NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jelenleg két meccs a különbség. Miért feltételezzük, hogy az elsőt nyeri a Panthers? Ha meg abból indulunk ki, hogy mi nyerjük az elsőt, akkor 2,5? JELENLEG 2 meccs előnyünk van, minden más csak értelmetlen feltételezés.Tocy
Így van, eddig 2.5 volt a különbség, most 2 lett a hétvége után.
Nem mintha nem lenne tökmindegy 😀
A fél meccset akkor szokták használni, amikor az egyik csapat több/kevesebb meccset játszott mint a másik.gabokocka
Pontosan.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Jelenleg két meccs a különbség. Miért feltételezzük, hogy az elsőt nyeri a Panthers? Ha meg abból indulunk ki, hogy mi nyerjük az elsőt, akkor 2,5? JELENLEG 2 meccs előnyünk van, minden más csak értelmetlen feltételezés.Tocy
Így van, eddig 2.5 volt a különbség, most 2 lett a hétvége után.
Nem mintha nem lenne tökmindegy 😀
A fél meccset akkor szokták használni, amikor az egyik csapat több/kevesebb meccset játszott mint a másik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jelenleg két meccs a különbség. Miért feltételezzük, hogy az elsőt nyeri a Panthers? Ha meg abból indulunk ki, hogy mi nyerjük az elsőt, akkor 2,5? JELENLEG 2 meccs előnyünk van, minden más csak értelmetlen feltételezés.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Már bocs, de ez hülyeség 😀Tocy
Már bocs, de ha gondolkodnál előtte, akkor ritkábban kéne ilyeneket írnod.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
A Jets szerzett nekem egy szép estét 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Már bocs, de ez hülyeség 😀Tocy
Nem az 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Már bocs, de ez hülyeség 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Ha a Panthers nyer, akkor 3-3, mi pedig 5-1, az miért 1,5 meccs? Egymással nem játszottunk, ugyanannyi meccs után az szerintem 2. Amúgy nyerni fognak valszeg...
Tocy
Pont ezért. Ha innentől maradna a két meccses különbség a mérlegekben és az első egymás ellenit nyerné a Panthers, akkor a másodikon a Saints-nek már nem férne bele a 2. vereség.tomi-tomi
Yay, köszi, nem vettem észre ezt a kérdésszerűséget 😊

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha a Panthers nyer, akkor 3-3, mi pedig 5-1, az miért 1,5 meccs? Egymással nem játszottunk, ugyanannyi meccs után az szerintem 2. Amúgy nyerni fognak valszeg...
Tocy
Pont ezért. Ha innentől maradna a két meccses különbség a mérlegekben és az első egymás ellenit nyerné a Panthers, akkor a másodikon a Saints-nek már nem férne bele a 2. vereség.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ha már ennyire pangás van, elmondom számomra mi volt a hét legnagyobb híre.
Brandon Browner fogott egy int-t a csütörtöki meccs során, amit visszahordott és csak centiken múlt, hogy nem lett TD.
Flanagan a meccs után a pályán interjúztatta az embert, mire ő elmondta, hogy 100 dollárra fogják büntetni, amiért nem lett a playből pick six. Flanagan visszakérdezett: ki fog megbüntetni? Válasz: a DB-részleg.
(nfl.comon is ott az interjú)
Eléggé el voltam havazva a héten időügyileg, de próbáltam figyelemmel kísérni, hogy a bounty és a pay for performance tilalma után mekkora botrány lesz az esetből.
Eredmény: még "alhírként" se láttam feltűnni egy komolyabb oldalon sem az esetet.

Ezzel nem a SEA-t akarom bántani, nekem speciel semmi bajom nem lenne azzal, ha a játékosok továbbra is pénzzel ösztönöznék egymást a pályán mutatott jobb teljesítményre (kizárólag legális megmozdulásokkal, természetesen), de egy nagyon okos, mérsékelt és elfogulatlan sportvezetőtől tavaly március óta úgy tudom, hogy minden ilyen kísérlet a játék integritását sérti, ezért tűzzel-vassal kell harcolni ellene.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Ha nyer is a Falcons, ők jelenleg nem képviselnek olyan játékerőt JJ nélkül, hogy utána komoly tényezők lehessenek szerintem.
Tocy
JJ nélkül még hagyján, előtte is volt élet Atlantában, de White és az egyetlen elit futójuk kiesésével már azért vannak kérdőjelek.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A topicban is bye week van? 😀

Kérdés: én elég gyengének látom Brownt, viszont jónak láttam Harrist...utóbbi LT-ként gyengébb lenne Brownnál, vagy annyira különbözik a két poszt, vagy miért nem játszatjuk ott?Tocy
Teljesen más munka. Egyébként engedett Harris is sacket.

Bye week van, de amit érdemes nézni:
1. ha a Panthers nyer, akkor 1,5 meccsre kerül tőlünk, bár még nem játszottunk, és ők sem játszottak a Falcons-szal. Érdekes meccs lesz, egy vereség most jól jönne tőlük.
2. a Bucs-Falcons meccs pedig azért érdekes, mert ha valahogy nyer a Bucs, akkor az duplán jó: a Falcons végleg leszakad (kb. nekik az tényleg a vége) és Schiano még egy kis ideig megerősíti a helyét, ami szintén jó. 😊
3. a Hawks sajnos elég könnyen nyert, a SF meccset érdemes figyelni, és a Boys-Eagles lehet még kimondottan fontos lesz, amellett, hogy jónak is ígérkeznek, mint meccsek, fontosak is nekünk. szóval nézzétekGyurma Pappa
Kösz a válaszokat mindkettőtöknek.

Ha a Panthers nyer, akkor 3-3, mi pedig 5-1, az miért 1,5 meccs? Egymással nem játszottunk, ugyanannyi meccs után az szerintem 2. Amúgy nyerni fognak valszeg...

Ha nyer is a Falcons, ők jelenleg nem képviselnek olyan játékerőt JJ nélkül, hogy utána komoly tényezők lehessenek szerintem.

Boys-Eagles sokpontos dobálózás lesz, nekem az minden, csak nem jó 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Egy LT általában mozgékonyabb, fürgébb mint egy RT, hogy az elit pass rusherekkel fel tudja venni a tempót.
Ahogy Strief darabos LT-nek, úgy szerintem Harris is az lenne.
Harris nem volt rossz, de jó se (Gyurma: csak egy sacket kaptunk, azt Brown engedte, Harrisről két siettetés és egy hit jött). Viszont ahhoz képest hogy a második tétmeccse volt a profik között, van miben reménykednünk.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
A topicban is bye week van? 😀

Kérdés: én elég gyengének látom Brownt, viszont jónak láttam Harrist...utóbbi LT-ként gyengébb lenne Brownnál, vagy annyira különbözik a két poszt, vagy miért nem játszatjuk ott?Tocy
Teljesen más munka. Egyébként engedett Harris is sacket.

Bye week van, de amit érdemes nézni:
1. ha a Panthers nyer, akkor 1,5 meccsre kerül tőlünk, bár még nem játszottunk, és ők sem játszottak a Falcons-szal. Érdekes meccs lesz, egy vereség most jól jönne tőlük.
2. a Bucs-Falcons meccs pedig azért érdekes, mert ha valahogy nyer a Bucs, akkor az duplán jó: a Falcons végleg leszakad (kb. nekik az tényleg a vége) és Schiano még egy kis ideig megerősíti a helyét, ami szintén jó. 😊
3. a Hawks sajnos elég könnyen nyert, a SF meccset érdemes figyelni, és a Boys-Eagles lehet még kimondottan fontos lesz, amellett, hogy jónak is ígérkeznek, mint meccsek, fontosak is nekünk. szóval nézzétek

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A topicban is bye week van? 😀

Kérdés: én elég gyengének látom Brownt, viszont jónak láttam Harrist...utóbbi LT-ként gyengébb lenne Brownnál, vagy annyira különbözik a két poszt, vagy miért nem játszatjuk ott?
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 nflhistory.blog.hu/2013/10/16/cvii_who_dat
'Who Dat?' története

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egyik szurkolótársunk kint volt a vasárnapi meccsen! Az alábbi kis élménybeszámolót ő írta. krixtofer
Ez mind szép és jó, de perpill a legérdekesebb kérdésre kihagyta a választ: a helyi rendőrök a meccs után végül őrizetbe vették-e a tetten ért bostoni támadófalembert a Galette sérelmére elkövetett fojtogatás miatt?atapapa
😀 😀 ez jó 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Egyik szurkolótársunk kint volt a vasárnapi meccsen! Az alábbi kis élménybeszámolót ő írta. krixtofer
Ez mind szép és jó, de perpill a legérdekesebb kérdésre kihagyta a választ: a helyi rendőrök a meccs után végül őrizetbe vették-e a tetten ért bostoni támadófalembert a Galette sérelmére elkövetett fojtogatás miatt?

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kristóf, ki ez a szurkolótársunk?Kiss
Sasha. 😊 Ide nem szokott írni sajnos.krixtofer
Mázlista!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Kristóf, ki ez a szurkolótársunk?Kiss
Sasha. 😊 Ide nem szokott írni sajnos.
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kristóf, ki ez a szurkolótársunk?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Egyik szurkolótársunk kint volt a vasárnapi meccsen! Az alábbi kis élménybeszámolót ő írta. 😊
Aki a facebookon követi a Saints Hungaryt, az már láthatta. Aki nincs fent, azért rakom ki. 😀

"Who dat who lost tonight? - ez volt az utolsó beszólás, amit kaptam, miközben kifelé sétáltam a Gillette Stadionból vasárnap este. Nagyon nehéz írásba foglalni azt a sok élményt, ami ért e pár óra alatt. Még úgy is, hogy kb. 50 méter távolságból láttam azt a végzetes elkapást, ami nagyjából felrobbantotta az addigra már félig üres (nagyon sokan távoztak a játékról kb. 2 perccel a vége előtt) stadiont.
Bármennyire is zseniálisak a TV közvetítések, az olyan pillanatokat nem tudják visszaadni, mint amikor a drive előtt Brees punt közben az oldalvonalon "odasúg" valamit Sprolesnak, majd pár másodperccel később az golyóként robog a labdával a végtelenbe, first down és a kettőjük pacsija. Vagy amikor Graham - a testbeszéde alapján - nincsen kész a játékra, mert a lábát fájlalja, aztán jön a sisakos tockos (azt hiszem) Vilmától, Graham a pályán, incomplete pass, lejön és csak ennyit lehet leolvasni a párbeszédből: "látod, megmondtam?!". Amikor Brees megdobta a vezetést jelentő TD-t, a stadionban néma csend lett. Ami akkor is bekövetkezett, amikor Brady interception-t dobott. Ekkor mind a pár száz Saint szurkoló a stadionban tudta, hogy megvan. Megvan a hatodik győzelem! Csak meg kell tartani a labdát, csak még egy first down kell. A hazai szurkolók csendben ültek, fogták a fejüket, ahogy fent írtam, sokan távoztak... de jött az, amiben már ők sem hittek...
Én szíves megnézném ugyanezt a felállást a Superbowl-on... de a Denver Broncos mellé sajnos csak egy csapat fér be és annak Brees az irányítója.
A játék utóéletéről csak annyit, hogy egyik NFL-es műsor sem, amire azóta sikerült kapcsolnom és egyik mai újság headline sem a New Orleans Saints vereségéről, hanem az amerikai foci szépségéről beszélt, a szezon eddigi legizgalmasabb meccséről, amire sikerült kijutnom és ezt az élményt soha nem fogom elfelejteni."

Pár kép tőle:









több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ugye írtam a Bears idején, hogy a legtöbb TO-t ők szerezték mostanában. 2009 óta 155-t szereztek.
Ki a második? A Pats, százötvenhárommal.

Ellenük is indokolt volt tehát az óvatosság. Jelzem utoljára az SB évében fordult elő, hogy Brees az első 6 meccs során nem dobott átlagban legalább egy int-t meccsenként (ugye most 6 meccsre jut 5 int).