New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Lehet tudni mi van Hoomanawanuival?
Giowa
Ezt tuti nehezen írtad le

Szerkesztette: Pt79
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lehet tudni mi van Hoomanawanuival?
Giowa
Persze, most tanulja a stáb és a csapat kiejteni a nevét. Amíg ez nem megy, nem tudnak rá play-t hívni.

Szerdán cserélték, éppen kirándult, csütörtöktől volt ideje egyáltalán ránézni a playbook-ra. Btw ne várj tőle sokat, remek kezei vannak, de a szeparáció nem az erőssége. Blokkolásban pedig erős átlag. Viszont remek munkamorálja van.

(Egyes vélemények szerint játékos-játékos cserében a Hicks-Hóember trade TOP3 lehúzás - a Pats javára.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Lehet tudni mi van Hoomanawanuival?

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ettől a szezontól kezdve viselhetnek LB-k mezt a negyvenes tartományból is

Egyébként Kikaha száma azért a 44-es, mert a dédnagymamájának ő a 44. leszármazottja

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt hiszem én leszek az első az országban, akinek Kikaha-meze lesz 😉
atapapa
Nem fogja kötelezni a liga jövőre, hogy dobja a 44est? (Asszem Beasley is szabályszegő).

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Pár érdekes stat: Kikaha az első újoncunk Will Smith (2004) óta, aki az első profi évében sorban 3 meccsen is sacket szerez.
Breaux-ra 11-szer dobtak tegnap, de csak 2 elkapást engedett. Van a srácban potenciál.

Utoljára 1987-ben fordul elő olyan, hogy 3 újoncunk is sacket szerezzen egy meccsen. Hogy mennyire rendkívüli dolog ez? Annyira, hogy azon a meccsen a játékossztrájk miatt nem játszottak a "szokásos" NFL-játékosok, így szinte mindenki NFL-újonc volt a csapatban.
Ahogy az ellenfélnél sackelt irányító is, őt Sean Paytonnak hívták....

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ettől a győzelemtől annyi minden nem változott, de mégis kellett már a lelkemnek.
Talán Spiller végre át tudja venni Sproles régóta üres helyét, és legalább ültek Brees közeli dobásai.
Ha nincsenek a sec büntetései, ma mindenki a védelmünkről harsogna.

Azt hiszem én leszek az első az országban, akinek Kikaha-meze lesz 😉

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Látjátok, egy ilyen himi-humi győzelem is milyen jó kedvet tud itt kerekíteni... 😀

A kilences nagyot alkotott már a negyedik negyed végén is... Persze az is kellett hozzá, hogy a Dallas D ugyanúgy kipurcanjon a végére, mint az elmúlt 2 hétvégén.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
 www.kephost.com/images/2015/10/05/Screenshot_2015-10-05-13-51-361.jpg

Én tudtam. 😊 Nem volt meglepetés a vége : D
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nagyon jól játszott, a második félidőre egészen úgy tűnt a csapat mint akinek értelmes front 7-je van
sLyNz
a dallasi lyukas védelem ellen, ahol hiányzik a kezdők közül Scandrick, Hardy, Gregory, McClain és Lee is kihagyta a második felét agyrázkódás miatt? nice job (:
rva
Azt kell megverni, aki ott van.
Készültünk volna a 85-ös Bears ellen, de ők nem értek rá, sok mostanaban a jubileumi haknijuk.

több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
sok hajam nem maradt, de veget megkonnyeztem, jart ez a meccs a Kilencesnek.

tartjuk a lepest a Bears-el 😉 nagy lesz itt a verseny az 1-1ert, de nincs veszve semmi, a fal megint ataludta az elso felidot, Weedennek altalaban cipot kotni is volt ideje stbstb.

Sajnaltam Ingramet a bukott TD miatt es hogy a vegen is Spiller vitte a show-t, hihetetlen sokat dolgozott most is, kivancsi leszek meddig birja.

WHO DAT!!!

több mint 9 éve
rva 4 096 — Me for President!
nagyon jól játszott, a második félidőre egészen úgy tűnt a csapat mint akinek értelmes front 7-je van
sLyNz
a dallasi lyukas védelem ellen, ahol hiányzik a kezdők közül Scandrick, Hardy, Gregory, McClain és Lee is kihagyta a második felét agyrázkódás miatt? nice job (:
rva
Se Anthony , se a NO-i front7 nem játszott a Dallasi D ellen.
Sixo
ehh, olvas, értelmez, reboot.
kába vagyok még. sry
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
nagyon jól játszott, a második félidőre egészen úgy tűnt a csapat mint akinek értelmes front 7-je van
sLyNz
a dallasi lyukas védelem ellen, ahol hiányzik a kezdők közül Scandrick, Hardy, Gregory, McClain és Lee is kihagyta a második felét agyrázkódás miatt? nice job (:
rva
Se Anthony , se a NO-i front7 nem játszott a Dallasi D ellen.

több mint 9 éve
rva 4 096 — Me for President!
nagyon jól játszott, a második félidőre egészen úgy tűnt a csapat mint akinek értelmes front 7-je van
sLyNz
a dallasi lyukas védelem ellen, ahol hiányzik a kezdők közül Scandrick, Hardy, Gregory, McClain és Lee is kihagyta a második felét agyrázkódás miatt? nice job (:
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Egy kicsit megnyugodott a lelkem.
Ettől még persze közünk nem lesz a divízió-nyeréshez, meg a PO-hoz, de legalább egy meggyengült csapatot azért le bírtunk győzni.
Ráadásul a 6-meccses otthoni vereség-sorozatnak is végeszakadt így...

Brees pedig game winning TD-t dobott 400.-ra. 😀 😀
Rutin
EPIC

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Anthony jó volt? Megnézem majd a meccset, de őt nagyon szeretném ha jó lenne...
Gyurma Pappa
nagyon jól játszott, a második félidőre egészen úgy tűnt a csapat mint akinek értelmes front 7-je van

......
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy kicsit megnyugodott a lelkem.
Ettől még persze közünk nem lesz a divízió-nyeréshez, meg a PO-hoz, de legalább egy meggyengült csapatot azért le bírtunk győzni.
Ráadásul a 6-meccses otthoni vereség-sorozatnak is végeszakadt így...

Brees pedig game winning TD-t dobott 400.-ra. 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Anthony jó volt? Megnézem majd a meccset, de őt nagyon szeretném ha jó lenne...

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Brees stílusosan jubilált.
Tudom, hogy a Dallas ebben a formában nem egy világverő offense, de ezek a csikók a védelemben....
Ilyenekkel a horizonton könnyebb szívvel ki lehet bekkelni egy vesztes szezont.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
oh, pedig terveztem, hogy alszom a meccs helyett... de erre kíváncsi vagyok

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Saints QB Drew Brees, S Jairus Byrd, CB Keenan Lewis, LB Dannell Ellerbe, DE Cameron Jordan all ACTIVE tonight vs. Cowboys. This will be the 2015 debut for Byrd, Lewis and Ellerbe and the first time Byrd has played since Week 4 of last season. Coach Sean Payton said those defensive players could be on a “pitch count” since they’ve been out for so long.
több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Cooks is probable, de fullon nyomta az edzést.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Saints Officially list Drew Brees as probable. Byrd, Ellerbe, Keenan Lewis, Cam Jordan have same designation. G Jahri Evans ruled out.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Drew Brees fog kezdeni a cowboys ellen Sean nyilatkozta alapján


több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/01/jimmy-graham-congratulates-akiem-hicks-on-leaving-saints/
Amadeus91
Valahol megértem Jimmyt, valószínűleg szeretett itt játszani, aztán hátába kapta a bicskát.
EasyGhost
A tweet pszichológiája alapján biztos, hogy szeretett itt játszani, csak ennek nem ez a módja. 28 évesen baszki, mint egy sértődött ötéves kislány.
PEEtör
Valszeg véletlenül tette publikussá... Csak Hicks-nek szánta, de félrenyomott a telefonján. 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???