NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
lassan már az egész csapatot el meszelik

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A Liga szolgáltatott némi "bizonyítékot", azt mondják van a kezükben egy lajstrom két 2009-es meccsről, mely szerint pénzeket fizettünk ki.
Ugye egy ezres járt azért, ha az ellenfél támadóját le kellett cipelni a pályáról, 2009-ben a Bills ellen 1000, a Giants ellen 3000 dollár lett kifizetve eszerint.
A Giants ellen egy falembert vittek le tőlük ágyékhúzódás miatt. Kíváncsi vagyok miként derítettük ki, hogy ezt a sérülést pontosan melyik védőnk okozta és kaphatta meg a pénzt? Nekem volt ilyen sérülésem csikósportoló koromban, ember nem volt a közelemben és úgy jött össze, folyamatosan túl volt terhelve az izom, egy nem elég alapos bemelegítés és egy rossz mozdulat után meg is volt a baj.

A Bills ellen szintén levittek egy falembert ágyék miatt, itt is áll az előző kérdésem. Plusz lesérült még 3 védőjük (ebből egy már sérüléssel játszott, amit az előző hétről hozott), de egyiket se kellett elszállítani a pályáról.

Egyes hírek szerint nem is a Bills elleni meccs volt érintett, hanem a Panthers elleni, ott viszont támadót nem is vittek le, csak a linebacker Davist, de ő jellemzően már attól megsérül, ha focipályát lát. Ráadásul ha jól emlékszem itt kontakt nélkül rogyott össze Davis, de erre nem esküszöm meg.

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan

Persze az egész ötlet lehetetlen, mivel Brees ilyen formában nem kaphat fizetést, én is inkább mosolygom rajta, viszont emellett értékelem azt az elhivatottságot is, ahogy a szurkolók próbálják minden fronton támogatni a csapatot.


atapapa
Viszont vkihez el fog jutni az a lóvé... 😊empty taxi
És...? mi a kérdés? kihez?
Ezt mi innen nagyon jól meg tudjuk mondani.
Tipikus "magyar" gondolkodásmód.
😂zemanla
inkább tipikusan emberi, nem magyar sajátosság ez😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A szervező szerint Brees alapítványába megy végső soron a lové.
Onnan meg valószínűleg visszatölti New Orleans-ba a pénzt Brees, ahogy már eddig is szép summákat költött különböző karitatív célokra a városban

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
És...? mi a kérdés? kihez?
Ezt mi innen nagyon jól meg tudjuk mondani.
Tipikus "magyar" gondolkodásmód.
😂zemanla
Bocs ha negatív voltam de az ilyen gyűjtésekkel kapcsolatban ink ilyen tapasztalataim vannak = rossz helyre kerül az összegyűjtött pénz. Itt jelen esetben el bírom képzelni h vki meglovagolva a helyzetet kitalálta ezt a gyűjtsünk Breesnek kampányt azt az összegyűjtött lóvét megtartja magának.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job

Persze az egész ötlet lehetetlen, mivel Brees ilyen formában nem kaphat fizetést, én is inkább mosolygom rajta, viszont emellett értékelem azt az elhivatottságot is, ahogy a szurkolók próbálják minden fronton támogatni a csapatot.


atapapa
Viszont vkihez el fog jutni az a lóvé... 😊empty taxi
És...? mi a kérdés? kihez?
Ezt mi innen nagyon jól meg tudjuk mondani.
Tipikus "magyar" gondolkodásmód.
😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!

Persze az egész ötlet lehetetlen, mivel Brees ilyen formában nem kaphat fizetést, én is inkább mosolygom rajta, viszont emellett értékelem azt az elhivatottságot is, ahogy a szurkolók próbálják minden fronton támogatni a csapatot.


atapapa
Viszont vkihez el fog jutni az a lóvé... 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
nem csak én akarom:

http://www.fansstepup.com/Gyurma Pappa
Melósok gyűjtenek egy multimilliomos sportolónak, az emberi hülyeség tényleg határtalan 😊Jakehomer
Most kérdezhetnénk azt is, hogy miért nem elég Brees-nek X millió, miért kell neki X+kb. 8 millió (miközben tavaly csak a reklámbevételekből 16 miller csorgott a családi kasszába).
Nem kérdezzük, mert ő ennyit ér, ahogy a helyieknek is megér valamennyit, hogy a csapatban maradjon.
Persze az egész ötlet lehetetlen, mivel Brees ilyen formában nem kaphat fizetést, én is inkább mosolygom rajta, viszont emellett értékelem azt az elhivatottságot is, ahogy a szurkolók próbálják minden fronton támogatni a csapatot.


Más, erről a DL-ről Lelkész februári hozzászólása ugrik be 😀
Ha idén már Spagnuolo lett volna már a DC akkor simán el tudtam volna képzelni, hogy
-egy LB-t használjon WDE ponton pass rushra,
-Will Smith-et beforgatná DT-nek
deacon75
Egyébként nem semmi, hogy Smith már DT-ként próbálkozik, annak idején a felmérőkön gyorsaságban/atletikusságban hihetetlen számokat mutatott
4,6 40 yardon, közel 270 fonttal alig találsz DL-t, aki erre képes lenne (volt állítólag 4,52-s mért ideje is), 39 inch 😀 emelkedés, ez még egy kosarasnak is becsületére válna

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Vitt az új Mora, azt hiszem a szezon során lesz pár nyilatkozata, ami az országos média érdeklődését is felkelti majd
Saints interim HC Joe Vitt on Drew Brees, who still is a no-show: "He'll be here. What else is he going to do? He can't sing or dance."

Zakatol az OTA ezerrel, SS cifrázza a DL-t rendesen, volt olyan felállás, hogy: Galette - Jordan - Smith - Wilson :oatapapa
A DL tetszik 😀 De a tavalyiknál gyengébb sehogy sem lehet, az fix, úgyhogy cifrázza csak 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Vitt az új Mora, azt hiszem a szezon során lesz pár nyilatkozata, ami az országos média érdeklődését is felkelti majd
Saints interim HC Joe Vitt on Drew Brees, who still is a no-show: "He'll be here. What else is he going to do? He can't sing or dance."

Zakatol az OTA ezerrel, SS cifrázza a DL-t rendesen, volt olyan felállás, hogy: Galette - Jordan - Smith - Wilson :oatapapa
Az elsőhöz: ellenben mehetne Muppet showba állandó szereplőnek 😀

2. gyönyör. nincs rá más szavam. ez a DL egyszerűen király! (nincs irónia) talán annyi, hogy Smith -> bárki 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
nem csak én akarom:

http://www.fansstepup.com/Gyurma Pappa
Melósok gyűjtenek egy multimilliomos sportolónak, az emberi hülyeség tényleg határtalan 😊Jakehomer
teljesen. de attól még vicces 😊

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
nem csak én akarom:

http://www.fansstepup.com/Gyurma Pappa
Melósok gyűjtenek egy multimilliomos sportolónak, az emberi hülyeség tényleg határtalan 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Vitt az új Mora, azt hiszem a szezon során lesz pár nyilatkozata, ami az országos média érdeklődését is felkelti majd
Saints interim HC Joe Vitt on Drew Brees, who still is a no-show: "He'll be here. What else is he going to do? He can't sing or dance."

Zakatol az OTA ezerrel, SS cifrázza a DL-t rendesen, volt olyan felállás, hogy: Galette - Jordan - Smith - Wilson :o

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt nem is meri vitatni itt senki, a Saints-nek szintén nem volt olyan szezonja, hogy az összes szezonbérletet eladja a történelme során, Brees óta viszont mind elmegy az utolsó darabig. A mi oldalunkról nincs értelme egy ilyen cserének, reméltem hogy érezhető: csak nagyon elméleti síkon beszélek ennek a lehetőségéről. Brees-nek csak egy betankolt szezon lehet az alternatívája, arra meg senki se kíváncsi.atapapa
Meg lesz az a szerződés, biztos vagyok benne. 😊 Annál is inkább, mert Brees elég sokat kockáztatna, ha a tag maradna rajta. Időnként most is megkapja, hogy azért olyan jó, mert Payton kitalálta a számára tökéletes rendszert. Ha úgy dönt, hogy rátesz mindent a következő idényre, és bizonyítja, hogy edzőtől függetlenül jó, azzal végleg megkérdőjelezhetetlenné tenné a legmagasabb polcon a helyét és jövőre még jobb pozícióban lenne. De ha nem jön össze, akkor meg azt kockáztatja, hogy komolyan rajta ragad a "system QB" bélyeg - akkor is, ha nem ő tehet róla. Amilyen helyzetben van most a csapat, szerintem nincs értelme ezt megkockáztatni.

Mondjuk azt én sem értem, hogy mi tart eddig. Elvileg van hely a cap alatt, nem mindegy, hogy 16.5 vagy 17 milla per évre jön ki a fizuja? Úgy értem, szerintem mindkét félnek tök mindegy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
nem csak én akarom:

http://www.fansstepup.com/Gyurma Pappa
Vajon Payton ügynöke mennyit fizet az alapba? És Vilma ide is bedob legalább egy tízest? 😀

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Már be is fizettem.
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
nem csak én akarom:

http://www.fansstepup.com/Gyurma Pappa
jó kis link, köszi 😀



több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
nem csak én akarom:

http://www.fansstepup.com/

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Hallgasd meg azt a karaj zenét Gyurma és máris jobban érzed majd magad....... ha a számnak vége lesz 😀 😀 😀 😀 😀

Június 16-án fogják aláírni a szerződést, legkésőbb!!!!!!!!!!


Go Saint! - mert ezt meg én írtam le régen.

Shanle-t én sem akarom látni, meg JD-t sem ugyebár 😀 😀 😀 😀 😀

Tényleg! Brett Fárvról van valami hír?



több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
SZEEEERZŐŐŐDÉÉÉÉST AKAROOOOK BREES ÉS A SAINTS KÖZÖTT!!!

fáradt vagyok, ezt le kellett írnom 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Érdekes
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82965009/article/nfl-podium-awards-jahri-evans-headlines-offensive-linemen?module=HP11_cp


Más, Ivoryval kedvesek voltunk
Though the Saints were not required to, a source with knowledge of Ivory's contract said the team has tacked on a $72,900 signing bonus to the final year of his contract, making up for the income he lost while on the physically unable to perform (PUP) list last season.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Brees kedvéért azért néhány csapat rögtön nyitottá tenné ezt a posztotatapapa
Például? Nekem egyedül a Jacksonwille jut eszembe. De ők meg nem fogják ezt meglépni. 😊 A többi csapatnál vagy nincs pénz, vagy már elrendezték a QB kérdést valahogy.
peterk2005
Az összes olyan csapatot fel tudnám sorolni, ahol nem Luck vagy Griffin a kezdőnek szánt újonc-irányító, aztán ahol az 1-2 évnyi tapasztalattal rendelkező QB nem bizonyította, hogy érdemes belefektetni minden kétségek kizáróan a bizalmat (Newton, Dalton), vagy ahol a veterán irányító kvalitásai egyáltalán nem ígérnek rájátszást.
Leszámítva ezek közül az olyan csapatokat, ahol a veterán irányító olyan garantált pénzzel rendelkezik, hogy nagyon ne érje meg kirúgni.

Ne feledjük, hogy egy Brees nem csak a pályán jelenthetne hatalmas erősítést, hanem a jegypénztáraknál is, pl. pont nálatok évtizede először szembesül azzal a franchise, hogy Manning hiányában nehéz eladni az összes szezonbérletet, pedig az évezred legjobbnak ígérkező 1/1-t vittétek a helyére.

Brees egészséges, csapatot már nehezen találna ebben a pillanatban, és a Saints-nek nincs semmi alternatívája egy Brees nélküli helyzetre. Ilyen feltételek mellett elég nehéz elképzelni, hogy ne maradjon, akár taggel, akár anélkül.peterk2005
Ezt nem is meri vitatni itt senki, a Saints-nek szintén nem volt olyan szezonja, hogy az összes szezonbérletet eladja a történelme során, Brees óta viszont mind elmegy az utolsó darabig.
A mi oldalunkról nincs értelme egy ilyen cserének, reméltem hogy érezhető: csak nagyon elméleti síkon beszélek ennek a lehetőségéről.
Brees-nek csak egy betankolt szezon lehet az alternatívája, arra meg senki se kíváncsi.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Brees kedvéért azért néhány csapat rögtön nyitottá tenné ezt a posztotatapapa
Például? Nekem egyedül a Jacksonwille jut eszembe. De ők meg nem fogják ezt meglépni. 😊 A többi csapatnál vagy nincs pénz, vagy már elrendezték a QB kérdést valahogy.

Brees egészséges, csapatot már nehezen találna ebben a pillanatban, és a Saints-nek nincs semmi alternatívája egy Brees nélküli helyzetre. Ilyen feltételek mellett elég nehéz elképzelni, hogy ne maradjon, akár taggel, akár anélkül.peterk2005
Szerintem egyenesen lehetetlen. Ha véletlenül nem marad, akkor inkább Benson adja el a csapatot, Loomist száműzzék egy III. osztályú egyetemi csapat mellé vízhordónak, és Payton is inkább maradjon high school edző.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brees kedvéért azért néhány csapat rögtön nyitottá tenné ezt a posztotatapapa
Például? Nekem egyedül a Jacksonwille jut eszembe. De ők meg nem fogják ezt meglépni. 😊 A többi csapatnál vagy nincs pénz, vagy már elrendezték a QB kérdést valahogy.

Brees egészséges, csapatot már nehezen találna ebben a pillanatban, és a Saints-nek nincs semmi alternatívája egy Brees nélküli helyzetre. Ilyen feltételek mellett elég nehéz elképzelni, hogy ne maradjon, akár taggel, akár anélkül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Így van. A pénz nem lenne gond pár helyen. Az se igaz, hogy az OL miatt maradna. Ráadásul lehet jó OL ott is, ahol hülye a QB (Tudnék példát mondani. 😛).

A kérdés abból áll, hogy Brees ha nem kap hosszútávút akkor tag. Amivel az a gond, hogy jövőre már igen durva pénzért lehet tagelni. 2014ben pedig egy kifizethetetlen összegért. Brees erre játszik. Az alkupozíciója csak javul és javul idővel.ulpianus
Nem gondoltam komolyan én sem 😊

Egyébként most nem fogja elvinni senki, meg igazán nem is akar elmenni.

Továbbra is úgy gondolom, hamarosan szerződése lesz.