New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
De felkészületlen volt a csapat, különösen a védelem. Írtam is, hogy zakót várok, de relatíve egészségesen és egy hosszú héttel a birtokunkban se tudtunk értékelhetőt a pályára vinni, engem igazán ez nyugtalanít a jövőre nézve.atapapa
Te írtad pár meccsel ezelőtt, hogy nem szabad egy L vagy W-t túlértékelni, itt is ez a helyzet szerintem.Gyurma Pappa
Túlértékeltem volna, amikor azt látom, hogy a Payton-korszak legrosszabb támadóteljesítménye és Ryan itteni munkásságának legrosszabb napja egy meccsben sűrűsödött?
Ha így lenne, minimum nem akarnék a szezonban több Saints-meccset nézni.

Ha olyan dominanciával nyerjük a meccset, mint ahogyan elvesztettünk, akkor se vélnék sokkal többet a csapatról, mint így.
Egyszerűen minden meccs után az eredménytől függetlenül próbálok bizonyos tendenciákat keresni, olyan szempontokat találni, amelyekből a későbbiekre objektíven lehet következtetni. És ebből a játékból Ryan nem jött ki jól tegnap.
Nem tőrök felette végleg pálcát, nem követelem a menesztését, de az kétségtelen, hogy tegnap minimum a legrosszabb GW-t idézte.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De felkészületlen volt a csapat, különösen a védelem. Írtam is, hogy zakót várok, de relatíve egészségesen és egy hosszú héttel a birtokunkban se tudtunk értékelhetőt a pályára vinni, engem igazán ez nyugtalanít a jövőre nézve.atapapa
Te írtad pár meccsel ezelőtt, hogy nem szabad egy L vagy W-t túlértékelni, itt is ez a helyzet szerintem. Minden előzetes körülmény (igen, az eltiltások is) a Seahawksnak kedveztek. Én levenném Ryanről a keresztvizet: a LB-ink teljesen homályak voltak, és a meccs hülyéje nekem egyértelműen Jenkins, aki a SF elleni meccset idézte bennem 100%-ban, ott a GW drive előtt hasonló engedett hosszú elkapása.

Nem látok akkora problémát, amit ne lehetne megoldani, most a vasárnapi meccsre kell koncentrálni.Gyurma Pappa
Pontosan. Az LB-ink vakon voltak végig, Jenkinsen pedig mindig meg tudok lepődni, aztán rájövök, hogy ja ez a normális tőle. Nagyon gázul játszottunk mindkét oldalon, nem is jöttek össze a dolgok, de az elképzelés sem volt jó.

Viszont abszolút pozitívumként lehet említeni a futás elleni védekezést, Lynch 2,8-as átlaggal nyomta, Wilsonra figyelhettünk volna jobban ( LB-k... ), de ez biztató. Ennek ellenére nem lett volna muszáj ennyi nagy passzt benyelnünk...

Mondjuk erre így nem volt sok értelme pihentetni Evanst meg Sprolest. A Panthers D hasonlóan kemény, ott mondjuk a secondary talán foghatóbb, és az LB-k sem ennyire mobilisek, meg persze otthon leszünk. Nyerni kell!

Nem vagyok boldog, de nem is vagyok elkeseredett, a Jets elleni vereség sokkal fájóbb volt nekem.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
tamasboldizsar
atapapa
Köszi a válaszokat. Csak elgondolkodtam, hogy mennyire lehet hátrány a fedett pálya. A nyitott stadionokban passzoknál, rúgásoknál bezavarhat a szél illetve a szokatlan hidegben merevednek a dobó/elkapó kezek illetve a lábak, legalábbis én így gondolkodtam és hogy ez plusz nehézség lehet. Mondjuk ha PO illetve SB győzelemre hajtunk, akkor ezzel is meg kell tudni küzdenünk.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
De felkészületlen volt a csapat, különösen a védelem. Írtam is, hogy zakót várok, de relatíve egészségesen és egy hosszú héttel a birtokunkban se tudtunk értékelhetőt a pályára vinni, engem igazán ez nyugtalanít a jövőre nézve.atapapa
Te írtad pár meccsel ezelőtt, hogy nem szabad egy L vagy W-t túlértékelni, itt is ez a helyzet szerintem. Minden előzetes körülmény (igen, az eltiltások is) a Seahawksnak kedveztek. Én levenném Ryanről a keresztvizet: a LB-ink teljesen homályak voltak, és a meccs hülyéje nekem egyértelműen Jenkins, aki a SF elleni meccset idézte bennem 100%-ban, ott a GW drive előtt hasonló engedett hosszú elkapása.

Nem látok akkora problémát, amit ne lehetne megoldani, most a vasárnapi meccsre kell koncentrálni.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Srácok tudna valaki torrentet vagy vmit ahonnan le tudom tölteni a meccset? Nem maradtam fenn megnézni így nem tudom az eredményt sem, szemellenzővel járok nehogy véletlenül megtudjam 😊
Köszi!BB
Kalózkikötőben sztem pl. már fent van.
Kérném a Tisztelt Usereket h direkt torrent linket direktbe ne, csak PM-ben BB részére!
Köszönöm!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nálam a játékidő első 5 perce után (ekkor volt 10-0) nyilvánvalóvá vált, hogy itt ma nem terem babér a számunkra. A futás nem ment, a passzok elleni védekezésben meg első a Seahawks, szóval ekkor borítékoltam, hogy kikapunk. Nem baj, egy ilyen vereség belefért, a Panthers ellen majd javítunk.

Kérdés, szerintetek mennyire hátrány, hogy fedett arénában játszunk otthon? Értem ezalatt, hogy sem szél, sem hideg nem éri a játékosokat és ilyenkor nyitott stadionban ez nem hátrány, vagy játszanak annyi idegenbeli meccset, hogy ez ne okozzon problémát?Tony
Szerintem ha nyitott stadionunk lenne, akkor se járnánk előrébb a hóra és a mínuszra történő átállásban (legfeljebb a szélre), NOLA ilyen környék.
És ahogy az első bekezdésben írod, itt percek alatt felrajzolódott, hogy esélyünk sincs, és nem a hideg miatt. Az egy dolog, hogy ha a labda pattant, gellert kapott, bármi szándékon kívüli történt, abból nem mi jöttünk ki jól.
De felkészületlen volt a csapat, különösen a védelem. Írtam is, hogy zakót várok, de relatíve egészségesen és egy hosszú héttel a birtokunkban se tudtunk értékelhetőt a pályára vinni, engem igazán ez nyugtalanít a jövőre nézve.atapapa
Nem terveztem,hogy írok -mostanában kevésbé vagyok/leszek aktív-, de mivel itt általában jó hangulatban lehet okfejteni, ezért most mégis írok, remélem nem gond.

1.Rögtön ott kezdeném, ahol ti is látjátok,hogy baj van. Két hét felkészüléssel jöttünk erre a meccsre, és tekintve,hogy nagyon jó a stábunk a játékterv elkészítésében, várható volt,hogy ebből a szempontból legalább 50-50 a helyzet.Mindemellett aztis elkellmondanom, hogy az SP-RR edzői párost is nagyon sokra tartom, és a liga jobb edzői közé sorolom.

Ennek ellenére a meccs után egyértelművé vált,hogy sikerült tökéletesen felkészülni a játékotokból. Mi sem mutatja jobban, mint,hogy a Sean-Drew éra legrosszabb számait hoztátok támadásban, pl: They managed only 188 total yards -- the lowest of the Drew Brees-Sean Payton era. Brees' 147 passing yards marked his lowest total since 2006.
A közte levő majd 30 pontot kicsit soknak érzem, hiszen a stripsack-nél szerencsénk is volt, és a Coleman TD-nél is csak FG lett volna,ha nem pattan szerencsésen a labda, de azt hiszem mondható,hogy a D# állományunk tökéletesen alkalmas arra,hogy felvegye ellenetek a harcot.

2.Itt térnék rá a saját védelmünk részletezése előtt arra,hogy ahogyan írtam, sokra tartom azt a képességet Ryanban,hogy egy gyenge és sérült védelmet a rendszerével jobbá tud tenni. Már Dallasban is remek munkát végzett szerintem, hiszen pl Lee is lesérült több másik elit játékossal együtt, mégis versenyképes védelmet tudott felvinni a pályára.
Viszont én úgy gondolom,hogy egy ennyire elemző/másoló/szakmailag legmagasabb fokon álló közegben mint az NFL, a jó csapatok meg tudják büntetni azt,ha csak a rendszer mérhetően javít a játékosok képességein, és egészként jól, vagy akár kiemelkedően működő védelmeket egy jó stáb szét tud szedni,ha egyénileg nincsenek meg hozzá a képességek.

Még egy hete írtam talán,hogy Haw nálunk volt a védelem vezére mielőtt hozzátok került. Nos ahogyan akkor is írtam, nem véletlenül tette le a PC a voksát a fiatalabb játékosok mellett. Már akkor is lassú volt, és szar pass-coverben, habár én személy szerint sajnáltam,hogy megy, mert remek vezére volt a védelemnek.
Tehát hiába van Rob-nak egy rendszere ami működik, ha vannak benne kiaknázható elemek, akkor maga rendszer már nem elég.

3.Nem tudom mi volt a kezdeti elképzelésetek, de a futást nagyon szépen fogtátok, ami eddig nem sok csapatnak sikerült, főleg nem úgy,hogy 7 ember van csak a boxban. Habár általános tendencia nálunk,hogy a csere O-line -élükön Carpenterrel (LG)- újbóli padoztatásával gyengül a futás, viszont növekedik a passprot eredményessége, de ezt még nem lett volna elég a futójáték ilyen szép megfogásához.

4.Mindenki arról beszélt,hogy hiányzik 2 kezdő cornerünk, erre mi ma bizonyítottuk,hogy lehet,hogy kettő hiányzik, de még így is maradt három! A Sherm-Maxwell-Lane hármas szerintem nem nagy gyengülés az eddigiekhez képest. Maxi szerintem az idei év legjobb CB teljesítményét nyújtotta!
Tudjuk habár,hogy nálatok a passzok zömét a TE-RB páros kapja, amit viszont a Wright-Irvin (többek között) kettős remekül megfogott, így nehéz helyzetben volt Brees, és érzésem szerint a gyenge teljesítményhez az is sokban hozzá járult,hogy féltetek tesztelni E.T.-t, akit én az általam látott valaha volt legjobb védő játékosnak tartok.

5. Ennek ellenére ez csak egy meccs volt a sokból, és biztos vagyok benne,hogy ha találkozunk még idén, teljesen más lesz a meccs képe, más tervvel áll fel mindkét együttes!
A PO az teljesen más kávéház, szóval amíg mi örömködünk, és megköszönjük a srácoknak,hogy egy újabb rekord estének lehettünk tanúi, addig nektek már szabadon lehet fejben és testben is tovább menni a következő meccsre, hiszen nem történt semmi helyrehozhatatlan, a foci még csak most kezdődik!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nálam a játékidő első 5 perce után (ekkor volt 10-0) nyilvánvalóvá vált, hogy itt ma nem terem babér a számunkra. A futás nem ment, a passzok elleni védekezésben meg első a Seahawks, szóval ekkor borítékoltam, hogy kikapunk. Nem baj, egy ilyen vereség belefért, a Panthers ellen majd javítunk.

Kérdés, szerintetek mennyire hátrány, hogy fedett arénában játszunk otthon? Értem ezalatt, hogy sem szél, sem hideg nem éri a játékosokat és ilyenkor nyitott stadionban ez nem hátrány, vagy játszanak annyi idegenbeli meccset, hogy ez ne okozzon problémát?Tony
Szerintem ha nyitott stadionunk lenne, akkor se járnánk előrébb a hóra és a mínuszra történő átállásban (legfeljebb a szélre), NOLA ilyen környék.
És ahogy az első bekezdésben írod, itt percek alatt felrajzolódott, hogy esélyünk sincs, és nem a hideg miatt. Az egy dolog, hogy ha a labda pattant, gellert kapott, bármi szándékon kívüli történt, abból nem mi jöttünk ki jól.
De felkészületlen volt a csapat, különösen a védelem. Írtam is, hogy zakót várok, de relatíve egészségesen és egy hosszú héttel a birtokunkban se tudtunk értékelhetőt a pályára vinni, engem igazán ez nyugtalanít a jövőre nézve.

több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Kérdés, szerintetek mennyire hátrány, hogy fedett arénában játszunk otthon? Értem ezalatt, hogy sem szél, sem hideg nem éri a játékosokat és ilyenkor nyitott stadionban ez nem hátrány, vagy játszanak annyi idegenbeli meccset, hogy ez ne okozzon problémát?Tony
Ilyen szempontból nagy hátrány. Főleg, hogy idegenbe se játszotok sok meccset hidegben. Atalantaban szintén dome van, Charlotte illetve Tampa pedig nem a leghidegebb városok közé tartozik. Így nem igazán lehet hozzászokni. Meg is látszik az idegenbeli mérlegeteken ez amikor hidegben kell játszanotok.
De nyilván más szempontból meg előny a dome. Kevesebb sérülés, az O játékotoknak ezek a körülmények nagyon fekszenek, így otthon szinte verhetetlenek vagytok, kényelmesebb a játékosoknak, stb.

De SB szempontjából nézve szerintem több hátránya van, mint előnye. Mert ha a POban nem jön össze a hazai pálya végig akkor ha idegenbe kell menni egy nyitott stadionba egy hasonló vagy kicsit gyengébb képességű csapat ellen. Akkor kb. nem sok esélyetek van. Ráadásul idén még az SB is NY-ban lesz.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Srácok tudna valaki torrentet vagy vmit ahonnan le tudom tölteni a meccset? Nem maradtam fenn megnézni így nem tudom az eredményt sem, szemellenzővel járok nehogy véletlenül megtudjam 😊
Köszi!BB
Ez a meccs ingyenes volt a GamePassen! Bár ott nagyon nem lesz könnyű kikerülni az eredményt!
több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Srácok tudna valaki torrentet vagy vmit ahonnan le tudom tölteni a meccset? Nem maradtam fenn megnézni így nem tudom az eredményt sem, szemellenzővel járok nehogy véletlenül megtudjam 😊
Köszi!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/03/saints-stranded-in-seattle-after-plane-breaks-down/

Egyre jobb, ott ragadtak a fiúk éjszakára. :-/

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nálam a játékidő első 5 perce után (ekkor volt 10-0) nyilvánvalóvá vált, hogy itt ma nem terem babér a számunkra. A futás nem ment, a passzok elleni védekezésben meg első a Seahawks, szóval ekkor borítékoltam, hogy kikapunk. Nem baj, egy ilyen vereség belefért, a Panthers ellen majd javítunk.

Kérdés, szerintetek mennyire hátrány, hogy fedett arénában játszunk otthon? Értem ezalatt, hogy sem szél, sem hideg nem éri a játékosokat és ilyenkor nyitott stadionban ez nem hátrány, vagy játszanak annyi idegenbeli meccset, hogy ez ne okozzon problémát?
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Így van. Sose esik jól egy vereség, de ez akár egy kis löketet adhat a Panthers ellen.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nyerjük meg a következő meccset, meg még azon kívül kettőt, aztán rendben vagyunk.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Az eredménytől függetlenül kellett ez a meccs.
atapapa
Épp hasonlót kezdtem el fogalmazni, és kb. ugyanezt írtam szeptemberben, hogy itt ki lehet majd kapni, ami meg is történt. Vasárnapi meccset kell megnyerni, és akkor a helyére kerül minden.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Az eredménytől függetlenül kellett ez a meccs.
Legalább felkészültünk dual threat QB-ból vasárnapra.
Az optionöket az LB-k nagyon szarul olvassák, ha egyáltalán olvassák, az RB-re igyekvő DL-emberek mögött szélesebben kéne várniuk a playt, hogy tudjanak szűkíteni valamit az irányító rendelkezésére álló területen.

Az LB-k passz elleni védekezését tekintve nem csoda, hogy Ryan safetyvel meg cornerrel állt fel korábban a boxban.
Ugyan a kivitelezés kritikán aluli volt, mégis Ryan legrosszabb meccse volt ez nálunk. De inkább most, mint a rájátszásban.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Valahogy totál kiment a fejemből, hogy a Seattle bye-week-ről jött, így azért számomra bőven elfogadható még ez az eredmény is.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A ma esti meccs mély szakmai előkészítése helyett, csak ennyi szeretnék mondani:
Gyurma Pappa
Nekem erről a párosításról mindig FR aranyköpése jut eszembe:
"Idejön a New Orleans és ki kell verni."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
A ma esti meccs mély szakmai előkészítése helyett, csak ennyi szeretnék mondani:



Köszi, este.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Egy perce mentettem az ESPN-ről. Ugyan az ilyen statok nem sokat jelentenek a jövőre nézve, de azért érdekes.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin miatt nem kell aggódnotok sajnos. Valószínűleg egész idényre out.undisputedly
ilyenkor köcsögség azt mondani örülök, meg persze ez így nem is teljesen igaz, na mindegy, szóval sajnálom, de mégse. szóval értedGyurma Pappa
Nálam is egyik szemem sír, a másik nevet hatás van amikor gyengül az ellenfél 😊
Állítólag megint baj van a derekával, nem edzett a héten, és elrepült kivizsgálásra.
Ilyen hírek után én azzal is beérném,ha jövőre játszik, habár azt írják,hogy ez egy olyan sérülés, amit lehet kezelni, de időről időre bizonyos hatások után előjöhet.
Nélküle nyertünk idén 10 meccset, mert az egy elkapás 17 yardért, és az 50+ yardos visszahordás nem volt olyan egetverő teljesítmény.
Sokkal inkább luxus Ő , mint kötelező elem a győzelemhez, mindezek ellenére viszont sajnálnám, ha tényleg helytállóak lennének a hírek és a legújabb "játékát" nem használhatná Pete.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Harvin miatt nem kell aggódnotok sajnos. Valószínűleg egész idényre out.undisputedly
ilyenkor köcsögség azt mondani örülök, meg persze ez így nem is teljesen igaz, na mindegy, szóval sajnálom, de mégse. szóval érted

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin miatt nem kell aggódnotok sajnos. Valószínűleg egész idényre out.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Jordan kapott egy csekket egy késői ütésért Matty Lighton. Teljesen jogosan.
Ami fura, hogy Alien a facemaskért egy centet se kapott még. SZeretek bírózni ha indokolt, viszont az utólag kiszabott pénzbüntetésekkel szinte mindig egyetértek, azért ott megfontolt döntések születnek, Aliennek ezért egyértelműen járna a pénzbünti.atapapa
Ezt én sem értem, azért általában nem szokták a bírók seggét ilyen szinten védeni, most is kapott Gay a Campbell ütésért pénzescsomagot, méghozzá komolyan vehető 15.750 dollárt. Szerintem simán Aliennek is megkaphatta volna a saját 10k-ját.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Jó kis írás Keenan Lewis alulértékeltségéről. 😊

 espn.go.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/2785/cb-keenan-lewis-eager-to-share-spotlightnfl_lover
Furcsa, hogy amikor nagy ritkán van valami bitang jó cornerünk, akkor az mennyire nem ismert a szélesebb közvélemény előtt. Greer egészségesen közel top5 corner is volt, még a komolyabb fociszerető népségnek se mondott sokat a neve (vagy legfeljebb a divriválisoknak), Lewis ugyanez.


Például a szintén jónak számító Tampa ellen is Lynch 21 futásból 125 yard úgy, hogy a leghosszabb játéka 14 yard volt. Darált végig, 4-5 yardokat folyamatosan haladt. Ez ellen nem túl sok esélyünk van...Tocy
Állítólag a Frisco ellen RR masszív csomagot gyakoroltatott be a védőkkel a futás és az option ellen, ezt káprázatosan sikerült a pályán végrehajtani. Valami hasonló most is napirenden lehet, majd meglátjuk mire megyünk.


Jordan kapott egy csekket egy késői ütésért Matty Lighton. Teljesen jogosan.
Ami fura, hogy Alien a facemaskért egy centet se kapott még. SZeretek bírózni ha indokolt, viszont az utólag kiszabott pénzbüntetésekkel szinte mindig egyetértek, azért ott megfontolt döntések születnek, Aliennek ezért egyértelműen járna a pénzbünti.