New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Byrd és K.lewis is fullon edzett ma, igaz k.lewis még egy hetet bizosan kihagy, Brees is edzett ma azonban elmondta, hogy csak az erőnléti edzésen vett részt és nem végzett labdás gyakorlatokat/nem dobált/, arra nem tért ki, hogy játszik e a hétvégén.
kapitnono
ezt hol olvastad? mert a legfrissebb infók szerint Cooks, Byrd, Evans és Lewis sem edzett ma
sLyNz
ez érdekes mert hivatalosan az volt írva hogy nem edzettek, pedig a hivatalos oldalon videó meg képek is vannak róla hogy mindketten edzettek.Sőt Lewis még nyilatkozott is utána hogy ha az orvosok engedik akkor már vasárnap lehet hogy játszik.

de amúgyitt olvastam:
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/09/new_orleans_saints_defenders_j.html#incart_river
kapitnono
csak a szokásos Payton rendszer... kicsit unalmas már...

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Byrd és K.lewis is fullon edzett ma, igaz k.lewis még egy hetet bizosan kihagy, Brees is edzett ma azonban elmondta, hogy csak az erőnléti edzésen vett részt és nem végzett labdás gyakorlatokat/nem dobált/, arra nem tért ki, hogy játszik e a hétvégén.
kapitnono
ezt hol olvastad? mert a legfrissebb infók szerint Cooks, Byrd, Evans és Lewis sem edzett ma
sLyNz
ez érdekes mert hivatalosan az volt írva hogy nem edzettek, pedig a hivatalos oldalon videó meg képek is vannak róla hogy mindketten edzettek.Sőt Lewis még nyilatkozott is utána hogy ha az orvosok engedik akkor már vasárnap lehet hogy játszik.

de amúgyitt olvastam:
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/09/new_orleans_saints_defenders_j.html#incart_river


több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"Brees told reporters on Wednesday, before later saying that he was "pretty confident" he'd suit up for Week 3."

Amúgy kivételesen jó cikk az nfl-en.
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000537066/article/new-orleans-saints-in-irreversible-decline-sean-paytons-plight
Payton might eventually have to consider taking a page out of Mike McCarthy's book and focusing solely on the head-coaching duties, ceding play-calling responsibilities to his offensive coordinator,
PEEtör
Billick bácsi ugyebár tudja mit beszél... Hisz őt pont egy közösen szerzett SB után (azért sok évvel) rúgták ki Baltimore-ból. 😀

Bár szerintem nem azzal van a baj, hogy nem Carmichael hívja az O-playeket...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Persze megértem én, hogy Benson a Szenteket illetően már nem egy hidegfejű üzletember, és nem csodálkoznék ha a korábbi sikerek és az emberi kapcsolatok miatt ésszerűtlenül sok lehetőséget adna még Loomiséknak.
Sőt, azt is el tudom képzelni, hogy ha Brees azt mondja hogy még 5 évig akar játszani, és 5 évig fel tudja emelni a kezét, akkor 5 évig lesz kezdő QB, a teljesítményétől függetlenül

Megérteném, de nem szeretném.
atapapa
Payton és Loomis szerencséje az hogy a Katrina után sikerült egy SB-győztes csapatot csinálniuk. Ez akkora plusz, hogy ebből még évekig megélnek majd.
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"Brees told reporters on Wednesday, before later saying that he was "pretty confident" he'd suit up for Week 3."

Amúgy kivételesen jó cikk az nfl-en.
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000537066/article/new-orleans-saints-in-irreversible-decline-sean-paytons-plight
Payton might eventually have to consider taking a page out of Mike McCarthy's book and focusing solely on the head-coaching duties, ceding play-calling responsibilities to his offensive coordinator,
több mint 9 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Byrd és K.lewis is fullon edzett ma, igaz k.lewis még egy hetet bizosan kihagy, Brees is edzett ma azonban elmondta, hogy csak az erőnléti edzésen vett részt és nem végzett labdás gyakorlatokat/nem dobált/, arra nem tért ki, hogy játszik e a hétvégén.
kapitnono
ezt hol olvastad? mert a legfrissebb infók szerint Cooks, Byrd, Evans és Lewis sem edzett ma

......
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Most lesz Brees vagy sem?
Két irányítóm volt fantasyben, Romo és Brees király lenne, ha legalább az egyik maradna :/
vpi
ma lesz az első injury report szerintem ma már mindenki többet fog tudni.
kapitnono
SP-nál?? : D : D
Még vasárnap meccs közben sem lehetsz biztos abban, hogy tényleg Brees játszik, akár fenn van a kilences mez, akár nincs.
tomi-tomi
Majd Morstead fordítva veszi fel a mezét.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Byrd és K.lewis is fullon edzett ma, igaz k.lewis még egy hetet bizosan kihagy, Brees is edzett ma azonban elmondta, hogy csak az erőnléti edzésen vett részt és nem végzett labdás gyakorlatokat/nem dobált/, arra nem tért ki, hogy játszik e a hétvégén.


több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
day to day.. meglássuk, mondja sean brees állapotára. ez volt várható kb. később a kilences is beszél, lehet abban lesz valamivel több is. ha cserélni kell, mccown lesz kezdő, bár lehet ez is taktikázás.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Most lesz Brees vagy sem?
Két irányítóm volt fantasyben, Romo és Brees király lenne, ha legalább az egyik maradna :/
vpi
ma lesz az első injury report szerintem ma már mindenki többet fog tudni.
kapitnono
SP-nál?? : D : D
Még vasárnap meccs közben sem lehetsz biztos abban, hogy tényleg Brees játszik, akár fenn van a kilences mez, akár nincs.
tomi-tomi
ebben mondjuk van valami, ahogy byrd körül is megy a ködösítés..
De én csak arra gondoltam, hogy ma fog-e edzeni vagy nem,így le lehetvonni valamelyest a következtetéseket.
Mert ha pl fullon edz egész héten akkor van rá esély hogy játszik.


több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most lesz Brees vagy sem?
Két irányítóm volt fantasyben, Romo és Brees király lenne, ha legalább az egyik maradna :/
vpi
ma lesz az első injury report szerintem ma már mindenki többet fog tudni.
kapitnono
SP-nál?? : D : D
Még vasárnap meccs közben sem lehetsz biztos abban, hogy tényleg Brees játszik, akár fenn van a kilences mez, akár nincs.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szeretném megjegyezni, hogy nagyon régen nem voltunk ekkora underdogok egy meccsen (igazából talán 2008-ban utoljára, de még ebben sem vagyok biztos).
Gyurma
Annyira, hogy most kivételesen magunkra fogok fogadni :p

A kérdés az lesz, hogy ha Brees játszik is, mennyire lesznek pontatlanok a dobásai, és fog-e 20 yardon túl egyáltalán célpontokat nézegetni. Mert a két meccsen eddig passzból csak YAC segítségével volt igazán nagy playünk.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Szeretném megjegyezni, hogy nagyon régen nem voltunk ekkora underdogok egy meccsen (igazából talán 2008-ban utoljára, de még ebben sem vagyok biztos). DE: ez egy csoportmeccs, azokon sokszor nem a papírformák alakulnak, és sok minden megtörténhet, bármennyire is kicsit a valószínűsége. És ha valahogy bemákolunk egy W-t, akkor az a furcsa állapot állna elő, hogy úgy állnánk 1-2-vel, hogy azt bármikor aláírta volna mindenki az első három hétre. És most ennek kicsit sem örülnék, ugyanis levonhatná a vezetés azt a rossz következtetést, hogy van még itt keresni valónk, meg hogy vannak csodák stb., mert ugyan hiába ugyanaz a mérleg, ez az 1-2 nem az az 1-2 lenne.

Ez csak egy elmegyakorlat, nem igazán látom hogy miként tudnánk megverni ezt a védelmet ezzel a támadósorral.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Most lesz Brees vagy sem?
Két irányítóm volt fantasyben, Romo és Brees király lenne, ha legalább az egyik maradna :/
vpi
ma lesz az első injury report szerintem ma már mindenki többet fog tudni.


több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 828 — Patriot
Most lesz Brees vagy sem?
Két irányítóm volt fantasyben, Romo és Brees király lenne, ha legalább az egyik maradna :/
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elvileg brees játszhat a hétvégén a panthers ellen
kapitnono
Így van. Mert ha a Tampa nem zúzta le eléggé, akkor majd a Panthers megteszi.

1/1, here we come!
PEEtör
lehet az lesz belőle, de egy játékos nem hzna ki minket a szarból jöjjön bármelyik oldalra is.Ez több év munkájába fog kerülni.
kapitnono
Egyetértek ezzel, szerintem a következő két évben top 5 draftunk lesz, aztán majd meglátjuk. Teljes rebuild kell.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Elvileg brees játszhat a hétvégén a panthers ellen


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kezdve én pl: a front sevenből Jordanon Anthonyn meg kikahán kívül kb mindenkit kivágnék mert látszólag sokat nem tudnak hozzátenni sem a pass rushoz sem pedig a run elleni d-hez.
A támadóoldalon elkapók nagyon kellenének, afalban pedig jelenleg csak unger és Armstead a biztos pont.
Ez nagyon sok hiányposzt amit szerintem sok idő lesz helyrerakni.De bízom abban hogy mihamarabb sikerül megoldani a problémát.
kapitnono
Tele kell draftolni a két falat, 2 OG és egy DT minimum kell. Minden jó csapat a LoS-on fogant.
A back7-ben ott egy rakás fiatal, oda nagyon nem piszkálnék mostanában.
Aztán ha valami kezd összeállni, lehet a pénzt is költeni, 2 év alatt kifutnak a nagy halott pénzek :p, Brees szerződése is legurul a bértábláról.
(Hacsak nem lesz pánikhangulat Loomisékon és kezdenek el menekülésként megint nagyberuházásokat csinálni PPP konstrukcióban...)

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Bocs,hogy bele kontarkodom,de követve a gondolatmenetedet, mivel forró SP alatt a szék,pont az menthetne meg,ha bevalna a harmadik koros iranyitoja,és el tudná adni a hitet a szurkoloknak,nem?
undisputedly
GG nem az a 3. körös irányító, mint Wilson volt az előszezonban anno, hogy egy frissen igazolt veteránt kitolt a kezdőből. Rengeteg munka van még vele, plusz az O romokban, amiből már Brees is alig hámozott ki valamit. Egy rookie meghalna Lelito mögött.
Ha Brees kiesne egész szezonra (nem fog), én akkor is előbb McCownt kezdetném az első meccseken, és GG-t akkor engedném a pályára, amikor már lefutott a meccs (sokkal égünk), hogy a cserék ellen szokja a közege, majd folyamatosan adnék több szerepet neki.

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
1/1, here we come!
PEEtör
lehet az lesz belőle, de egy játékos nem hzna ki minket a szarból jöjjön bármelyik oldalra is.Ez több év munkájába fog kerülni.
Kezdve én pl: a front sevenből Jordanon Anthonyn meg kikahán kívül kb mindenkit kivágnék mert látszólag sokat nem tudnak hozzátenni sem a pass rushoz sem pedig a run elleni d-hez.
A támadóoldalon elkapók nagyon kellenének, afalban pedig jelenleg csak unger és Armstead a biztos pont.
Ez nagyon sok hiányposzt amit szerintem sok idő lesz helyrerakni.De bízom abban hogy mihamarabb sikerül megoldani a problémát.


több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocs,hogy bele kontarkodom,de követve a gondolatmenetedet, mivel forró SP alatt a szék,pont az menthetne meg,ha bevalna a harmadik koros iranyitoja,és el tudná adni a hitet a szurkoloknak,nem?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ahogy utaltam rá, SP alatt szerintem forró a szék, ilyenkor az edzők a biztosra mennek és nem kezdenek el kísérletezgetni a jövő érdekében.
atapapa
Ez így van (szék), viszont felelősre szükség van, tehát vesszen Ryan!! 😀 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Most mi f*sz van, brees tuti nem lesz? Nem az volt, hogy úgy néz ki játszhat?
peach
Sean Payton az edzőnk. Amíg lehet, ködösít.
A legjobb esetben játszani fog, de attól tartok, ebben sok köszönet nem lesz, látva mekkora kacsákat és homályokat eresztett el vasárnap.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Most mi f*sz van, brees tuti nem lesz? Nem az volt, hogy úgy néz ki játszhat?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
ha már így akakul én inkább nézném graysont, mint mccownt. de legalább a kettő rotációját.
adam77
Ahogy utaltam rá, SP alatt szerintem forró a szék, ilyenkor az edzők a biztosra mennek és nem kezdenek el kísérletezgetni a jövő érdekében. Vagyis nem fog újonc irányítani, legfeljebb ha egy meccs már nagyon elment.
Pedig én is inkább tesztelném az újoncot.
atapapa
De egyébként mi értelme van McCownt kezdetni? Amúgy is borzasztóak vagyunk, kidőlt hetekre a legjobb játékosunk, tök mindegy mennyire forró a szék, teljes baromság nem megragadni a lehetőséget arra, hogy Grayson meccsrutint szerezzen.
Tocy
Pontosan megfogalmaztad, ami az én agyamban is jár tegnap este óta! Leszarom McCownt, ha már ellőttünk egy 3. kört rá, én látni akarom Graysont élesben.