New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én csak a Kasay/Hartley duó "versenytáncára" leszek kíváncsi, hogy ki fogy nyerni. 😊

Bár szerintem Hartley lesz a befutó, de...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hello ESPN
According to an Associated Press report, the state police have found no evidence Loomis rigged Superdome wiring to intercept the opposing team's communication.

Ma elég szenvedősre sikerült az edzés, különösen a támadósor volt botrány, Brees-nek se ment, false start hegyeket produkált a fal, Vitt kiordította a torkát.

Brees
Is it normal to lose 8 lbs at practice? Steamy day in Nola

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet? Szerintetek eddig Tanner vs Morgan kinek áll? Roby-t elvileg WR-ként is használni fogjuk idén...szóval az ő helye biztos. AA és Toon...sérülten nem nagyon tudnak bizonyítani...mi lesz velük? Hicks lehet kezdő a szezon során? Vannak kérdéseim 😀

Ja és igazoltunk egy TE-t ( ő is Graham 😀 ), egy cornert és egy G-t.Tocy
Cadet egyértelműen sokoldalúbb, mint Ivory, de Ivroynál jobb erőfutó nincs a keretben. Viszont Ivroynál nincs is sérülékenyebb játékosunk. Van sok érv pro és kontra, ez a döntés nagyon ízlés dolga lesz.

WR: én csak Colston és Moore helyét látom betonbiztosnak, bárki mással szemben jöhet a kaszás. Tanner jobb játékos, mint Morgan, viszont az utóbbira a képességei alapján nagyobb szükségünk van. Tanner tipikus Lance Moore, kevésbé fürge kiadásban, és neki nincs akkora súlypontemelkedése. Bár ezzel semmit se mondtam, ő még Jimmynél is nagyobbat (de nem magasabbra) ugrik.
Toont semmi pénzért se tenném ki, azért a 4. körben draftolt embereket egy előszezon után csak akkor rúgunk ki, ha a posztjára annyival jobbat találunk (Pierre Thomas-Pittman) vagy a játékos teljesen használhatatlan (Al Woods).
Alien tarthatatlan volt a Pats ellen, és bár nem hiszem hogy rögtön kezdő lesz Ellis helyett, de benne van a pakliban hogy az egyértelmű passzhelyzetekben sokat lesz pályán.

Aki olvasta 5 éve a fórumot, az tudja hogy mennyire akartam anno hozzánk Daniel Grahamet, ő és Jimmy egy testben lenne a tökéletes TE, remekül blokkol futáshoz. De most már a végét járja a srác, 2 év alatt két csapatból rúgták ki.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szóval Cadet semmiképp se fér be 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet?
Tocy
Ivory és Cadet jól el lehet PS-ben, akár egymás mellett is. 😊 Gyurma Pappa
Ivory nem lehet PS-ben, mivel az első két feltételnek sem felel meg.

In order to be eligible for the practice squad, players must meet one of the following requirements:

-Have no prior Accrued Seasons in the NFL (An accrued season is six or more games on the active roster);
-Have one prior Accrued Season in which the player was on the 45-man active roster for no more than 8 games;
-If served two seasons on a practice squad, are eligible for a third season only if the team has at least 53 players on its active/inactive list for the duration of that player's employment.PredatorAbsolute
Hát ez nekem új 😊 akkor ez izgalmas lesz, de PT, Sproles és Ingram fix szerintem.

több mint 12 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet?
Tocy
Ivory és Cadet jól el lehet PS-ben, akár egymás mellett is. 😊 Gyurma Pappa
Ivory nem lehet PS-ben, mivel az első két feltételnek sem felel meg.

In order to be eligible for the practice squad, players must meet one of the following requirements:

-Have no prior Accrued Seasons in the NFL (An accrued season is six or more games on the active roster);
-Have one prior Accrued Season in which the player was on the 45-man active roster for no more than 8 games;
-If served two seasons on a practice squad, are eligible for a third season only if the team has at least 53 players on its active/inactive list for the duration of that player's employment.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet?
Tocy
Ivory és Cadet jól el lehet PS-ben, akár egymás mellett is. 😊

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Lehetséges, hogy Ivory helyére bekerüljön Cadet? Szerintetek eddig Tanner vs Morgan kinek áll? Roby-t elvileg WR-ként is használni fogjuk idén...szóval az ő helye biztos. AA és Toon...sérülten nem nagyon tudnak bizonyítani...mi lesz velük? Hicks lehet kezdő a szezon során? Vannak kérdéseim 😀

Ja és igazoltunk egy TE-t ( ő is Graham 😀 ), egy cornert és egy G-t.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Amúgy Arrington és Toon miért nem játszik semmit?Tocy
Sérültek, AA esetében még méláznak rajta hogy kell-e műtét vagy megoldja a szervezet magától, Toon elvileg köv. héten oké lesz

Egyébként, most, hogy CB "krízis" van, mi a vélemény M. Johnson-ról? Nekem azért még nem annyira meggyőző.
Viszont ne feledkezzünk meg "Cé" Roby-ról se. Elég szép elkapásai voltak, nem csak most, hanem a HoF meccsen is!
krixtofer
Nem tudom, rám megnyugtatólag hatottak a csere-CB-k összességében, persze az ellenfél se villogott a levegőben.
Robynak az előző előszezonokban is kijött WR-ként egyszer-kétszer a lépés, aztán a szezonban nem vettük elő. Sajna Morgan ismét nyomot egy dropot, Tanner lesz az új Lance Moore 😊

Úgy néz ki SS a védőfalat nagyon jól összerakja, kreatívan mozgatja az embereket playről playre.
Az vicces, hogy zone blitznél Williams is a fal legkevésbé mozgékony alakját, Rogerst léptette vissza, SS meg tegnap Bunkleyt küldte két ilyen playnél is "hátra".

Feltűnő viszont, hogy ezen a meccsen is a tackle-n kívüli futások sok yardot hoztak ellenünk :/

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy Arrington és Toon miért nem játszik semmit?
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Fúú, de belazultam ezen a meccsen.. 😀
Egyébként, most, hogy CB "krízis" van, mi a vélemény M. Johnson-ról? Nekem azért még nem annyira meggyőző.
Viszont ne feledkezzünk meg "Cé" Roby-ról se. Elég szép elkapásai voltak, nem csak most, hanem a HoF meccsen is!
Lofton állat lesz! McCown is elég ügyesen dobálgatott. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Grahamnek ismét a háta sérült meg tegnap egy akrobatikus elkapás utáni landolásnál. Ennek ellenére lehet hogy már játszik ma, de úgy néz ki Jimmynek a háta az Achilles-pontja (Titans-meccs, SF-meccs és most)

A Pats-nek volt egy nagyon rokonszenves húzása:
A két edzésünket egyaránt Kenny Chesney egy számával indították, aki Payton nagy haverja, Saints-fan, és nem egyszer tartott már a meccsek előtt az öltözőben beszédet.
Tegnap pedig az edzés végeztével a When The Saints Go Marching Int tolták be. atapapa
Egy? Ugyan, ez egy rokonszenves csapat. 😊zinedine5
Pár topickal arrébb lehet. Majd ha februárban, egy (ellenünk) vesztes SB után a Bourbon Streeten tántorogva Bradyék maguk éneklik ezt a dalt, akkor már én is ugyanígy fogok vélekedni 😀

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
The Goodell-Vilma Showdown: A Symphony of Violence, Public Relations, and Legalities

 www.forbes.com/sites/prishe/2012/08/08/the-goodell-vilma-showdown-a-symphony-of-violence-public-relations-and-legalities

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 300 — Ajmo Vatreni
Grahamnek ismét a háta sérült meg tegnap egy akrobatikus elkapás utáni landolásnál. Ennek ellenére lehet hogy már játszik ma, de úgy néz ki Jimmynek a háta az Achilles-pontja (Titans-meccs, SF-meccs és most)

A Pats-nek volt egy nagyon rokonszenves húzása:
A két edzésünket egyaránt Kenny Chesney egy számával indították, aki Payton nagy haverja, Saints-fan, és nem egyszer tartott már a meccsek előtt az öltözőben beszédet.
Tegnap pedig az edzés végeztével a When The Saints Go Marching Int tolták be. atapapa
Egy? Ugyan, ez egy rokonszenves csapat. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Grahamnek ismét a háta sérült meg tegnap egy akrobatikus elkapás utáni landolásnál. Ennek ellenére lehet hogy már játszik ma, de úgy néz ki Jimmynek a háta az Achilles-pontja (Titans-meccs, SF-meccs és most)

A Pats-nek volt egy nagyon rokonszenves húzása:
A két edzésünket egyaránt Kenny Chesney egy számával indították, aki Payton nagy haverja, Saints-fan, és nem egyszer tartott már a meccsek előtt az öltözőben beszédet.
Tegnap pedig az edzés végeztével a When The Saints Go Marching Int tolták be.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hát újoncból volt elég 😊 Egyébként Cadetben az a furcsa, hogy valami 4,67-es időt negyvenelt, most mégis ilyen Sproles-szerepkörben villogott. Kíváncsi vagyok mit tud ebből a játékból mutatni a srác, ha erre rákészülnek a védők.

Ma Patrick is lesérült, a legjobb 3 CB jelenleg harcképtelen 😕 Nem tudni mennyire komoly.

A Joe Morgan hullámvasút viszont éppen a csúcson járt ma, állítólag nagyobbnál nagyobb playeket csinált.
Ha konzisztensen tudná hozni a legjobbját, akkor kellemes gondjaink lehetnek a keretszűkítésnél.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én az egész meccs alatt azt hittem, hogy Cadet WR... Aztán kicsit utánanéztem, mi is az eredeti posztja, Reggie féle.. 😊krixtofer
A lényeg hogy a snap előtt rendszerint hol áll: ha az irányító mögött vagy mellett, akkor az futó lesz, még ha többet is kap el.atapapa
Az rendben van, 😉 de a meccs komolysága miatt nem erre koncentráltam, gondolok itt a sok Rookie miatt is. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Én az egész meccs alatt azt hittem, hogy Cadet WR... Aztán kicsit utánanéztem, mi is az eredeti posztja, Reggie féle.. 😊krixtofer
A lényeg hogy a snap előtt rendszerint hol áll: ha az irányító mögött vagy mellett, akkor az futó lesz, még ha többet is kap el.

Joe Horn követ twitteren 😊 Nem értettem mit akar, mivel @atapapa x év alatt egyet se tweetelt és nem is követem őt, aztán megláttam hogy kb. ugyanannyi embert követ, mint ahányan követik... Forgalmaznak a neve alatt egy barbecue szószt, azt reklámozza mindenhol.

Majd ha NOLA-ban járok, vagy ha esetleg forgalmazza itthon a CBA, akkor veszek egyet belőle 😊

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én az egész meccs alatt azt hittem, hogy Cadet WR... Aztán kicsit utánanéztem, mi is az eredeti posztja, Reggie féle.. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hát egy drop Colstonnak is meg szokott lenni 😀 Tocy
Ja, kb. minden ötödik meccsen 😊

Most nem keresem meg, de szerintem kb. ugyanezt írtad a legutóbbi offseason után 😊Gyurma Pappa
Na jó, a tavalyi év előtti kezdő támadófal egy állatorvosi ló volt, Stinch az első meccs után visszavonult, a helyéért vetélkedett Brown és Strief, Goodwin helyet jött Tennant, akit aztán a szezonban váltott Kreutz majd De la Puente.
A kezdő falunk előszezonnal együtt kb. ötféleképpen volt kénytelen felállni, ehhez képest talán idén kisebb gondok lesznek 😀

A kezdő OL most egy drive-ot játszott, azalatt Brees kapott talán két ütést is, persze egy pre-meccs egy drive-jából nem fogok szezonra szóló következtetést levonni, de kétségtelen hogy a meccs után az OL egész estés szívása volt az egyik legmaradandóbb "élmény".


Na, itt vagyok, ne aggódjatok! 😀
Kicsit nyaraltam a gyerekekkel....
zemanla
Semmi gond, egy világkörüli út sokáig tart 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Na, itt vagyok, ne aggódjatok! 😀
Kicsit nyaraltam a gyerekekkel....
Most meg olvashatok. (ha lesz időm!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
A legelégedetlenebb a támadófallal voltam, már az első egység se tartott úgy, ahogy kéne, a cserék (a cserék ellen) még rosszabbul muzsikáltak.
atapapa
Most nem keresem meg, de szerintem kb. ugyanezt írtad a legutóbbi offseason után 😊

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hát egy drop Colstonnak is meg szokott lenni 😀 Tanner sem rossz, de azért...
A támadófallal egyetértek, már a kezdők sem úgy muzsikáltak, ahogy kellett volna, de Danielshez meg rendszeresen odaértek, kikergették a zsebből, sackelték...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az NFL gyorsan elkezdte tagadni az alkut 😊


Amúgy Morgan egész ígéretes volt...Tocy
Azt az egy dropot leszámítva 😊

Számomra Tanner az az elkapó, aki a legígéretesebb a draftolatlan csikók közül, igaz, neki meg egy fumble-t sikerült összehozni, de akkora ütést kapott fejre, hogy azt a labdát kevesen tartották volna meg.
Viszont ő sem az a mélységi célpont, akit keresünk.

A legelégedetlenebb a támadófallal voltam, már az első egység se tartott úgy, ahogy kéne, a cserék (a cserék ellen) még rosszabbul muzsikáltak.

Valószínűleg Spagnuolo olvassa a fórumot, ezt írtam Walkerről a draft után
Picit videózgattam, két ember különösen megfogott, az egyik Tyrunn Walker, a nagy Saints-szurkoló, DE-t játszik inkább, de a pass rush repertoárjának szegényességét elnézve inkább DT lehet profi szinten. Tömege meglenne hozzá, közel 300 fonttal.

Hát nem DT-t játszott tegnap? Nem is akárhogy, 1 sack, plusz jött volna még egy, ha a QB nem dobja a labdát szándékosan földre (és Walker nem tapossa agyon az embert).

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ezt tényleg csak "megérzésből" írom, igazából ezt a hírt se értem teljesen NFL-szemszögből, sejteni sejtem, érteni viszont akkor érteném, ha ismerném az NFL bíróságon is megálló bizonyítékait és birtokában lennék annak a képzettségnek, amely alapján meg tudnám ítélni a most elindult perekben az NFL-re leselkedő veszélyeket:
Szóval szerintem Payton nem fog perelni, legfeljebb azt tartom lehetségesnek (20-30%-os valószínűséggel), hogy ha Vilmáék belemennek valami alkuba, akkor a Liga Paytonék büntetését egyoldalú megfontolásból mérsékelni fogja.
De mondom, csak spekulálok.

Nem vagyunk ártatlanok se, Payton szerintem nem fog a bíróságon bohóckodni azért, hogy fél szezonra visszajöjjön (de lehet hogy egy ilyen per csak egy év múlva érne véget, akkor meg annyi értelme se lenne, kivéve ha a bíróság mondjuk felfüggesztené az eltiltás végrehajtását az ítélet meghozataláig)

Azt pletykálják, hogy miután itt-ott megbicsaklottak (ej de sikamlósan fogalmazom 😊)a Liga bizonyítékai, Benson elkezdte a háttérben minden szinten a befolyását érvényesíteni, ebben a mostani történetben ez ugyanúgy benne van, mint az NFL "megrettenése" Vilmáéktól.