New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
De egyébként mi értelme van McCownt kezdetni? Amúgy is borzasztóak vagyunk, kidőlt hetekre a legjobb játékosunk, tök mindegy mennyire forró a szék, teljes baromság nem megragadni a lehetőséget arra, hogy Grayson meccsrutint szerezzen.
Tocy
Mi értelme volt tavaly annyira teperni hátrányból a Tampa ellen, hogy az utolsó pillanatban nyerjünk és bukjunk vagy 5 értékes helyet a drafton?
Ez itt az NFL, az év ezen szakaszában mindenki a győzelemre játszik, és most egy veteránnal erre nagyobb esélyünk van.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
ha már így akakul én inkább nézném graysont, mint mccownt. de legalább a kettő rotációját.
adam77
Ahogy utaltam rá, SP alatt szerintem forró a szék, ilyenkor az edzők a biztosra mennek és nem kezdenek el kísérletezgetni a jövő érdekében. Vagyis nem fog újonc irányítani, legfeljebb ha egy meccs már nagyon elment.
Pedig én is inkább tesztelném az újoncot.
atapapa
De egyébként mi értelme van McCownt kezdetni? Amúgy is borzasztóak vagyunk, kidőlt hetekre a legjobb játékosunk, tök mindegy mennyire forró a szék, teljes baromság nem megragadni a lehetőséget arra, hogy Grayson meccsrutint szerezzen.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
ha már így akakul én inkább nézném graysont, mint mccownt. de legalább a kettő rotációját.
adam77
Ahogy utaltam rá, SP alatt szerintem forró a szék, ilyenkor az edzők a biztosra mennek és nem kezdenek el kísérletezgetni a jövő érdekében. Vagyis nem fog újonc irányítani, legfeljebb ha egy meccs már nagyon elment.
Pedig én is inkább tesztelném az újoncot.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
- SP az egész idei off-seasont a run "feltalálása" mellett arra szánta, hogy javítsunk a D-n. Ezért lett elpattintva Jimmy, Stills, és draftoltunk vedőket.
Rutin
Ez volt az elgondolás, a kivitelezés pedig botrányosra sikeredett. Jelenleg az 5. legrosszabb átlaggal futunk. Jó futáshoz nem árt, ha a falemberek tudnak blokkolni, Evans és Lelito pedig erre nem képes. Futásblokkolásban Strief még a jobb napjain is csak átlagos.
Ha a csapat támadófilozófiájában élesváltást teszel, akkor a keretben is azt kell tenni. Payton itt is elbukott sajnos. Draftoltunk T-t, draftoltunk QB-t, de mindkettő előtt biztos kezdők vannak, míg G-ben lerobbant nyugdíjas meg az utcáról berántott UDFA próbálkozik.

- Az O ma szerintem azért rossz, mert túl sok áldozatot hoztak a D-ért. Legyengült az O... És a sok áldozat nem hoz eredményt a D oldalon.
Rutin
Igen. Ki kérte, hogy tavaly olyat draftoljunk, hogy már csak 1 ember van az évfolyamból a kereten?
SP valszeg tud O-t építeni továbbra is
Rutin
Ebben kezdtem el kételkedni mostanában. Brees zsenijével szimbiózisban voltak, de HoF-irányítóból (hasamra ütök) átlagban egy csapatnak jut 30 évente egy. Nekünk most jön az a korszak, amikor már nem lesz ilyen irányítónk, és nem vagyok abban biztos, hogy ez a 2015-ös Payton egy középszerű irányítóval ütőképes O-t tudna összetenni.


Lehet hogy túl szigorú vagyok, meg kissé leegyszerűsítem a dolgokat, de a korábban vázolt stratégiai hibákért a csapatépítésben valakinek viselnie kell a felelősséget.
Valakinek viselnie kell a felelősséget azért is, hogy egy kiváló irányító itteni évtizedes karrierjének a felét ligaalja védelemmel társbérletben kellett elszenvednie, dacára annak, hogy mennyi pénzt és draftot öltünk a D-be.
Legyen, fogjunk mindent a DC-re, de kinek a felelőssége, hogy a 2006 óta itt tevékenykedő 4 DC-ből 3 kvázi megbukott? Lesznek-e ennek következményei?

Ha én lennék a tulajdonos, akkor lennének.
Persze megértem én, hogy Benson a Szenteket illetően már nem egy hidegfejű üzletember, és nem csodálkoznék ha a korábbi sikerek és az emberi kapcsolatok miatt ésszerűtlenül sok lehetőséget adna még Loomiséknak.
Sőt, azt is el tudom képzelni, hogy ha Brees azt mondja hogy még 5 évig akar játszani, és 5 évig fel tudja emelni a kezét, akkor 5 évig lesz kezdő QB, a teljesítményétől függetlenül

Megérteném, de nem szeretném.

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
SP kiegett - nem biznam ra a post-Brees Saints felepiteset. Inkabb legyen egy kuzdos McCown / Grayson szenvedes es deruljon ki hogy lesz-e mostani D-bol vagy az O maradekabol valami jovore ergo mire erdemes huzni a top3mas draft cetlivel. Ha Grayson zsakutca QB, ha az O akkor WR / TE stbstb.
Meg jo lenne ha mar kiderulne Byrd-ot hany evig / millioert akarjuk gyogyitani.
most igy visszaolvasva a kommenteket az egesznek se fule se farka - kit nem akarunk levaltani???

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor Luke McCown legutóbb kezdő QB lett nálunk 2011ben, nyert az 1. meccsén a Titans ellen. Aztán a következő meccsen a Jets ellen dobott 4 picket és ránk szabadította a Gabbert érát...
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
nem konkrétan a tegnapi meccsre gondolok elkapó-kérdés kapcsán, mert ott télleg breesnél lehet keresni a több hibát (esetleges sérülés), hanem általánosságban. egyszerű amatőrök lengetik a zászlót, hogy hahó, elkapó kéne a csaptba, de nagyon. aztán válaszként meg jönnek a felkészülésről hírek, nyilatkozatok, hogy cooks tarthatatlan, hill majdnem olyan jó, vagy jobb mint graham, coleman micsoda rz-threat... nekimegyünk a szezonnak két tight enddel, a sovány elkapó csapattal. majd sokat futunk.. meg ilyenek. akkor fussunk, de ezt sem látom annyira.
a valóság 0-4-es előszezon, 0-2 alapszakasz és úgy az elmúlt 15-20 meccsünkben sem volt túl sok meggyőző. legutóbb a tavalyi green bay és pittsburgh elleni meccseink voltak szurkolói szemmel élvezhetőek.
adam77
Azért a tavalyi Chicagó-i és Charlotte-i győzelmek is rendben voltak még...

Úristen, máris nosztalgiázom!!! 😕 😕 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
ESPN's Ed Werder reports a Monday MRI revealed Drew Brees avoided a serious shoulder injury in Sunday's loss to the Buccaneers.
NFL Network's Ian Rapoport previously reported the Saints feared Brees could miss "several games" with a significant injury to his right (throwing) shoulder. It appears those fears were allayed based on Monday's testing. Per Werder, Brees' ability to play in Week 3 against the Panthers will depend on his "response to treatment" for the shoulder injury.
PEEtör
Magyarul: ha akar, játszik... Ha még hisznek abban, hogy ebből az évből lehet bármi is, akkor játszani fog...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem nem lesz SP kirúgva. Most én sem lépném meg... RR-t annál inkább.

Szerintem a sztori röviden a következő:
- SP sajnos nem ért a D-hez. Kell mellé egy jó D koordinátor. RR nem az.
- SP az egész idei off-seasont a run "feltalálása" mellett arra szánta, hogy javítsunk a D-n. Ezért lett elpattintva Jimmy, Stills, és draftoltunk vedőket.
- Az O ma szerintem azért rossz, mert túl sok áldozatot hoztak a D-ért. Legyengült az O... És a sok áldozat nem hoz eredményt a D oldalon.

SP valszeg tud O-t építeni továbbra is. Olyan D koordinátor kell mellé, aki ugyanezt a D oldalán is meg tudja tenni.

Tehát így (értsd: ezzel a kitétellel) én megadnám a lehetőséget SP-nak, hogy ő építse a Brees utáni csapatunkat..

Ja, és ehhez Breest télen eltradelném Houstonba, vagy Buffaloba. A 9-es számú mezemet ettől még ugyanúgy fogom szeretni...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ESPN's Ed Werder reports a Monday MRI revealed Drew Brees avoided a serious shoulder injury in Sunday's loss to the Buccaneers.
NFL Network's Ian Rapoport previously reported the Saints feared Brees could miss "several games" with a significant injury to his right (throwing) shoulder. It appears those fears were allayed based on Monday's testing. Per Werder, Brees' ability to play in Week 3 against the Panthers will depend on his "response to treatment" for the shoulder injury.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
MRI confirmed Drew Brees did not suffer serious shoulder injury Sunday, per @edwerderespn. Ability to play depends on response to treatment.

Úgy fest nem komoly.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egyébként okosan csináljátok h idén vettétek célba az 1/1-et.
empty
Ja, okosan vittük a tepsibe a legjobbunkat.
BTW a kirugas ellen kapaszkodó SP nem fog tankolni. Annyit persze nem fog nyerni hogy elkerülje a kivágást, de annyit igen, hogy még a top3-ba se legyünk.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
ha már így akakul én inkább nézném graysont, mint mccownt. de legalább a kettő rotációját.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként okosan csináljátok h idén vettétek célba az 1/1-et. A jövő évi drafton Goff személyében akad potenciális Brees-utód, de ha Brees felépül akk ott van Joey Bosa, akit embere válogatja h épp JJ Watthoz vagy Jared Allenhez hasonlítják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
F@sz@
Kérdés kell-e műteni. Mert akkor idén nem látjuk többet. Meg sanszos hogy jövőre se.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Sources: #Saints believe QB Drew Brees has a shoulder injury that will likely cause him to miss games, potentially several games.
több mint 9 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Istenem csak Brees ne sérüljön meg...


több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
1/1, here we come!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Párszor olvastam már pletykákat arról hogy Brees ir-re kerul, aztán msccset se hagyott ki.
De most nagyon zörög a haraszt, plusz a tegnapi sajtaton is olyan leolvadt Brees-t láttam, mint még soha.

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Breaking: több helyi (értsd New Orleans-i) tudósító arról twittelget, hogy Breesnek elszakadt a rotátorköpenye a vállában és emiatt kidőlt a teljes szezonra. Eközben Sean Payton csak annyit közölt, hogy szerdán lesz mit mondani a QB-ról, aki maga is elismerte, hogy valami nem volt oké a vállában, és ez hátráltatta vasárnap. De kezeljük fenntartással a hírt, a Saintstől csak annyit közöltek, hogy még nem tudják, kihagy-e bármennyi időt az irányító.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Pesszimista a hangulatom, lehet hogy túl is reagálom.
De várom az ellenérveket, minden ellenkező híreszteléssel szemben meggyőzhető vagyok.
atapapa
Nem tudom. Ellenérvként jelenleg én se tudok felhozni (erre is írtam, hogy nem tudok nekimenni amit mondasz), mert sajnos a realitás tényleg ezt mutatja amit írsz. Én csupán nem vagyok az a típus, aki egy kis rossz után már küldeném is el az embert.
krixtofer
A "kis rossz" küszöbét nálam már akkor elérte a csapat, amikor tavaly sorban 5 hazai meccsünket vesztettük el.
Kaptak egy holtszezont a javításra, és csak még mélyebb gödröt ástak.
atapapa
Hat elvesztett meccs a Dome-ben, ebből mindhárom csoportellenfél ellen egy. Ez kb. egyenlő a megsemmisüléssel nekem...

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
bammeg, nekem ez tegnap fel se tűnt (ja vótmá, sorry)

 twitter.com/SBNationGIF/status/645711697362026497

Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Pesszimista a hangulatom, lehet hogy túl is reagálom.
De várom az ellenérveket, minden ellenkező híreszteléssel szemben meggyőzhető vagyok.
atapapa
Nem tudom. Ellenérvként jelenleg én se tudok felhozni (erre is írtam, hogy nem tudok nekimenni amit mondasz), mert sajnos a realitás tényleg ezt mutatja amit írsz. Én csupán nem vagyok az a típus, aki egy kis rossz után már küldeném is el az embert.
krixtofer
A "kis rossz" küszöbét nálam már akkor elérte a csapat, amikor tavaly sorban 5 hazai meccsünket vesztettük el.
Kaptak egy holtszezont a javításra, és csak még mélyebb gödröt ástak.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Én Loomist megvédeném, ő végrehajtó, de abban kurva jó. Ő egy könyvelő, menedzser, aki egyébként nem is nagyon ért a focihoz. Tőle azt kérte SP, hogy arassunk, ő meg szinte minden évben hozott nagy nevet (most azt hagyjuk hogy Byrd vagy Lofton mennyire vált be, az ő munkáját nem lehet ez alapján megítélni). Amikor idehozta Greer, akkor ő volt az isten, pedig 2009-ben sem remélte senki hogy lesz jó igazolásunk.

Szóval én Loomist mindenképp megtartanám, de Payton végzett nálunk. 2012 előtt ő volt a Vezető, a Főnök, a Nagy Motivátor. Vezetési szempontból simán lehet mondani, hogy mindent elért - látszólag. Ugyanis ott vérzett el, ahol a legtöbb vezető elvérzik: nem képzett utódokat, nem reprodukálta magát. Nyilván mindig meg van a veszélye egy ilyen reprodukciónak, de enélkül nem lehet szintet lépni. Carmichael ténykedése mind a mai napig kérdéses, hagyta elmenni a sokkal jobb szakember Kromert (bár ugye emberileg ő is mutatott hiányosságokat). És miután elmaradtak az eredmények, egyre inkább romlott a kapcsolata is a játékosokkal, az újoncok pedig már nem tudják benne tisztelni azt, amit mondjuk 2009-ben lehetett tisztelni benne, és így ő megmaradt névleg HC-nak.

Lehet nincs igazam, de kifelé ez látszik. Láttam elég vezetőt az üzleti életben így elbukni, és Payton és a csapat produkálja az összes tünetet.

Csatlakozom atához: szép évtized volt, várjuk a következőt.
Gyurma Pappa
Elfogadom az érveid.
Mindenesetre ha Loomis tisztán végrehajtó szerepre alkalmas, ahogy leírod, akk szvsz le kell fokozni.
Az általam egészségesnek és fenntarthatónak gondolt klubmodellben (persze ez nem jelenti azt h ez a siker receptje xD) egy GM-nek Loomisénál sokkal komplexebb feladata van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én csupán nem vagyok az a típus, aki egy kis rossz után már küldeném is el az embert.
krixtofer
igen, a Wenger melletti töretlen kitartás hasonló érzés. :p
lol
:.)) Pontosan. Ott is láthatjuk az idő azért csak őt is igazolja, hogy nem felejt az ember a szakmából. (Jó mondjuk nem tudok Wengerről reálisan írni, mert nekem ő az edző, a filozófia, pedagógus és a többi. De ugyan így mondhatnám Paytont is.)