NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
a 49ers elleni meccs is ilyen volt kb..Legalább is a befejezés. Ezzel a vereséggel még idény előtt számoltunk, de így kikapni....VICCCKiss
Az sokkal rosszabb volt szvsz, ott folyamatos és megmagyarázhatatlan edzői hiba volt a pályán.


Ez van, nincs itt semmi látnivaló. Ez az alapszakasz, nem kell kiborulni egy losstól.Gyurma Pappa
Ha tanulunk a hibákból, akkor nem.
BTW ez egy olyan vereség volt, ami téttől függetlenül idegesítő


Bye week tökéletes.nfl_lover
Szerintem meg nincsen rosszabb pihenőre menni vereséggel, ilyennel meg főleg nem. Ilyenkor 2 hétig csak a vereség íze van a számban

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Gyenge holding volt, de tényleg mindegy most már. A csapat bitang, hátrányból is vissza tudunk jönni idegenben (és majdnem nyerni), egy félelmetes stadionban, pozitív vagyok. 😊

Bye week tökéletes.
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

ano92
Értem én lol meg xd..de most ez inkább felbasz.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ez van, nincs itt semmi látnivaló. Ez az alapszakasz, nem kell kiborulni egy losstól. Én 3 hete aláírtam volna a 1-2-t is, most hogy 2-1 lett, szép ez így. Mindig nehéz egymás után kétszer idegenben játszani, szerintem nem végezett rossz munkát a csapat, tény hogy a végén kicsit lehettünk volna agresszívebbek is. Ez egy alapszakasz meccs, ahol nekünk teljesen belefért egy vereség, sőt. Úgy csináltunk 27 pontot, hogy a két legjobb elkapónk szinte labdába sem ért.

Azon, hogy megkapta a Pats a hazai pályát teljesen felesleges idegesíteni magatokat, majd lesz olyan, hogy megkapjuk mi is, az NFL ilyen. BB zseniális volt az első félidőben, olyan game plant hozott ki, amire nem volt válasz. Brees cserébe rosszul játszott (A Stills TD is kb. mázli volt, Colston tök üresen volt, Stillsen meg két ember), ezt a meccset meg kellett volna nyerni az ellenfél 20-asáról. Tegyük hozzá, ott a playcalling is hülyeség volt.

Két hét pihenő, mindenki jöjjön rendbe, és megyünk tovább.

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a 49ers elleni meccs is ilyen volt kb..Legalább is a befejezés. Ezzel a vereséggel még idény előtt számoltunk, de így kikapni....VICCC

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan


több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
minden megtörténhet. csodálatos ez a sport, még ha sírni is támad kedvem...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Reméltem hogy ha ki is kapunk, nagyobb lesz a difi, mint amit a bírók potenciálisan elvettek tőlünk az első félidő végén.
De ezt a meccset az O kétszer is megnyerhette volna, csak rajtunk múlt.


Mindegy, AFC-s ellenfél ellen, a végelszámolásnál ez kevésbé fog hiányozni.

Jordan és Jimmy remélhetőleg oké lesz két hét múlva.
A 22 emberes filmet meg kell néznem a meccsről, gyakran nem értettem, hogy miért nem passzolt Brees tengernyi idő birtokában.

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Vicc bazdmeg...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
3 ponttal kaptunk ki, amit konkrétan a bírók faszsága miatt kapott a Pats, de nemérdekel. Ezt a csapat baszta el a végére. Persze másképp is alakult volna akkor a meccs. Jólesz a bye week.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Egyébként én most baromira úgy érzem, hogy kiszopunk. Ez tipikusan az a helyzet, ahol semmi nem szokott összejönni. Mindenki minket hype-ol. Persze ne legyen igazam, baromi jó lenne az a 6-0...keke
A bírók bőven rajta vannak az ügyön. 😊nfl_lover
Ki tudja mi lett volna enélkül, de ezt leszámítva durva volt a coaching ezen a meccsen, és nem (csak) a Pats-ről beszélek.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Egyébként én most baromira úgy érzem, hogy kiszopunk. Ez tipikusan az a helyzet, ahol semmi nem szokott összejönni. Mindenki minket hype-ol. Persze ne legyen igazam, baromi jó lenne az a 6-0...keke
A bírók bőven rajta vannak az ügyön. 😊
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
na! akkor csapjunk bele. győzelmet várok. domináns D és kiegyensúlyozott O. jimmy, pierre, sproles TD és a kenny-k alkotnak. 😉
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Wilson tök egészséges és.... inaktív.
Lassan ő is becsusszan a bust skatulyába.

Harris kezd ma, rá nagyon kíváncsi leszek.

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
én holnap készülök rakni magunkat, nekem komolyabb (20 000 Ft) összeggel rakni, remélem nem most mondunk csődötsLyNz
de jól látom, hogy 2.10 a saints nyereményszorzója? hm. ha nem lennék pats fan, (sajnos) tennék rájuk, de így elvből nem. akkoris, go pats 😊winston
tegnap reggel még 2.37 voltsLyNz
Tipszmix!! Egyébként a 2 feletti meccsek mindig bejönnek 😊 Az 1.1-1.5-ös meg mindig elmegy. Szóval nyerünk, nyugi.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Nem akarok senkit se elkeseríteni vagy ijesztgetni, de amikor azt olvastam eddig itt hogy valaki ránk fogadott, akkor szinte biztos hogy buktunk (bukott) :patapapa
Itt az ideje,hogy ez a tendencia megváltozzon!Nomac
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Nyerünk tuti 😀
Mikor lesz már este tíz?



több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 938 — balazs.t85@gmail.com
Nem akarok senkit se elkeseríteni vagy ijesztgetni, de amikor azt olvastam eddig itt hogy valaki ránk fogadott, akkor szinte biztos hogy buktunk (bukott) :patapapa
Én a Saintre fogadtam 😊 Remélem szerencsét hoz 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nem akarok senkit se elkeseríteni vagy ijesztgetni, de amikor azt olvastam eddig itt hogy valaki ránk fogadott, akkor szinte biztos hogy buktunk (bukott) :p

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
én holnap készülök rakni magunkat, nekem komolyabb (20 000 Ft) összeggel rakni, remélem nem most mondunk csődötsLyNz
de jól látom, hogy 2.10 a saints nyereményszorzója? hm. ha nem lennék pats fan, (sajnos) tennék rájuk, de így elvből nem. akkoris, go pats 😊winston
tegnap reggel még 2.37 volt

......
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
én holnap készülök rakni magunkat, nekem komolyabb (20 000 Ft) összeggel rakni, remélem nem most mondunk csődötsLyNz
de jól látom, hogy 2.10 a saints nyereményszorzója? hm. ha nem lennék pats fan, (sajnos) tennék rájuk, de így elvből nem. akkoris, go pats 😊
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
én holnap készülök rakni magunkat, nekem komolyabb (20 000 Ft) összeggel rakni, remélem nem most mondunk csődöt

......
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Olvasd vissza, a múlt heti meccs előtt rajtam kívül tán mindenki Csikágó győzelmet várthajdu
Szerencsére nem csak 3 ember ír ide 😉atapapa
De annál több olvassa! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Olvasd vissza, a múlt heti meccs előtt rajtam kívül tán mindenki Csikágó győzelmet várthajdu
Szerencsére nem csak 3 ember ír ide 😉