New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na a 32 csapat 32 nap alatti témába most minket boncolgatnak http://www.nfl.com/videos/nfl-32-teams-in-32-days?module=HP11_hot_topics

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jaj, de hülye vagyok azt az eget. 😀
Legalább hoztam egy kis színt atapapa segítségével a Saints topikba. 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Valszeg ez történt, vagy Schleck feltalált egy új számrendszert atapapa
Oké, ez lesz mostantól, színezek 😊

Black & Gold 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Közben kijött egy pletyka hogy 10 miller van a két fél elképzelései között. Remélem ez annyit jelent, hogy Brees egy üveg Millert se iszik, Sean Payton meg tízet.
atapapa
atapapa
A gond ott van, Schleck szerintem nem olvasta a kiemelt szócskát 😊

(ami alig látszik, szóval a
seatapapa
a lényeg 😀)Gyurma Pappa
Húzd alá, színezd ki 😊

Valszeg ez történt, vagy Schleck feltalált egy új számrendszert

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Közben kijött egy pletyka hogy 10 miller van a két fél elképzelései között. Remélem ez annyit jelent, hogy Brees egy üveg Millert se iszik, Sean Payton meg tízet.
atapapa
Ne csúsztass, ez csak 9 miller különbség.Schleck
Nem állt szándékomban... Ha nem tudok számolni vagy útközben pont nálam tűnt el egy üveg Miller, azért elnézést 😉 Vélhetően máskor is elő fog fordulni 😛atapapa
A gond ott van, Schleck szerintem nem olvasta a kiemelt szócskát 😊

(ami alig látszik, szóval a
seatapapa
a lényeg 😀)

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Közben kijött egy pletyka hogy 10 miller van a két fél elképzelései között. Remélem ez annyit jelent, hogy Brees egy üveg Millert se iszik, Sean Payton meg tízet.
atapapa
Ne csúsztass, ez csak 9 miller különbség.Schleck
Nem állt szándékomban... Ha nem tudok számolni vagy útközben pont nálam tűnt el egy üveg Miller, azért elnézést 😉 Vélhetően máskor is elő fog fordulni 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Közben kijött egy pletyka hogy 10 miller van a két fél elképzelései között. Remélem ez annyit jelent, hogy Brees egy üveg Millert se iszik, Sean Payton meg tízet.
atapapa
Ne csúsztass, ez csak 9 miller különbség.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d82a7a8b7/Is-a-Drew-Brees-holdout-the-right-move?module=HP11_content_stream nem hiszem ,hogy holdout lesz Breesnél, mindenesetre unaloműzőnek jóKiss
Ha az unalmat az idegeskedés váltja fel, az mennyire jó? 😛
Közben kijött egy pletyka hogy 10 miller van a két fél elképzelései között. Remélem ez annyit jelent, hogy Brees egy üveg Millert se iszik, Sean Payton meg tízet.
http://www.tmz.com/2012/07/10/sean-payton-divorce-dancing-blonde-rebound/


Brees meg a legjobb rekorder lett, megköszöni egyenként minden csapattársának, van pár vicces becenév a csapatban

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d82a7a8b7/Is-a-Drew-Brees-holdout-the-right-move?module=HP11_content_stream nem hiszem ,hogy holdout lesz Breesnél, mindenesetre unaloműzőnek jó

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratula! Jó egészséget, sok boldogságot kívánok!
Ja, és sok büfis pólóban és kakis pelenkában legyen részed. 😊
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
mivel gólyák nincsenek, jobb híján maradnak a sólymok.... ha már az első emlékek a legmeghatározóbbak 😀 vagy ez kicsit erős? 😊 grat nektek, jó egészséget!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok! Nyugi, a jóra nem nehéz rászokni! 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok, jó egészséget a babának!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jozefbá New Orleans Saints 15
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok! Jó egészséget kívánok!

Who dat!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok! Sok boldogságot és jó egészséget!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
lehetetlen hogy ne Saints szurkoló legyen
Gyurma Pappa
javítva 😉atapapa
Én lennék a legboldogabb 😀

Isten hozta!
Azért eléggé determináló a családi környezet a drukkerság kialakulásában. Gyerekkoromban pl. fel sem merült más, csak a Diósgyőr.hajdu
Nálam ugye ez adott, az anyja más csapatot nem is nagyon ismer (max. névről), szóval nincs más lehetőség 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünkGyurma Pappa
Gratulálok, jó egészséget minden érintettnek!
lehetetlen hogy ne Saints szurkoló legyen
Gyurma Pappa
javítva 😉

több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok!

......
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Isten hozta!
Azért eléggé determináló a családi környezet a drukkerság kialakulásában. Gyerekkoromban pl. fel sem merült más, csak a Diósgyőr.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
gratulálok!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Triplett visszatért a nyaralásból (tényleg) és spekulált egyet, le is csapott rá az országos média a nagy uborkaszezonban.
Abszolút számokban lehet hogy Brees már az eddigi ajánlatokkal is a legjobban fizetett játékos lett volna, csak Drew-t érthetően a szerződésnek nem ez a része érdekli.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
The Times-Picayune fully expects unsigned franchise player Drew Brees to agree to a new five-year deal with the Saints before next Monday's deadline.
Columnist Mike Triplett is thinking logically here -- not reporting movement in negotiations. The Saints have already offered Brees the richest contract in NFL history, somewhere between $19.2 and $20 million a year. That theoretically leaves the ball in Brees' court. But agent Tom Condon is likely pushing for more guaranteed money up front and will use Monday's deadline for leverage.Stez
Hát én erre már régóta számítok, úgyhogy Triplett kolléga levezetése nem okozott forradalmi változást a hangulatomban. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
The Times-Picayune fully expects unsigned franchise player Drew Brees to agree to a new five-year deal with the Saints before next Monday's deadline.
Columnist Mike Triplett is thinking logically here -- not reporting movement in negotiations. The Saints have already offered Brees the richest contract in NFL history, somewhere between $19.2 and $20 million a year. That theoretically leaves the ball in Brees' court. But agent Tom Condon is likely pushing for more guaranteed money up front and will use Monday's deadline for leverage.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Olyan jó lenne minden Saints meccset együtt nézni nem? 😀Amadeus91
Nem.