New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Egyébként minden Saints-szurkoló figyelmébe ajánlom az anyagot, mert nagyon jól megismerhető belőle a csapat, a felkészülés menete, a motivációs technikák, playek, mely napon mire edzettek, meccsek előtti elemzések az ellenfélről, stb.

gsn oldalára linkelt helyről gyorsabban lejön, mint a szakszervezetéről
http://www.profootballbusiness.com/2012/06/bounty-bizonyitekok.html

Ez például a tavalyi Bears előtti meccsre készült


Ez a tábla meg eléggé azt sejteti, hogy amikor Williams kill the headről beszélt, akkor nem h2h-re vagy egyéb ocsmányságokra utalt. Abból vélhetően nem jött volna össze egy szezonban több száz

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Egyébként megnéztem a playt ahol lesérült, egy másik falemberrel duplázták Vilmát éppen, amikor a blitzelő S (Harper) neki háttal seggel odakoccant, ebből jött a húzódás. Annyira vétlen - és focipályán cirógatással felérő - volt a kontakt, amennyire csak lehet.
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d8137ded8/Shanle-11-yd-fumble-return
a 0:44-tpl kezdődő ismétlésben látszik tökéletesen az esetatapapa
És igen, a Liga szerint bizonyíték van rá, hogy ezért a háttal, seggel, teljesen véletlen mozdulatért Harper megkapta az 1000 dollárt. Szerk: King szerint ezt Jacobs kiütéséért kapta, de őt nem kellett levinni és ha jól emlékszem utána vissza is jött.


Szerintük bizonyítva van, hogy nem csak Vilma, hanem Vitt, Grant (aki akkor éppen IR-n volt...) és Payton ügynöke is tett le pénzt Favre kiütésére 2010 elején.

A második bizonyítékot egy ilyen mondatban látják
“Now its time to do our job…collect bountys!” “No apologies! Let’s go Hunting!” Amire általánosságban a szakszervezet azt mondja, hogy 1. ez a nagy playekre vonatkozott és nem a sérülések okozására, 2. az összes Williams-féle vadállat beszólást NFL-ben szokásos motivációs szövegnek kell felfogni.

3. Egy emailben Williamsnek Payton ügynöke pénzt ígért.

Nagyjából ennyi terhelő adatot adott ki a Liga, de miután a korábbi bizonyítékokról is kiderült később, hogy finoman fogalmazva könnyen támadhatók, ezért ezeket se árt így kezelni.
Ezen túl a "bizonyítékok" java arról szól, hogy a nagy (nem sérülést okozó) játékokért ment a pénz, amire a késésekért, pályán kapott büntetésekért és pl. a "versenysúly" nem tartásáért kiszabott büntetésekből jött be. Ez ahogy mondtam korábban, szvsz a legtöbb csapatnál így is van, de minimum volt tavalyig.

A véleményem változatlan. Nem vagyunk ártatlanok, de a kapott büntetés könyörtelenül aránytalan.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
"pfbusiness: A bounty ügyben az NFLPA-nek eljuttatott dokumentumok közül egy tartalmazza Vitt segédedző nevét, mint aki 5000 $-t adott a "QB out pool"-ba"

De most komolyan már...keke
ez az össz vádanyag, elég vékonyka

jjncaa
Nagyobb sortávolsággal nem lehetett volna gépelni? 😀 Úgy talán kitett volna terjedelemre egy Népszabadságot, hétvégi melléklettel

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ahogy hallom az NFL-nek továbbra se sikerült kitennie olyan bizonyítékot, mely szerint bármely játékos pénzt kapott volna SÉRÜLÉS OKOZÁSÁÉRT
Nehogy kiderüljön, hogy a QB pool is csak a nevében feltűnő és mondjuk sackkel elért FF-re gyűjtötték benne a pénzt.

Mert itt már boldog-boldogtalan lapátolta az alapba a pénzt, csak nem tudom mire, mivel 2009 óta nem nagyon vittek le irányítót az ellenféltől sérülés miatt.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
"pfbusiness: A bounty ügyben az NFLPA-nek eljuttatott dokumentumok közül egy tartalmazza Vitt segédedző nevét, mint aki 5000 $-t adott a "QB out pool"-ba"

De most komolyan már...keke
ez az össz vádanyag, elég vékonyka



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
keke New Orleans Saints 22
"pfbusiness: A bounty ügyben az NFLPA-nek eljuttatott dokumentumok közül egy tartalmazza Vitt segédedző nevét, mint aki 5000 $-t adott a "QB out pool"-ba"

De most komolyan már...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Milyen jó lett volna, ha az edzők mögött is működött volna egy szakszervezet
http://www.nola.com/saints/index.ssf/2012/06/new_orleans_saints_players_thr.html
http://www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/19360349/nflpa-league-has-video-of-saints-defensive-meetings-witnesses-fear-retribution
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d829ddac0/article/jonathan-vilmas-lawyer-evidence-shows-no-bounty-link-to-lb

Surprisingly, the “evidence” produced by the NFL includes things that clearly aren’t evidence. For example, the league’s submission includes the rambling 10,000-plus word online manifesto posted on May 31 by Sean Pamphilon, and a June 6 article by Mike Triplette of the New Orleans Times-Picayune, in which he interviews linebacker Scott Shanle.

Per a source familiar with the information produced by the NFL, the packet contains no obvious smoking gun. ”It’s a water gun,” the source said.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/06/15/nfl-makes-less-than-200-pages-available-in-bounty-case/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Daniels is összekapott egy kisebb sérülést (hüvelykujj, dobókézen). Brees előző hétvégi aláírásáról szóló pletykák pedig sajnos megalapozatlanoknak bizonyultak.

Vitt dumáit szeretem, de politikusnak vagy reklámszakembernek jobb lenne, néha kivagyok az ömlengésétől a csapatról, Payton azért mindig igyekezett reálisan fogalmazni.
Néhány gyöngyszem Vittől: Morgan olyan jó, mint a fiatal Meachem. Talán most a legjobbak az OL újoncai, mióta itt van.
A mostani csapat talán a legtehetségesebb, amióta nálunk dolgozik. A védelmünk természetesen hatalmasat fog fejlődni. És még sorolhatnám.

Persze ilyenkor még az edzéseket végignéző újságírók is optimistán fogalmaznak, de talán valamennyire objektívebbek. Az ő megfigyeléseik szerint
- Lofton ledobott 10 fontot, remekül helyettesíti Vilmát a védelem vezéreként
- Patrick a legesélyesebb (a mutatott játék alapján) a 3. cornerre
- Alapból Arrington várja a legkényelmesebb helyzetből a csatát a 4. WR-helyért, de Toon nagyon jó, míg Morgan mellett szólhat hogy visszahordóként is működhet, de mivel Sproles helye itt megkérdőjelezhetetlen, ez nem jelent sokat.
- nagyjából Jimmy a legjobb játékos a pályán, még a visszafogottabb vélemények szerint is túlszárnyalhatja a tavalyi évét

És egy személyes élménybeszámoló egy nfl.comos újságírótól

After observing practice, I joined the defensive staff for a film session and was amazed to see how well the unit's already operating. I was shocked by how few mistakes/corrections were being made. It was not an intense critiquing session at all -- just some tweaks here and there. Spagnuolo and Co. are very well-organized, presenting a clear game plan for a defense eager to improve on last year's lackluster showing.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Triplett: #Saints coach Joe VItt said Greg Romeus toward ACL on his OTHER knee. What a shame ...

Sajnálom nagyon, de porcelán... Eddig sem volt erős a DL, most kevés eleme is van...csabi19
szegény gyerek

Vitt ma se szarozott: amikor otthon vagyok, History Channelt nézek, mert nem kapcsolok többé az ESPN-re 😂

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Triplett: #Saints coach Joe VItt said Greg Romeus toward ACL on his OTHER knee. What a shame ...

Sajnálom nagyon, de porcelán... Eddig sem volt erős a DL, most kevés eleme is van...

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elutasították a fellebbezéseket, marad minden...nem nagyon lehetett másra számítani, de most már hivatalos is.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A tavasszal az ESPN leküldött NOLA-ba egy újságírót kb. azzal az utasítással, hogy amíg nem talál valami szaftos történetet kb. akármiről a házunk táján, addig látni se akarják. Ebből kerekedett egy olyan sztori, miszerint Loomis még Haslett idején élőben hallgatta az ellenfél edzőinek kommunikációját.

Már folyik az ügyben nyomozás, mert ez akár szövetségi bűntény is lehet börtönnel fenyegetve, de a Saints is megbízott egy céget, egy volt FBI-igazgató érdekeltségébe tartozó vállalkozást, megadva nekik mindenhova a hozzáférést, hogy derítsék fel, tényleg történt-e nálunk ilyen dolog.

Szvsz 99% hogy semmi ilyen nem volt, és ez a megbízás csak PR, az eredményt majd lobogtathatjuk, sminkelve egy kicsit a megtépázott arculatunkon.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Mi a helyzet Loomis és az ex-FBI-os emberkével? Csak fél füllel kaptam el a reggeli SportsCenter alatt, valami lehallgatási ügy.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Majd kijött a témával nem annyira összefüggő két hír: Brees árulja a San Diegoban lévő kéróját 2 és fél millióért és ma megnyitotta újabb gyorséttermét NOLA-ban. .atapapa
Ha ez nem függ össze a témával, akkor mi? 😀
Gyurma Pappa
Hogy aláírt 😉
PFT szerint már múlt pénteken.Gyurma Pappa
Ez meg az ESPN. A cikkben még csak nem is az előző csütörtök szerepelt, lehet hogy ez egy újabb (bár valamennyire komolytalan hetente újabb ajánlatot tenni), de elképzelhető hogy már mindenki hülyeséget beszél az ügyben a 15 perc hírnévért.

Brees azért elég jól elficánkolt az elmúlt pár napban edzés helyett. Cinciben volt valami jótékonysági fenetudjamin. Jimmyt kérdezték az edzés után Brees-ről, mire szegény gyerek: biztos nagyon keményen készül otthon Drew.
Majdnem, éppen akkor forgatott NY-ban egy reklámot az emberünk. Tegnap éttermet ad át.
Ilyen programok mellett tényleg felesleges sietni az aláírással :/

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Majd kijött a témával nem annyira összefüggő két hír: Brees árulja a San Diegoban lévő kéróját 2 és fél millióért és ma megnyitotta újabb gyorséttermét NOLA-ban. .atapapa
Ha ez nem függ össze a témával, akkor mi? 😀
Gyurma Pappa
Olyan nagy a córesz, hogy muszály eladni a kéglit! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Majd kijött a témával nem annyira összefüggő két hír: Brees árulja a San Diegoban lévő kéróját 2 és fél millióért és ma megnyitotta újabb gyorséttermét NOLA-ban. .atapapa
Ha ez nem függ össze a témával, akkor mi? 😀

Majd a legfrissebb és legfontosabb: Loomis a nap folyamán újabb szerződésajánlatot kézbesített Brees ügynökének.atapapa
PFT szerint már múlt pénteken.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
akkor sem értem, hogy miért nem egyeztek meg idén?Gyurma Pappa
Az elmúlt nap során egyre több olyan pletyka jött ki, mely szerint nagyon közel a megegyezés és akár a héten is aláírhatják a felek a papírokat.atapapa
Ma is kaptunk valamit a popcorn mellé: néhány helyi forrás állította azt, hogy közel a deal, mire mindenki más Scheftertől Duncanig arról beszélt, hogy ez nem valószínű.

Majd kijött a témával nem annyira összefüggő két hír: Brees árulja a San Diegoban lévő kéróját 2 és fél millióért és ma megnyitotta újabb gyorséttermét NOLA-ban.

Majd a legfrissebb és legfontosabb: Loomis a nap folyamán újabb szerződésajánlatot kézbesített Brees ügynökének.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Tény, hogy nem értem, de se GM se ügynök nem vagyok, így nem is töröm magam már jó ideje 😊

Köszi, hogy elmondtad, ata magyarázatával együtt már értem, de akkor sem értem, hogy miért nem egyeztek meg idén?Gyurma Pappa
Én sem vagyok U ügynök.

Miért nem? A pénzért. De ahogy gsn írta, nagyjából 1 millió az eltérés a kért és az ajánlott összeg közt. Valamint sztem mindkét fél érdeke alapvetően a megegyezés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
akkor sem értem, hogy miért nem egyeztek meg idén?Gyurma Pappa
Az elmúlt nap során egyre több olyan pletyka jött ki, mely szerint nagyon közel a megegyezés és akár a héten is aláírhatják a felek a papírokat.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Brees azt kérte Stephen Burbanktől, vizsgálja meg, végül is hányadik taget kapta? Mert számításai szerint harmadikat. Ha nem is mindet New Orleansban. Így nem a 120%, hanem a 144%os szabály vonatkozik rá.
Az egész alapja állítólag az, hogy a Siants 19 milliót ajánlott neki, és ő 20at szeretne.ulpianus
Kezdem azt gondolni, hogy csak médiafigyelem miatt csinálják. Értelme kevés van ennek az egésznek. És ha 144 vonatkozik rá, akkor aláírja? 😊Gyurma Pappa
Nem érted akkor.
A lényeg az, hogy így közel 4 millióval emelkedik a tag összege. Vagyis még inkább kényszerpályára kerülne a Saints még a 20 milliós Brees követeléshez képest is. Mert az már a salary capben egyáltalán nincs tervezve. Továbbá a jövő évre is nagyon komoly kihatással van. Ami tovább erősíti, hogy a Saintsnek muszáj megegyezni idén. Vagyis kénytelenek engedni neki, ha nem akarnak még rosszabbul járni.ulpianus
Tény, hogy nem értem, de se GM se ügynök nem vagyok, így nem is töröm magam már jó ideje 😊

Köszi, hogy elmondtad, ata magyarázatával együtt már értem, de akkor sem értem, hogy miért nem egyeztek meg idén?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
a sztori az esetleges 2013-as harmadik tageléséről szól, mert ha akkor elméletileg több pénzt kapna Brees, azzal esetleg javíthatna az alkupozícióján a mostani hosszú távú szerződéséhez.
(A harmadik tagért több pénz jár, de egyesek értelmezése szerint csak akkor, ha mind a hármat ugyanaz a csapat osztotta ki, mások szerint teljesen mindegy, hogy egyet a Chargers, kettőt pedig mi tettünk rá)
Valószínűleg ő se szeretné hogy jövőre újra taget kapjon, csak könnyebb úgy nagyobb pénzt kiharcolni, ha bizonyítja, hogy a magasabb tagpénz miatt a Saints-nek mindenképpen/még jobban megérné ha 2013-ban már egy hosszú távú szerződésben állna alkalmazásban, sőt, sikeresebben követelheti emiatt, hogy arra az évre (is) nagyobb garantált pénzt strukturáljanak neki.atapapa
Ezt én írtam múltkor. Most esett le az USAban? 😀ulpianus
ööö, nem rémlik mit írtál akkor 😊
Ez a kérdés már felmerült korábban az USA-ban is 😊 , csak most jutott el az ügy oda, hogy Burbank elé vigyék értelmezés végett.
De a lényeg hogy csak 2013-ra lehet direkt hatása a döntésnek, az idei sapkát nem érinti közvetlenül az ügy.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
a sztori az esetleges 2013-as harmadik tageléséről szól, mert ha akkor elméletileg több pénzt kapna Brees, azzal esetleg javíthatna az alkupozícióján a mostani hosszú távú szerződéséhez.
(A harmadik tagért több pénz jár, de egyesek értelmezése szerint csak akkor, ha mind a hármat ugyanaz a csapat osztotta ki, mások szerint teljesen mindegy, hogy egyet a Chargers, kettőt pedig mi tettünk rá)
Valószínűleg ő se szeretné hogy jövőre újra taget kapjon, csak könnyebb úgy nagyobb pénzt kiharcolni, ha bizonyítja, hogy a magasabb tagpénz miatt a Saints-nek mindenképpen/még jobban megérné ha 2013-ban már egy hosszú távú szerződésben állna alkalmazásban, sőt, sikeresebben követelheti emiatt, hogy arra az évre (is) nagyobb garantált pénzt strukturáljanak neki.atapapa
Ezt én írtam múltkor. Most esett le az USAban? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ez már vicc, de komolyan...tehát lényegében most már hónapok óta tart az ügy, de semmit nem sikerült konkrétan bebizonyítaniuk...Vilma felfüggesztését töröljék!Tocy
Azt várhatod 😊
Van itt ügy, nem ártatlanok a játékosok, csak valószínűleg a sztori sokkal laposabb, mint ahogyan azt enefelék tálalták márciusban, hogy utána belebújhassanak a játékosok biztonságát mindenek felett szolgáló szigorú főnök szerepébe.
Az egész rendszer sokkal inkább szólhatott az NFL-ben teljesen elterjedt nagy játékok díjazásáról, a sérülések okozása "csak" egy járulékos dolog volt, a pénzek csekély százaléka cserélhetett így gazdát. Ami még így is büntetendő, de a bő hetven meccses eltiltást még kevésbé tudom megemészteni.
Brees azt kérte Stephen Burbanktől, vizsgálja meg, végül is hányadik taget kapta? Mert számításai szerint harmadikat. Ha nem is mindet New Orleansban. Így nem a 120%, hanem a 144%os szabály vonatkozik rá.
Az egész alapja állítólag az, hogy a Siants 19 milliót ajánlott neki, és ő 20at szeretne.ulpianus
gsn elírta, Brees-t csak másodjára tagelték (egyszer a SD 2005-ben és most mi), a sztori az esetleges 2013-as harmadik tageléséről szól, mert ha akkor elméletileg több pénzt kapna Brees, azzal esetleg javíthatna az alkupozícióján a mostani hosszú távú szerződéséhez.
(A harmadik tagért több pénz jár, de egyesek értelmezése szerint csak akkor, ha mind a hármat ugyanaz a csapat osztotta ki, mások szerint teljesen mindegy, hogy egyet a Chargers, kettőt pedig mi tettünk rá)
Valószínűleg ő se szeretné hogy jövőre újra taget kapjon, csak könnyebb úgy nagyobb pénzt kiharcolni, ha bizonyítja, hogy a magasabb tagpénz miatt a Saints-nek mindenképpen/még jobban megérné ha 2013-ban már egy hosszú távú szerződésben állna alkalmazásban, sőt, sikeresebben követelheti emiatt, hogy arra az évre (is) nagyobb garantált pénzt strukturáljanak neki.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Brees azt kérte Stephen Burbanktől, vizsgálja meg, végül is hányadik taget kapta? Mert számításai szerint harmadikat. Ha nem is mindet New Orleansban. Így nem a 120%, hanem a 144%os szabály vonatkozik rá.
Az egész alapja állítólag az, hogy a Siants 19 milliót ajánlott neki, és ő 20at szeretne.ulpianus
Kezdem azt gondolni, hogy csak médiafigyelem miatt csinálják. Értelme kevés van ennek az egésznek. És ha 144 vonatkozik rá, akkor aláírja? 😊Gyurma Pappa
Nem érted akkor.
A lényeg az, hogy így közel 4 millióval emelkedik a tag összege. Vagyis még inkább kényszerpályára kerülne a Saints még a 20 milliós Brees követeléshez képest is. Mert az már a salary capben egyáltalán nincs tervezve. Továbbá a jövő évre is nagyon komoly kihatással van. Ami tovább erősíti, hogy a Saintsnek muszáj megegyezni idén. Vagyis kénytelenek engedni neki, ha nem akarnak még rosszabbul járni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Brees azt kérte Stephen Burbanktől, vizsgálja meg, végül is hányadik taget kapta? Mert számításai szerint harmadikat. Ha nem is mindet New Orleansban. Így nem a 120%, hanem a 144%os szabály vonatkozik rá.
Az egész alapja állítólag az, hogy a Siants 19 milliót ajánlott neki, és ő 20at szeretne.ulpianus
Kezdem azt gondolni, hogy csak médiafigyelem miatt csinálják. Értelme kevés van ennek az egésznek. És ha 144 vonatkozik rá, akkor aláírja? 😊