New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Bocs, de szerintem ezzel az edzői garnitúrával a hajunkba kenhetünk bármilyen 1/1-et.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát ez siralmas volt...még a Bears is nyert...legalább jó draft poziciónk lesz


több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nezzuk a jo oldalat, nyert a Bears

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
És csütörtökön jön egy 5-0-s Falcons... Nagy buli lesz. 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jaja, nagyon demoralizáló volt a mai, a legpozitívabb hozzáállással se tudok olyan dolgot kiemelni, ami működött.
Talán a sec, meg Peat se tűnt annyira elcseszettnek, mint ahogy be lett harangozva nyáron.
Nem volt jó, de nem ő volt a legszarabb messze

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Csak az a kérdés, hogy mélyebben vagyunk-e a szarban, mint 3 hete, a TB-meccs után.
Azt mondom, igen, mert ma szétverték a 2. félidőben a csapatot.
Most kezdődik majd az igazi anyázás az öltözőben...

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A sec-en kívül az egész D eláshatja magát mára. Nagyon levették a front7-t. Nem tudom mikor láttam irányítót ennyire élni hagyni a zsebben.

több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 635
nem tudom mire alapozni, csak megérzés, de szerintem nyerünk ma 😊
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nézze meg az eheti Höri féle PR-t itt.
Gyurma Pappa
Tökéletes!
hajdu
Nagyon elkapta a Saints-szurkolói lelket

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nézze meg az eheti Höri féle PR-t itt.
Gyurma Pappa
Tökéletes!
Alig várom már, hogy csütörtök legyen.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kicsit félek, hogy nagy lesz a kontraszt a liga egyik legjobb LT-je és egy újonc között. Mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy Peat a jobb oldalon kezd majd, és Strief átjön balra, de majd meglátjuk.
Gyurma Pappa
Szerintem peat tuti hogy a bal oldalon fog kezdeni. Már a múltkor is kapott ott snapeket amikor armstead lesérült és egész jól mozgott. Szerintem nem lesz vele baj.
kapitnono
Strief idén talán a fal legrosszabb játékosa. Lelito után legalábbis. A Tampa elleni teljesítménye a Kansas elleni felejthetetlen lebőgését idézte.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Másik: aki még nem döntötte el, de rá ér 15-én annak egy kis "segítség", hogy nézze meg az eheti Höri féle PR-t itt. Egyébként meg ha nyerünk a Philly ellen, akkor ezen a meccsen visszajöhetünk 0.500-ra, ha nem akkor meg ez lesz idén a Super Bowl, azt meg nem lehet kihagyni. Nincs az a tankolós év, hogy a Falcons ellen ne W-re játszunk, főleg hogy tavalyi 0-2 volt. Szóval gyertek.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Végre volt időm megnézni a meccset 😊

Szóval:
- Ingram állat idén, úgy látszik tényleg kellett neki idő, de beérett. Viszont Robinsonból mintha elveszett volna a tűz, lehet hogy nem örül neki hogy nem kap annyi játékot vagy nem tudom, de pont az a "három emberrel a hátán" robogás hiányzik, illetve mintha az idény elején több lett volna. Remélem helyre jön. Spiller meg kezd beépülni, jó lesz ez.
- Snead végre hozta azt, amit mondjuk annak idején Moore tudott, szóval jó lesz ez, de Colemantől az egy elkapás nagyon kevés, még ha az nagyon fontos is volt. Cooks nagyon alul teljesít, nyilván ő kapja a legtöbb figyelmet, és Breesnek nincs ideje (ereje?) megdobni a nagyon hosszúkat, amikor érvényesülhetne Cooks sebessége, de ez szerintem év végéig még sokat fog változni. Colston viszont jól alkalmazkodik a saját visszaeséséhez, illetve pontosabban Payton jól igazította, ezeket a rövideket jól kapkodta el, talán visszatér kicsit az önbizalma is, és még alakul. Watson és Hill meg hozzák azt a meccsenként pár elkapást, amit normál TE-k tudnak, ez szerintem rendben van.
- Most megnéztem Peatet, tényleg nem volt szörnyű, de azért Armstead mozgása még mindig megnyugtatóbb lenne. Remélem felépül. A fal közepe továbbra is gyenge, Kelemete sem jobb mint Evans sajnos. A passznál még csak-csak, de a T közötti futások nem ülnek eléggé illetve single back helyzetek szinte halálra vannak ítélve (mondjuk Johnson meg meccsről meccsre jobb szerintem, főleg ha nem erőltetjük, hogy elkapjon állandóan).
- A fal kezd talán magára találni. Hicks elküldése nem hogy rontott, de javított is. A két újonc jó középen, de szinte mindenkinek volt pozitív megmozdulása. Jordan kapta szépen a duplákat, nem csoda az 1 tackle, de az pl. egy nagyon fontos megmozdulás volt.
- Kikaha hatalmas reachnek néz ki, remélem csak felfelé megy, Anthony meg hozza amit egy első körös LB-től elvárunk. Nem egy Luke, nem lesz DROY, de én sok potenciát látok benne (mondjuk a 50 yardos futásnál ő nézte be a szöget nagyon, azért tudta blokkolni a fal, de ez a tapasztalatlanság).
- a seo egyébként sokkal jobb, mint reméltem. Oké, Weeden dobált a másik oldalon, de akkor sem érzem azt, hogy "na minden passznál ott van a 40+-os play". Simán ki kéne iktatni a sok büntit és ez egy jó egység lenne Byrd kicsit magára talál, akkor még jó is lehet, illetve ha Lewis visszatér, talán kevesebbet fogunk zónázni, és akkor BB is megtalálja magát.

A TB meccs után nem akartam leírni, de győztes után szabad, úgy hallottam: még minidig nem tetszik ez a puhapöcs ítélkezés a passzplayeknél. Oké, Brees majdnem INT-je előtti holding "gyenge call volt" (a zászló már az INT előtt bent volt, külön visszatekertem), de a Cowboys egyenlítéshez nagyban hozzájárult, hogy simán benézték amikor Breaux-t blokkolta meg a WR Weeden elkapása előtt (ezt még a kommentátorok is külön kiemelték). Ha dobálják a védelemre ezeket, akkor dobálják az OPI-t is olyan lelkesen. Biztos nálunk is volt ilyen, az sem tetszik. (Az már csak hab, hogy Ingram facemaskot az utolsó előtti drive-nál a zebrákat kivéve mindenki látta...)

több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kicsit félek, hogy nagy lesz a kontraszt a liga egyik legjobb LT-je és egy újonc között. Mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy Peat a jobb oldalon kezd majd, és Strief átjön balra, de majd meglátjuk.
Gyurma Pappa
És ki tudja, lehet, hogy Striefnek is jót tenne a váltás.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Kicsit félek, hogy nagy lesz a kontraszt a liga egyik legjobb LT-je és egy újonc között. Mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy Peat a jobb oldalon kezd majd, és Strief átjön balra, de majd meglátjuk.
Gyurma Pappa
Szerintem peat tuti hogy a bal oldalon fog kezdeni. Már a múltkor is kapott ott snapeket amikor armstead lesérült és egész jól mozgott. Szerintem nem lesz vele baj.


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
T.Morstead és T.Armstead biztosan kihyagyja az Eagles elleni meccset, Armstead helyén Peat kezd majd. HajráPeat!!
kapitnono
Jaj... Nincs jó előérzetem. Nehogy Brees válla szívja meg Armstead hiányát.
Ami jó hír, hogy eddig a Philly passrush egyelőre még a mienknél is harmatosabbnak tűnik (sacks: NO - 6, PHI - 5)...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Kicsit félek, hogy nagy lesz a kontraszt a liga egyik legjobb LT-je és egy újonc között. Mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy Peat a jobb oldalon kezd majd, és Strief átjön balra, de majd meglátjuk.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
T.Morstead és T.Armstead biztosan kihyagyja az Eagles elleni meccset, Armstead helyén Peat kezd majd. HajráPeat!!


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Cooksrol mit lehet tudni milyen sérülése van?Edzet a héten?
csupi4
edzett a héten igen, a bokájával bajlódik, de biztos hogy játszani fog.


több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Cooksrol mit lehet tudni milyen sérülése van?Edzet a héten?

Szerkesztette: csupi4
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Breaux jól játszik eddigkapitnono
csak ne adjuk ossze hany yard buntit kaptunk miatta...

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem annak idején hartli, meg tavaly az öreg grehem is leginkább azért lettek elpattintva, hogy náluk olcsóbb kickert találjunk... Hát találtunk. 😕
Rutin
Hartley nem azért kapta az útilaput, mert jól volt fizetve, hanem mert egyszerűen szar volt.
Szerintem Payton szenvedett már annyit a rúgókkal, hogy röhögve tartaná rosteren a liga legjobban fizetett kickerét, ha az ezzel arányos teljesítményt hozna
atapapa
Nagyon csodálkoznék, ha SP, - ha már akkora problémákkal küzdünk a cap alatt, amekkorákkal - pont ezen a pozíción ne akarna spórolni... Ne feledjük, Hocker korábban 0 tétmeccsen játszott, viszont korábban már két csapat is kivágta (WAS, MIA).
Na, mindegy... Szerencsére nem kell eldöntenünk a kérdést.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Browner egy JasonDavid-szituba került: anno JD viszonylag megélt a zónában, idejött és belehalt az emberfogásba, BB-t gyakran zónába nyomjuk, miközben neki az a kenyere hogy a LOS-on agyonjammelje a WR-t.
A csapatkapitányt azért kidobni nem fogjuk szezon közben, de eddig sokra nem mentünk vele.
Szerencsere van házon belül konkurencia.

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/10/new_orleans_saints_cornerback_59.html
Pt79
Konkrétan ligautolsó a CB-k között.
No comment...
Rutin
Engem isérdekel hogyan fog változni a Cb helyzet lewis visszatérésével, mert ugye ő kihagyhatatlan, Breaux jól játszik eddig, Swann meg sztem slot-ba nem olyan rossz,de phillips elküldésével safetyt is játszik majd, hogy tehermentesítse byrdöt. Brownernek nem nagyon marad hely, és sajnos nem is teljesít úgy, hogy maradjon is, lehet ebből cut lesz a szezon közben is akár.


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/10/new_orleans_saints_cornerback_59.html
Pt79
Konkrétan ligautolsó a CB-k között.
No comment...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???