New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
6-4-el megyunk bye weekre.
több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Így, hogy Marty Mcfly pár napja megérkezett a múltból, nekem is olyan érzésem volt (27-0-ig), mintha egy egészen kicsit 2009-ben lettünk volna. Tökös playhívások, a védelem szerezte a labdákat és csináltuk a pontokat. Aztán megakadt. De jó volt ez, így tovább! 😊✌
több mint 8 éve
pigi New Orleans Saints Clemson Tigers 12
Breux-t élmény nézni, rakjuk csak az első számú wr-ekre simán 😀 nagyon egyben volt ez a D az első félidőben, Ellerbee most is sokszor villant, ahogy Vaccaro is, másodikban nem kellett sokmindent csinálni, szóval én elégedett vagyok a játékkal.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Egyszerre volt a pályán (pálya mellett) a 2006-os SP (beleértve a két hülye pirosat is) és az érett SP a 2. félidőben. Nem kockáztattunk, nem hozott hülye döntéseket sem ő, sem Brees. Oké, harmatosak is voltak a srácok, főleg a fal, de nem kezdett el pánikolt a csapat, nem pánikolt az edzői gárda.

Sajnálom Bróóó-t, mert egész meccsen k jól játszott, és két hülye szerencsétlen lépés miatt megint majd őt fogja hibáztatni egy-két nagyokos. Pedig aki látta az egész meccset, láthatta, hogy mennyire jó játékos. Lewis ha visszatér, BB kicsit pihenhet, ami szerintem neki jót fog tenni, ő jól érzi magát a TE-k fogásával.

A szezon továbbra sem kelt túl nagy reményeket bennem, de a jövőre való tekintettel, főleg a védelem oldalán, nagyon bizakodó vagyok. Meg persze Ingram. 😊 (Azért jegyezzük meg, hogy Unger meg egy akkora játékos, hogy már fáj, amikor 12 yardos futásnál Ingram ELŐTT blokkol 😮 )

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez a második félidő elég becsinálós volt, ritkaszarul játszott az O.
Nagyon ellentétes félidők voltak, épkézláb következtetéseket nehéz lenne levonni

több mint 8 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Lehet hogy rosszul látok? Működik a védelem? Ütjül Luckot? IGEEN!
több mint 8 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Húzzuk már be ezt a kurva meccset!!
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"I know we're on the verge of breaking through," Rob Ryan said, via The Times-Picayune. "You can feel it. (A breakthrough) is coming. I know it is. Just keep blaming me. Keep blaming me and that will be great."

Nagyon lol. 😀 😀 😀
PEEtör
Anno ezen a nyilatkozat formája miatt röhögtem nagyon, de azért látni egy kis fényt az utóbbi két meccsen, sőt. Összességében tetszik, amit csinálunk.
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...
Rutin
simán nyerünk
hajdu
Amerikában mindenkinek megnő az arca, ezt eddig is tudtam 😀
Rutin
Aligha erről van szó. Neked rossz előérzeted van, nekem meg nincs. Tulajdonképpen. 😊
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...
Rutin
simán nyerünk
hajdu
Amerikában mindenkinek megnő az arca, ezt eddig is tudtam 😀
Rutin
akkor kész szerencse hogy én még nem voltam, mi lenne, Uramisten 😊

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...
Rutin
simán nyerünk
hajdu
Amerikában mindenkinek megnő az arca, ezt eddig is tudtam 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...
Rutin
simán nyerünk
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
K.Lewis, D.Ellerbe, T.Armstead, A.Peat nem edzettek ma a hivatalos jelentés szerint.
Ezek közül Ellerbe és Armstead edzettek a média által megtekinthető erőnléti edzésen.
damian swann átment az agyrázkódás utáni procedúrán és valszeg játszhat a colts ellen.
Elküldtük a P Fields-t mivel Morstead ismét edzett, így valószínűleg játszhat a hétvégén.


több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Assistant saints coach Joe Vitt indeed hurt himself pursuing two people trying to break into his, his neighbor's car this weekend. That said, I asked if Joe Vitt tore his Achilles, broke his wrist during the incident. saints' reply: Yes.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Leigazoltuk a G Richard Seymourt és tryoutra hívtuk a CB Robert Mclaint.


több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
vagy deepthroat??? 😀
az is dp 😀 😀 😀 😀



több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt

hajdu
double penetration

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A French Marketnél lévő Saints üzlet kirakata szombaton.
|  muddycreek.uw.hu/dirty_bird_kirakat_kicsi.jpg |
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
|  muddycreek.uw.hu/cam_jordan_kikaha_matt_ryan.jpg |
Lehet, hogy nem mindenki látta. A New Orleans Advocat pénteki számában volt. Megvettük. Az aznapi Times Picayune-t is.

Szerkesztette: hajdu
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Konkrétan az ő helyére vitte a Redskins Hopkinst...
De nekünk jó lesz

több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ki ez a csávó akit hoztunk hocker helyére?
Na mindegy ezekkel a rúgókkal mindig megszívjuk, és a jókat küldjük el. Tavaly Santos, Idén Hopkins..
kapitnono
Redskins veterán. Minőségi váltás volt...NEM.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Ki ez a csávó akit hoztunk hocker helyére?
Na mindegy ezekkel a rúgókkal mindig megszívjuk, és a jókat küldjük el. Tavaly Santos, Idén Hopkins..


több mint 8 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 twitter.com/Kat_Terrell/status/656135790993367043
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758