New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Már biztos látták páran, de ide még nem tette be senki. : D
Bizony egy újonc rúgót könnyen zavarba lehet hozni, főleg ilyen nyomás alatt. Semmi baj Zach, majd legközelebb nem nézel oda! 😀
 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/12068549_1007211229325565_6462229477083778091_o.jpg
több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Akár igazad is lehetne ha a cikk nem Daltonról szólna, és a kép alatt nem a következő szöveg lenne. "Andy Dalton jól irányítja a Cincinatit" a képen meg Brees......
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
Kuldjek majd képet a helyszínről? Vagy ilyesmi? Mintha azt írtad volna, hogy free wifi van a dome-ban. ,
hajdu
van ingyen wi-fi és jól is működik, amúgy ilyen alkalmakra találták ki ezt:  www.periscope.tv/

a telefonod kamerafelvételét tudod élőben streamelni rajta, közben akár kérdezni is lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
Kuldjek majd képet a helyszínről? Vagy ilyesmi? Mintha azt írtad volna, hogy free wifi van a dome-ban. ,
hajdu
Sőt, fel is hívlak majd (viber) 😊
A legutóbbi Super Bowl óta van wifi a Dome-ban, állítólag akkora sávszélességen, hogy mobilon még egy másik meccset is tudsz nézni.

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Az újoncok közül azért én még megemlíteném Swann-t is, ha már így a felsorolásban vagyunk. Kellemes meglepetés ő is.
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
Kuldjek majd képet a helyszínről? Vagy ilyesmi? Mintha azt írtad volna, hogy free wifi van a dome-ban. ,
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ma olyat láttam hogy a hátamon felállt a szőr. A Nemzeti Sportban Brees képe alatt Dalton felirat látható. Összekeverték. Gratulálok!
soponya
 twitter.com/H0RIggins/status/651376193904754688
Höri
Nem azt írták a kép alá, hogy ő Dalton, hanem, hogy Dalton faszagyerek. Nem keverték össze tehát, hanem maximalistaként még egy irányítót betettek a cikkbe, és azért nem írták oda, hogy ki ő, mert Breest mindenki ismeri.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma olyat láttam hogy a hátamon felállt a szőr. A Nemzeti Sportban Brees képe alatt Dalton felirat látható. Összekeverték. Gratulálok!
soponya
 twitter.com/H0RIggins/status/651376193904754688

több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Én is mennék másodmagammal.
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Külföldön leszek...sajnos kimarad : /
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
például én?



több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?
atapapa
Én én én én.

Ja, én találtam ki 😊

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nos, akkor ki jön közösen meccset nézni 15-én éjjel?

több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ma olyat láttam hogy a hátamon felállt a szőr. A Nemzeti Sportban Brees képe alatt Dalton felirat látható. Összekeverték. Gratulálok!
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Egy két interception azért még elférne a D részéről...


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Jó kis meccs volt végre, a D azelején engedett egy 45 és egy 14 yardos futást.Utána meg csak 57-et összesen ameccsen. Szép munka.
A védelemből tényleg kitűnnek az újoncok, szerencsére pozitív irányba, Anthony Kikaha/ 4 meccs 3 sack/ és Richardson is jólt nyomta.
A secből Breaux jól játszott, bár sok zászlót dobtak rá, /olyan is volt amikor nem dobtak pedig kellett volna/ de tényleg van potenciál benne.
Az ol-ből jó volt nézni ahogy armstead sérülten is lehoz egy korrekt meccset és még így sem enged sacket/ Armstead a PFF értékelései szerint jelenleg négy forduló után a legmagasabban értékelt T a ligában/
Breesnek meg gratula, hogy meglett a 400, az meg hogy egy ilyen nagy játékal és game winning TD az csak ráadás.
Szép volt srácok csak így tovább.


több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ez őrület...
Rutin
... csak 5 hsz-t kellett volna visszaolvasni 😉
Matthew99
Így van! Jó megfigyelő vagy! 😀

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én értem ezt, csak mondom, hogy alig másfél éve volt, hogy láttunk négy-öt franchise-nevet a D-ben és mára gyakorlatilag aki meg is maradt, az sem közelíti meg azt a szintet. Szóval jó látni az újoncok extráját, de volt már ilyen és nem sikerült belőlük csapatot csinálni...
Tocy
Nem, olyan nem igazán volt, hogy 4-5 újonc védő alkotott volna maradandót egyszerre egy meccsen.

Az általad citált nevek meg 4 éves szórással jöttek a csapathoz, nem egyszeri vérfrissítéssel.

Persze hülyeség lenne dome patrol 2-ről beszélni rögtön, az újoncok közül csak Kikaha játszott elfogadhatóan minden meccsen eddig, de nem légvárépítgetés várni tőlük a sikert középtávon.

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Egyes vélemények szerint játékos-játékos cserében a Hicks-Hóember trade TOP3 lehúzás - a Pats javára.)
tomi-tomi
Potenciálban biztos, de mostanában annyira nem tűnt fel senkinek, ha nem volt a pályán.
atapapa
Így igaz. Hicks-nek van esélye BB amőba DL-jében neki adekvát feladatot megoldani. Hóembert én nagyon kedvelem, de nem látok ekkora esélyt a kiemelkedésére. Hátha SP jobban ki tudja/fogja aknázni, mint JMD tette.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Ez őrület...
Rutin
... csak 5 hsz-t kellett volna visszaolvasni 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én értem ezt, csak mondom, hogy alig másfél éve volt, hogy láttunk négy-öt franchise-nevet a D-ben és mára gyakorlatilag aki meg is maradt, az sem közelíti meg azt a szintet. Szóval jó látni az újoncok extráját, de volt már ilyen és nem sikerült belőlük csapatot csinálni...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tényleg jó érzés ez a sok tehetség a védelemben, de azért eszembe jut, hogy alig másfél éve láttunk All-Pro védőt Jordanben, Galette-ben, Hicksben, Vaccaróban, meg majd jön Foster stb stb... ki van még közülük rosteren és ki nyújt jelenleg az átlagosnál jobbat? Ettől függetlenül Kikaha, Breaux, Anthony jó. Csak mondom...
Tocy
Jordan konkrétan pro bowler volt, Galette meg csak azért nem lett az, mert nem volt akkora neve még UDFA-ként, teljesítményre neki is ott volt a helye.
Vaccaro újoncként szintén fasza volt.
Nyilván ez nem jelenti azt, hogy biztosan megvan a következő 10 év védelmének a gerince, de ahhoz képest, hogy nálunk a védelemben kétszer annyi snapet kapnak idén az újoncok, mint a kategóriában minket követő második Colts-nál, remekül helytállnak az ifik.
Az biztos, hogy ha játékosok lefelé lógnak ki teljesítményben, azok nem az újoncok.


(Egyes vélemények szerint játékos-játékos cserében a Hicks-Hóember trade TOP3 lehúzás - a Pats javára.)
tomi-tomi
Potenciálban biztos, de mostanában annyira nem tűnt fel senkinek, ha nem volt a pályán.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ez őrület...

Hír a 120 yard blogról:
A tegnapi meccsünk előtt utoljára 1987-ben fordult elő, hogy egy NFL-meccsen 3 újonc is sackelt egy QB-t.
Ja, és az a QB Sean Payton volt!!! 😀 😀 😀

Besza-behu... !!! 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tényleg jó érzés ez a sok tehetség a védelemben, de azért eszembe jut, hogy alig másfél éve láttunk All-Pro védőt Jordanben, Galette-ben, Hicksben, Vaccaróban, meg majd jön Foster stb stb... ki van még közülük rosteren és ki nyújt jelenleg az átlagosnál jobbat? Ettől függetlenül Kikaha, Breaux, Anthony jó. Csak mondom...
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Lehet tudni mi van Hoomanawanuival?
Giowa
Ezt tuti nehezen írtad le
Pt79
Meg kell szenvedni a jó fantasy tippekért : D