New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szevasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Saintses mezt szeretnék rendelni,de vaterán,csak Brees mez van fent. Valaki esetleg tud olyan oldalt/ismer olyan személyt ahonnan/aki másmilyen mezt is be lehet/betud szerezni 2 héten belül? Fontos lenne!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A TD-s sztorid vicces, már csak azért is, mert nekünk is van egy hasonló sztorink, szvsz IRL ezt meséltem is neked régebben, amikor a Jégkorszak 1-ben a hülye lajhár elkapja az utolsó megmaradt, nagyot repülő dinnyét (és kicsit a jelenet rá is játszik az amcsifocis fílingre) akkor a lányom szintén felkiáltotta: touchdown!atapapa
Hiába, ez már egy új generáció! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊
atapapa
Ez off, de akkor is: tegnap a 6 éves lányom azt mondja, miután nem úgy játszottam vele, ahogy azt előre eltervezte: "Apa! Állj!" Kéz felmutat: "Sárgalap!" 😀

És hogy ne legyek annyira off

atapapa
Nekik vannak saját szabályaik, amik játék közben is módosulhatnak, attól függően, ki áll nyerésre. 😀 (a sárga lapot meg, hozhatja az óvodából.....)

Ezt már többször elmeséltem, de itt fórumon nem biztos:
Fiam kb 4 éves lehetett, amikor egy kerti partyn voltunk. Sütögettünk, iszogattunk (na, jó! Ittunk. 😀 ) aztán többek kedvet kaptak focizni. Egy darabig rúgtuk a labdát (leginkább felnőttek), majd kisfiam egyszercsak rávetődött: "Tuchdown!!!!!!"
Na, ez a nevelés! 😂

Háááát, jöhetne már SP dolgozni!!!zemanla
Azért idéztem magamat, mert 1 hete még nem tudta mi az a sárga lap, a meccs alatt kellett elmagyaráznom mozzanatról mozzanatra, hogy mi miért van.
A TD-s sztorid vicces, már csak azért is, mert nekünk is van egy hasonló sztorink, szvsz IRL ezt meséltem is neked régebben, amikor a Jégkorszak 1-ben a hülye lajhár elkapja az utolsó megmaradt, nagyot repülő dinnyét (és kicsit a jelenet rá is játszik az amcsifocis fílingre) akkor a lányom szintén felkiáltotta: touchdown!

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊
atapapa
Ez off, de akkor is: tegnap a 6 éves lányom azt mondja, miután nem úgy játszottam vele, ahogy azt előre eltervezte: "Apa! Állj!" Kéz felmutat: "Sárgalap!" 😀

És hogy ne legyek annyira off

atapapa
Nekik vannak saját szabályaik, amik játék közben is módosulhatnak, attól függően, ki áll nyerésre. 😀 (a sárga lapot meg, hozhatja az óvodából.....)

Ezt már többször elmeséltem, de itt fórumon nem biztos:
Fiam kb 4 éves lehetett, amikor egy kerti partyn voltunk. Sütögettünk, iszogattunk (na, jó! Ittunk. 😀 ) aztán többek kedvet kaptak focizni. Egy darabig rúgtuk a labdát (leginkább felnőttek), majd kisfiam egyszercsak rávetődött: "Tuchdown!!!!!!"
Na, ez a nevelés! 😂

Háááát, jöhetne már SP dolgozni!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊
atapapa
Ez off, de akkor is: tegnap a 6 éves lányom azt mondja, miután nem úgy játszottam vele, ahogy azt előre eltervezte: "Apa! Állj!" Kéz felmutat: "Sárgalap!" 😀

És hogy ne legyek annyira off


több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Bingó, pontosan Manning miatt írtam hogy elvileg, ahogy anno úgy kezdődött minden MVP-szavazás, hogy "miért is ne adjuk Manningnek", úgy most se merték őt kihagyni a listáról, és nem is fogják, amíg rosteren lesz (bár szvsz a tavalyi második helye se volt teljesen megérdemelt, de az egyik legnagyobb, aki valaha játszott, meg gyerekként Saints-szurkoló volt, nem zavar nagyon 😊).

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk Vilmán nem csodálkozom, hogy most nem igen szerepel sehol, mivel nem fog játszani ebben a szezonban 😊Wyatt
Elvileg ezek a listák a tavalyi évet osztályozzák, nem a következőt.
Azt osztom, hogy Vilma helye még így is megkérdőjelezhető az idei 100-ban, Colstonnak inkább lenne helye ott.

De ha őt kivesszük, még így is 9 játékosból nyolcat az nfl.com alá tett, játékosonként átlagosan több mint 25 hellyel. Nem, nem az nfl.com szeret minket ennyire 😊atapapa
Viszont, ha az előzőt vesszük, ugye akkor PM mire 50., mindig csak a baj van az ilyen listákkal 😀
Nem amúgy, ismerkedési alapnak jó azért 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Na mondjuk Vilmán nem csodálkozom, hogy most nem igen szerepel sehol, mivel nem fog játszani ebben a szezonban 😊Wyatt
Elvileg ezek a listák a tavalyi évet osztályozzák, nem a következőt.
Azt osztom, hogy Vilma helye még így is megkérdőjelezhető az idei 100-ban, Colstonnak inkább lenne helye ott.

De ha őt kivesszük, még így is 9 játékosból nyolcat az nfl.com alá tett, játékosonként átlagosan több mint 25 hellyel. Nem, nem az nfl.com szeret minket ennyire 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk Vilmán nem csodálkozom, hogy most nem igen szerepel sehol, mivel nem fog játszani ebben a szezonban 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A tények makacs dolgok 😛

Mondjuk Colstont nagyon hiányolom a listáról, nála rosszabb WR-ek kerültek be a top100-ba, és a top10-et meg kétlem 😀Gyurma Pappa
Hát igen, de legalább a TE-tek meg lett nyomva rendesen 😀Wyatt
Volt mire..... 😉zemanla
Nem is mondom, csak, ha már itt állandóan a viszonyításokat mondjátok, volt nála azért bőven jobb azon a poszton, és mégis rosszabb helyen zárt 😊
(Igazából ez ugye tök mindegy, csak ugye itt szoktam látni, hogy nem szeretik a Saints-playereket 😊)

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Fáraszt a sok gurulós foci már nagyon 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nézitek?Kájzerszóze
Minden percét!!! 😉 Sajnos kicsit a tanulás kárára megy... 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.Gyurma Pappa
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛Wyatt
A magam nevében beszélek: nem utál mindenki minket, ezt írtam az előző oldalon is.
De jó hogy mondod, pont akartam egy összehasonlítást készteni azok számára, akik úgy gondolják hogy a Szentek rémeket látnak, amikor Pete "Arrogant" Priscot már olvasás nélkül előre elküldik a sunyiba, ha rólunk ír.

Itt ez a top 100, nézzük mit gondol erről NFL.com és a CBS (konkrétan Prisco)
NFL.com CBS
Graham 14. 32.
Evans 32. 53.
Vilma 58. --
Sproles 86. 100.

Prisconál Vilma sehol, Brees-t beírta 6. helyre, a nyakamat teszem rá hogy az NFL.comnál hasonlóan az összes rangsorolt játékosunkhoz, ő is magasabban fog végezni.

De tavaly se volt sokkal jobb a helyzet

NFL.com CBS
Brees 9. 10.
Evans 34. 68.
Vilma 37. --
Colston 53. --
Nicks 55. 26.

Itt már legalább egyetlen játékost előrébb tett, mint a .com, viszont tavaly nem egy, hanem két játékosunkat hagyta ki a százból.
Ez egy teljesen piti dolog, annál többet nem is ér, mint hogy átfussa az ember, de szvsz ez is teljesen egybevág Prisco velünk kapcsolatos hozzáállásával.

Azt sajnálom hogy Colstont már az NFL.com is kilőtte, esküszöm hogy alig van nála alulértékeltebb játékos ligaszerte, kicsit emlékeztet a története a Hornets egykori csatárára, Westre (szintén egy csendes, szerény figura), aki hétről hétre döbbentette le a semmiből az aktuális ellenfelek szurkolóit, hogy ki ez az ember, mitől dob be mindent 4-5 méterről? De neki legalább összejött később 2 All star az edzők szavazataiból.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛Wyatt
A tények makacs dolgok 😛

Mondjuk Colstont nagyon hiányolom a listáról, nála rosszabb WR-ek kerültek be a top100-ba, és a top10-et meg kétlem 😀Gyurma Pappa
Hát igen, de legalább a TE-tek meg lett nyomva rendesen 😀Wyatt
Volt mire..... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.Gyurma Pappa
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛Wyatt
A tények makacs dolgok 😛

Mondjuk Colstont nagyon hiányolom a listáról, nála rosszabb WR-ek kerültek be a top100-ba, és a top10-et meg kétlem 😀Gyurma Pappa
Hát igen, de legalább a TE-tek meg lett nyomva rendesen 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.Gyurma Pappa
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛Wyatt
A tények makacs dolgok 😛

Mondjuk Colstont nagyon hiányolom a listáról, nála rosszabb WR-ek kerültek be a top100-ba, és a top10-et meg kétlem 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.Gyurma Pappa
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Van jobb program? :/zemanla
ezért emeltem ki, hogy az elsőtől az utolsó percig nézi 😉
A háttérben nálunk is mentek a meccsek, pár napja bicepszeztem közben, aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊

Majd megoldom a programodat, ha odaadom pendrive-on, amit ígértem. Utána rögtön időhiányra fogsz panaszkodni.atapapa
Az túlzás, hogy az elő prctől, utolsóig, de a spanyol-ír meccs a Millenáris parkban, néhány sör társaságában jólesett. 😊
Néhányba, itthon belealudtam, aztán volt, amire nem értem haza (na, azért nem kapkodtam nagyon), és volt, amit végignéztem....
De már az igazi foci hiányzik!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Van jobb program? :/zemanla
ezért emeltem ki, hogy az elsőtől az utolsó percig nézi 😉
A háttérben nálunk is mentek a meccsek, pár napja bicepszeztem közben, aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊

Majd megoldom a programodat, ha odaadom pendrive-on, amit ígértem. Utána rögtön időhiányra fogsz panaszkodni.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Fáraszt a sok gurulós foci már nagyon 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nézitek?Kájzerszóze
Erre őszinte válaszokat várok, aki megnéz egy soccer-meccset az elsőtől a 90. percig egyhuzamban, az mínusz ponttal indul a tippversenyben 😛

Hargrove nyilatkozata, megéri átfutni
http://www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/19384479/anthony-hargroves-statement-on-nfls-evidence-against-saints-players

Brees meg közvetve az Irak elleni háború okaként megjelölt "bizonyítékokhoz" hasonlította az NFL bizonyítékait.atapapa
Az imént Tüskevárat néztem a Dunán.... 😀
Van jobb program? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Remélem senki se unja még a beszámolóimat: egy egykori játékos a practice squadból azt mondja, hogy nem Hargrove követelt lovét, miután Vitt bejelentette (tévesen) hogy Favre eltörte a lábát és nem játszik. Az NFL egyik videóján ez hallatszik és ők Hargrove nyakába varrták az esetet.
A srác ott állt mellettük, szerinte biztos nem Hargrove volt, emlékszik, de nem százra az "elkövetőre", többek között azért se akarja közölni a nevet, mert bizonytalan.
Arra a kérdésre, hogy miért követelhetett bárki is pénzt, azt válaszolta, hogy nem egy "Williams szervezte" sérülés miatt, ott volt az öltözőben is utána, szó se volt ilyenről. Szerinte lehet hogy két játékos kötött egymással fogadást, pl. hogy ki ér oda előbb az irányítóra vagy hasonló. Szerinte ez bevett gyakorlat a ligában. (Az)

Vitt ma felhívta Goodellt, és elmondta neki: soha nem ajánlott fel bounty-pénzt, az állítások vele szemben hamisak, akár hazugságvizsgáló alatt is elmondaná ugyanezt.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Fáraszt a sok gurulós foci már nagyon 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nézitek?Kájzerszóze
Erre őszinte válaszokat várok, aki megnéz egy soccer-meccset az elsőtől a 90. percig egyhuzamban, az mínusz ponttal indul a tippversenyben 😛

Hargrove nyilatkozata, megéri átfutni
http://www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/19384479/anthony-hargroves-statement-on-nfls-evidence-against-saints-players

Brees meg közvetve az Irak elleni háború okaként megjelölt "bizonyítékokhoz" hasonlította az NFL bizonyítékait.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Mindig is tudtam hogy Shanle egy igazi állat 😀
Kezdőben a helye!!!!!!!!!

Undorít ez a mocskolódás. Amerika a jogérvényesítés nagyhatalma. Bizonyíték semmi, maga a másodfokú fórum is vicces.

Várom a kezdést, végre már tv-m is van 😀

Hajdu: a SB győztes meccset kiírod nekem? Kellene, oktatási célból.

Go Saints!

Fáraszt a sok gurulós foci már nagyon 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nézitek?



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A Liga gyorsan meghívott pár baráti újságírót, hogy prezentációt tartson nekik az anyagból (mert szegénykéim amúgy nem tudnák kibogarászni azt a 3 terhelő sort a 200 oldalból) ennek megfelelően King és Schefter rögtön utána tvítelt is a 3 létező terhelő sorból kettőt.
A legfelkapottabb mondat ez "Now's the time to do our jobs, collect bounty $. No apologies. Let's go hunting"
Ami annak fényében vicces, hogy a bizonyítékok alapján tételek százai lettek kifizetve nagy playre (whack/sack/FF, stb.), de sérülés miatt csak egyetlen egyszer osztottak pénzt, ám a baráti újságírókat nem azért hívja meg a Liga, hogy ilyen összefüggéseket leírjanak.

Nem tuodm, hogy Shanle ért-e emberhez egyáltalán (pláne 44-szer), vagy csak ráolvasott.hajdu
Először nekem is gyanús volt, de úgy néz ki, hogy összefügg az eredmény a tackle-ökkel
http://www.nfl.com/teams/neworleanssaints/statistics?season=2010&team=NO&seasonType=
A szerelések számához képest 2 safety kivételével csak front7 játékosok vannak elől a listán

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem tuodm, hogy Shanle ért-e emberhez egyáltalán (pláne 44-szer), vagy csak ráolvasott. Igaz, lehet, hogy R Gedeonnál a woodoo technikák alkalmazásának büntetési tétele is a 3 év szigorított.