New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.
PEEtör
Jó ez a 3 körüli, a potenciához képest teljesen vállalható. Nyilván nem a régi már, de nem is első számúnak hoztuk, szóval jó lesz így.
Gyurma Pappa
Szerintem azért választhatott minket, mert úgy gondolta, hogy a mi offensünkben még tud valamit nyújtani a hátralévő éveiben és nem feltétlenül a gyűrű miatt/Bár titkon még reménykedek, hogy Brees visszavonulása előtt szerez még egyet/
Ha feltétlenül gyűrűt akart volna mostanság, akkor szerintem NE-be, Oaklandbe, vagy akár a Seahawks-hoz ment volna.
Remélem egyészséges marad, és sokat hozzá tud tenni a csapat játékához.
Sok sikert neki.


több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.
PEEtör
Majd amikor rommáfutják Ingrammel a Falconst nem lesz 😉
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.
PEEtör
Jó ez a 3 körüli, a potenciához képest teljesen vállalható. Nyilván nem a régi már, de nem is első számúnak hoztuk, szóval jó lesz így.

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
7 millió. Baszki. Sok, de cáfoljon rám.
Így viszont kb tuti, hogy Butler nem jön, aminek örülök.

Szerk, hirtelen azt hittem egy évre hét, hát így nem rossz, csak ne sérüljön le.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
schefter azt mondja kétéves szerződést adtunk petersonnak

Szerkesztette: adam77
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/04/saints_adrian_peterson_1.html




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én a második kört adnám Butlerért simán.
Kit érdekel hogy mennyi a fizuja Brees maradék éveire, perpill jó ha van egy biztos cornerünk, az is sérülékeny, hiába jó a DB-felhozatal, mind nagyobb lutri Butlernél, de nem hinném hogy bármelyik rögtön lehozná azt, amit Butler ma tud.
Így a legelső pick mehetne egy DE-re, ami a másik égető need.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
És még arra is rájönnek, hogy a védelem 3-4-re lenne alkalmasabb 😊
gabokocka
amúgy igen, ha mindenki egészséges, akkor 3-4 ben jobbak lennénk. Mert Kikaha és Okafor is inkább 3-4 olb mint 4-3 DE. Jordan, Fairley meg Rankins tudna játszani 3-4-es DE-t is. /Bár Jordan már bebizonyította,hogy tud./
kapitnono
Konkrétan Jordan sztem a legjobb szezonját 3-4-ben hozta....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Besides Malcolm Butler likely staying with #Patriots this year, #Rams CB Trumaine Johnson, subject of trade talks, is also staying for '17

Pont most kezdtek el cikkezgetni arról, hogy Butler valószínűleg marad a Pats-ben. Nem is baj.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
És még arra is rájönnek, hogy a védelem 3-4-re lenne alkalmasabb 😊
gabokocka
amúgy igen, ha mindenki egészséges, akkor 3-4 ben jobbak lennénk. Mert Kikaha és Okafor is inkább 3-4 olb mint 4-3 DE. Jordan, Fairley meg Rankins tudna játszani 3-4-es DE-t is. /Bár Jordan már bebizonyította,hogy tud./


több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
És még arra is rájönnek, hogy a védelem 3-4-re lenne alkalmasabb 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Azért Cam Jordant oda sorolnám 😀
A többivel teljesen egyetértek.
kapitnono
Jó, Fairley is 43., Jordan 31., a lényegen nem sokat változtat 😀
Gyurma Pappa
Idén már Rankins is ott lesz. Meg Kikaha is visszatér. 😊

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Azért Cam Jordant oda sorolnám 😀
A többivel teljesen egyetértek.
kapitnono
Jó, Fairley is 43., Jordan 31., a lényegen nem sokat változtat 😀

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Semmilyen trade-ért nem rajongok, meg is mondom hogy miért: hosszútávú cap okokból. Kis túlzással, még ha egy QB-t húzunk 1/11-re annak is jobban örülnék, mert 5 évig úgyis töredéke lenne, mint amibe Butler kerülni fog, és ugye ki tudja, hogy beválik-e. Azt meg nem hiszem, hogy egy éves szerződésért tradelnék érte.

Ha és tényleg csak Butler hiányozna a képletből, hogy megint bajnokok legyünk, akkor azt mondom, hogy hajrá, cseréljünk érte, húzzunk még egy gyűrűt, aztán indulhat a rebuilding a post-Brees erara, de erről szó sincs. Sokkal több mindent kell megoldani (pass rush, az mi?).

Szóval én nem szeretném ezt a trade-t, nem akarokm egy QB fizetésű DB-t a rosteren, miközben nincs pass rusherünk liga top 50-ben sem.
Gyurma Pappa
Azért Cam Jordant oda sorolnám 😀
A többivel teljesen egyetértek.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Semmilyen trade-ért nem rajongok, meg is mondom hogy miért: hosszútávú cap okokból. Kis túlzással, még ha egy QB-t húzunk 1/11-re annak is jobban örülnék, mert 5 évig úgyis töredéke lenne, mint amibe Butler kerülni fog, és ugye ki tudja, hogy beválik-e. Azt meg nem hiszem, hogy egy éves szerződésért tradelnék érte.

Ha és tényleg csak Butler hiányozna a képletből, hogy megint bajnokok legyünk, akkor azt mondom, hogy hajrá, cseréljünk érte, húzzunk még egy gyűrűt, aztán indulhat a rebuilding a post-Brees erara, de erről szó sincs. Sokkal több mindent kell megoldani (pass rush, az mi?).

Szóval én nem szeretném ezt a trade-t, nem akarokm egy QB fizetésű DB-t a rosteren, miközben nincs pass rusherünk liga top 50-ben sem.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Butler:Reiss believes it will come down to whether the Saints are willing to trade the No. 32 overall pick (which they received from the Patriots in last month's Brandin Cooks trade) or No. 42 and another pick with New England throwing in a late-rounder.

Utóbbi verzió még tetszene is, aztán a 11-ről letradelünk, aztán felébredek és a kezem a biliben.
PEEtör
Én nem tradelnék mostmár inkább Butlerért, mondjuk az elején sem rajongtam az ötletért. Mély a db class idén, inkább a draftról hoznék egy fiatal játékost aki 5 évig olcsóért játszana.
Ha valakit a draftról hozunk szerintem ugyanannyi esélye van, mint Butlernek hogy beválljon. Mert lehet, hogy NE-ben jó játékos, de az nem jelenti azt, hogy a mi rendszerünkben is ugyanolyan király lesz. Lásd pl.: Byrd.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Butler:Reiss believes it will come down to whether the Saints are willing to trade the No. 32 overall pick (which they received from the Patriots in last month's Brandin Cooks trade) or No. 42 and another pick with New England throwing in a late-rounder.

Utóbbi verzió még tetszene is, aztán a 11-ről letradelünk, aztán felébredek és a kezem a biliben.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
nyomtam is egy DeShaun Watsont 😀 😀 legyen kis meglepi



több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szurkolói mock draft játék, utolsó 3 pick van hátra, készüljetek!

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Az egyik legszemetebb az egészben a Carolina elleni vasárnapi hazai után egy csütörtöki meccs Atlantában
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
a dolphins elleni "idegen" meg remélhetőleg inkább hazai pálya lesz 😉
adam77
Ajayi brit állampolgár, úgyhogy én azért nem leszek meglepve, ha a delfineknek többen szurkolnak majd...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem egyszerű. De ha jók leszünk, akkor mindegy.
Ha nem, akkor meg lesz még egy kifogás.
atapapa
Most nem azért, de évek óta brutális a sorsolásunk, én egyszerűen nem értem. Pláne, hogy teljesítményarányosan, meg kiskutyaf@szaval figyelembe véve hozzák ezeket össze, és mégis, PO contendereknek, aktív résztvevőknek könnyebb a sorsolása nem egyszer, mint a miénk.

Fun Fact:Galette bekarikázta a naptárában nov. 19-et, remélem részese lesz, amikor Brees felakaszt rájuk pár pontot, és nem csak az melegítőben fogja figyelni az eseményeket.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
a dolphins elleni "idegen" meg remélhetőleg inkább hazai pálya lesz 😉
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem egyszerű. De ha jók leszünk, akkor mindegy.
Ha nem, akkor meg lesz még egy kifogás.

több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Elég erős hegymenettel kell kezdenünk...
Az első 6 meccsből 4 idegenben, + a Pats otthon.
Szép lesz...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???