New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
van még bőven 5'10"-es elkapó a ligában, aki pirít rendesen. az a 10-15 centi a legkisebb bajunk.
cooksnak a sebessége is megvan, de valami hiányzik, hogy szintet lépjen.
adam77
igen van, de nézd meg hány olyan csapat van az nfl-ben ahol egy ilyen játékosra próbálják hárítani az 1. számú szerepet

......
több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 635
van még bőven 5'10"-es elkapó a ligában, aki pirít rendesen. az a 10-15 centi a legkisebb bajunk.
cooksnak a sebessége is megvan, de valami hiányzik, hogy szintet lépjen.
több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Cooks meg Snead amúgy nem rossz elkapók,csak kellene valami magasabb elkapó is aki magára vonná a védők figyelmét és gyakran beduplázzák /ahogy volt eddig Jimmyvel is/ akkor jobban tudnának élni mindketten.
A védelemben meg egyértelműen erősítésre szorul a D-line, Bradfordon kb nyomás nem volt.Nem tudom hogy fogjuk ezt megoldani, bár gyanítom idén már nagyon sehogy.
kapitnono
ugyan ezt akartam írni, hiába Cooks gyorsasága, keze stb..egyszerűen nem elég magas ahhoz hogy első számú elkapó legyen.
sLyNz
Steve Smith ezt kikéri magának 😊
gabokocka
hiába, az idei meccseken rengetegszer látszott, hogy Cooks a magassága miatt volt hátrányban pl a carolina elleni McCown ic-nél is, ha Cooks 10-15 cm-el magasabb akkor az a dobás nem ic

......
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Elég skizó szitu, sz*pni kéne a falconstól, hogy ne szakadjatok le az 1/1 versenyben... 😀
peach
menj haza lelkesedni, nekunk pedig hagyd meg a kegyelet emelkedettségét. és különben: is baszok én rá, csak az atlantát oda vissza.
hajdu
Bocs főnök, nem tudtam, hogy 1/1et csak saints logós fórumtárs emlegethet itt 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Cooks meg Snead amúgy nem rossz elkapók,csak kellene valami magasabb elkapó is aki magára vonná a védők figyelmét és gyakran beduplázzák /ahogy volt eddig Jimmyvel is/ akkor jobban tudnának élni mindketten.
A védelemben meg egyértelműen erősítésre szorul a D-line, Bradfordon kb nyomás nem volt.Nem tudom hogy fogjuk ezt megoldani, bár gyanítom idén már nagyon sehogy.
kapitnono
ugyan ezt akartam írni, hiába Cooks gyorsasága, keze stb..egyszerűen nem elég magas ahhoz hogy első számú elkapó legyen.
sLyNz
Steve Smith ezt kikéri magának 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Cooks meg Snead amúgy nem rossz elkapók,csak kellene valami magasabb elkapó is aki magára vonná a védők figyelmét és gyakran beduplázzák /ahogy volt eddig Jimmyvel is/ akkor jobban tudnának élni mindketten.
A védelemben meg egyértelműen erősítésre szorul a D-line, Bradfordon kb nyomás nem volt.Nem tudom hogy fogjuk ezt megoldani, bár gyanítom idén már nagyon sehogy.
kapitnono
ugyan ezt akartam írni, hiába Cooks gyorsasága, keze stb..egyszerűen nem elég magas ahhoz hogy első számú elkapó legyen.

......
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Elég skizó szitu, sz*pni kéne a falconstól, hogy ne szakadjatok le az 1/1 versenyben... 😀
peach
menj haza lelkesedni, nekunk pedig hagyd meg a kegyelet emelkedettségét. és különben: is baszok én rá, csak az atlantát oda vissza.

Szerkesztette: hajdu
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Marques Colston suffered a separated shoulder !
Béczkó
Őszintén zokogni lenne kedvem, belül zokogok is : (

több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát ez siralmas volt...még a Bears is nyert...legalább jó draft poziciónk lesz
ackrisz17
azért a Detroit még mindig 0-5-el áll..
kapitnono
Az 1/2-is jónak számít.. 😀


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Marques Colston suffered a separated shoulder !
Béczkó
Már meccs közben is látszott, hogy gyakorlatilag csak egy kézzel nyomja...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Marques Colston suffered a separated shoulder !
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Cooks meg Snead amúgy nem rossz elkapók,csak kellene valami magasabb elkapó is aki magára vonná a védők figyelmét és gyakran beduplázzák /ahogy volt eddig Jimmyvel is/ akkor jobban tudnának élni mindketten.
A védelemben meg egyértelműen erősítésre szorul a D-line, Bradfordon kb nyomás nem volt.Nem tudom hogy fogjuk ezt megoldani, bár gyanítom idén már nagyon sehogy.


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
mint egy rossz házasság, olyan ez a Peyton-Ryan frigy.
csak marakodnak a vonal mellett, a kamerák előtt. Mi lehet, mikor nem látjuk őket????
Kájzerszóze
Lassan már azt gondolom, hogy RR zsarolja valamivel SP-t, és az ezért nem tudja/meri kirúgni...

Mittudomén, lehet, hogy SP még a dallasi időszakában adót csalt, vagy nyugdíjasokat zaklatott egy idősotthonban, és erről a nagyhasúnak videója van otthon elzárva az egyik családi söröshordó hátsó rekeszében...
Kínomban már nem tudok másra gondolni... 😊 😊

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Elég skizó szitu, sz*pni kéne a falconstól, hogy ne szakadjatok le az 1/1 versenyben... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Hát ez siralmas volt...még a Bears is nyert...legalább jó draft poziciónk lesz
ackrisz17
azért a Detroit még mindig 0-5-el áll..


több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Falconst meg kell verni itthon. Ha nem, isseanpaytonfired.com szabad, megnéztem (a fireseanpayton.com-t már lefoglalta valaki), regisztrálom, és karban tartom. Kétszer, egymás után kikapni otthon nem lehet. Aztán felőlem tankolhatunk.

Ha nem kapunk ki, akkor is figyelni kell a deadline-t, Jordant lassan egy marék szotyoláért is odaadnám...

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Október 28. a trade deadline.
Ha csütörtökön is kikaptok sztem érdemes figyelni az időpontot.
Mondjuk sztem megveritek a Falconst, hogy magatokkal és velük is kibasszatok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Nem volt semmi, az egyik assistant coach próbálta csitítani és nyugalomra inteni a HC-t és a DC-t. Ez sok jót biztos nem jelent...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
mint egy rossz házasság, olyan ez a Peyton-Ryan frigy.
csak marakodnak a vonal mellett, a kamerák előtt. Mi lehet, mikor nem látjuk őket????



több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Denver meccs közben beharangozták a TNF-et, a két irányító mai statisztikájával:
Ryan 254 yard 0/2 TD/INT, győzelem
Brees 335 yard 2/1 TD/INT, vereség

Elgondolkodtató.
PEEtör
Azért ezen erősen szépít a garabage time-ban vezetett drive és TD. De gye fene cseréljünk irányítót 😉 Brees még így is fényévekkel jobb mint Bradford.

Sok erőt az idényhez, úgy tűnik, nálatok még nagyobb a gond a stábban mint nálunk . Ryant rég ki kellett volna már rakni, mert volt ideje védelmet összerakni újra de vhogy nem jön össze az első év után. Pláne ha ennyire diszharmónia van SP-vel.
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Denver meccs közben beharangozták a TNF-et, a két irányító mai statisztikájával:
Ryan 254 yard 0/2 TD/INT, győzelem
Brees 335 yard 2/1 TD/INT, vereség

Elgondolkodtató.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
És csütörtökön jön egy 5-0-s Falcons... Nagy buli lesz. 😕
Rutin
Freemant hogyan fogjuk leszedni, arról lövésem nincs.
több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 635
az elején úgy tűnt lehet keresnivalónk. a defense egészen biztató volt. aztán ez lehet, hogy a phily balfaszkodása miatt alakult így, de meccsben voltunk. de az o, és sean újra tök impotens módon produkált. az elkapók, brees...
futás sehol. pedig ha eredménytelenül is futunk, biztosan kevesebb labdát adunk el. most pedig a turnoverek miatt estünk szét. sean megint ryant kutyázta a vonal mellett, gondolom, remek a hangulat továbbra is. így télleg nem lehet semmi értelmeset csinálni, nem is szabadna ezt ebben a formában folytatni.
legjobban fizetett irányító és edző luxus ehhez a produkcióhoz.
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Bocs, de szerintem ezzel az edzői garnitúrával a hajunkba kenhetünk bármilyen 1/1-et.
Rutin
Hát lehet hogy igazad van..Megnéznék végre egy kifogástalan draftot.
ackrisz17
Engem nem izgat fel az 1/1, be kell valljam...

Na, mindegy. Fájt ez a mai meccs...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Bocs, de szerintem ezzel az edzői garnitúrával a hajunkba kenhetünk bármilyen 1/1-et.
Rutin
Hát lehet hogy igazad van..Megnéznék végre egy kifogástalan draftot.