New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
drew összehiénázik egy kis extrát a családi büdzsébe 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Huq3ku_5LYs&list=UUyHC4Fa_GiPd56FXy3Imdww&index=1&feature=plcpadam77
Jó lett 😊

Szerk: Hicks személyében leigazoltuk végre az első újoncunkat idén.

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 635
drew összehiénázik egy kis extrát a családi büdzsébe 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Huq3ku_5LYs&list=UUyHC4Fa_GiPd56FXy3Imdww&index=1&feature=plcp
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Schefter csiripelt: BREAKING: Drew Brees has signed 5 year 120 Million dollar contract, making him the highest paid QB in NFL history. More on ESPNempty taxi
szerintem kamu voltjjncaa
semmi nyoma nincs azóta... de szerintem simán meg nem sokára (120 kicsit sok, szvsz)

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Schefter csiripelt: BREAKING: Drew Brees has signed 5 year 120 Million dollar contract, making him the highest paid QB in NFL history. More on ESPNempty taxi
szerintem kamu voltjjncaa
Mondjuk nálam nem írja a pöcök, meg ESPN-en sem látni :/

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
Schefter csiripelt: BREAKING: Drew Brees has signed 5 year 120 Million dollar contract, making him the highest paid QB in NFL history. More on ESPNempty taxi
szerintem kamu volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Schefter csiripelt: BREAKING: Drew Brees has signed 5 year 120 Million dollar contract, making him the highest paid QB in NFL history. More on ESPN


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
NFL.com CBS
Graham 14. 32.
Evans 32. 53.
Vilma 58. --
Sproles 86. 100.
Prisconál Vilma sehol, Brees-t beírta 6. helyre, a nyakamat teszem rá hogy az NFL.comnál hasonlóan az összes rangsorolt játékosunkhoz, ő is magasabban fog végezni.
atapapa
Prisco tehet egy szívességet 😊
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d82a2ae47/The-Top-100-Players-of-2012-Drew-Brees?module=HP11_content_streamatapapa
Brees túl magasWyatt
Miért mondod? Alig 6 láb.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NFL.com CBS
Graham 14. 32.
Evans 32. 53.
Vilma 58. --
Sproles 86. 100.
Prisconál Vilma sehol, Brees-t beírta 6. helyre, a nyakamat teszem rá hogy az NFL.comnál hasonlóan az összes rangsorolt játékosunkhoz, ő is magasabban fog végezni.
atapapa
Prisco tehet egy szívességet 😊
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d82a2ae47/The-Top-100-Players-of-2012-Drew-Brees?module=HP11_content_streamatapapa
Brees túl magas

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
NFL.com CBS
Graham 14. 32.
Evans 32. 53.
Vilma 58. --
Sproles 86. 100.
Prisconál Vilma sehol, Brees-t beírta 6. helyre, a nyakamat teszem rá hogy az NFL.comnál hasonlóan az összes rangsorolt játékosunkhoz, ő is magasabban fog végezni.
atapapa
Prisco tehet egy szívességet 😊
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d82a2ae47/The-Top-100-Players-of-2012-Drew-Brees?module=HP11_content_stream

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Ennél lényegesebb, hogy elkotyogta: nincs az az Isten hogy ő kihagyja a szezont bérvita miatt, annál jobban szereti a focit.atapapa
Ezt azért valahol eddig is tudtuk.Gyurma Pappa
Azért tartom fontosnak ezt a kijelentést, mert egy pénzre menő tárgyalás során eléggé gyengíti az egyik fél pozícióit, ha előre kijelenti: végül biztos aláírok.
Mivel Brees se hülye, talán ez így azt jelentheti, hogy már szinte tető alatt a megállapodás, és mondjuk várják hogy Vilma eltiltása "jogerőssé" váljon és legyen további lé a sapkában.atapapa
Én is pont erre gondoltam, de szerintem várják, hogy Brees még kiroadshowozza magá 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ennél lényegesebb, hogy elkotyogta: nincs az az Isten hogy ő kihagyja a szezont bérvita miatt, annál jobban szereti a focit.atapapa
Ezt azért valahol eddig is tudtuk.Gyurma Pappa
Azért tartom fontosnak ezt a kijelentést, mert egy pénzre menő tárgyalás során eléggé gyengíti az egyik fél pozícióit, ha előre kijelenti: végül biztos aláírok.
Mivel Brees se hülye, talán ez így azt jelentheti, hogy már szinte tető alatt a megállapodás, és mondjuk várják hogy Vilma eltiltása "jogerőssé" váljon és legyen további lé a sapkában.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 985 — Egyéb témák lakó
Ennél lényegesebb, hogy elkotyogta: nincs az az Isten hogy ő kihagyja a szezont bérvita miatt, annál jobban szereti a focit.atapapa
Ezt azért valahol eddig is tudtuk. Az ESPN rádióban beszélt róla, hogy az ügynöke és Loomis folyamatos kapcsolatban vannak, meglepne, ha július 16-ig nem lenne szerződés. Ahogy egyre többet gondolkodok az ügyön, egyre jobban nem lep meg, hogy eddig tart. Az egész franchise életében, talán ez a legnagyobb jelentőségű játékos szerződés, és nyilván: kb. örökös tagságot jelent ez Breesnek, nem véletlen, hogy eladta a házát San Diegoban stb. 100%-ig biztos vagyok benne, ha nincs a Manning-ügy, akkor korábban meg lett volna a szerződés, de az ő példája jól mutatja: fel kell készülni a legrosszabbra is, és lássuk be, Drew sem 22 éves már.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
(attól mert valaki férfi létére harisnyakötőben járkál otthon a lakásban, vagy mondjuk a Falconsnak drukkol, még lehet remek ember 😉)atapapa
😂 😂
Lehet, de inkább a nő járkáljon harisnyakötőben!
A mondat második felét meg te sem gondoltad komolyan ..... (bocs minden Falcons szurkolótól! 😉 )zemanla
Gondoltam, hogy a harisnyakötős férfinál jobban megvisel egy Falcons-drukker 😛

Na de hogy ne offoljunk annyit, Brees a médiában haknizik a napokban, lesz megint valami talk show vendége is, tegnap meg annyira csúnyákat szólogatott be a Ligának bounty-ügyben, hogy a Liga pár órán belül reagált is rá.


Ennél lényegesebb, hogy elkotyogta: nincs az az Isten hogy ő kihagyja a szezont bérvita miatt, annál jobban szereti a focit.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
(attól mert valaki férfi létére harisnyakötőben járkál otthon a lakásban, vagy mondjuk a Falconsnak drukkol, még lehet remek ember 😉)atapapa
😂 😂
Lehet, de inkább a nő járkáljon harisnyakötőben!
A mondat második felét meg te sem gondoltad komolyan ..... (bocs minden Falcons szurkolótól! 😉 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂zemanla
A fenébe, lebuktam 😛 (De korrekt voltam, jeleztem hogy a saját pontjaim is meg lesznek rostálva)
Én csak azért szurkoltam, hogy aki jobban játszik, az nyerjen. Szerencsére így történt 😊atapapa
Szégyen és gyalázat. Amikor megkérdeztem a Kakasban, hogy ki néz európai focit, le lettem oltva, erre kiderül, hogy Te sem vagy olyan ártatlan 😀hayden
😊
Azt hiszem a VB óta a vasárnapi volt az első olyan soccermeccs, amit a legelejétől a legvégéig megnéztem és nem időzítettem közbe párhuzamosan néhány elfoglaltságot. Feltehetőleg a vasárnapi is a háttérzaj sorsára jutott volna, ha - ahogy Zemanla célzott rá - nem pont ebből az eseményből csináltunk volna okot egy kis korsóemelgetésre.

Máskülönben ezek a socceres beszólásaim csak a hülyéskedés és a szurkálódás nemtelen ötvözetét jelentik, aki ismer, az tudja hogy ha mást cseszegetek a tőlem eltérő ízlése miatt, azt a legkevésbé se szabad komolyan venni.
A látszat ellenére toleráns vagyok, rengeteg, a sajátomtól teljesen eltérő ízlésű/világszemléletű/értékrendű személlyel ápolok kiváló viszonyt, minden megerőltetés nélkül.
(attól mert valaki férfi létére harisnyakötőben járkál otthon a lakásban, vagy mondjuk a Falconsnak drukkol, még lehet remek ember 😉)

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂zemanla
A fenébe, lebuktam 😛 (De korrekt voltam, jeleztem hogy a saját pontjaim is meg lesznek rostálva)
Én csak azért szurkoltam, hogy aki jobban játszik, az nyerjen. Szerencsére így történt 😊atapapa
Szégyen és gyalázat. Amikor megkérdeztem a Kakasban, hogy ki néz európai focit, le lettem oltva, erre kiderül, hogy Te sem vagy olyan ártatlan 😀hayden
Egyébként a soccer csak indok volt egy kis sörözéshez...! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Szuper, vonogatom a pontjaitokat a tippversenyben ezerrel 😉atapapa
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂zemanla
A fenébe, lebuktam 😛 (De korrekt voltam, jeleztem hogy a saját pontjaim is meg lesznek rostálva)
Én csak azért szurkoltam, hogy aki jobban játszik, az nyerjen. Szerencsére így történt 😊atapapa
Szégyen és gyalázat. Amikor megkérdeztem a Kakasban, hogy ki néz európai focit, le lettem oltva, erre kiderül, hogy Te sem vagy olyan ártatlan 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
már csak ennyi a vágyam: http://www.youtube.com/watch?v=VAz9-aDjZzw

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szuper, vonogatom a pontjaitokat a tippversenyben ezerrel 😉atapapa
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂zemanla
A fenébe, lebuktam 😛 (De korrekt voltam, jeleztem hogy a saját pontjaim is meg lesznek rostálva)
Én csak azért szurkoltam, hogy aki jobban játszik, az nyerjen. Szerencsére így történt 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Szuper, vonogatom a pontjaitokat a tippversenyben ezerrel 😉atapapa
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szuper, vonogatom a pontjaitokat a tippversenyben ezerrel 😉

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hát most akkor kérdem én, ki az a Saints fan akinek nem kell Vilma-mez??????
Nyilván az enyém sem eladó, egy ilyen mondat után meg This is not the beginning of a beautiful friendship 😀 😀 😀 😀 😀


OFF:
Tegnap este 120 perc és tizenegyesrugdodást szenvedtük végig, gurulósfoci ügyben. Feltámadunk! 😀Kájzerszóze
A feltámadunk a helyszínre vonatkozólag, nagyon frappáns! 😂
Egyébként meg: Fel! Támadunk!!!! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Hát most akkor kérdem én, ki az a Saints fan akinek nem kell Vilma-mez??????
Nyilván az enyém sem eladó, egy ilyen mondat után meg This is not the beginning of a beautiful friendship 😀 😀 😀 😀 😀


OFF:
Tegnap este 120 perc és tizenegyesrugdodást szenvedtük végig, gurulósfoci ügyben. Feltámadunk! 😀



több mint 12 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szevasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Saintses mezt szeretnék rendelni,de vaterán,csak Brees mez van fent. Valaki esetleg tud olyan oldalt/ismer olyan személyt ahonnan/aki másmilyen mezt is be lehet/betud szerezni 2 héten belül? Fontos lenne!Pap'pers
Ajánlom a fórumon (először olvass vissza ott kicsit)
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=547110#p547110

Illetve alap:
http://www.footballfanatics.com/NFL_New_Orleans_Saints_Jerseys

A Vaterán is van, aki esetleg beszerez neked... a két hét azért elég sűrű.

Ha két héttel ezelőtt szóltál volna... most jött meg egy ismerős Floridából.... (de ez évente - karácsonykor és nyáron-max kétszer működhet)

Esetleg itt is segítenek: (?) http://www.usasportfan.hu/webshop/kapcsolat/


(De lehet, hogy Kajzer az idén "engedményesen" átadja neked a Vilma mezét... 😉 😀 )zemanla
Hát ez a Vilmás dolog egész jól jött ki. 😀 Ha ingyen adnák se kellene a meze. 😀 Az első és második link kilőve,mert már néztem. Kicsúsznék az időből. Az usasportfan meg még rám vár. Köszönöm a gyors hozzászólást!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Szevasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Saintses mezt szeretnék rendelni,de vaterán,csak Brees mez van fent. Valaki esetleg tud olyan oldalt/ismer olyan személyt ahonnan/aki másmilyen mezt is be lehet/betud szerezni 2 héten belül? Fontos lenne!Pap'pers
Ajánlom a fórumon (először olvass vissza ott kicsit)
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=547110#p547110

Illetve alap:
http://www.footballfanatics.com/NFL_New_Orleans_Saints_Jerseys

A Vaterán is van, aki esetleg beszerez neked... a két hét azért elég sűrű.

Ha két héttel ezelőtt szóltál volna... most jött meg egy ismerős Floridából.... (de ez évente - karácsonykor és nyáron-max kétszer működhet)

Esetleg itt is segítenek: (?) http://www.usasportfan.hu/webshop/kapcsolat/


(De lehet, hogy Kajzer az idén "engedményesen" átadja neked a Vilma mezét... 😉 😀 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞