New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A cbs sports szerint 9-7-el végzünk és ezzel 2.-ok leszünk a csoportunkba  www.cbssports.com/nfl/story/19640313/nfl-season-projections-who-rises-and-who-falls-in-2012Kiss
Kár, hogy nem 0-16-tal projektálnak....
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az mondjuk tény, hogy gyengébb a sorsolása a Falconsnak...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Prisco is lehetőséget kapott kiírni magából a vágyait
 www.cbssports.com/nfl/story/19640727/predicting-every-game-pats-go-16-0-lose-in-super-bowl;-sound-familiar

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
A cbs sports szerint 9-7-el végzünk és ezzel 2.-ok leszünk a csoportunkba  www.cbssports.com/nfl/story/19640313/nfl-season-projections-who-rises-and-who-falls-in-2012Kiss
Nyilván, azon csodálkozom, hogy nem 4. helyet kaptuk meg.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A cbs sports szerint 9-7-el végzünk és ezzel 2.-ok leszünk a csoportunkba  www.cbssports.com/nfl/story/19640313/nfl-season-projections-who-rises-and-who-falls-in-2012

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyik sem tűnik túl jónak, és most már 90 fős a roster. Alien meg csak gyógyuljon meg, rá én is nagyon kíváncsi vagyok 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Alien kezében kisebb repedés van, az első pár napon nem edz, kérdés mi lesz vele a HoF-meccsig.
Igazoltunk egy TE-t és egy WR-t

Vitt a bounty-ügyben nagyon megszerethette az újságírókat, amikor a firkászokról kérdezték, megmutatta hogyan kell diplomatikusan rohadéknak lenni:
Általános iskola második osztályára mindannyian megtanultunk írni és a legtöbben azóta mással foglalkozunk
😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kép sok készül, nfl.com néha ad valami helyszíni riportot, de inkább interjúkat és néhány jelenetet bevágnak alá.
Jó esetben twitteren szoktak dőlni az infók.atapapa
Plusz hétfőn indul az NFL Network négyórás reggeli műsora (hétköznaponként magyar idő szerint 12:00-tól 16:00-ig), gondolom itt is lesz szó a TC-kről.
 nflcommunications.com/2012/06/25/new-weekday-morning-show-kicks-off-july-30-on-nfl-network/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a trainig camp-ről szoktak videók készülni? Akiem nagyon érdekelne.lol
én úgy tudom ,hogy szokott,sőt még talán nfl networkon napi összefoglaló is vanKiss
Én a korábbiakról nem így emlékszem. Kép sok készül, nfl.com néha ad valami helyszíni riportot, de inkább interjúkat és néhány jelenetet bevágnak alá.
Jó esetben twitteren szoktak dőlni az infók.

De fogjuk Alient látni eleget szerintem már rögtön a Cardinals ellen, ott a kezdő csak 1-2 drive-ot kap legfeljebb, utánuk szerintem sok snapben lesz része. atapapa
youtube-ra biztos raknak fel majd tavaly is raktak nem túl sokat ,de volt néhány Kiss
Ez igaz, de azokból nagyon nehéz bármit is kibogarászni, a nézők készítik a pályával egy szintben, jó messziről 😊 Jobb esetben arra alkalmasak, hogy az ember a DB-elkapó viadalból valamit leszűrjön a távolból.
Mondjuk a január óta eltelt böjt után még az ilyen is lázba tud hozni néha, aztán 2 hét múlva már úgyis sokkal többet lehet megtudni az előszezoni meccsek elemezgetéséből. atapapa
az biztos főleg ahogy Te is említetted az előszezoni meccseken nem a kezdők játszanak aktívan,így a rookie-król többet tudunk meg..csak tartanánk már ott 😊 alig várom már az éjszakázásokat

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
a trainig camp-ről szoktak videók készülni? Akiem nagyon érdekelne.lol
én úgy tudom ,hogy szokott,sőt még talán nfl networkon napi összefoglaló is vanKiss
Én a korábbiakról nem így emlékszem. Kép sok készül, nfl.com néha ad valami helyszíni riportot, de inkább interjúkat és néhány jelenetet bevágnak alá.
Jó esetben twitteren szoktak dőlni az infók.

De fogjuk Alient látni eleget szerintem már rögtön a Cardinals ellen, ott a kezdő csak 1-2 drive-ot kap legfeljebb, utánuk szerintem sok snapben lesz része. atapapa
youtube-ra biztos raknak fel majd tavaly is raktak nem túl sokat ,de volt néhány Kiss
Ez igaz, de azokból nagyon nehéz bármit is kibogarászni, a nézők készítik a pályával egy szintben, jó messziről 😊 Jobb esetben arra alkalmasak, hogy az ember a DB-elkapó viadalból valamit leszűrjön a távolból.
Mondjuk a január óta eltelt böjt után még az ilyen is lázba tud hozni néha, aztán 2 hét múlva már úgyis sokkal többet lehet megtudni az előszezoni meccsek elemezgetéséből.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a trainig camp-ről szoktak videók készülni? Akiem nagyon érdekelne.lol
én úgy tudom ,hogy szokott,sőt még talán nfl networkon napi összefoglaló is vanKiss
Én a korábbiakról nem így emlékszem. Kép sok készül, nfl.com néha ad valami helyszíni riportot, de inkább interjúkat és néhány jelenetet bevágnak alá.
Jó esetben twitteren szoktak dőlni az infók.

De fogjuk Alient látni eleget szerintem már rögtön a Cardinals ellen, ott a kezdő csak 1-2 drive-ot kap legfeljebb, utánuk szerintem sok snapben lesz része. atapapa
youtube-ra biztos raknak fel majd tavaly is raktak nem túl sokat ,de volt néhány

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
a trainig camp-ről szoktak videók készülni? Akiem nagyon érdekelne.lol
én úgy tudom ,hogy szokott,sőt még talán nfl networkon napi összefoglaló is vanKiss
Én a korábbiakról nem így emlékszem. Kép sok készül, nfl.com néha ad valami helyszíni riportot, de inkább interjúkat és néhány jelenetet bevágnak alá.
Jó esetben twitteren szoktak dőlni az infók.

De fogjuk Alient látni eleget szerintem már rögtön a Cardinals ellen, ott a kezdő csak 1-2 drive-ot kap legfeljebb, utánuk szerintem sok snapben lesz része.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a trainig camp-ről szoktak videók készülni? Akiem nagyon érdekelne.lol
én úgy tudom ,hogy szokott,sőt még talán nfl networkon napi összefoglaló is van

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
most olvastam, h Payton a fia csapatának lesz az offensive edzője.
nagyon érdekes lesz nélküle ez a szezon, kíváncsi vagyok, h mennyiben változik a csapat pályán mutatott játéka és a viselkedésük, h mennyit számít egy HC hiánya. remélhetőleg Spagnuolo is összetudja tartani a fiúkat.

a trainig camp-ről szoktak videók készülni? Akiem nagyon érdekelne.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Hivatalosan ma kezdődik a "reporting day" formájában.
atapapa
Benéztem...hogy miért vasárnappal kezdik kint a hetet? 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hivatalosan ma kezdődik a "reporting day" formájában.
Holnap fizikai és erőnléti felmérők.
Csütörtökön az első edzés védő felszerelés nélkül, szombaton az első edzés "kitömve."

A Cardinals elleni meccs után rögtön irány Foxborough, ahol még a Pats elleni meccs előtt lesz 2 közös edzésünk Welkerékkel.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Na megkezdődött számunkra az edzőtábor is 😊Kiss
Nem csak holnap kezdődik hivatalosan?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Na megkezdődött számunkra az edzőtábor is 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Erről jut eszembe, a márciusban még a leghangosabban a temetésünket követelő Florio álláspontváltozása oda fajult, hogy ma egy ilyen mondatot írt le a Loomis hallgatózásával kapcsolatos cikkében

By all appearances, there was no specific pay-for-injury system — but there were incentives for applying clean, legal hits in a way that coincidentally caused injury.
atapapa
Alapvetően Florio nem hülye, hogy Vikes szurkoló, és kissé érzékenyen érintette a téma. Mindegy, SB lesz a Superdome-ban jó lenne részt venni rajta, és megnyerni. 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Harmadik és soknál elnéznék egy Smith-Ellis-Jordan-Galette falat, mondjuk még egy kis Wilson támogatással. Nyami...még két hét...clbass
Ellis-t cseréljük le Alienre, mégis csak ő lesz az év újonca 😀 Gyurma is megmondta 😉


Igazából az egész offseason szerintem jól sikerült alapvetően, leszámítva egy-két "apróságot" 😂Gyurma Pappa
Erről jut eszembe, a márciusban még a leghangosabban a temetésünket követelő Florio álláspontváltozása oda fajult, hogy ma egy ilyen mondatot írt le a Loomis hallgatózásával kapcsolatos cikkében

By all appearances, there was no specific pay-for-injury system — but there were incentives for applying clean, legal hits in a way that coincidentally caused injury.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Lesz rotáció a falban az biztos. Múltkor olvastam valahol, hogy Jordan is többször indul majd középről, ahogy az a régi giants end-ekre is jellemző volt Spagnuolo alatt. Harmadik és soknál elnéznék egy Smith-Ellis-Jordan-Galette falat, mondjuk még egy kis Wilson támogatással. Nyami...még két hét...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
lol, most esett le, hogy jövő vasárnap meccs 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
Nem is azért igazoltuk hogy termelje a sackeket (arra Alient draftoltuk 😂 ), Franklinnel se ez volt a cél, aki a PFF szerint a legkevesebb nyomást gyakorolta az elmúlt 3 évben az irányítókra a belső falemberek közül, viszont korrekt futás ellen.
Bunlkey egy tipikus 4/3 NT, aki vélhetően egyértelmű passzhelyzetekben nem is lesz a pályán, viszont korai downoknál nagyon hatékony lehet majd.

Ahogy a PFF írta a tavalyi teljesítményéről:
11.3% of all run plays he was on the field for ended up with him making a defensive stop. Highest of all defensive tackles.atapapa
Na, majd meglepődünk, amikor Alien lesz a DPY 😂

Nekem az újak közül Bunkley alapból jobban tetszik, mint Lofton igazolása (aki kurva jó játékos), de Vilma eltiltása miatt már magasan Lofton igazolása a legjobb. Igazából az egész offseason szerintem jól sikerült alapvetően, leszámítva egy-két "apróságot" 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem is azért igazoltuk hogy termelje a sackeket (arra Alient draftoltuk 😂 ), Franklinnel se ez volt a cél, aki a PFF szerint a legkevesebb nyomást gyakorolta az elmúlt 3 évben az irányítókra a belső falemberek közül, viszont korrekt futás ellen.
Bunlkey egy tipikus 4/3 NT, aki vélhetően egyértelmű passzhelyzetekben nem is lesz a pályán, viszont korai downoknál nagyon hatékony lehet majd.

Ahogy a PFF írta a tavalyi teljesítményéről:
11.3% of all run plays he was on the field for ended up with him making a defensive stop. Highest of all defensive tackles.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 986 — Egyéb témák lakó
az irányítók életét nagyon nem fogja megkeseríteniatapapa
na ja karrierje során csak 6 sacke volt,tavaly 0
Kiss
Nem zavar ez engem annyira. Ha Ellis elkezd megint játszani, akkor akár sokat is javulhatunk futás ellen, azért a Bunkley-Ellis-Jordan hármas jól hangzik, a másik oldalon egy esetleg magára találó Smith-szel (az eltiltás után), még lehet is valami ebből a falból. Persze ehhez kell majd az LB-k javulása is.