New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/01/jimmy-graham-congratulates-akiem-hicks-on-leaving-saints/
Amadeus91
Valahol megértem Jimmyt, valószínűleg szeretett itt játszani, aztán hátába kapta a bicskát.
EasyGhost
Így van. És egészen idén nyárig a liga egyik sztárja volt, most pedig egy a blokkoló TE-ek közül...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/01/jimmy-graham-congratulates-akiem-hicks-on-leaving-saints/
Amadeus91
Valahol megértem Jimmyt, valószínűleg szeretett itt játszani, aztán hátába kapta a bicskát.
EasyGhost
A tweet pszichológiája alapján biztos, hogy szeretett itt játszani, csak ennek nem ez a módja. 28 évesen baszki, mint egy sértődött ötéves kislány.
több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/01/jimmy-graham-congratulates-akiem-hicks-on-leaving-saints/
Amadeus91
Valahol megértem Jimmyt, valószínűleg szeretett itt játszani, aztán hátába kapta a bicskát.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/01/jimmy-graham-congratulates-akiem-hicks-on-leaving-saints/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
ez lesz az a szezon amikor nem orulunk a W-nek - ki erti a fan-eket 😀
diceman
hát remélem is hogy egy ilyen fos kezdet után nem állunk neki megmutatni, hogy jók vagyunk egy 6-10 re is akár, és inkább beszopjuk a vereségeket és végzünk egy 2-14 el vagy 3-13 al. Arra a pár vereségre már egy év múlva sem nagyon fogunk emlékezni, a jobb draftcetli viszont szerintem sokkal fontosabb a jövőre nézve.


több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
ez lesz az a szezon amikor nem orulunk a W-nek - ki erti a fan-eket 😀

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hicks konkrétan végigülte a Tampa elleni meccs 2. felét. Úgy, hogy semmi baja nem volt...
Nagyon elégedetlenek lehettünk az idei teljesítményével. Persze kinezem a szitubol, hogy nagy hirtelen all pro lesz BB alatt.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
micsoda szívesség ez hicksnek..
adam77
Hicks 3-4-es DE (jó, lefogyott), pats 4-3 bár néhány package-be meg formációba meg simán jó
pigi
ha csak a "pad-pekidzs" jut neki, akkor is rózsásabb po-ért, meg sb-ért menni, mint 1/1-ért 😉
több mint 9 éve
pigi New Orleans Saints Clemson Tigers 12
micsoda szívesség ez hicksnek..
adam77
Hicks 3-4-es DE (jó, lefogyott), pats 4-3 bár néhány package-be meg formációba meg simán jó
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
micsoda szívesség ez hicksnek..
több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A közös edzések során gondolom látott valamit Payton Hómanban.
Egyébként viszonylag jó kezei vannak, blokkolni nálunk tanult meg (szvsz inline max közepes benne, fb-nek beállva lead blockerként egyenesen pocsék). Valami okból baromi ritkán használtuk, mint elkapót.

Sokban hasonlít a korábbi Pats-szerzeményetekre, David Thomasra. Sokoldalú 3., legjobb esetben 2. TE.

Hicks mit csinált? Megette Ryan reggelijét?😀 😀 😀

Szerkesztette: Gyulus
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
C.: Csillag születik, payton ezt jó érzékkel megneszelte -> hómanó 1298 yard, 13 td ebben a szezonban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sikerült még két millát áttolni Brees jövő évi cap számára.
A Saints egy csere útján megszerezte Michael Hoomanawanui TE-t a Patriots-tól, helyette Akiem Hicks DE költözik Foxboro-ba
EasyGhost
Hogy is van az a mondás? Sírva vigad a szurkoló?

Csere lehetséges okai:
a) a védelmünk úgyis szar, és nem lehet már szarabb, próbáljuk erősíteni a futást blokkoló TE-vel
b) látva, hogy a Bears beerősített az 1/1-re, nekünk is bele kell húznunk
c) ???
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én látom, hogy kell egy jó redzone target, de ezt Loomisék Hómanban látták meg? És milyen lesz igy a D-line hicks nélkül? Sebaj, így legalabb jöhetnek a haromtightendes jatekok nekünk is mint amit a pats már evek óta űz.
pigi
Hooman nem az a tipikus Redzone target, inkább blokkoló, de voltak már szép elkapásai is, az tény:
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000298067/WK-15-Can-t-Miss-Play-Hoomanawanui-one-handed-TD-reception

amúgy idén már nem a 3, hanem a 4 TE-s felállás a menő 😀 remélem jön a pats-be valaki Hooman helyett ls meghúzzuk még párszor.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
The #Patriots have traded TE Michael Hoomanawanui to the #Saints, source said. Sean Payton had said that was a weaknesses, so...
EasyGhost
hát baszki tipikus szar Saints húzás... megint ki lettünk rabolva
lol
Eddig volt 2 középszerű TE-ünk, most lett 3...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
The #Patriots have traded TE Michael Hoomanawanui to the #Saints, source said. Sean Payton had said that was a weaknesses, so...
EasyGhost
hát baszki tipikus szar Saints húzás... megint ki lettünk rabolva

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Pace azért nem talán akkora veszteség, mint amekkorának el lett könyvelve

 twitter.com/JeffDuncan_/status/649351244763516928


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
pigi New Orleans Saints Clemson Tigers 12
Én látom, hogy kell egy jó redzone target, de ezt Loomisék Hómanban látták meg? És milyen lesz igy a D-line hicks nélkül? Sebaj, így legalabb jöhetnek a haromtightendes jatekok nekünk is mint amit a pats már evek óta űz.
több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
The #Patriots have traded TE Michael Hoomanawanui to the #Saints, source said. Sean Payton had said that was a weaknesses, so...
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nagyon görgetjük a kakit...csúnya bukás lesz ez így, ami hosszú évekre visszavetheti a csapatot.
Kíváncsian várom kire mozdulunk rá...
Valaki aki ért hozzá mondjon már számokat, hogy mit jelent ez a jövőre nézve (dead money, cap hit), mert már a 4. félét olvasom : /

Szerkesztette: clbass
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
De nem ertek ezzel egyet...
Ennyire feltik nehanyan az allasukat, hogy a bizonytalan allapotu Brees szerzodeset nehezitjuk a 0-3 kozmetikazasara?

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Jeffery-ről is szó van, igaz csak nagyon pletyka szinten.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Sikerült még két millát áttolni Brees jövő évi cap számára. Nem látom át miért, állítólag TE-et akartok hozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
akkor kivágjuk robot, úgysem bírjuk már fizetni a cateringet.
adam77
Ezen mit rohogtem.
Btw engem nem zavarna, ha nem lenne meg az 1/1, az inkabb, ha egy nyilvanvaloan kuka szezon vegen azert izmoznank, hogy ne 3 hanem 5 gyozelmunk legyen. Bukva mondjuk 5-6 nagyon ertekes helyet.
atapapa
Szerintem ennek a D coaching csapatnak mindegy, hogy 1., 5., vagy 15. pick-kel megyünk a draftra. (25.-et fölösleges írnom, még példaként is)

Új koordinátor kell oda, na... Tőlem Allen is lehet (miért is ne?), csak lássam az értelmet a tekintetében.
RR-ében sajnos kb. csak ugyanazt látom, mint Pintér Attiláéban...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
akkor kivágjuk robot, úgysem bírjuk már fizetni a cateringet.
adam77
Ezen mit rohogtem.
Btw engem nem zavarna, ha nem lenne meg az 1/1, az inkabb, ha egy nyilvanvaloan kuka szezon vegen azert izmoznank, hogy ne 3 hanem 5 gyozelmunk legyen. Bukva mondjuk 5-6 nagyon ertekes helyet.