New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/10/new_orleans_saints_cornerback_59.html
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem annak idején hartli, meg tavaly az öreg grehem is leginkább azért lettek elpattintva, hogy náluk olcsóbb kickert találjunk... Hát találtunk. 😕
Rutin
Hartley nem azért kapta az útilaput, mert jól volt fizetve, hanem mert egyszerűen szar volt.
Szerintem Payton szenvedett már annyit a rúgókkal, hogy röhögve tartaná rosteren a liga legjobban fizetett kickerét, ha az ezzel arányos teljesítményt hozna

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vasárnapi meccset nincs kedvetek valahol közösen nézni?
mustaine
Szerinted miről folyik a társalgás alább vagy felébb pár hozzászólása (kacsintós smile). Reméljük a csapat nem lesz ilyen vakon 😀 bár tartok tőle, hogy Brees szétszedi a hátsó alakzatot.
dande
Szerintem a jövő heti TNF-ről szólt a társalgás, de szólj ha nincs igazam.
mustaine
Akkor én kérek elnézést mert azt gondoltam általában meccsnézés lehetőségéről és nekem az jött le ez már most vasárnapról is szólt. Sorry.........................
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 080 — Chalk Dawk fan
A vasárnapi meccset nincs kedvetek valahol közösen nézni?
mustaine
Szerinted miről folyik a társalgás alább vagy felébb pár hozzászólása (kacsintós smile). Reméljük a csapat nem lesz ilyen vakon 😀 bár tartok tőle, hogy Brees szétszedi a hátsó alakzatot.
dande
Szerintem a jövő heti TNF-ről szólt a társalgás, de szólj ha nincs igazam.

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Kedves sporttársak!

Sajnos nekem 15-16 án Sopronban van konferenciám, úgyhogy ki kell hagyjam a közös meccsnézést....(😕)
Nagyon-nagyon sajnálom!!!!!!!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Még egy kis visszanézés vasárnapra: ez volt Brees karrierjének 37. meccsnyerő drive-ja, ahol az aktív irányítók közül csak Manning és Brady előzi meg.
És hogy mennyire nem barátai a rúgók Brees-nek: Brees-től clutch helyzetben 7. alkalommal vette el a győzelmet a kicker kihagyott mezőnygóllal.
Ez ugyanannyi, mint ahányszor Brady (1) és Manning (6) összesen meccset bukott a végén kihagyott FG miatt:
atapapa
Mekkora nagy megkönnyebbülés volt 2009-ben Hartley, amikor bevágta a Vikes ellen... És aztán ő is szétesett 😕 Például miatta utazhattunk 2010-ben Seattle-be, mert ha berúgja a Falcons ellen... De, nincs ha, csak ez a hetes szám elég elkeserítő...
Gyurma Pappa
Szerintem annak idején hartli, meg tavaly az öreg grehem is leginkább azért lettek elpattintva, hogy náluk olcsóbb kickert találjunk... Hát találtunk. 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Még egy kis visszanézés vasárnapra: ez volt Brees karrierjének 37. meccsnyerő drive-ja, ahol az aktív irányítók közül csak Manning és Brady előzi meg.
És hogy mennyire nem barátai a rúgók Brees-nek: Brees-től clutch helyzetben 7. alkalommal vette el a győzelmet a kicker kihagyott mezőnygóllal.
Ez ugyanannyi, mint ahányszor Brady (1) és Manning (6) összesen meccset bukott a végén kihagyott FG miatt:
atapapa
Mekkora nagy megkönnyebbülés volt 2009-ben Hartley, amikor bevágta a Vikes ellen... És aztán ő is szétesett 😕 Például miatta utazhattunk 2010-ben Seattle-be, mert ha berúgja a Falcons ellen... De, nincs ha, csak ez a hetes szám elég elkeserítő...

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
A vasárnapi meccset nincs kedvetek valahol közösen nézni?
mustaine
Löfliék a Rácskertbe szerveznek meccsnézést doubleheaderrel, eredetileg a Bengals-Seahawks a terv 19 órára, de lesz Game Pass, szóval váltani is lehet akár


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Még egy kis visszanézés vasárnapra: ez volt Brees karrierjének 37. meccsnyerő drive-ja, ahol az aktív irányítók közül csak Manning és Brady előzi meg.
És hogy mennyire nem barátai a rúgók Brees-nek: Brees-től clutch helyzetben 7. alkalommal vette el a győzelmet a kicker kihagyott mezőnygóllal.
Ez ugyanannyi, mint ahányszor Brady (1) és Manning (6) összesen meccset bukott a végén kihagyott FG miatt:

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Így a választás a Budapest VII.ker Erzsébet körút 17. Matt Bár.  www.facebook.com/MattbarBp?fref=ts A linken meg lehet nézni a helyet.
bundy203
Most esik le, hogy itt már volt szerencsém bemattulnom. Akkor is zavart, hogy nincs Miller, viszont tényleg barátságos az árszínvonal ahhoz képest, hogy elég csini a hely.
Jó lesz ez.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A vasárnapi meccset nincs kedvetek valahol közösen nézni?
mustaine
Szerinted miről folyik a társalgás alább vagy felébb pár hozzászólása (kacsintós smile). Reméljük a csapat nem lesz ilyen vakon 😀 bár tartok tőle, hogy Brees szétszedi a hátsó alakzatot.
dande
A Falcons ellenit nézzük együtt, a csütörtök estit. Én pl. ugye nem vagyok Bp-i, szóval nekem tuti kiesik, csak 15-én munka miatt egyébként is fent leszek.

De ettől még a többiek tudnak szerintem menni 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vasárnapi meccset nincs kedvetek valahol közösen nézni?
mustaine
Szerinted miről folyik a társalgás alább vagy felébb pár hozzászólása (kacsintós smile). Reméljük a csapat nem lesz ilyen vakon 😀 bár tartok tőle, hogy Brees szétszedi a hátsó alakzatot.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 080 — Chalk Dawk fan
A vasárnapi meccset nincs kedvetek valahol közösen nézni?

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Így a választás a Budapest VII.ker Erzsébet körút 17. Matt Bár.  www.facebook.com/MattbarBp?fref=ts A linken meg lehet nézni a helyet.
bundy203
Én szerintem alszom egyet majd előtte, és 00-01 között érkezem, szerencsére nem lakom messze, bár azért a Garaytól nem sétálok ebben az időszakban már 😊

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Kicker témában, mivel a Beckham név már jól cseng, David Beckhammel tárgyalunk 😀



több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Elküldtük a S Kenny Phillipst és a helyére leigazoltuk a P Brandon Fields-t Morstead sérülése miatt.


több mint 9 éve
bundy203 New Orleans Saints 7
Sziasztok
Na szóval sajnos nem sok időm volt mostanában, munkában elég nagy a káosz.
De Atával beszéltem ma, a helyszín megvan. Mivel elég későn kezdődik a meccs, ezért olyan helyben gondolkodtam ami jól megközelíthető. Ezért a Blaha Lujza tér környékén nézelődtem.
Így a választás a Budapest VII.ker Erzsébet körút 17. Matt Bár.  www.facebook.com/MattbarBp?fref=ts A linken meg lehet nézni a helyet.
24 órában nyitva van. 2 tv és egy kivetítő is van. A kivetítőn tudjuk nézni a meccset. A meccs kezdésre hang is lesz, addig zene fog szólni. De garanciát kaptam az üzletvezetőtől, hogy onnan minden hangszóróból a közvetítés fog szólni.
Árak teljesen rendben vannak, szóval nem kell sok pénz, hogy berúgjunk.
Asztal Nagy Zoltán vagy Bundy névre van foglalva 11 órától lehet elfoglalni.
Egyenlőre 10 főre van foglalva, de a jövőhéten majd kiderül és úgy módosítjuk.
Mivel ahogy mondtam, nincs mostanában túl sok időm, így bármi kérdés van azt tegyétek fel itt, Ata pedig eljuttatja hozzám. De néha megpróbálok belépni és válaszolni.

Szerkesztette: bundy203
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem meglepő módon kickereket és puntereket fogunk a héten tesztelni.
Morstead meghúzta a combját vasárnap (a vége felé Hocker puntolt), Hocker meg ugyebár elcseszte a gamewinning FG-t....
Vicces lenne, ha mondjuk a juhtúrós csávó lenne a befutó kicker, aki két hete még 4 FG-t bevert a Dome-ban, aztán múlt héten már ki is vágták Tampából. 😀
Rutin
az vicces. akkor jojjon hartli inkább
hajdu
hartli a steelersnél van, csak lesérült, azért tradeltek scobeeért.
kapitnono
adok egy ötöst felkészultségből, de megeskuszom, hogy vicceltem.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Nem meglepő módon kickereket és puntereket fogunk a héten tesztelni.
Morstead meghúzta a combját vasárnap (a vége felé Hocker puntolt), Hocker meg ugyebár elcseszte a gamewinning FG-t....
Vicces lenne, ha mondjuk a juhtúrós csávó lenne a befutó kicker, aki két hete még 4 FG-t bevert a Dome-ban, aztán múlt héten már ki is vágták Tampából. 😀
Rutin
az vicces. akkor jojjon hartli inkább
hajdu
hartli a steelersnél van, csak lesérült, azért tradeltek scobeeért.


több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem meglepő módon kickereket és puntereket fogunk a héten tesztelni.
Morstead meghúzta a combját vasárnap (a vége felé Hocker puntolt), Hocker meg ugyebár elcseszte a gamewinning FG-t....
Vicces lenne, ha mondjuk a juhtúrós csávó lenne a befutó kicker, aki két hete még 4 FG-t bevert a Dome-ban, aztán múlt héten már ki is vágták Tampából. 😀
Rutin
az vicces. akkor jojjon hartli inkább
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nem meglepő módon kickereket és puntereket fogunk a héten tesztelni.
Morstead meghúzta a combját vasárnap (a vége felé Hocker puntolt), Hocker meg ugyebár elcseszte a gamewinning FG-t....
Vicces lenne, ha mondjuk a juhtúrós csávó lenne a befutó kicker, aki két hete még 4 FG-t bevert a Dome-ban, aztán múlt héten már ki is vágták Tampából. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
Valszeg jövök én is!
Hova is?
Rutin
Valahol a VII-ben, Bundy van olyan kedves hogy intézi már

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
alap
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
Valszeg jövök én is!
Hova is?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
Kuldjek majd képet a helyszínről? Vagy ilyesmi? Mintha azt írtad volna, hogy free wifi van a dome-ban. ,
hajdu
Sőt, fel is hívlak majd (viber) 😊
A legutóbbi Super Bowl óta van wifi a Dome-ban, állítólag akkora sávszélességen, hogy mobilon még egy másik meccset is tudsz nézni.
atapapa
Hát, én tavaly leteszteltem azt a wifit, (a GB ellen), és azért nem mentem a falnak az erősségétől. 😀
Pl. fotót nem tudtam feltölteni (mint ahogy mondjuk rá négy napra Charlotte-ban könnyedén sikerült).

Szóval azért ne lepődj meg, ha nem fog menni.
Illetve meccs előtt van még rá jobb esélyed, ha jó korán bemész a Dome-ba, és akkor még csak kevesen fogják használni ugyanazt a sávszélességet...

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???