New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
a wr klassz elég kaksi idén. vagy első kör és a lehető legjobbat, vagy 3. kör után a zavarosban.
szerintem első körre egy 43 end kell, olyan nem nagyon van rosteren. 12-ig le is eshet nagy név, illetve lesz még alapban ott, aki azonnali erősítés lehet. de-t hátsóbb körökben felesleges draftolni, az tuti süllyesztő.
hátul db és wr, amiből később szerencsével lehet valaki. ja meg ol project.
adam77
Sean azt nyilatkozta kikahát szánja de-nek, aztán meg kitudja mi lesz.
A wr kérdésnél meg nekem is felmerült, hogy azt hozzunk az első körben/pl.: treadwell/, de szerintem a DT nagyobb need.


több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 635
a wr klassz elég kaksi idén. vagy első kör és a lehető legjobbat, vagy 3. kör után a zavarosban.
szerintem első körre egy 43 end kell, olyan nem nagyon van rosteren. 12-ig le is eshet nagy név, illetve lesz még alapban ott, aki azonnali erősítés lehet. de-t hátsóbb körökben felesleges draftolni, az tuti süllyesztő.
hátul db és wr, amiből később szerencsével lehet valaki. ja meg ol project.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Hill pedig 3évre 7,1 millióért írt alá.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Jó igazolás remélem beválik majd. Ettől függetlenül első körben én továbbra is DT-t húznék, hiszen ha mégsem válik be akkor eléggé vékony a depth mögötte.
Nekem is tetszik, hogy sok needet kilőttünk a draft előtt, az egyetlen igazi need a G de az nagyon.
Persze jól jönne az erősítés pl.: wr, cb, poszton de ezt a draftról szerintem könnyen meg lehet majd oldani.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nick Fairley egy évre aláírt hozzánk
sLyNz
1 év/3 milla. Jellemző, hogy ez a legjobb, amit össze tudott kaparni, bár nyilván ebben az is benne van hogy itt lesz sok lehetősége bizonyítani egy hosszabb távú szerződésre.
Nem vagyok felhőtlenül boldog, ez az egész holtszezon eddig olyan szemöldökráncolgatós nekem, de az tetszik hogy legalább elég sok needet kinyírtunk a draftra.
Most már a DT és az LB se annyira fontos, még ha a korai DT-választás továbbra se lenne meglepő.
WR/OG nagyon kell majd.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
A legnagyobb nyereség, hogy Ryan lelépett, minden más ráadás 😊
dande
Semmi pánik, még itt van a csoportban 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Nick Fairley egy évre aláírt hozzánk

......
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
A legnagyobb nyereség, hogy Ryan lelépett, minden más ráadás 😊
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Josh Hill maradnálunk, matcheltük a Bears ajánlatát.


több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nekem ez kezd nagyon tetszeni 😊 Jól erősítünk! Jelenleg valahogy így látom az alapfelállásokat:
Lewis-Byrd-Vaccarro-Breaux
Ellerbe-Lau-Anthony
Kikaha-Fairley-Jenkins-Jordan

Cooks-Snead - Armstead-Lelito-Unger-Kelemete-Peat - Fleener - Coleman
Brees
Ingram

A dőlt betűseket tartom jelenleg kérdőjelesnek.
Egy CB kérdés még nyitott. Lewis és PJ egészségéről nem sokat tudunk
Ellerbe nem lenne rossz Will, de képtelen egészséges maradni
Fairley rotációban működik igazán, Jenkinsnél pedig akadhatna jobb is.
Kikahanák meg fogják találni a helyét! Túl tehetséges ahhoz, hogy első körben oda húzzunk, ahol talán a legjobban ficánkolhat.
Rengeteg a fiatal a védelemben, akik közűl többen azt is megmutatták, hogy lehet velük számolni, pláne ha még fejlődni is tudnának. Nagy harc lesz több posztért, később pedig sok rotáció!
Egy biztos. Az eddigi munka arra talán elég, hogy ne menjünk egyértelmű lyukkal a draftra. Így már akár esélyes egy BPA alapú húzás is. Pont ez miatt nehéz tippelni, de egy ilyesmit nem bánnék: 1.DT 2.WR/CB 3.OG 4.CB/WR 5.K 7.DE
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Eléggé valószínű, hogy Nick Fairley DT hozzánk fog aláírni.Vaccaro és Ingram is írt róla twitteren, és az nfl.com is lehozta. Hivatalos megerősítés még nincs.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Arról megy a pletyi, hogy Fairley a miénk...
Van összesen 300ezer szabad helyünk, de Robertson szerződése még nem hivatalos. Ha Fairley is alá akar írni, akkor Brees szerződése nagyon gyorsan meg lesz babrálva.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
A legnagyobb problémám az egésszel az, hogy Payton ezt így arcba elmondta. Sőt, arról beszél, hogy mi a legnagyobb need a drafton. Sean "mellébeszélek" Paytontól bárki elhiszi ezt?

Ha Robertsont cserének hoztuk ide, az nagy baj. Főleg úgy, hogy szerintem tavaly jobb szezonja volt, mint Laurának.
Nem rajongok azért az ötletért se, hogy Anthonyt OLB-vé faragják, csak azért, mert Laura tapasztaltabb játékos.
Plusz még ott van LB-nek Ellerbe, aki tavaly a neki szánt szerepkörben nagyon jó volt, amíg egészséges volt (az ő esete is mutatja, hogy nem minden alkalommal kifizetődő LB-t a poszton ide-oda váltogatni).
És akkor még Tullról nem beszéltem, aki szintén prototípus 34 OLB.

Ez a keret továbbra is ordít a 34 után, Edebali, Kikaha, Tull itt a leghasznosabb, ahogy Jordan is.
atapapa
plusz még anthonyt meg laut is 3-4 ilb-ben lehetne legjobban használni.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A legnagyobb problémám az egésszel az, hogy Payton ezt így arcba elmondta. Sőt, arról beszél, hogy mi a legnagyobb need a drafton. Sean "mellébeszélek" Paytontól bárki elhiszi ezt?

Ha Robertsont cserének hoztuk ide, az nagy baj. Főleg úgy, hogy szerintem tavaly jobb szezonja volt, mint Laurának.
Nem rajongok azért az ötletért se, hogy Anthonyt OLB-vé faragják, csak azért, mert Laura tapasztaltabb játékos.
Plusz még ott van LB-nek Ellerbe, aki tavaly a neki szánt szerepkörben nagyon jó volt, amíg egészséges volt (az ő esete is mutatja, hogy nem minden alkalommal kifizetődő LB-t a poszton ide-oda váltogatni).
És akkor még Tullról nem beszéltem, aki szintén prototípus 34 OLB.

Ez a keret továbbra is ordít a 34 után, Edebali, Kikaha, Tull itt a leghasznosabb, ahogy Jordan is.

több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 635
szerintem is 43 a base. lesz majd mindenféle "egzotikus" csomag. anthony mind a 3 lb poszton játszik majd, a veteránok gardírozásával. robertson anthony back upja kb. kikaha slb, de, edebali mögötte ugyanez. ellerbe és tull meg ahova odafér. mauti és stupar meg st. a forma és sérülések pedig keverik a kártyát.
nekem szimpatikus, hogy úgy tűnik, mintha valami koncepció mentén mennénk itt előre. meglátjuk.
a de, dt draft körvonalazódik elől, mondjuk ha valami top prospectbe szerelmesek leszünk és kihullik 12-re, ne lepődjünk meg egy wr, cb első körön 😊
több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Robertson igazolásával van legalább 3 kezdőnek szánt MLB-nk, miközben 4-3-ban ugye összesen van alapfelállásban 3 LB a pályán.
Szóval nem tudom mire készülünk, szvsz lesz itt LB-cut a veteránok közül, de az a 43 se annyira biztos.
atapapa
Szerintem itt a 43 kőbe van vésve! Payton mai nyilatkozatai alapján Lau-Mike (és ő hívja a játékokat), Anthony-Sam, ?-Will, Kikaha pedig gyanúsan DE, Jack. Stupar és Robeertson szvsz egyszerre depth, sub, és ST.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Robertson igazolásával van legalább 3 kezdőnek szánt MLB-nk, miközben 4-3-ban ugye összesen van alapfelállásban 3 LB a pályán.
Szóval nem tudom mire készülünk, szvsz lesz itt LB-cut a veteránok közül, de az a 43 se annyira biztos.

több mint 8 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Payton: I wouldn't count on restricted FA Josh Hill being a Bear. We can control that. Will talk with Loomis in depth about it today

szóval úgy néz ki marad. Brees-zel pedig 4 éves szerződésről tárgyalnak.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 335
Èrtem köszi, kíváncsi leszek, hogy vègülis hol köt ki. Nálunk èrzèsem szerint no1 Miller lesz.

több mint 8 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nem nagyon követem a Saints meccseit.. Mit kell tudni erről a Hillről?? Gyengesèg?? Erősèg?
ricsiii83
jó blokkoló, közepes elkapó. azt hittem JG távozása után elő tud lépni, de nem igazán jött össze neki, pedig a mi rendszerünkben a tight endeknek elég nagy szerep jut. nem hiszem, hogy 1 az 1-ben pótolná Bennett-et, ha még nálunk is harmadik volt a sorban.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Állítólag Payton 5 évvel hosszabbít.
Ez alapján gyanús, hogy Brees is vmi hasonló időtartamú szerződést fog kapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 335
Nem nagyon követem a Saints meccseit.. Mit kell tudni erről a Hillről?? Gyengesèg?? Erősèg?

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jól betankoltunk LB-bol.
Hill-re nyomott egy offert a Bears, Pace kedveli a (volt)szenteket.

több mint 8 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na ha minden igaz, Craig Robertson (is) megvan.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
nfl_lover 912
alacsony dead money, az mi? 😉
adam77
Én éreztem az iróniát, arra utal a szerző, hogy az alacsony DM a Loomis érában nem igazán jellemző nálunk. 😀