New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén ez a program vár Breesékre:
 twitter.com/Saints/status/855213170876612609
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Malcolm Butler aláírta a felkínált tendert a NE-nél, úgyhogy kezdődhetnek a tárgyalások ha cserélni akarunk érte.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
O'Brien eléggé érdeklődik Mahomes iránt, mi pont jó trade partner lehetnénk neki. Ez a 11. hely nekünk valószínűsíthetően pont elég reach lesz a needjeinkre, extra pickeket viszont nagyon jól tudnánk hasznosítani.
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.
Matthew99
Már Sherman trade is jó áll egyesek szerint 😀

Majd ha kész lesz, foglalkozom vele 😊
Gyurma Pappa
Igazad van, mert lehet, hogy ezekre az esetleges tradekre a draft 32. húzásáig nem kerül sor.
Szerintem ha nem lesz olyan játékos/ok bent akit/ket kinéztünk akkor cserélünk.
Fattyu
Ezek a cserék annál nagyobb előkészítést igényelnek, hogy a drafton esetlegesen dőljenek el, hogy végbemennek-e.
Én nem vagyok annyira kizárólagos híve amúgy a needre draftolásnak.
Nyilván hülyét kapnék egy korai QB vagy RB-drafttól, de ha az első harminc helyen elmegy 28 védő, akkor ott már lehet BPA-zni egy kiváló támadóra.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Ugye, abban mindenki egyetért, hogy az első három húzásunkat védelem erősítésére fordítsuk? Mondjuk DE/CB/CB vagy esetleg LB. De mi a helyzet a hátsó körökkel. Elment Hightower, helyette kellene egy RB, QB-t nagyon mondogatják. Tudom, hogy megvagyunk TE állományba, viszont láttam Őket combine-on, és nagyon jónak tüntek, Én behúznék egyet.
Ki, mire ölné a draftcetliket?
Fattyu
Ha a 3.-ban esetleg bent volna és behúznám Mixont. Meg az O-line-ba sem ártana csereember, esetleg tartalék elkapó.


több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Ugye, abban mindenki egyetért, hogy az első három húzásunkat védelem erősítésére fordítsuk? Mondjuk DE/CB/CB vagy esetleg LB. De mi a helyzet a hátsó körökkel. Elment Hightower, helyette kellene egy RB, QB-t nagyon mondogatják. Tudom, hogy megvagyunk TE állományba, viszont láttam Őket combine-on, és nagyon jónak tüntek, Én behúznék egyet.
Ki, mire ölné a draftcetliket?

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.
Matthew99
Már Sherman trade is jó áll egyesek szerint 😀

Majd ha kész lesz, foglalkozom vele 😊
Gyurma Pappa
Igazad van, mert lehet, hogy ezekre az esetleges tradekre a draft 32. húzásáig nem kerül sor.
Szerintem ha nem lesz olyan játékos/ok bent akit/ket kinéztünk akkor cserélünk.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
LSU homer vagyok. de Adams nem kéne, amíg van Vaccaro. Nagyon pass rusher-szelek fújnak, tonna ilyen játékossal volt valamilyen szintű kontakt már.
Ebből a kasztból Charltont szeretném a legkevésbé, és a reálisan elérhetők közül Barnett az, aki szerintem első naptól kezdve hozzá tudná tenni a magáét a DL-ben.
atapapa
Arra mondjuk kíváncsi lennék, ha Barnett meg Lattimore sem lesz elérhető kihez fordulnak majd Paytonék? Mert utánuk szerintem DE és CB poszton nem nagyon van olyan aki 1/11-et érne szerintem.
letrade?


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
LSU homer vagyok. de Adams nem kéne, amíg van Vaccaro. Nagyon pass rusher-szelek fújnak, tonna ilyen játékossal volt valamilyen szintű kontakt már.
Ebből a kasztból Charltont szeretném a legkevésbé, és a reálisan elérhetők közül Barnett az, aki szerintem első naptól kezdve hozzá tudná tenni a magáét a DL-ben.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Reuben Foster jön vendégségbe.
Jelen állás szerint nagyon mérges leszek, ha őt húznánk be, off field kérdések, sérüléstörténet főleg az ő brutális játékstílusával, de legfőképp a bevallott nehézségei a playbook tanulással. De úgy tűnik, mégis komolyan érdeklődünk.......
PEEtör
Én is mérges lennék, szerintem most az LB nem akkora need hogy ilyen magasan kellene draftolni még ha nagyon is tetszik nekem Foster stílusa de Edge és Cb kell nincs mese.LB is jöhet de max a 3.körben sztem.
ackrisz17
Nekem is tetszik Foster de szerintem is edge vagy cb kell most először. Ha valami csoda folytán a Hooker/Adams/Lattimore trióból lecsúszna valaki hozzánk akkor őt, ha nem akkor a Barnett/Charlton duóból választanék/Feltételezhetően S.Thomas már nem lesz elérhető/.


több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Reuben Foster jön vendégségbe.
Jelen állás szerint nagyon mérges leszek, ha őt húznánk be, off field kérdések, sérüléstörténet főleg az ő brutális játékstílusával, de legfőképp a bevallott nehézségei a playbook tanulással. De úgy tűnik, mégis komolyan érdeklődünk.......
PEEtör
Én is mérges lennék, szerintem most az LB nem akkora need hogy ilyen magasan kellene draftolni még ha nagyon is tetszik nekem Foster stílusa de Edge és Cb kell nincs mese.LB is jöhet de max a 3.körben sztem.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Reuben Foster jön vendégségbe.
Jelen állás szerint nagyon mérges leszek, ha őt húznánk be, off field kérdések, sérüléstörténet főleg az ő brutális játékstílusával, de legfőképp a bevallott nehézségei a playbook tanulással. De úgy tűnik, mégis komolyan érdeklődünk.......
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
AP Deal nélkül távozott tőlünk tegnap.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A Fanspeak nevű oldalon van egy jó kis draft simulator, én is lejátszottam a saját draftomat és az alábbi lett belőle, szerintem nem lett rossz, ha bent marad még a 6.-ban Dobbs akkor őt húztam volna de ez is megteszi.

11: R1P11
EDGE DEREK BARNETT
TENNESSEE
32: R1P32
CB TRE'DAVIOUS WHITE
LSU
42: R2P10
S BUDDA BAKER
WASHINGTON
76: R3P12
WR CURTIS SAMUEL
OHIO STATE
103: R3P39
EDGE TYUS BOWSER
HOUSTON
196: R6P12
RB ELIJAH HOOD
NORTH CAROLINA
229: R7P11
G BEN BRADEN
MICHIGAN
ackrisz17
Konkértan álomdraftom. Eleinte Taco Charltont preferáltam Barnett helyett a potenciál miatt, de Barnett sokkalta inkább NFL ready plug-and-play játékos, lehet nem lesz All-Pro, de most kell nekünk robbantani.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
A Fanspeak nevű oldalon van egy jó kis draft simulator, én is lejátszottam a saját draftomat és az alábbi lett belőle, szerintem nem lett rossz, ha bent marad még a 6.-ban Dobbs akkor őt húztam volna de ez is megteszi.

11: R1P11
EDGE DEREK BARNETT
TENNESSEE
32: R1P32
CB TRE'DAVIOUS WHITE
LSU
42: R2P10
S BUDDA BAKER
WASHINGTON
76: R3P12
WR CURTIS SAMUEL
OHIO STATE
103: R3P39
EDGE TYUS BOWSER
HOUSTON
196: R6P12
RB ELIJAH HOOD
NORTH CAROLINA
229: R7P11
G BEN BRADEN
MICHIGAN
ackrisz17
Ezzel simán kiegyeznék.


több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A Fanspeak nevű oldalon van egy jó kis draft simulator, én is lejátszottam a saját draftomat és az alábbi lett belőle, szerintem nem lett rossz, ha bent marad még a 6.-ban Dobbs akkor őt húztam volna de ez is megteszi.

11: R1P11
EDGE DEREK BARNETT
TENNESSEE
32: R1P32
CB TRE'DAVIOUS WHITE
LSU
42: R2P10
S BUDDA BAKER
WASHINGTON
76: R3P12
WR CURTIS SAMUEL
OHIO STATE
103: R3P39
EDGE TYUS BOWSER
HOUSTON
196: R6P12
RB ELIJAH HOOD
NORTH CAROLINA
229: R7P11
G BEN BRADEN
MICHIGAN


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.
Matthew99
Ottani idő szerint ma este lesz a vizit tudomásom szerint.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/04/saints_draw_early_kickoff_time.html

helyi idő szerint 2:30-kor fog kezdődni a meccs Londonban, csak mondom.

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.
Matthew99
Már Sherman trade is jó áll egyesek szerint 😀

Majd ha kész lesz, foglalkozom vele 😊
Gyurma Pappa
A Sherman, Butler páros egész jól hangzik 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.
Matthew99
Már Sherman trade is jó áll egyesek szerint 😀

Majd ha kész lesz, foglalkozom vele 😊

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Peterson jóllakott, kinyaralta magát és továbbállt? Vagy csak simán nem érezte a szeretetet? 😊

Albert Breer szerint pedig Butler egyre közelebb van a Saintshez.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
preseason
saints @ browns
saints @ chargers
saints vs texans
saints vs ravens
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
fúwazze, seggem verném a földhöz örömömben egy ilyen draft után

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Tegnap este volt a Bowl.hu-s mock draft játék, én képviseltem a Saintset. Többször pont kivitték előlem a kiszemeltet, illetve volt ahol sokáig gondolkoztam az adott picken, de így is összejött pár steal 😊. Próbáltam a needekre húzni, de igazából minden poszton BPA-ztam.

Kör Pick Csapat Játékos
1 11 Derek Barnett (DE) Tennessee
1 32 John Ross, WR (Washington)
2 42 Carl Lawson, DE (Auburn)
3 76 Adoree' Jackson CB (Southern California)
3* 103 Samaje Perine, RB (Oklahoma)
6 196 Charles Walker, DT (Oklahoma)
7 229 Brendan Langley, CB (Lamar)

A 6. ill 7.köröst már Emptyék húzták (utólag is köszi!). Annyiban lett volna más ha én húzok, hogy Dobbsot húztam vna 6.körben (még bent volt). Szerintem ő jó lehet ha vhol nem egyből kezdőként számolnak vele, hanem megkapja az időt tanulni, Brees pedig ideális tanárjelölt 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor inkább Blount jöjjön.
Pt79
Azt hiszem az nem lesz megoldható. Marad Bostonban.
Süsü
Inkább Blount? Mehehe 😊
Jobban örülnék, ha tényleg ő jönne ide, AP meg Bostonba, de sajna Süsüében több a ráció 😕