New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt


Kattintásra nagyobb lesz, elég szép látvány. 😊keke
Alien, mint valami leszállásra készülő zeppelin

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner


Kattintásra nagyobb lesz, elég szép látvány. 😊keke
Már-már W. Smith magasságokban. 😀 (Amikor Big Ben nyakán csüngött. Ha jól emlékszem Kájzernek is az a képe. 😊 )
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Pierre Thomas - 2013 Saints Man of The Year
és,
The Saints have nominated for the Walter Payton Man of the Year! 😊

Nagyon megérdemelte és megérdemelné! Többek között ezért is a legnagyobb kedvencem, amiket a pályán kívül tesz. Óriási példakép számomra.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Én magamban 2000-nél megálltam a visszaszámolásban, utoljára akkor vezettük a ligát sackben, arról konkrétan tudtam, hogy mennyire gyilkos front7 volt. Haslett sok minden miatt hibáztatható, de annyi esze volt, hogy a DL-re ne sajnálja a pénztparipátfegyvert.


Juhé, ha megverjük a Ramst és a Tampát, akkor nálunk lesz a tiebraker, kikaphatunk Carolinában. Presztízsből jó lenne nyerni ott, de ott meg rájuk mondom azt, hogy még egyszer így nem fognak kiállni, tapasztaltabban és felkészültebben fognak játszani. Koncentráljunk arra, hogy most megverjük a Ramst idegenben ( nem lesz egyszerű ). Jó a futójátékuk, de ott van Tavon Austin, aki bármikor képes 90 yardos TD-kre is trükkös játékból, elkapásból, visszahordásból is.Tocy
Ha van mumusunk, az a Rams.
Sok jelentősége nincs, de azért megemlítem, hogy Vaccaro draftértékén nagyot dobott anno, amikor Austin ellen csinált néhány jobb védekezést a Longhornsban.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy ez egy kicsit megnyugtatott, nem vagyunk teljesen elveszve ilyen csapatok ellen. Csak a Seattle-ben egy picit jobban játszik a futó, jobban játszik az irányító és jobban játszanak az elkapók, Mindenesetre egy jó gameplannel ( tapasztalatunk már lesz... ) fogható lehet akár a Seahawks is.

Juhé, ha megverjük a Ramst és a Tampát, akkor nálunk lesz a tiebraker, kikaphatunk Carolinában. Presztízsből jó lenne nyerni ott, de ott meg rájuk mondom azt, hogy még egyszer így nem fognak kiállni, tapasztaltabban és felkészültebben fognak játszani. Koncentráljunk arra, hogy most megverjük a Ramst idegenben ( nem lesz egyszerű ). Jó a futójátékuk, de ott van Tavon Austin, aki bármikor képes 90 yardos TD-kre is trükkös játékból, elkapásból, visszahordásból is. A védelmük kemény, bár most a Cardinals eléggé megverte őket, nem szabad őket lebecsülni, főleg otthon nem. Ha az megvan, akkor tényleg nyugodtan mehetünk Carolinába, ha kikapunk, akkor otthon a Tampa ellen elkezdődik a rájátszás.

A 43 sack brutál, ebből 20,5-et a Jordan-Galette páros hozott össze, nem semmi idényük van. Colston 1000 yardos szezonjáról szerintem már mindenki lemondott, de ehhez három meccs alatt 279 yardot kellene hoznia, azért az nem lehetetlen. Igaz, hogy nem használjuk állandóan illetve kemény védelmek ellen fog játszani, de azért meglehet. Sérüléssel tarkított évben, egy ennyire sokat foglalkoztatott Graham és Pierre mellett nem semmi lenne.

10-3, WHO DAT?!
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Talán a deacon75 vágja ezt fejből, csak ő meg el van tűnve egy ideje az egész fórumról, még a Mo-i fociban sem nagyon írogat 😊

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én egyébként a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna a szezon előtt, hogy a 14. héten a csapat 2. a sackeket tekintve a ligában.
Jordan és Galette rendes kis szörnyeteggé nőtte ki magát ebben a rendszerben, és akkor ott van még Hicks, stb stb...
nfl_lover
Gondolkodtam, mikor is volt utoljára olyan, hogy egyszerre legalább két játékosunk elérje azonos szezonban a 10 sacket. Bevallom férfiasan, utána kellett néznem, nem vágtam fejből. Ugyan nem kellett visszamennem a DP-ig, de akkor is, nem most volt.
Kíváncsi vagyok, keni ezt bárki is közületek séróból.atapapa
Én utánanéztem, mert gondoltam, hogy korábban lesz mint, amióta követem a csapatot. Érdekes. Még a mi filmszínészünk is 7 felett zárt. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Én egyébként a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna a szezon előtt, hogy a 14. héten a csapat 2. a sackeket tekintve a ligában.
Jordan és Galette rendes kis szörnyeteggé nőtte ki magát ebben a rendszerben, és akkor ott van még Hicks, stb stb...
nfl_lover
Gondolkodtam, mikor is volt utoljára olyan, hogy egyszerre legalább két játékosunk elérje azonos szezonban a 10 sacket. Bevallom férfiasan, utána kellett néznem, nem vágtam fejből. Ugyan nem kellett visszamennem a DP-ig, de akkor is, nem most volt.
Kíváncsi vagyok, keni ezt bárki is közületek séróból.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Sziasztok!
Sajnos erről a W-ről lemaradtam, esetleg linket tudnátok nekem ajánlani ahol bepótolhatom.
Ha elkülditek vhs videókazettán az is jó 😀
KösziFattyu
Nagyobb torrentoldalakon sztem megtalálod.

Viszont direkt linket max PM-ben küldjenek a Tisztelt Userek!

Köszönöm!empty taxi
Köszönöm!
Akkor ha lehet PM-be küldjétek a kazettát. 😀

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Én egyébként a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna a szezon előtt, hogy a 14. héten a csapat 2. a sackeket tekintve a ligában.
Jordan és Galette rendes kis szörnyeteggé nőtte ki magát ebben a rendszerben, és akkor ott van még Hicks, stb stb...

Jimmyre meg nincsenek szavak, állat az az ember. Colstonnak nagyon örültem, sajnálom, hogy nem használjuk többet, igazi role-model a csávó.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
a rekordot megdöntötték?lol
Azt leszámítva, hogy Brees lett az 50000 yardot leghamarabb elérő játékos, nem 😊

Ilyet is ritkán olvasni, Morstead most kért elnézést twitteren a facemaskért (Ginn). Látszik, hogy nem védő :p Ott az ilyenért vacsimeghívás jár a többiektől.

Ennyire van értelme egy meccsen leragadni, remélem egyre többen értetek velem egyet ebben.
Titkon számítottam kicsi visszapattanásra, de hogy őszinte legyek, azt nem hittem volna, hogy egy domináns front7 ellen így lehozza a meccset az OL, és hogy egy SEA-szerű O ennyire nem talál másodjára rajtunk fogást.

Remélem hogy ez Ryan tanulási képességeit mutatja és nem csupán azt, hogy Wilson összességében jobb QB, mint Newton.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Sziasztok!
Sajnos erről a W-ről lemaradtam, esetleg linket tudnátok nekem ajánlani ahol bepótolhatom.
Ha elkülditek vhs videókazettán az is jó 😀
KösziFattyu
Nagyobb torrentoldalakon sztem megtalálod.

Viszont direkt linket max PM-ben küldjenek a Tisztelt Userek!

Köszönöm!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Sziasztok!
Sajnos erről a W-ről lemaradtam, esetleg linket tudnátok nekem ajánlani ahol bepótolhatom.
Ha elkülditek vhs videókazettán az is jó 😀
Köszi

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a rekordot megdöntötték?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Kaptunk egy fordított Seattle meccset, így kell prime time rendbe tenni a renomét. Nekem (ahogy azt már többször leírtam) a Panthers a második kedvenc csapatom az egész ligában, szerencsétlenségemre egy csoportban vagyunk, így bántani nem akarom őket, de kíváncsi leszek, hogy a média előadja-e majd, hogy "there is a huge difference between the Saints and Panthers", ahogy ez tették velünk a múlt héten. Pedig ez a Panthers igen jó csapat, csak egy elég szar game plannel jöttek ki, amit el is csesztek az első félidőben.

Ha idegenben játszunk ellenük közel ilyen jól, akkor lesz miről beszélni, addig könyveljük el, hogy nyertünk egy meccset, elég jó játékkal.

Ami sokat javult (azon kívül, hogy minden): 5 sack, a secondary megtalálta magát, Ryan rájött, hogy ne zónáztassa a LB-ket, jobban fognak embert ('Thorne fogta Smitht többször is, wtf), Vaccaronak és Lewisnak hatalmas meccs volt, O oldalról pedig a OL javult nagyot, de milyen nagyot. A futás nem ment igazán, de nem is volt rá szükség, az egy hosszú play Sprolestól elég volt. A tervezett futóplayeket egészen jól fogjuk, a kapott 128 yardból 48 Cam "menekülései" voltak (ami nem teljesen igaz, mert volt egy negatív futó play-e).

Korrekt meccset rakott össze az edzői stáb, pont ott vertük meg őket, ahol a legjobbak: a red zone-ban. Kár azért az egy standért, jó lett volna egy tökéletes RZ eredmény, de nem akarok telhetetlen lenni. Ja igen: és van második félidős TD, yeah, 5 meccsen nem sikerült ez, ha jól számolom.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nem tudom mit gondoljak erről a kezdeményezésről. Nem zavar, de nem biztos hogy szerencsés, kicsit erőltetett pont a SEA elleni zakó után pár nappal megkísérelni ezt.

A 2009-es Pats elleni MNF után készült ez a grafika, anno linkeltem is

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
"The ‪#‎Saints‬ will host a Guinness World Records official on Sunday night as fans seek to break the loudest crowd roar at an indoor sports stadium!"

😊keke
Nagy szükség volt már rá.hajdu
The loudest crowd roar at an indoor sports event was 126 dBA achieved by fans of the Sacramento Kings (USA) at Sleep Train Arena, Sacramento, California, USA on 15 November 2013.undisputedly
Hát, azért az nem megdönthetetlen.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
"The ‪#‎Saints‬ will host a Guinness World Records official on Sunday night as fans seek to break the loudest crowd roar at an indoor sports stadium!"

😊keke
Nagy szükség volt már rá.hajdu
The loudest crowd roar at an indoor sports event was 126 dBA achieved by fans of the Sacramento Kings (USA) at Sleep Train Arena, Sacramento, California, USA on 15 November 2013.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"The ‪#‎Saints‬ will host a Guinness World Records official on Sunday night as fans seek to break the loudest crowd roar at an indoor sports stadium!"

😊keke
Nagy szükség volt már rá.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ezt megkönnyeztem. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Rengeteg csapat változik akár csak az alapszakasz során, lesz korai esélyesből csalódás vagy a semmiből előtörő Cinderella.
atapapa
Érzek vmi ellentét ez a mondat és a siged között 😀empty taxi
Mivel erre a mondatra a királycsináló média bőrébe bújva az ő terminológiájukat használtam.

A sigem meg az életfelfogásomat fejezi ki, a kedvenc reklámomból kölcsönözve.
Azt gondolom, hogy az életben minden cselekedetünknek következménye van, és nem sokra tartom azokat, akik mindig valamire vagy valakire várnak, ahelyett, hogy saját sorsuk irányítására törekednének.
Ellenben tisztelem azokat, akik kitartással és szorgalommal elérik a céljaikat. Szeretem, amikor az esélytelenebb nyer, de tudom, hogy ha az esélytelen nyer, az azért történik, mert valójában jobb volt. Nem egy csoda miatt, hanem mert egyszerűen többet melózott és/vagy jobb döntéseket hozott a siker érdekében.


több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Igen, a média szereti a 2. héten, majd a 3. héten, utána meg a 4.-en is odaadni valakinek a SB-t előre. Nem szabad azért ennek bedőlni, a 15-1-es Packers úgy zúgott ki a PO-ból egy meccsen, hogy öröm volt nézni, vagy mi hogy estünk ki az akkor még igen gyengécske (oké, közepes) Seahawks ellen.

Jelenleg a PO-ban újrakezdődik minden. A saját SF elleni meccsünk pl. mekkora volt már, ahol 5 TO, miután kifejelték ez első számú futónkat visszajöttünk a meccsbe, és egy drive-n múlt, hogy nem mi játszottunk a Giants-szel a NFC döntőben. Persze, savanyú szájízzel, de ez volt kb. az elmúlt 10 év egyik legjobb PO meccse (na meg a 2009-es PO Packers - Cardinals sem volt szar)Gyurma Pappa
Az általad említett meccseinknél (lehet hogy elfogultságból) mindig azt éreztem,hogy legalább olyan jók vagyunk,-ha nem jobbak-,mint az ellenfeleink.
Az idén is szeretném azt érezni hogy jobbak vagyunk,de még jobban szeretném a PO-ban aratott győzelem ízét megízlelni!
(remélem a Seahawks elleni volt az utolsó kisiklásunk az idén)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Igen, a média szereti a 2. héten, majd a 3. héten, utána meg a 4.-en is odaadni valakinek a SB-t előre. Nem szabad azért ennek bedőlni, a 15-1-es Packers úgy zúgott ki a PO-ból egy meccsen, hogy öröm volt nézni, vagy mi hogy estünk ki az akkor még igen gyengécske (oké, közepes) Seahawks ellen.

Jelenleg a PO-ban újrakezdődik minden. A saját SF elleni meccsünk pl. mekkora volt már, ahol 5 TO, miután kifejelték ez első számú futónkat visszajöttünk a meccsbe, és egy drive-n múlt, hogy nem mi játszottunk a Giants-szel a NFC döntőben. Persze, savanyú szájízzel, de ez volt kb. az elmúlt 10 év egyik legjobb PO meccse (na meg a 2009-es PO Packers - Cardinals sem volt szar)

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rengeteg csapat változik akár csak az alapszakasz során, lesz korai esélyesből csalódás vagy a semmiből előtörő Cinderella.
atapapa
Érzek vmi ellentét ez a mondat és a siged között 😀empty taxi
Ez tényleg kétajtónyi klisé, de igaz. Nézzétek meg, a Jax 3 meccses győzelmi szériát produkált 😊
3-4 meccsen bárkinek kijöhet a lépés. a top csapatok között PO-ban marginálissá válnak a különbségek elég sokszor. Szerintem az NFC-t a Phily(legtöbb explozív támadójáték a ligában), Detroit, NO, Panthers Hawks bármelyike képes megnyerni, sőt a Cardinals-9ers kettős is odaérhet,habár utóbbinak elég nagy mákra lenne szüksége 😛

Szakmai szempontból is teljesen más a PO. Itt már nem félsz használni a teljes játéktáradat, az életedért kűzdesz, több a bevállalós playhívás, ennél fogva nagy a kilengés.