New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ilyenkor egyébként mit csinálunk, amikor egy potenciális "ellenfél" (chicago) látványosan eldobja a gyeplőt? ez persze költői kérdés.
adam77
Ha nem dobták volna a szezont, akkor is ők lettek volna az 1/1, mi pedig az 1/2, ha más nem, a sorsolás miatt is. Még egy egészséges Cutler-Jeffery-vel sem hiszem, hogy jobb mérleget tudtak volna összehozni, mint mi McCown-nal akár. Ha csoda folytán miénk az 1/1, örülünk.
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
ilyenkor egyébként mit csinálunk, amikor egy potenciális "ellenfél" (chicago) látványosan eldobja a gyeplőt? ez persze költői kérdés.
mindenesetre érdekes lehet, hogy a korábbi saint ryan pace gm ilyenkor mondjuk vált-e pár szót a régi cimboráival?
"figyelj mickey! tök reménytelen a helyzetünk, elhatároztuk, hogy rámegyünk az 1/1-re és azon túl, vagy mellett levezénylünk egy komoly átalakítást. persze nem árulunk zsákbamacskát, szólok most neked, meg a lépéseinkkel világossá tesszük mindenki számára. veletek?"
"jóvan ryan, nyomjátok. mi kivárunk. ha most valami csoda folytán lenyomjuk a dallast, időt nyerünk. ha nem, meg sem állunk 0-7-ig. akkor kivágjuk robot, úgysem bírjuk már fizetni a cateringet. aztán a szezon közepén lesz 4 olyan meccsünk, amire drew talán képbe kerül, a d-ben pályára léphet a legjobb 11 és behúzunk zsinórban 2 meccset. ha ott elkapjuk a fonalat talán összejön 5-6 win a végéig, szal tuti tiétek az 1/1. mi meg majd húzunk tackle-t 2016-ban is elsőnek, az mindig jól jön. nálunk 2 év múlva lesz nagy söprés. légyszi a seannak ne mondjad ez utóbbit!"
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagy itt az USA-ban ma a habverés Brady körül a tegnapi 400-adik TD-passza miatt...

Nagyon kívánom a 9-esnek, hogy minél hamarabb meglegyen neki is a maradék 2.

Természetesen Saints-mezben.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Mondjuk azt durva volt nézni ahogy Brees együtt élt a játékkal, még a kezét is benyálazta a snap előtt.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
A vicces az, hogy Cooks megverte Normant, de egyrészt McCown aluldobta, Norman meg nyomott egy nagy egyéni megmozdulást. Mindegy, jobb lett volna a rövidpasszos játék, hülyeség volt ez a play.

De ettől nem érzem magam jobban, a védelem úgy kapott 300+ yardot a levegőben, hogy Cam egy értelmes (Olsen) és egy elfogadható (Ginn) célpontja van, a földön is beszoptunk 100+ yardot (jó, ez még elmenne), közben meg a WR corp többet droppol mint egy átlagos dubstep parti. Régen láttam ennyire konzervatív játékot a Saintsől, nyilván McCown játéka és az oka, de szerintem Drew-val is ezt játszottuk volna. Sajnos amíg a futás nem áll össze (és ilyen G-k nem fog), addig szart sem ér ez az offensive filozófia.

És ahogy írtam: ha nyerünk volna, akkor is mi van? Ezzel a meccsel az derült ki, hogy a Panthers védelemnek is vannak gyenge pontja. Bumm. Beljebb vagyunk a szezonban. Ja nem.
Gyurma Pappa
Teljesen igazad van mindenben, de az utolsó drive-ig az elkapóknak nem volt dropped passza, csak ugye a végén megremegett a kéz...


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Cooks-on kívül nincs elkapónk. Na nem mintha ez olyan óriási felfedezés lenne, de eddig bizakodtam, hogy mondjuk Colston, majd hátha...
McCown kellemes meglepetés volt, a fiúk küzdöttek, nagyon tisztesen helytálltunk.

De kell az az 1/1.
PEEtör
és Cooks se egy világmegváltó...
hiába az esetleges 1/1, úgyis reachelünk majd vmi project cb-re :p
lol
Vernon Hargreaves nem lenne annyira projekt cb /mert ugye ő a legjobb cb a kövi drafton/ de 1/1-re nem hinném hogy cb-t húznánk.


több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Elismerés a meccsért, keményen játszott a Saints és jól küzdött, Payton is megverte Riverát/McDermottot rendesen.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
Ezzel a meccsel az derült ki, hogy a Panthers védelemnek is vannak gyenge pontja. Bumm. Beljebb vagyunk a szezonban. Ja nem.
Gyurma Pappa
Lehet legalább nekünk besegítettetek a gyenge pontok feltérképezésével 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A vicces az, hogy Cooks megverte Normant, de egyrészt McCown aluldobta, Norman meg nyomott egy nagy egyéni megmozdulást. Mindegy, jobb lett volna a rövidpasszos játék, hülyeség volt ez a play.

De ettől nem érzem magam jobban, a védelem úgy kapott 300+ yardot a levegőben, hogy Cam egy értelmes (Olsen) és egy elfogadható (Ginn) célpontja van, a földön is beszoptunk 100+ yardot (jó, ez még elmenne), közben meg a WR corp többet droppol mint egy átlagos dubstep parti. Régen láttam ennyire konzervatív játékot a Saintsől, nyilván McCown játéka és az oka, de szerintem Drew-val is ezt játszottuk volna. Sajnos amíg a futás nem áll össze (és ilyen G-k nem fog), addig szart sem ér ez az offensive filozófia.

És ahogy írtam: ha nyerünk volna, akkor is mi van? Ezzel a meccsel az derült ki, hogy a Panthers védelemnek is vannak gyenge pontja. Bumm. Beljebb vagyunk a szezonban. Ja nem.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mondjuk Browner is botrány volt, az hogy Olsen lefutja egy az egyben, elég komoly szégyen. Ettől függetlenül simán nyerhettetek volna, ha a végén nem az endzoneba dobtok, hanem szisztematikusan végigmentek a pályán rövid passzokkal, mint ahogy tettétek addig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
[quote=Kájzerszóze
Dzsárius Börd meg..... Ő jól járt az tuti.
[/quote]Még úgy emlékszem, mintha ma lett volna, amikor leigazoltuk. Felrobbant az internet, Vaccaro-Byrd páros, Legion of Boom 2.0, tuti Superbowl, stb stb...Legalább akkora bust lett ez, mint amikor Harvin a Seattlebe ment, csak itt még fizettünk neki egy kisebb szigetre valót.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Elment... Az Atl és a Car 3-0, mi 0-3.
Kell az 1/1.
De az is kevés lesz, kinéz itt 2-3 év is, míg rendbe lehet tenni a csapatot.
Dzsárius Börd meg..... Ő jól járt az tuti.
Kájzerszóze
Változás kell a "kispadon" előbb.
Ezzel a garnitúrával (RR-re gondolok természetesen) még egy Brees trade-nek sem mernék nekimenni, nemhogy az 1/1-nek... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Elment... Az Atl és a Car 3-0, mi 0-3.
Kell az 1/1.
De az is kevés lesz, kinéz itt 2-3 év is, míg rendbe lehet tenni a csapatot.
Dzsárius Börd meg..... Ő jól járt az tuti.



több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Sajnos kulfoldre utazas miatt nem tudtam nezni...talan ez az elso meccs a Brees-eraban, amit meg eredmenykovetni se tudtam. Sors fintora hogy Brees nem is jatszott.
Annak azert orulok hogy nem adtuk konnyen magunkat.

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
majd jol betradeljuk az 1/1et Jimmyre 😀

több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Cooks-on kívül nincs elkapónk. Na nem mintha ez olyan óriási felfedezés lenne, de eddig bizakodtam, hogy mondjuk Colston, majd hátha...
McCown kellemes meglepetés volt, a fiúk küzdöttek, nagyon tisztesen helytálltunk.

De kell az az 1/1.
PEEtör
és Cooks se egy világmegváltó...
hiába az esetleges 1/1, úgyis reachelünk majd vmi project cb-re :p
lol
Nekem is hasonló optimista elvárásaim vannak a draftjaink tükrében, de ezért is kell az 1/1, mert ott már csak nem tudunk annyira rosszba nyúlni. 😀
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Cooks-on kívül nincs elkapónk. Na nem mintha ez olyan óriási felfedezés lenne, de eddig bizakodtam, hogy mondjuk Colston, majd hátha...
McCown kellemes meglepetés volt, a fiúk küzdöttek, nagyon tisztesen helytálltunk.

De kell az az 1/1.
PEEtör
és Cooks se egy világmegváltó...
hiába az esetleges 1/1, úgyis reachelünk majd vmi project cb-re :p

Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ez egy jo kis meccs volt, mivel elvárások nélkül ültem le megnézni, és ahhoz képest, mint amire számítottam, nemhogy alázás nem volt, de izgalmas volt végig. viszont nincs elkapónk, úgy meg nehéz lesz.
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Cooks-on kívül nincs elkapónk. Na nem mintha ez olyan óriási felfedezés lenne, de eddig bizakodtam, hogy mondjuk Colston, majd hátha...
McCown kellemes meglepetés volt, a fiúk küzdöttek, nagyon tisztesen helytálltunk.

De kell az az 1/1.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Én már leírtam előre a véleményem erről a meccsről pár napja.

Ez egy jó kis meccs lett volna... ha 1977-et írnánk...

több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Teljesen jo kis meccs volt ez. Brees mehet. 😊
több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ez az!!!! Így tovább srácok! Igazi csoport rangadó!
több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
hali! Hol tudom nézni a meccset?
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
vezetunk = sima W 😉

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Na akkor a mai este K.lewis és D.ellerbe out, majd talán a jövő héten
Remélem Payton nem gondolja majd komolyan hogy Mccown kezébe adja majd a labdát 40-50 alkalommal mert abból sok jó nemsülhet ki.
Inkább a futójátékra kellene koncentrálni, bár mondjuk ilyen Guardokkal.. sok negatív yardos futásunk lesz szerintem,
Hosszú este lesz, de hátha meglepnek a srácok.