New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Spiller papa harcra kész, igaz, csak limitáltan, de RZ target lesz főleg, illetve 3rd downos.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Joe Morgan visszatért a csapathoz
Cj spiller részt vett a mai edzésen és Brees elmondása szerint jó volt az összhang közöttük.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem a 2011-es Saints nem volt sokkal lejjebb fegyverarzenálban - ha egyáltalán lejjebb volt - ,mint a Falcons Jones-szal, Gonzalezzel és egy fiatalabb White-tal.
Jimmy és Colston az egyik legjobb évüket hozták, Sproles is gyilkolt, Lance, Meach és Henderson negyedik-ötödik célpontnak elsőrangú volt. És az a támadófal is olyan volt, amilyen nem sokszor jutott Ryannek.
Brees nagy zsugás, de volt bőven játszópajtása ahhoz, hogy az O-t tekintve minden idők egyik legjobb szezonját vezényelje le.

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Tény, hogy pl henderson sose volt egy roddy white, de azért brees és ez a banda csak nyert egy gyűrűt és velük döntött rekordot. Ez a lényeg, de persze értem a felvetést.
peach
Pont ez a baj, hogy elhitte mindenki, hogy Brees örökké HOF WRt fog faragni minden UDFA igazolásból...
Gyurma
Nyilván ez a mérleg egyik nyelve és értem is az álláspontod.
A másik oldal, hogy azért nagyon sokba került a Julio-feltrade (mindamellett megérte szvsz), ha a Saints is meglépett volna egy ilyet lehet most még kevesebb tehetség lenne összességében a keretben.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Rafael Bush IR, vége a szezonjának.


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Tény, hogy pl henderson sose volt egy roddy white, de azért brees és ez a banda csak nyert egy gyűrűt és velük döntött rekordot. Ez a lényeg, de persze értem a felvetést.
peach
Pont ez a baj, hogy elhitte mindenki, hogy Brees örökké HOF WRt fog faragni minden UDFA igazolásból...

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Tény, hogy pl henderson sose volt egy roddy white, de azért brees és ez a banda csak nyert egy gyűrűt és velük döntött rekordot. Ez a lényeg, de persze értem a felvetést.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A Falcons meccseit nézve mindig azon gondolkozok, hogy Brees mihez tudna kezdeni egy ilyen elkapógárdával, mint Jones-White és anno Gonzalez. Főleg JJ-ért fáj a szívem, de remélem Cooks meg tudja majd közelíteni.
PEEtör
Elárulom neked: ugyanezt. JJ akkora matchup nightmare, hogy csak oda kell neki dobni a labdát, a többit megoldja. A ligában van kb 8 irányító aki képes erre. Egy ilyen wr-nek mindegy, hogy brees payton vagy ryan dobál abból a 8ból...
peach
Nyilván átjött a lényeg, amely arról szólt, hogy a mi elkapó gárdánk jelenleg egy kalap szar, és senki nem bántotta Ryant. Old habits die hard 😊
Gyurma
Akkor már ketten vagyunk mert absz. nem vettem bántóra 😊 csak juliora hegyeztem ki a mondandómat nem az irányítókra. amúgy ez mostani állapot nálatok, azért 2013ig szvsz nem lehetett itt panasz a wr corpsra.
peach
Oké, hogy nem voltak gondok az ezelőtti gárdával, de az általam említett hármassal korántsem voltak egy szinten, azért Hendersonról, Moore-ról, Meachem-ről beszélünk és Colston sem a tipikus matchup nightmare. Durván fogalmazva mindössze Brees zsenije és a rendszer mutatta őket jobbnak és tette őket olyanná, mint amilyenek voltak.

Pont ezért írtam, amit, hogy megnézném már Breest egyszer egy igazán elit gárdával, mint a tiétek, vagy mint Peytoné, Rodgersé, Roethlisbergeré, de ez már soha nem fog bekövetkezni.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
A Falcons meccseit nézve mindig azon gondolkozok, hogy Brees mihez tudna kezdeni egy ilyen elkapógárdával, mint Jones-White és anno Gonzalez. Főleg JJ-ért fáj a szívem, de remélem Cooks meg tudja majd közelíteni.
PEEtör
Elárulom neked: ugyanezt. JJ akkora matchup nightmare, hogy csak oda kell neki dobni a labdát, a többit megoldja. A ligában van kb 8 irányító aki képes erre. Egy ilyen wr-nek mindegy, hogy brees payton vagy ryan dobál abból a 8ból...
peach
Nyilván átjött a lényeg, amely arról szólt, hogy a mi elkapó gárdánk jelenleg egy kalap szar, és senki nem bántotta Ryant. Old habits die hard 😊
Gyurma
Akkor már ketten vagyunk mert absz. nem vettem bántóra 😊 csak juliora hegyeztem ki a mondandómat nem az irányítókra. amúgy ez mostani állapot nálatok, azért 2013ig szvsz nem lehetett itt panasz a wr corpsra.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A Falcons meccseit nézve mindig azon gondolkozok, hogy Brees mihez tudna kezdeni egy ilyen elkapógárdával, mint Jones-White és anno Gonzalez. Főleg JJ-ért fáj a szívem, de remélem Cooks meg tudja majd közelíteni.
PEEtör
Elárulom neked: ugyanezt. JJ akkora matchup nightmare, hogy csak oda kell neki dobni a labdát, a többit megoldja. A ligában van kb 8 irányító aki képes erre. Egy ilyen wr-nek mindegy, hogy brees payton vagy ryan dobál abból a 8ból...
peach
Nyilván átjött a lényeg, amely arról szólt, hogy a mi elkapó gárdánk jelenleg egy kalap szar, és senki nem bántotta Ryant. Old habits die hard 😊

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
A Falcons meccseit nézve mindig azon gondolkozok, hogy Brees mihez tudna kezdeni egy ilyen elkapógárdával, mint Jones-White és anno Gonzalez. Főleg JJ-ért fáj a szívem, de remélem Cooks meg tudja majd közelíteni.
PEEtör
Elárulom neked: ugyanezt. JJ akkora matchup nightmare, hogy csak oda kell neki dobni a labdát, a többit megoldja. A ligában van kb 8 irányító aki képes erre. Egy ilyen wr-nek mindegy, hogy brees payton vagy ryan dobál abból a 8ból...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A Falcons meccseit nézve mindig azon gondolkozok, hogy Brees mihez tudna kezdeni egy ilyen elkapógárdával, mint Jones-White és anno Gonzalez. Főleg JJ-ért fáj a szívem, de remélem Cooks meg tudja majd közelíteni.
PEEtör
Julio Jones félelmetes, Maxwellt is megetette jó párszor.


több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
inkabb az a kerdes hogy mi mihez kezdunk egy Falcons fele komediaval - meg szerencse hogy jovo heten van eselyunk egy W-re a Bucs ellen.

több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A Falcons meccseit nézve mindig azon gondolkozok, hogy Brees mihez tudna kezdeni egy ilyen elkapógárdával, mint Jones-White és anno Gonzalez. Főleg JJ-ért fáj a szívem, de remélem Cooks meg tudja majd közelíteni.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha most DB lennék és a Saints szerződést tenne elém, kérdés nélkül elrohannék az első munkaügyi központig.
atapapa
Én az egészségbiztosításomat kötném át valami hiper-szuper, csili-vili csomagra.
tomi-tomi
Mert te bátrabb vagy nálam 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha most DB lennék és a Saints szerződést tenne elém, kérdés nélkül elrohannék az első munkaügyi központig.
atapapa
Én az egészségbiztosításomat kötném át valami hiper-szuper, csili-vili csomagra.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha most DB lennék és a Saints szerződést tenne elém, kérdés nélkül elrohannék az első munkaügyi központig.


A büntikre kitérve, tavaly felröppentek a pletykák, hogy csapaton belül nincs összhang, stb stb, év elején mentek a hangzatos nyilatkozatok és az atyai szigor, aztán már kitettük a fél keretet, a problémás játékosokat és az öltöző bomlasztóit elméletileg elküldtük, erre mintha semmi nem változott volna, sőt.
PEEtör
Ezeknek a büntiknek a java nem fegyelmezetlenségből jött össze tegnap, a feléért Bró volt a felelős, akinek még szoknia kell hogy a kanadai ligához képest itt punci módjára kell bánni az elkapókkal.

több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Almost incredibly, another bad blow for #Saints secondary: Safety Rafael Bush tore his pectoral muscle yesterday, source said.
Beki
Almost.

A büntikre kitérve, tavaly felröppentek a pletykák, hogy csapaton belül nincs összhang, stb stb, év elején mentek a hangzatos nyilatkozatok és az atyai szigor, aztán már kitettük a fél keretet, a problémás játékosokat és az öltöző bomlasztóit elméletileg elküldtük, erre mintha semmi nem változott volna, sőt.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Almost incredibly, another bad blow for #Saints secondary: Safety Rafael Bush tore his pectoral muscle yesterday, source said.
Beki
fasza.Kenny Phillipset újra is igazoltuk a sérülés hallatán.Komoly lesz így ez a sec.Remélem Byrd rendben lesz hétvégére, mert sérülten is inkább őt nézem mint a Phillips/Sanford duót.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
állítólag piacon vagyunk pass rusherért.
hát ja, elég nagy a Galette utáni űr, Hicks se nagyon tud már többet nyújtani, mint eddig.

SJB... ideges leszek, ha eszembe jut az a draft. Brown, Moncrief, Landry, Allen Robinson... mind utána lettek választva és Cooks mellett bármelyikük kezdő lenne.
lol
1. Az edge rush-sal nem volt akkora gond szerintem. A gáz a belső nyomás totális hiánya volt, pedig 43-at tolunk, 2 embernek is lenne módja tenni valamit.
2. Utólag könnyű még 2 wr-t beírni hozzánk arról a draftrol, de akkor senki se tudta hogy egy év múlva eltradeelunk 2000 elkapott yardot.
atapapa
A pass rushsal szerinntem sem volt akkora probléma, az más kérdés, hogy egyikből sem lett sack.
A másik probléma viszont, hogy ha jól számolom kb. 5 int-et szerezhettünk volna ha a játékosaink nem ejtik el a labdát.
A legnagyobb gond szerintem a red zone offense volt.5 lehetőségből egy td ez nagyon kevés.És nem nagyon tudok elképzelni olyasvalakit aki pótolni tudná jimmy td-it a red zoneban.


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
most így mit mondjak...

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Almost incredibly, another bad blow for #Saints secondary: Safety Rafael Bush tore his pectoral muscle yesterday, source said.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
állítólag piacon vagyunk pass rusherért.
hát ja, elég nagy a Galette utáni űr, Hicks se nagyon tud már többet nyújtani, mint eddig.

SJB... ideges leszek, ha eszembe jut az a draft. Brown, Moncrief, Landry, Allen Robinson... mind utána lettek választva és Cooks mellett bármelyikük kezdő lenne.
lol
1. Az edge rush-sal nem volt akkora gond szerintem. A gáz a belső nyomás totális hiánya volt, pedig 43-at tolunk, 2 embernek is lenne módja tenni valamit.
2. Utólag könnyű még 2 wr-t beírni hozzánk arról a draftrol, de akkor senki se tudta hogy egy év múlva eltradeelunk 2000 elkapott yardot.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
És itt odaérünk Payton legnagyobb hiányosságához: nem képes belátni, hogy nem biztos hogy jó amit csinál. Nézzétek meg, hány O segédedzője ért el valahol bármi eredmény: senki. Payton a vezetésnek nem tud arra szintjére átlépni hogy reprodukálja magát.
Gyurma
Én a folyamatok mögött meghúzódó koncepciót nem értem: éveken át égettük el a jövőre szánt pénzt a farnehéz szerződésekkel, mert most akarunk nyerni, erre nagy hirtelen korai körökben nekiállunk projekteket vadászni, miközben Brees és a szerződése még velünk van. Értsd: amíg Brees itt van és viszi a salary cap ötödét, addig nincs rebuild. Vagy ha van, akkor az annyira lehet sikeres, mint egyszerre két lovat megülni.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nem akarom túlreagálni, de az elmúlt évek draftjain talán nem kellett volna korai választásokkal projektekbe ölni az energiát és akkor most nem itt állnánk. Gondolok itt az SJB-Peat-Grayson trióra.
atapapa
Nem is tudnék jobban egyetérteni. Lelkes voltam SJB-től amikor draftoltuk, egy lehetséges Brownert láttam benne (Peat-től nem voltam valami lelkes más akkor sem, nem értem hogy miért kell, amikor a liga egy legjobb T párosa van most nálunk, és ezt szerintem nem korai kijelenti Armstead esetében, Strief pedig még mindig bőven hozza, amit egy RT-től elvár a mai foci), Grayson meg... izé mit tudom én.

Nem tudom eldönteni, hogy szándékos ez, vagy simán tényleg elhittük, hogy Brees még a takarító fiúból is képes Nr.1. elkapót csinálni. Mert ezek szerint nem. Lehet pár éve még naggyá tett egy Moore-t vagy egy Hendersont, Meachemet, de ma már ő sem az, és a rendszer sem az.

És itt odaérünk Payton legnagyobb hiányosságához: nem képes belátni, hogy nem biztos hogy jó amit csinál. Nézzétek meg, hány O segédedzője ért el valahol bármi eredmény: senki. Payton a vezetésnek nem tud arra szintjére átlépni hogy reprodukálja magát. A rendszere nem működik már, egyszerűen elment mellette az idő. Mint vezetőedző minden bizonnyal továbbra is kiváló motivátor, nem vonom kétsége hogy jó elemző is (azért "elméleti" szinten ez a meccs jó össze volt rakva, csak más kérdés hogy nem sikerült megvalósítani), de kellene valami határozottabb OC, mert Carmichael nem az...