New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Hova el nem jutottunk attól a megdöbbenéstől, hogy X0000 oldal szerint valódi hentesgyárat üzemeltettünk, oda, hogy Goodell és csapata kármentésre kényszerül!

Már csak azokat az újságírókat sajnálom (majdnem), akik havi néhány belsős infóért azt írták, amit az NFL diktált. Annyira maradtak hitelesek, mint a Lehman Brothers.atapapa
És King is közéjük tartozik. Lehetséges egy Payton per?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hova el nem jutottunk attól a megdöbbenéstől, hogy X0000 oldal szerint valódi hentesgyárat üzemeltettünk, oda, hogy Goodell és csapata kármentésre kényszerül!

Már csak azokat az újságírókat sajnálom (majdnem), akik havi néhány belsős infóért azt írták, amit az NFL diktált.
Annyira maradtak hitelesek, mint a Lehman Brothers.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Tegnap játszottunk ugyan, de akkor is ez a nap híre
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8238319/sources-jonathan-vilma-suspension-reduced-withdraws-civil-suitatapapa
Wtf? Most totál hülyét csinál magából Godell?Tocy
ez eléggé érdekes így

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tegnap játszottunk ugyan, de akkor is ez a nap híre
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8238319/sources-jonathan-vilma-suspension-reduced-withdraws-civil-suitatapapa
Wtf? Most totál hülyét csinál magából Godell?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Tegnap játszottunk ugyan, de akkor is ez a nap híre
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8238319/sources-jonathan-vilma-suspension-reduced-withdraws-civil-suit

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem sok élvezhető dolog volt a meccsben, de hát preseason 😀 A kezdőnk 1 ellentmondást nem tűrő TD-drive-ot mutatott, ennyi elég 😀 Akit ki lehet emelni, az mindenképp Cadet, aki főleg elkapásban jeleskedett, de a 2. TD-drive-ot kb ő vitte végig, majd be is fejezte szépen. A defense érdekes, egészen furcsa felállásokat is kipróbáltunk, hát nem mind működött. De a 2 IC tetszik 😀 Amúgy Morgan egész ígéretes volt...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt

annyira jó ez a kép. 😊lol
A Liga tájékoztatása szerint a munkatársaik visszanézték a felvételeket, és nem találtak szabálytalanságra utaló jelet Brees és Payton interakciójában.

Ez nem vicc wazze, ez egy mai hír.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
ide ne, majd az eredménykövetőbe maxjjncaa
jaa hogy az is lesz... 😊 csak nem láttam eddig külön topikot neki,azért gondoltam ,hogy most nem lesz de akkor OK!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 738 — no es importante
ide ne, majd az eredménykövetőbe max


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 bowl.hu/forum/kozosseg/meccsnezes_az_interneten
itt van jó pár oldal amin lesz működő stream keresgessetek!!de ha én is találok akkor ide is belinkelem

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Streamet tesz majd be ide valaki ha megkérem? 😊 Mert akkor megkérem 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
ma este van a meccs? Lesz majd stream? Amadeus91
ja ma lesz és ja lesz Kiss
semleges szurkerként is nagyon várom már. (Végre foci, istenem!)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
ma este van a meccs? Lesz majd stream? Amadeus91
ja ma lesz és ja lesz

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
ma este van a meccs? Lesz majd stream?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Csak remélni tudom, hogy nem zavarja a topiclakókat, ha időről időre idézek Priscotól, személy szerint annyira hülyének tartom a fickót, hogy már tényleg mulattat. Szóval inkább a szórakoztatás, mint a bosszantás a szándékom.

A tegnapi ugye elég nagy momentum volt a franchise életében Roaf miatt, Prisco pedig kinyomta twitteren, hogy

Willie Roaf deserves Hall, but he was not better than Tony Boselli. Ever.

(Boselli szintén remekelt a posztján, csak a sérülések miatt a pályafutása nem teljesedhetett ki. Nem elhanyagolható körülmény, hogy abban a Jaguars-ban játszott, amelynek korábban Prisco a beatwritere volt).

Erre válaszul a CBS-s Freeman kb. lehülyézte Priscot 😀 Arról a Freemanről beszélünk, aki tavaly csillagot követelt Brees rekordja alá 😀

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


annyira jó ez a kép. 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Colston nem fúj rosszul 😛clbass
Hülye 😀

Tegnap beiktatták Willie-t,



mégis ez volt a nap "legizgalmasabb" része
 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000046216/Drew-Brees-Sean-Payton-embrace-at-Hall-of-Fame

Igen, Payton fián Seahawks mez van, Payton is a 96-s számot viseli, mivel tegnap Cortez Kennedy is HoF lett. Aki még Seattle-ben lett Loomis nagy haverja, így lehozta magával a Saints-hez. Kennedy játékosként nem lett bajnok, de azért van egy bajnoki gyűrűje 2010 februárjából...
Tegnap köszönetet is mondott Paytonnak és Loomisnak.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Game day baby!!!

Colston nem fúj rosszul 😛
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mindig mondtam- tessék utánaolvasni -, hogy Godell egy kanfasztikus ember. Valamelyik nap is olyasmit olvastam, hogy számára mindennél fontosabb a játékosok testi épsége és azért a jövőben is mindent megtesz. hajdu
Gyorsan elképzeltem, amint Goodell lezavar egy természetgyógyász gyorstalpalót Gyúrcsók József védnöksége alatt, és a pálya szélén kézrátétellel orvosolja az agyrázkódásos panaszokat 😀atapapa
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Mindig mondtam- tessék utánaolvasni -, hogy Godell egy kanfasztikus ember. Valamelyik nap is olyasmit olvastam, hogy számára mindennél fontosabb a játékosok testi épsége és azért a jövőben is mindent megtesz. hajdu
Gyorsan elképzeltem, amint Goodell lezavar egy természetgyógyász gyorstalpalót Gyúrcsók József védnöksége alatt, és a pálya szélén kézrátétellel orvosolja az agyrázkódásos panaszokat 😀

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hurrá, a KGB, akarom mondani az NFL engedélyezte, hogy ha a HOF-hétvégén Paytonnal véletlenül szembejön egy Saints-játékos vagy egy alkalmazott, akkor köszönhetnek egymásnak és kezet foghatnak. atapapa
Mindig mondtam- tessék utánaolvasni -, hogy Godell egy kanfasztikus ember. Valamelyik nap is olyasmit olvastam, hogy számára mindennél fontosabb a játékosok testi épsége és azért a jövőben is mindent megtesz. Azt is elmondta, hogy úgy tűnik, a bíróságot is meggyőzte az a 18 0000 oldal, amit előterjesztett bounty ügyben.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hurrá, a KGB, akarom mondani az NFL engedélyezte, hogy ha a HOF-hétvégén Paytonnal véletlenül szembejön egy Saints-játékos vagy egy alkalmazott, akkor köszönhetnek egymásnak és kezet foghatnak.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
a mi fiunk
 bowl.hu/hall_of_fame_2012_-_willie_roafjjncaa
Király lett, bár őszintén szólva az utolsó bekezdés Saints-szurkolóként kicsit keserű szájízt okozott, mivel Willie-nek azért volt egy minden kétséget eloszlató nyilatkozata februárban arról, hogy ha a baseball-hoz hasonlóan az NFL-ben is választani kellene, mely csapatot is képviselje a HoF-ben, akkor az a Saints lenne.

Ezért is erőlködte ki a Saints, hogy játszasson a hétvégén és ezért kért Payton engedélyt a ligától, hogy ha a meccsen nem is, de a ceremónián jelen lehessen.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 738 — no es importante
a mi fiunk
https://bowl.hu/images/cache/uploads/de418bbb95c024debb4f6a54b294f314.jpg
Hall of Fame 2012 - Willie Roaf | Bowl.hu
Az NFL Hírességek Csarnoka a támadófal szélére is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Toon is megsérült tegnap, hétvégén nem játszik, 1-2 hét néz ki neki
A "topickedvenc" Morgan két rossz napon van túl, tegnap returnerként csinált egy fumble-t, ma dropolt egy labdát egyenesen a védő kezébe.
Hartley eddig rosszul áll a Kasay ellen vívott csatában, 40 yard körüli távról többször is hibázott, Kasay meg mindent bevert onnan.