NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nekem napok óta olyan de ja vu érzésem van 2009-es évvel kapcsolatban...ha jövő héten verjük a New Englandet, az már kísérteties lesz...

Párhuzamok:
-Manning és Brees csapata szenzációs formában
-(majdnem kizárólag az ő) csapataik veretlenek
-a Saints ismét kiegyensúlyozott, egy bitang védőegységgel
-találkozunk (verjük) a New England-delnfl_lover
Pont ma reggel gondoltam erre ezekben az összefüggésekben 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Úgy néz ki, Gronk ellenünk tér vissza. Nem jó.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Nekem napok óta olyan de ja vu érzésem van 2009-es évvel kapcsolatban...ha jövő héten verjük a New Englandet, az már kísérteties lesz...

Párhuzamok:
-Manning és Brees csapata szenzációs formában
-(majdnem kizárólag az ő) csapataik veretlenek
-a Saints ismét kiegyensúlyozott, egy bitang védőegységgel
-találkozunk (verjük) a New England-del
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan


 deadspin.com/mark-sanchez-the-cheerleader-your-monday-night-footba-1442273184?utm_campaign=socialflow_deadspin_facebook&utm_source=deadspin_facebook&utm_medium=socialflow

Utolsó mondat: The Jets are now 3-2 in the surprising AFC east and the Falcons are 1-4 in the NFC New Orleans. 😀😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bazzeg bejött az Arizona ès a Jets is 😀 Hát ez a hét ennél nem lehetett volna jobb. Falcons 1-4, Panthers 1-3, Bucs 0-4. Nem hittem volna...
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
És mi a helyzet a szezon előtt világverőnek kikiáltott Atlantával? 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Köszönjük NFC South!

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Abszolút tökéletes meccsfelépítés volt. Élvezet volt nézni minden percét elejétől a végéig. A legjobb csapat a ligában. Nincs mese.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szerintem az egyik legnagyobb idei W volt ez tőlünk.
A Bears az elmúlt 7 évben a legtöbb TO-t gyártotta a ligában, idén is az élen voltak tegnapig. Mi pedig képesek voltunk arra, hogy a szépségben nem meghalva, hanem abszolút hatékonyan, sallangmentesen rázárjuk a szecskázógép tetejét a Macikra és nem egy negyedes villámháborúra törekedve, hanem 60 perces monoton ledarálással készítsük el a medveburgert.

Régebben Breest (vagy Paytont) ilyenkor is elkapta a "korai magömlés", ami gyakran vezetett felesleges rizikózásba, tegnap viszont Brees nem érezte cikinek többször keresni a labdával a fullbacket, mint Sproles-t.
Sőt, tegnap Brees megdönthette volna a saját 300+ yardos meccssorozat rekordját, talán egy pár évvel ezelőtti Brees bele is ment volna ebbe az utcába, de most ez se számított, csak az értékes W.

Ha egy meccsből lehet következtetést levonni, akkor a tegnap látottakból szinte csak pozitívumokat tudok kiemelni. Talán, nagyon talán elmondhatjuk, hogy Payton felismerte a saját és csapata korlátjait, ami az igazán erős csapatok ellen nagyon sokat érhet. Akár egy újabb sokmenetes rájátszást is.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Minden igaz, amit írsz, egyet is értek, és ezt is írtam 😀Tocy
Mindkét csapatrészünket eléggé a kettősség jellemezte tegnap, de ezek ( remélem ) az eredmény alakulásának voltak köszönhetők. Tocy
Csak megint jinxszelni akarsz, mi? Valld be, hogy szeretsz az utolsó pillanatig izgulni! 😀

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
A Vaccaro-Carr-White LB soron nagyot nevettem. 😀😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Minden igaz, amit írsz, egyet is értek, és ezt is írtam 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Tocy: egyrészt ne jinx-szelj, meg fogom kérni jj-t, hogy banoljanak meccsek idejére 😀

Másrészt túl nem volt itt semmi probléma, az edzői kar kijött a kb. tökéletes game plannel. Más kérdés, hogy az elején 10 yardról TD-t kell csinálni valahogy, és akkor nincs is semmi kérdőjel. Véleményem szerint nagyon jól játszottunk. Brees félelmetes 82%-os pontossággal játszott, amibe belefért egy Stills drop is (ha ott nem ejti el Kenny, akkor kb. vége is lehetett volna a meccsnek, onnan elbohóckodtunk volna még a maradék 2-3 percet), de erre a meccsre pontosan ennyi kellett. Minek erőltessük a WR-eket, amikor a liga top CB-i közül kettő fogja őket?

Hiába nem acélos a Bears DL, azért elég jó az a LB sor, Briggs-ről nem is beszélve, aki kb. minden futásunkat megállította, de legalább a 75%-át biztosan. Tökéletes időzítés volt a két felpörgetett drive, az első hosszú Jimmy elkapásnál tökéletesen bedobta a cover 2 gyenge pontjára a labdát Brees (mindenki rövid labdát várt), a másodiknál meg Jimmy volt megint a szörnyeteg, két ember között így elkapni az elég kemény.

A védelem pedig azt hozta amit kellett. Csak Williams akkora idióta, hogy biztos előnynél 6 emberrel blitzeljen folyamatosan, teljesen felesleges is lett volna. Cutler így is az életéért menekülve, futtában dobált szép hosszú passzokat, ne vegyük el az ő érdemét se, tényleg nagyon jól játszott a második félidőben. Jeffery-nek nagy napja volt, szépen lemaradtunk róla, az utolsó nagy playnél teljesen benéztük, Vaccarot ennyire egyedül hagyni nem lett volna szabad.

Egy fontos dolog: úgy vezetjük a ligát Time of Possession-ben, hogy gyakorlatilag 3 yard/carry alatt van a futásunk. Minek blitzelgettünk volna a második félidőben, 2-3 labdabirtoklási különbségnél?

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mindkét csapatrészünket eléggé a kettősség jellemezte tegnap, de ezek ( remélem ) az eredmény alakulásának voltak köszönhetők. A védelem a meccs elején ( amikor igazán kellett ), megfogta a futást, érdemben nem tudtak haladni Fortéék, Hawthorne nagyon jól játszott, de asszem az új kedvencem Dagadt Jenkins lesz. Ha Bunkley visszatér, akkor sem tenném vissza a kezdőbe, egyértelmű futószituknál használnám elsősorban. A blitzeink nagyon ültek eleinte, aztán a vezetés megszerzése után azért ezt elhagytuk. Az első félidőben gyakorlatilag nem lehetett belekötni a védelembe, egy drive-ból kaptunk pontot, ott Greerről kaptunk nagy playt asszem kettőt is. Sajnok ő lett a gyenge pontunk, nagyon lassú sokszor. Ezt leszámítva nem tudtak haladni ellenünk se levegőben, se földön, sackeltük Cutlert háromszor és szereztünk egy labdát is. A folytatásban azért másképp nézett ki a dolog, inkább engedtük, hogy jöjjenek és pörögjön az óra, legalábbis szeretném ezt hinni. A nagy playeket beszívtuk azért párszor, Jefferyt mintha nem vettük volna komolyan ( Greer... ), az a TD-drive a végén eléggé fájt. Végül elég sok yardot kaptunk, de ebben tényleg benne volt az, hogy hadd jöjjenek, a Bearsnek pedig muszáj volt nagy játékokat csinálni. Összességében a kivédekezett 4th downnál éreztem úgy, hogy igen, itt még mindig védelem van ( oké, azt Bennett ejtette el, de ott, azokban a playekben megint odatettük magunkat ), és amikor nagyon kell, meg tudjuk állítani az ellent. Öt meccsből még egyszer sem kaptunk húsz pontot, de mindig szereztünk labdát, yardokban kicsúsztunk a top10-ből, de egye fene. Ja, Vaccaro első INTje után első sackjét is megszerezte, sok-sok ilyet még 😀

Az offense nagyon konzervatívan játszott kb 2 vagy 3 drive-ot leszámítva, eleinte féltünk a labdavadászoktól, aztán picit bevadult Brees. A második félidőben csak az órával játszottunk, a hétperces drive-ok nagyon kellettek a győzelemhez. Futójátékunk eleinte működött, de aztán megint nem, gyakorlatilag amikor más csapat fut, mi elküldjük a running backet labda nélkül, majd megfordul és Brees odadobja neki. Durva, hogy 65 playből 28-szor Pierre kapta a labdát...de hát szerzett belőle két TD-t 😀 Rajta kívül Graham 10 elkapás és megint 100 yard felett, de a két elkapónkat ( Colston és Stills ) szinte nem használtuk, egy nagy Toon-elkapásban ki is merült a WR-játékunk, ezt azért fura volt látni. A falunk szerintem jól megvédte Breest, igaz azért ez a Bears D-line jelenleg nem túl acélos pass rushban, viszont megint több baromi jó 2nd downból csináltunk rossz 3rd downt a mínuszos futásokkal.

Összességében bőven jobbak voltunk, de a saját hülyeségeinkből adtunk esélyt a Chicagónak, sok rövid 3rd down ( huhh, a 4th Bears 30-asa körül de kellett ), benézett hosszú passzok, red zone-ban megint nem voltunk túl jók, majd a végén még agyonnyert helyzetben puntolnunk kellett a sima FG helyett. Érdekes meccs volt, van bőven hiba, de mégis működik a dolog eddig, kikapott a Panthers, ha a Jets csodát tenne ma, akkor már most közel kerülhetnénk a PO-hoz. De ha nem, akkor is vezetjük az NFC-t 😛

Jövő héten at Patriots, nem tudom hogy fognak állni a sérültekkel, a jelenlegi formákat tekintve nem tartom elképzelhetetlennek a győzelmet, ennek ellenére szerintem nem mi leszünk az esélyesek. A védelmük elég jó, főleg a secondary, viszont nagyon gyilkosak a screenjeink illetve Jimmy is megbízható, ezekre kb bárki ellen lehet alapozni. A támadójátékuk nagyban függ majd a sérültjeiktől, értelmes futójáték nélkül szerintem nem lesznek túl hatékonyak, a sok DB-s felállásaink a Jordan-Galette duóval pedig reményt adnak Brady és az újonc elkapói ellen. Kíváncsian várom az injury reportokat...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Gratula, az előzetesen várthoz képest a TO -ben nem mi győztünk, a védelmeteknek külön jár a kalapemelés. A screen TD nagyon szép volt, mondjuk szívesen néztem volna másik meccsen....😊 5-0, az nem semmi!
Kíváncsi vagyok mihez kezdtek a Patriots-cal, ahol szerintem most Brady bosszút akar állni Brees miatt és öt TD-t akar dobni..... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
ez nagyon impresszív volt, megmondom őszintén nem gondoltam volna, hogy W-vel jöttök el Maciföldről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Na, már csak mi vagyunk veretlenek az NFC-ben. Nem gondoltam volna, megmondom őszintén, még két hete sem.Gyurma Pappa
AFC-ben meg a Chiefs 😀 Meg Denver lehet...Tocy
Az kit érdekel 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Na, már csak mi vagyunk veretlenek az NFC-ben. Nem gondoltam volna, megmondom őszintén, még két hete sem.Gyurma Pappa
Nem is a veretlenség miatt írtam, de hülyét kapnék, ha oda kéne menni egy esetleges PO-ban.
Elég lesz decemberben

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na, már csak mi vagyunk veretlenek az NFC-ben. Nem gondoltam volna, megmondom őszintén, még két hete sem.Gyurma Pappa
AFC-ben meg a Chiefs 😀 Meg Denver lehet...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Na, már csak mi vagyunk veretlenek az NFC-ben. Nem gondoltam volna, megmondom őszintén, még két hete sem.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
12 órás vasárnapi műszak után tökéletes este lett ebből 😀 Bénázás azért ment mindkét részről, a védelem szerzett labdát, kivédekezett 4th downt, az offense pedig hozta amit kellett. Akarok majd írni bővebben, de most túl fáradt vagyok...

Brady betlije külön öröm, még egy Arizona-győzelem jólesne, aztán holnap egy Jets 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Plusz megvan a W idegenben... mi kell még? 😊keke
hát ha még a Seattle is kikapna :A:

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Továbbra se tud ellenünk senki 20 pontnál többet szerezni.

A Cincinek meg innen is köszönet, a tiszteletükre mindjárt kikeresem valamelyik szekrény aljáról a Bengalsos kapucnis pólómat, abban nézem majd a tízes meccseket (Y)

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ideges vagyok, akartam menni nézni a Seahawks meccset. AJ-t nagyon benéztük ma, nagy napja volt, 18 pont akkor sem sok. Ez egy tökéletes meccs volt idegenben, és mindent összevetve nagyon sima.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
5-0 menni fog, nekünk és nem a MAciknak!
Who Dat!

hajdu: mi volt a két öreglánnyal Rómában???