnézni hogy bírja a térde. Ehelyett garasoskodott kicsit mert nem gondolta volna hogy a térdsérülés után valaki ennyit fog adni neki...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sidenote: Az Ohio és az Ohio State az 2 külön egyetem...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...