New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
nevelődik az új Colts és Giants QB 😂Gyurma Pappa
Azért remélem helyi használatra is készül egy produktum atapapa
Csak nehogy kislány legyen a következő 😀

Én csak egy piros meg egy kék bóját látok 😀
Matthew99
😂

Vagy szemészre van szükséged, vagy ha nem, akkor pszichológusra 😉atapapa
Ja hogy ezt a képet nagyítani is lehet??? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
nevelődik az új Colts és Giants QB 😂Gyurma Pappa
Azért remélem helyi használatra is készül egy produktum

Én csak egy piros meg egy kék bóját látok 😀
Matthew99
😂

Vagy szemészre van szükséged, vagy ha nem, akkor pszichológusra 😉

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Brees-aprólékok

Én csak egy piros meg egy kék bóját látok 😀atapapa


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Brees-aprólékok

atapapa
nevelődik az új Colts és Giants QB 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az idei nyár nagy sztorija lehet a nemrég leigazolt Marques Clark. A csávó az egyetem óta, vagyis 6 éve nem focizott versenyszerűen, 2 éve látta Brees a kaliforniai edzése során, amint edzi a többieket, és mondta neki hogy álljon be ő is célpontnak neki. Azóta az ottani felkészülések során végig dobált neki Brees, aki azt javasolta Loomiséknak, hogy hozzák el az edzőtáborba.
Ez azért súlyos, mert idén nyáron Brees dobált Terrel Owens-nek is ugyanott, és ő ugye azóta is csapat nélkül van 😂

Clark perpill azt se tudja hol van, madarat lehetne vele fogatni természetesen. Nem hinném hogy rosteren ragad, de hátha, Beerman is így kezdte.


A nagy meleg miatt a héten reggelente lesznek az edzések

Vitt szerint Jordanről is leszedtek pár kilót. Ez a haj büntet


Brees-aprólékok

Megjött a cukros bácsi


Pierre eligazítást tart

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
King mai MMQB-ja szolgál pár érdekességgel. Pénteken ott volt NOLA-ban, dumált Brees-zel. Brees az interjúban magához képest keményen beszólt Fidellnek

Nobody trusts him. Nobody trusts him. I'm not talking about a DUI, or using a gun in a strip club, which are pretty clear violations. I think there're too many times where the league has come to its decision in a case before calling a guy in, and the interview is just a façade. I think now if a guy has to come in to talk to Roger, he'll be very hesitant because he'll think the conclusion has already been reached.


King beszélt volna a Loomis/Vitt/Payton trióval is, ha már felénk járt, viszont mind a hárman beintettek neki, hivatkozva a bounty idején kifejtett írói munkásságára (nagyjából azt írta le, amit az NFL a szájába adott)

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hajdu! Ata!
Felvehetjük mindnyájan a "Do Your Job!" címet, vagy le van védve? 😀zemanla
Nyilván fel, de én vagyok a győztes, úgyhogy a tippjátékban kéretik ezt figyelembe venni. 😊 Ata magyarázkodását holmi rossz gombokról, meg sem hallottam inkább 😀hajdu
Na, akkor már van egy (azaz egy!) találatod.... ebből még nem lesz sapi!!!!!! 😀 😀zemanla
Igaz, de mázliból sem lehet várat építeni 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Na, akkor már van egy (azaz egy!) találatod.... ebből még nem lesz sapi!!!!!! 😀 😀zemanla
És ti még egy divízióban lesztek a vadkeleten 😊 A csetfal olvasásához mindennap pattogtatok majd egy kis kukoricát 😀

Lofton finoman be-beszólogat a Falconsnak

I feel I'm back in a football city, Coming from Oklahoma where football is everything, I went to Atlanta where they have so many other things going on. In New Orleans, the Saints are No. 1. Everybody loves the Saints. It's been awesome.
I wanted to stay with the Falcons. All I wanted was a fair deal. That didn't work out. Five or six teams called my agent. After visiting the Saints it felt like family, so I canceled all my other visits. I'm excited. They won a championship a few years ago.


Nem emlékszem hogy írtam-e már korábban, de Lofton leadott pár kilót, úgy hallottam Ray Lewis is így tett. Vélhetően így próbálnak mozgékonyabbak lenni az LB-k a kevesebb futás/több passz ellenszereként.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
 bowl.hu/forum/alairasok/sean_payton_-_do_your_job?oldal=0#559705


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hajdu! Ata!
Felvehetjük mindnyájan a "Do Your Job!" címet, vagy le van védve? 😀zemanla
Nyilván fel, de én vagyok a győztes, úgyhogy a tippjátékban kéretik ezt figyelembe venni. 😊 Ata magyarázkodását holmi rossz gombokról, meg sem hallottam inkább 😀hajdu
Na, akkor már van egy (azaz egy!) találatod.... ebből még nem lesz sapi!!!!!! 😀 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hajdu látom rád hat az Olimpia. csak úgy buzog benned a versenyszellem 😀
Brees tegnap úgy viselkedett, mint aki 100 millió dolláros szerződést kapott, minden néző a vendége volt egy kis hűsítőre

A jelek szerint Ingram is sorba állt


Állítólag a secondary napja volt a tegnapi, első blikkre működik SS zónás elképzelése

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hajdu! Ata!
Felvehetjük mindnyájan a "Do Your Job!" címet, vagy le van védve? 😀zemanla
Nyilván fel, de én vagyok a győztes, úgyhogy a tippjátékban kéretik ezt figyelembe venni. 😊 Ata magyarázkodását holmi rossz gombokról, meg sem hallottam inkább 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hajdu! Ata!
Felvehetjük mindnyájan a "Do Your Job!" címet, vagy le van védve? 😀zemanla
😀
Én már két napja felvettem, csak rossz save-gombot nyomtam meg, ma reggel vettem észre a Payton-kép hatására, hogy még a régi volt.
Szerintem aki a legrégebb óta visel Payton-avatart a fórumon, annak egy Payton-idézetre nem kell engedélyt kérnie 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hajdu! Ata!
Felvehetjük mindnyájan a "Do Your Job!" címet, vagy le van védve? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"That statue is not about football," Gleason said Friday, straining to speak because of the effects of ALS. "It's a symbol of the commitment and perseverance that this community took on before that game.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Majd amikor egy Favre-, Warner-szoborra akarnak bountys Saints-logót tolni, akkor ti örömest akceptáljátok majd a kérést 😀
Szerintem felesleges ezt így felfújni 😊Wyatt
Már vártalak 😀

Azon túl hogy nagyon erőltetett a hasonlatod, nincs felfújva ez az ügy. Rögzítettük az esetet egy kis megjegyzéssel, pont.

Szerk: az ügyben Yasi is "velünk van"
 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/37171/an-nfc-south-rivalry-gone-too-far

Meg is lehet magyarázni a Falcons döntését, nekem egy picit csak azért savanyú a szőlő, mert ez a beteg Gleason ünnepe is volt, az egész ceremónia középpontjába őt állították

De tényleg nem kell ebbe többet belelátni, az ilyenektől is jobb lesz a rivalizálás a divízión belül, legfeljebb kap egy újabb fejezetet ez a szócikk
 en.wikipedia.org/wiki/Falcons%E2%80%93Saints_rivalry

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


Morstead hivatalosan is aláírt.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Majd amikor egy Favre-, Warner-szoborra akarnak bountys Saints-logót tolni, akkor ti örömest akceptáljátok majd a kérést 😀
Szerintem felesleges ezt így felfújni 😊Wyatt
ég és föld a kettő

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd amikor egy Favre-, Warner-szoborra akarnak bountys Saints-logót tolni, akkor ti örömest akceptáljátok majd a kérést 😀
Szerintem felesleges ezt így felfújni 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Itt van egy kicsit jobb szögből fényképezve.EasyGhost
Köszi


A Falcons nem okozott csalódást, többször kértünk tőlük engedélyt arra, hogy a szobron elhelyezhessük a Falcons logót és nevet, de minden alkalommal beintettek. atapapa
Nem okoztak meglepetést...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Itt van egy kicsit jobb szögből fényképezve.EasyGhost
Köszi


A Falcons nem okozott csalódást, többször kértünk tőlük engedélyt arra, hogy a szobron elhelyezhessük a Falcons logót és nevet, de minden alkalommal beintettek.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na lassan kezdődik a szezon gondoltam visszatérek ide. 😀 😛 Nagynehezen megtaláltam, bejelentkeztem, beállítottam a fórumot. 😀 Legutóbb mikor olvasgattam is még Brees miatt aggódtunk. 😛

Ugyan Payton el van tiltva, de a játékosokat ez az aprócska kép fogadja az edzőközpontbanatapapa
Itt van egy kicsit jobb szögből fényképezve. Elég motiváló lehet a srácoknak. 😀

EasyGhost
Már csak ezért is: Sean Payton's last words to team. I think it might be the teams subtle way of saying "free Payton".
több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Na lassan kezdődik a szezon gondoltam visszatérek ide. 😀 😛 Nagynehezen megtaláltam, bejelentkeztem, beállítottam a fórumot. 😀 Legutóbb mikor olvasgattam is még Brees miatt aggódtunk. 😛

Ugyan Payton el van tiltva, de a játékosokat ez az aprócska kép fogadja az edzőközpontbanatapapa
Itt van egy kicsit jobb szögből fényképezve. Elég motiváló lehet a srácoknak. 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ugyan Payton el van tiltva, de a játékosokat ez az aprócska kép fogadja az edzőközpontban

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Én már akkor javában Szent-szurkolóként ültem le megnézni a meccset, ilyenkor szoktam elmondani (a Zemanla könyökén már kikívánkozó) sztorit, hogy ekkor, az éjszaka közepén az asszony mennyire kiakadt a velőt rázó ujjongásomtól.
Még arra is emlékszem, hogy másnap délelőtt milyen csellel szereztem magamnak extra pihenőidőt 😛atapapa
Jaja!
Ha jól emlékszem, aznap volt a fiam keresztelője. Unokahugom férjével beszélgettünk (Eger H. OL), hogy már(?) itthon is lehet nézni NFL-t, próbáljam ki, nagyon jó.... (és tényleg!!! 😀)
Két lehetőségem volt: vagy a hazai, viharvert csapatnak drukkolok, vagy a pirosaknak....

Elég "sz@r" meccset fogtam ki így elsőre.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞