NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
😊 😊 Most olvasom a Képes Sportba, hogy szerintük mi nyerjük az SB-t és a döntőben a Patriotsot 35-10-re verjük..... 😀
Érdekes... bár aláírnám azonnal... 😛 😀 ( Bár szerintem náluk nincs olyan szerkesztő aki a jövőbe látna ellentétben nálunk itt van Ata!!!! 😀 )krixtofer
Így számoltam én is! 😂zemanla
A Képes Sport belezavarodott, hogy Amerikában a pályaválasztót írják hátulra. 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
😊 😊 Most olvasom a Képes Sportba, hogy szerintük mi nyerjük az SB-t és a döntőben a Patriotsot 35-10-re verjük..... 😀
Érdekes... bár aláírnám azonnal... 😛 😀 ( Bár szerintem náluk nincs olyan szerkesztő aki a jövőbe látna ellentétben nálunk itt van Ata!!!! 😀 )krixtofer
Lehet hogy Ata a főszerkesztő 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
😊 😊 Most olvasom a Képes Sportba, hogy szerintük mi nyerjük az SB-t és a döntőben a Patriotsot 35-10-re verjük..... 😀
Érdekes... bár aláírnám azonnal... 😛 😀 ( Bár szerintem náluk nincs olyan szerkesztő aki a jövőbe látna ellentétben nálunk itt van Ata!!!! 😀 )krixtofer
Így számoltam én is! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
😊 😊 Most olvasom a Képes Sportba, hogy szerintük mi nyerjük az SB-t és a döntőben a Patriotsot 35-10-re verjük..... 😀
Érdekes... bár aláírnám azonnal... 😛 😀 ( Bár szerintem náluk nincs olyan szerkesztő aki a jövőbe látna ellentétben nálunk itt van Ata!!!! 😀 )
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Mikor kezdődik pontosan a meccs? 2 v 2.15? Csak hogy mikorra húzzam fel a mobilt? 😀Szilgyo
nfl.com szerint 2.00kor (amerikai idő szerint 8kor)! amúgy a sport1es közvetítés 1.45től van kiírva

GB
több mint 12 éve
Szilgyo 14
Mikor kezdődik pontosan a meccs? 2 v 2.15? Csak hogy mikorra húzzam fel a mobilt? 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tegnap este egy gyönyörű kisfiúval gazdagodott piciny családom és ezáltal természetesen a who dat nation is. Meneteljünk a PO-ban, mert pár héten belül megjön neki a saintses cumi. Had szurkoljon már idén is stílusosan! 😊clbass
Gratulálok!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ata! Ne mondd, hogy Ivory elveszti a labdát, mert te mindent megjósolsz előre ( inkább látod előre!!!!!!!!! 😀 ) és akkor úgy is lesz. krixtofer
Dehogy, én csak vakon lövöldözöm, aztán valamiért valaki mindig elém áll 😉

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Huh, elérkezett az idő!!! Nem lesz sok alvás nekem sem.. (5:30-kor keltem irány a focipálya majd 16:00-kor haza) , és akkor itt a meccs is! Nagyon várom már, nagy meccs lesz. Sok kis tényező van ami eldöntheti ezt a továbbjutást. Remélem jól fogjuk tolni.
Ata! Ne mondd, hogy Ivory elveszti a labdát, mert te mindent megjósolsz előre ( inkább látod előre!!!!!!!!! 😀 ) és akkor úgy is lesz. Kár volt felhoznod... 😀 😀 😀 Szinte remegek, már annyira várom a találkozót! 😛

GO SAINTS!!!!!!!!!!! WHO DAT!!!!!!!?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Több mint ötszörös pénzt fizet a Lions-siker, jó gyógyír lesz, ha beüt mennykő 😛

atapapa
Remélem, legalább 1000 eurót bedobtál! 😀
Ma sem sokat alszunk, asszem.... :rolleyes:zemanla
Azért annyira nem vagyok biztos a vereségünkben 😊
Januárban nem szabad aludni, arra ott a február. Szilveszter óta a napi alvásátlagom alig több mint 4 óra, pedig országos mormota vagyok.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Több mint ötszörös pénzt fizet a Lions-siker, jó gyógyír lesz, ha beüt mennykő 😛

atapapa
Remélem, legalább 1000 eurót bedobtál! 😀
Ma sem sokat alszunk, asszem.... :rolleyes:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Több mint ötszörös pénzt fizet a Lions-siker, jó gyógyír lesz, ha beüt mennykő 😛

Ahogy írtam, félelmetes formában vagyunk, az elmúlt 3 meccsen átlag 26 ponttal múltuk felül az ellenfelet és átlagosan 6 TD-t szereztünk....
Viszont végignyálazva az alapszakasz hazai meccseit, a houstoni csoda után a Detroit elleni W volt a legnyögvenyelősebb. Ugyan a Tampa ellen nyertünk a 2. lekevesebb ponttal, de az az első perctől tükörsima volt, és el is vették Sproles TD-jét a Hendersonon befújt nevetséges holding miatt.
Ezt már akkor is kitárgyaltuk, ha nem szednek össze annyi büntit, az utolsó percig kiélezett lett volna a küzdelem.

Ahogy belepillantottam mostanában a Detroit meccseibe, a Lions O elég jól alkalmazkodott CJ-kettőzéshez, egyre többször futtatják mélyen keresztbe, amivel képesek jól összezavarni a duplázást.
A wide nine-t ki kell nyírni a futásokkal, Ivorynak már az elején sokat kéne dolgoznia, remélhetőleg élete első PO-meccsén nem tér vissza az újoncként mutatott fumble-parádéjához (idén még egy labdát se dobott el).

Közben nézem az ESPN Countdownt, annyiszor mutatták már velünk kapcsolatban Lynchet és a Seattle-t, hogy lassan úgy érzem ők is a rájátszásban vannak. Jó lenne azt a tavalyi heget egy mai győzelemmel végleg eltüntetni, és nem felszakítani.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
WHO DAT bizony! Köszönöm Urak! A hajnali viszont látásra
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Tegnap este egy gyönyörű kisfiúval gazdagodott piciny családom és ezáltal természetesen a who dat nation is. Meneteljünk a PO-ban, mert pár héten belül megjön neki a saintses cumi. Had szurkoljon már idén is stílusosan! 😊clbass
Szívből gratulálok nektek és jó egészséget mindenkinek!atapapa
Csatlakozom a jókívánságokhoz, nagyon sok boldogságot nektek!Gyurma Pappa
Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok! WHO DAT BABY 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Tegnap este egy gyönyörű kisfiúval gazdagodott piciny családom és ezáltal természetesen a who dat nation is. Meneteljünk a PO-ban, mert pár héten belül megjön neki a saintses cumi. Had szurkoljon már idén is stílusosan! 😊clbass
Szívből gratulálok nektek és jó egészséget mindenkinek!atapapa
Csatlakozom a jókívánságokhoz, nagyon sok boldogságot nektek!

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
szép napot mindenkinek! úú de várom már az esti meccset 😀 mindenkinek jó pihenést addigra 😉
http://nflhu.blog.hu/2012/01/07/rengeteg_serult_a_detroit_lionsnal

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Tegnap este egy gyönyörű kisfiúval gazdagodott piciny családom és ezáltal természetesen a who dat nation is. Meneteljünk a PO-ban, mert pár héten belül megjön neki a saintses cumi. Had szurkoljon már idén is stílusosan! 😊clbass
Szívből gratulálok nektek és jó egészséget mindenkinek!

ezt küldöm neki 😊
http://www.youtube.com/watch?v=XWvklvtqoco

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem képes, a nagy többség nem. tomi-tomi
szerintem meg aki már eljutott oda, hogy elemzéseket olvasson erről a sportról, az tudja hogy a NE és a GB nem balesetből végzett a főcsoportja élén.
Mint például, hogy a 2010-es idény legjobb védelme és támadó alakulata a Chargers-é volt (yard-ban értékelve). Pedig nem igaz! A védelem ellen nem lehetett/kellett sok yard-ot megtenni köszönhetően az ST-nek és a rengeteg eladott labdának. Az Off. pedig tényleg gyártotta a yard-okat, majd eladta a labdát, TD helyett FG-t rúgott, amit szerencsés esetben be is rúgott.tomi-tomi
A Chargers tavaly nem csak a legtöbb yardot, hanem a 2. legtöbb pontot szerezte és a védelmük a 10 legkevesebb pontot engedő egység között volt.
Average Scoring Margin 2010
1 New Eng. +11.6
2 Green Bay +9.7
3 Pittsburgh +7.8
4 San Diego +7.4
5 Atlanta +5.8
6 Baltimore +5.7
7 New Orl. +4.2
8 NY Jets +3.5
Ebből a társaságból csak ők nem voltak PO-ban, az idei első 8-ból pedig mindenki ott van!


Alig engedtek nagy (exp.) playt, 3rd down O-ban az élmezőnyben voltak, a red zone O nem volt ennyire jó, de a mezőny első felében voltak ott is. Viszont a védelem a red zone-ban és 3rd downban rossz volt és TO-ban is mínuszosak voltak.


(A tavalyi statokat nézve különben érdekes, hogy alig van eltérés ezekben a kategóriákban a Chargers és a Saints között, +/- 4-5 hely választott el minket általában.)
Az ST náluk tényleg minden idők legrosszabbja volt, de ha engem kérdezel, ilyen totális összesítésben pont az ST-nek adnám a legkisebb súlyt, nem véletlen hogy BB nem is tette bele.
Ha ezt a négy kétséges kategóriát kicseréljük az egyre jobban elfogadott megtett/engedett yard/pont mutatókra, akkor az összesített táblázat sorrendje így nézne ki:
tomi-tomi
Erre írtam már a tábla linkelésekor hogy hülyeség total yardokat számolni, és te megerősítettél ebben, köszönöm. Például a def.pass-t inkább számolnám az engedett QB-rate alapján, ott rögtön kikerül a NE és a GB a legrosszabb tízből.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Tegnap este egy gyönyörű kisfiúval gazdagodott piciny családom és ezáltal természetesen a who dat nation is. Meneteljünk a PO-ban, mert pár héten belül megjön neki a saintses cumi. Had szurkoljon már idén is stílusosan! 😊clbass
Gratulálok!
És nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok az új szurkolónak (és édesanyjának), nameg a régieknek is. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
najó, most már elkezdtem izgulni...Gyurma Pappa
Ugyanmár.
Síma lesz.
darabig tartjuk magunkat,aztán mészárlás.
(Én is izgulok ennek ellenére. 😀 )

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
najó, most már elkezdtem izgulni...

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Hát sztem kb egyetlen embert sem találsz aki a Houstont (ráadásul sokkal) esélyesebbnek tartaná, mint a GB-t. Az összegzés hülyeség, de attól a táblázat többi része még érdekes. Nem hiszem, h bárkibe is beleégne az utsó oszlop 😊 Szesze
A többivel egyetértek.
Az annyira csúnya, hogy már szép típusú érvelést nők esetében is neccesnek tartom. Konkrét dolgok esetében meg elfogadhatatlannak. Ez a jóember (nem mellesleg SB gyűrűje van!) azt írta az izéje fölé, hogy a TOP10 legfontosabb tényező alapján a Playoff elemzése, lebontása. Egy elemzésnek pedig óhatatlanul van végeredménye, konklúziója. Utolsó mondatodra az élő cáfolat ata kommentje: korrekt összegzés. (A piros keretének a határait is érdemes megnézni. Hogy mire nem képes a tudatalatti!) Én ezt próbálom cáfolni érvekkel, Ti pedig pusztán azt mondjátok, hogy annyira komolytalan, hogy már jó.tomi-tomi
Én nem tartom jónak, ahogy írtam is a végső sorrend sztem hülyeség.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát sztem kb egyetlen embert sem találsz aki a Houstont (ráadásul sokkal) esélyesebbnek tartaná, mint a GB-t. Az összegzés hülyeség, de attól a táblázat többi része még érdekes. Nem hiszem, h bárkibe is beleégne az utsó oszlop 😊 Szesze
A többivel egyetértek.
Az annyira csúnya, hogy már szép típusú érvelést nők esetében is neccesnek tartom. Konkrét dolgok esetében meg elfogadhatatlannak. Ez a jóember (nem mellesleg SB gyűrűje van!) azt írta az izéje fölé, hogy a TOP10 legfontosabb tényező alapján a Playoff elemzése, lebontása. Egy elemzésnek pedig óhatatlanul van végeredménye, konklúziója. Utolsó mondatodra az élő cáfolat ata kommentje: korrekt összegzés. (A piros keretének a határait is érdemes megnézni. Hogy mire nem képes a tudatalatti!) Én ezt próbálom cáfolni érvekkel, Ti pedig pusztán azt mondjátok, hogy annyira komolytalan, hogy már jó.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Szerintem képes az utolsó oszlop számainak jelentőségét megítélni és nem erősorrendként tekinteni rájuk
Tudjuk hogy statisztikákkal néha nehezen írható le ez a játék. Ugye tavaly papíron a legjobb védelme és támadóegysége is a Chargers-nek volt, aztán milyen jól lement nélkülük a rájátszás.atapapa
Nem képes, a nagy többség nem. Pontosan ez a gondom az ilyen táblázatokkal, értékelésekkel. Olyan mélyen beégnek az emberekbe, hogy már csak ezeket képesek felidézni. A táblázat egyértelműen erősorrendet sugall, úgyis fog megmaradni az emberekben. Mint például, hogy a 2010-es idény legjobb védelme és támadó alakulata a Chargers-é volt (yard-ban értékelve). Pedig nem igaz! A védelem ellen nem lehetett/kellett sok yard-ot megtenni köszönhetően az ST-nek és a rengeteg eladott labdának. Az Off. pedig tényleg gyártotta a yard-okat, majd eladta a labdát, TD helyett FG-t rúgott, amit szerencsés esetben be is rúgott.
Statisztikával elég jól leírható ez a játék, de ahhoz tényleg statisztika kell, nem pedig adatokat ötletszerűen táblázatokba rendezni.
tomi-tomi
Hát sztem kb egyetlen embert sem találsz aki a Houstont (ráadásul sokkal) esélyesebbnek tartaná, mint a GB-t. Az összegzés hülyeség, de attól a táblázat többi része még érdekes. Nem hiszem, h bárkibe is beleégne az utsó oszlop 😊
A tavalyi Chargers azért más tészta volt, mert ők (ahogy pl mi is) elsősorban a pocsék ST miatt nem jutottak PO-ba és ezzel szinte soha senki nem foglalkozik statisztikailag, pedig sokkal jelentőségteljesebb dolog, mint sok olyan statisztika amit alapvetőnek tekintenek. (ahogy az sem mind1 pl, h melyik csapat ki ellen éri el ezeket a számokat + az meg pláne kurvára nem mind1, h egy csapat előnyben védekezik (pláne ha jelentős előnyről van szó) vagy egálban-hátrányban). Úgyh objektív sorrendet gyakorlatilag nem is lehet felállítani, ráadásul a PO egy meccsen dől el ami pláne felboríthat mindent, ld pl éppen a tavalyi NO-SEA.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Tegnap este egy gyönyörű kisfiúval gazdagodott piciny családom és ezáltal természetesen a who dat nation is. Meneteljünk a PO-ban, mert pár héten belül megjön neki a saintses cumi. Had szurkoljon már idén is stílusosan! 😊clbass
Gratulálok! 😊 Majd a cumiszállító hajóra ráolvasok, h siessen 😀