NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Remélem sikerül Bushtól valahogy megszabadulni (én egyébként Thomast is kivágnám). Sérülékeny, nem igazán használható első számú futóként, viszont jó drága...Dub
Dion Lewis a megoldás!

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
D-hez annyi: tegnap 4 passzolt TD, egész idényben 13... szerintem megválaszoltam, hogy tegnapi meccs mennyire volt mélypont... nem a saját játékunkat játszottuk, hagytuk, ha letámadja a védelmünk Hassi és csapata...

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
A Saints offence kurva jó volt. 36 pont idegenben nem semmi. Drew Brees parádés volt. De nemcsak offence-ből áll a csapat.

A Lynch TD Seahawks szemmel gyönyörű volt, de sorozatos védelmi betlik kellenek. Ennyi misstackle egy egész meccsre elég lenne.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Remélem sikerül Bushtól valahogy megszabadulni (én egyébként Thomast is kivágnám). Sérülékeny, nem igazán használható első számú futóként, viszont jó drága...Dub
Paytonékon áll, hogy kiteszik-e vagy megvágják a fizuját. Csak képzeljük el: 11 milliót keres jövőre, ez Vilma átlagos fizetésének kétszerese. Ebből a pénzből két fasza OLB-t lehetne beújítani.

Tegnap nagyon meglepett a D-tek teljesítménye. Nem sok mecccseteket láttam, az egész idényben voltak gondok, vagy tegnapra fulladtatok ki?
peterk2005
30 pontnál többet idén nem kapott a D, bár 30 pont összesen négy alkalommal is jött, de ebből két meccsen az offense sara volt a sok bekapott pont.
Ami érdekes, hogy a másik két, valóban a védelem lelkén száradó meccset stadionban, hidegben játszottuk, ahogy tegnap is. Pont a D nem bírná a hideget?

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegnap nagyon meglepett a D-tek teljesítménye. Nem sok mecccseteket láttam, az egész idényben voltak gondok, vagy tegnapra fulladtatok ki?

Amúgy ránézésre nekem tipikus "SB győztes következő idénye" hangulatot árasztott a csapat, amikor érzésre ott van még minden tudás, de valahogy tompább az egész, hiányzott az "explosive" faktor. Jövőre kiderül, hogy az idei volt slump, vagy a tavalyi volt a kiugrás. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Remélem sikerül Bushtól valahogy megszabadulni (én egyébként Thomast is kivágnám). Sérülékeny, nem igazán használható első számú futóként, viszont jó drága...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ha már a következő évi roster a téma, Bush megszólalt az ügyben
"Like I've said for a long time: I want to be here, this is where I want to be," he said. "I love the organization here, the city, the fans and hopefully they'll keep me here."

Van 11 millió oka arra, hogy reménykedjen a megtartásában :/

Sharper arról beszélt, hogy játszana még, de konkrét csapatot nem említett.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Remélem Brees jó pár évig bírja még, szerintem 3-4 év múlva kell QB-t draftolnotok. Daniel véleményem szerint annyit tudhat, mint Hoyer a Patsben.Azzal a különbséggel, hogy Daniel országos nagy sztár volt a college-ban, ezért talán tőle többet várnak, várhatnak el.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Robi bitang nagy homály volt.|nDRo
Sajnálom, de ezt a jelzőt már levédte Jason David, aki elkapáskor a WR 10 yardos körzetében sem volt. Robinak legalább van esélye DPI-t csinálni 😀

Ha már szóba kerül, szarul éreztem volna magamat, ha egy szoros meccsen úgy nyerünk, hogy a bírók nagyrészt a mi kezünket fogják. Tegnap 10-ből nyolcszor ide fújtak.atapapa
Hát eléggé felétek húztak a zebrák szó mi szó. Jason Davidről fogalmam sincs hogy ki az, de az elmondottak alapján nem lehet Istenadta tehetség 😀

én sem vagyok feltétlen nagy híve Robinsonnak, de attól, hogy egy rookie az első évében nem brillírozik, még simán lehet belőle nagy játékos...JJ Tiller
Tavalyi második kör elején választottuk Ron Brace DE/DT-t, rookie évében kb semmit nem tett le az asztalra, a tavalyi TC-en is inkább a súlyproblémáiról hallottunk. Idén több meccsen kezdő volt, és amellett hogy remekül tarja magát futás ellen, lassan megtanul nyomást helyezni a QB-ra. Úgy hogy nem szabad még leírni Robinson-t bár tegnap tényleg szarhalmaz volt.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
én sem vagyok feltétlen nagy híve Robinsonnak, de attól, hogy egy rookie az első évében nem brillírozik, még simán lehet belőle nagy játékos...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 467 — !SuPeR6BoWL!
Saints D és főleg a secondary volt totál homály... Sharperen legalább 2 vagy 3 TD-t nyeltetek beThundersNFL
Az Harper volt, de lényegtelen, a fontos hogy a D-n ment el a meccs és ott kell frissítenünk.atapapa
S beetű ide vagy oda 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Saints D és főleg a secondary volt totál homály... Sharperen legalább 2 vagy 3 TD-t nyeltetek beThundersNFL
Az Harper volt, de lényegtelen, a fontos hogy a D-n ment el a meccs és ott kell frissítenünk.

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 467 — !SuPeR6BoWL!
Saints D és főleg a secondary volt totál homály... Sharperen legalább 2 vagy 3 TD-t nyeltetek be

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Robi bitang nagy homály volt.|nDRo
Sajnálom, de ezt a jelzőt már levédte Jason David, aki elkapáskor a WR 10 yardos körzetében sem volt. Robinak legalább van esélye DPI-t csinálni 😀

Ha már szóba kerül, szarul éreztem volna magamat, ha egy szoros meccsen úgy nyerünk, hogy a bírók nagyrészt a mi kezünket fogják. Tegnap 10-ből nyolcszor ide fújtak.

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
kicsit szigorú vagy
Robit nem vágnám ki, többet hozott a vártnál, igaz, a lécet nagyon alacsonyra tettem. Szerintem fejlődött Williams alatt
Mindjárt összeszedem az idei lejáró szerződéseinketatapapa
az jó! köszi!

egyébként nem tudom, Robi nem 1. körös szinten látszik: tehát cut.

szigorom érthető, a tegnapi betli után a védelmet ütni fogom, keményen. GW szerintem marad... ezek után nem mehet sehova... jóvá kell tennie 😊Gyurma Pappa
Robi bitang nagy homály volt. Bár azért ehhez hozzátartozik hogy Hassie-t sem sokszor kergettétek meg. Harper világát nem tudta. Egy seahawks O-tól 41 pontot benyelni /nem leírva őket természetesen/ a tavalyi bajnoknak kellemetlen 😐
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
egyébként nem tudom, Robi nem 1. körös szinten látszik: tehát cut.
Gyurma Pappa
Nagyon kevés első köröst tesznek ki egy szezon után, őt se fogják szerintem

Akkor a fontosabb FA-k, saját gyűjtés, remélem ok
OL
Bushrod, Goodwin, Strief, Nicks
Bushrodnál és Goodwinnál is el lehet képzelni jobbat, de vannak nagyobb gondjaink annál, hogy őket pótoljuk, szóval őket megtartanám. Nicks alapvető.
FB
Evans
Tavaly jobb volt, szvsz tovább lassult a térdsérülésével, de megtartanám.
RB
Pierre Thomas, Jones, Hamilton (RFA)
Ezt a posztot újra kell fogalmaznunk. Vagy FA-n vagy a draft kb. 3. körében kell nézni egy tartósságát bizonyított kezdőt. Thomas-t is csak nagyon olcsón tartanám meg, idén ő is csak papírtigris volt
WR
Moore, Roby
Moore-t inkább Brees teszi naggyá, mint ő Brees-t, de szükség van rá egyértelműen.
TE
David Thomas
Itt a helye.
DE
Charleston, Wilkerson
A másik olyan posztunk, ami nagy restaurálásra szorul. Charleston jó csere, de kell egy kezdő, nonstop passrusher.
DT
Ayodele, Hargrove
Ayodele szvsz az egyik legtöbbet fejlődő játékosunk volt idén. Meg kell tartani, Hargrove is maradhatna, de nem ártana egy vitamingolyóval mélyíteni a DL ezen részét.
LB
Clark, Mitchell, Shanle, Anthony Waters, Dunbar (RFA)
Egyik se kezdő szintű játékos. Minimumpénzekért bármelyik maradhatna, de a kezdő OLB-t nem szabad a mostani keretből megoldani.
DB
Harper, Prioleau, Reis, Sharper, Young
Sharpernek köszönjük, de ezzel a térddel még Houstonba se fog kelleni. Harper tegnap minden idők legrosszabbja volt, de rossz meccse mindenkinek lehet. Ha Jenkins egészséges vagy ha jó OLB dolgozik előtte, akkor ő se néz ki olyan rosszul passz ellen. Tehát megtartanám.
A többiek minimumpénzért maradhatnak tőlem.

Hartley (RFA)
Rendben lesz ő.

Szerk: ha jól számolom, kb. a fél kezdő FA lesz

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
inkább: needek szerintem...:Gyurma Pappa
Leírom én is, kicsit más... 😊:
1. LB: Akár kettő is, Shanle passz ellen totál homály... Casillas meg inkább legyen STer, mint kezdő.
2. DT: Ellis mellé kell valaki, Hargrove passz ellen használható csak.
3. DE: Will sem domináns, Brown meg végképp nem az.
4. CB depth: Robinson fejlődjön csak, Gay szerintem már nem fog itt játszani... Nem kezdő kell, "csak" nickel/dime CB.
---
5. OT: Brown szerintem jó lesz, bár még egy project jöhetne.
6. TE: Graham mögé kell majd valaki, Shockey kérdés, marad-e.
---
RB: Ha Hamilton egészséges marad, meg mindenki marad olcsóért, akkor jó... PT-Bush-Ivory-Hamilton, tetszene.
FS: Max. csere kell.
QB: Daniel all-pro holder, vagy ő, vagy a tavalyi QB pick kinevelhető, de Brees játszik még egy jó pár évet szerintem. Nem égető need, sőt.
Megint ott tartunk, hogy a D, abból is a front seven a legfontosabb... Szerintem legalábbis.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ilyenkor szokás a következő évi ellenfeleket benyomni, íme
Atlanta, Carolina, Tampa Bay,
Otthon: Chicago, Detroit, NYG, Houston, Indianapolis.
Idegenben: Green Bay, Minnesota, St. Louis, Jacksonville, Tennessee.atapapa
szép idény lesz... az a baj, hogy teljesen kiszámíthatatlan az NFL, így nem mondok semmit...

inkább: needek szerintem:
1. LB (szerintem a mostani DL megfelelő lenne egy jobb LB corppal, szvsz inkább veterán LB kellene, draft 2-3. kör max.)
2. RB (összefoltozni PT-t és Ivory-t, illetve cutolni Bush bérét vagy elküldeni és húzni egy 2. vagy 3. körös RB-t... tököm ki van a kivénhedt, középszar RB-ktől)
3. OT (Stinch nyugdíj, Bushrod... ehh... első kör, draft! nem kell trade, fiatal OT kell, akire lehet építeni)
4. DL (soha nem árt)
5. FS (Sharper, köszi, <3, de elég volt)
6. CB (PatRob cut, megbízható, veterán 3-4. CB... ha Gay 100%-on vissza tud térni, akkor is kell)
7. QB (nem tudom, hogy Daniel mit ér, lesz-e vele valami, project QB ő, vagy mi? kellene egy project QB, korai draftot csak valami különösen jó stealre áldoznék, de akárhogy számolom, Daniel 5-6. éve lesz padozva, mire Brees visszavonul, és akkor már ő sem lesz fiatal... meg egy csere QB nem nyugtat meg... :\)Gyurma Pappa
FS-el nem értek egyet Jenkins jól csinálja a dolgát, elég ha FA-ról hozunk mögé egy embert.
QB-t meg felesleges hátsó körökben draftolni, csak ha valami istenverte nagy steal lenne.
A többivel egyetértek, de nálam a sorrend: LB, DL, OT, RB, CB,

Amugy én ugy ahogy van odaadnám az 1. körös picket GW-nek, huzzd azt aki szerinted a legjobb, bár lehet hogy Robinsont is ő javasolta. 😀
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
kicsit szigorú vagy
Robit nem vágnám ki, többet hozott a vártnál, igaz, a lécet nagyon alacsonyra tettem. Szerintem fejlődött Williams alatt
Mindjárt összeszedem az idei lejáró szerződéseinketatapapa
az jó! köszi!

egyébként nem tudom, Robi nem 1. körös szinten látszik: tehát cut.

szigorom érthető, a tegnapi betli után a védelmet ütni fogom, keményen. GW szerintem marad... ezek után nem mehet sehova... jóvá kell tennie 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ilyenkor szokás a következő évi ellenfeleket benyomni, íme
Atlanta, Carolina, Tampa Bay,
Otthon: Chicago, Detroit, NYG, Houston, Indianapolis.
Idegenben: Green Bay, Minnesota, St. Louis, Jacksonville, Tennessee.atapapa
szép idény lesz... az a baj, hogy teljesen kiszámíthatatlan az NFL, így nem mondok semmit...

inkább: needek szerintem:
1. LB (szerintem a mostani DL megfelelő lenne egy jobb LB corppal, szvsz inkább veterán LB kellene, draft 2-3. kör max.)
2. RB (összefoltozni PT-t és Ivory-t, illetve cutolni Bush bérét vagy elküldeni és húzni egy 2. vagy 3. körös RB-t... tököm ki van a kivénhedt, középszar RB-ktől)
3. OT (Stinch nyugdíj, Bushrod... ehh... első kör, draft! nem kell trade, fiatal OT kell, akire lehet építeni)
4. DL (soha nem árt)
5. FS (Sharper, köszi, <3, de elég volt)
6. CB (PatRob cut, megbízható, veterán 3-4. CB... ha Gay 100%-on vissza tud térni, akkor is kell)
7. QB (nem tudom, hogy Daniel mit ér, lesz-e vele valami, project QB ő, vagy mi? kellene egy project QB, korai draftot csak valami különösen jó stealre áldoznék, de akárhogy számolom, Daniel 5-6. éve lesz padozva, mire Brees visszavonul, és akkor már ő sem lesz fiatal... meg egy csere QB nem nyugtat meg... :\)Gyurma Pappa
kicsit szigorú vagy
Robit nem vágnám ki, többet hozott a vártnál, igaz, a lécet nagyon alacsonyra tettem. Szerintem fejlődött Williams alatt
Mindjárt összeszedem az idei lejáró szerződéseinket

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na a következő hozzászólásom visszafogott lesz megígérem.errorlacy6
Ami nem megy, ne erőltesd cimbora. Setét Lajos vagy te.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
Ilyenkor szokás a következő évi ellenfeleket benyomni, íme
Atlanta, Carolina, Tampa Bay,
Otthon: Chicago, Detroit, NYG, Houston, Indianapolis.
Idegenben: Green Bay, Minnesota, St. Louis, Jacksonville, Tennessee.atapapa
szép idény lesz... az a baj, hogy teljesen kiszámíthatatlan az NFL, így nem mondok semmit...

inkább: needek szerintem:
1. LB (szerintem a mostani DL megfelelő lenne egy jobb LB corppal, szvsz inkább veterán LB kellene, draft 2-3. kör max.)
2. RB (összefoltozni PT-t és Ivory-t, illetve cutolni Bush bérét vagy elküldeni és húzni egy 2. vagy 3. körös RB-t... tököm ki van a kivénhedt, középszar RB-ktől)
3. OT (Stinch nyugdíj, Bushrod... ehh... első kör, draft! nem kell trade, fiatal OT kell, akire lehet építeni)
4. DL (soha nem árt)
5. FS (Sharper, köszi, <3, de elég volt)
6. CB (PatRob cut, megbízható, veterán 3-4. CB... ha Gay 100%-on vissza tud térni, akkor is kell)
7. QB (nem tudom, hogy Daniel mit ér, lesz-e vele valami, project QB ő, vagy mi? kellene egy project QB, korai draftot csak valami különösen jó stealre áldoznék, de akárhogy számolom, Daniel 5-6. éve lesz padozva, mire Brees visszavonul, és akkor már ő sem lesz fiatal... meg egy csere QB nem nyugtat meg... :\)

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Látom a "foglalkozás elérte célját".
Nem marlak tovább benneteket nyugodjatok meg, tudom szarul esik ez a vereség nektek.
Ha mi is kikapunk gyertek át a "kedvenc" topikba és osszátok a hozzászólásaimat ezerrel és akkor kvittek vagyunk. (De csak az én hozzászólásaimat ér, másokat nem bántunk)!

Go Falcons!errorlacy6
.

mondjuk azt a logikát nem értem, hogy miért azért utáltok, mert tavaly (megérdemelten) megnyertük a SB-t...Gyurma Pappa
irigység ?

@KJuraszik
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
Látom a "foglalkozás elérte célját".
Nem marlak tovább benneteket nyugodjatok meg, tudom szarul esik ez a vereség nektek.
Ha mi is kikapunk gyertek át a "kedvenc" topikba és osszátok a hozzászólásaimat ezerrel és akkor kvittek vagyunk. (De csak az én hozzászólásaimat ér, másokat nem bántunk)!

Go Falcons!errorlacy6
igazából ez jellemzően nekem nem jutott volna eszembe... bármennyire is nem szeretem a Falconst... sőt a Cowboys-t, a Giants-et, a Steelers-t, a Colts-ot, a Pats-et, Chargers-t, a Chiefs-et... még sem megyek örömködni, hogy háhá: kikaptatok nagyképű faszok... elárulom: ha kikaptok nálatok sem fogok örömködni...

mondjuk azt a logikát nem értem, hogy miért azért utáltok, mert tavaly (megérdemelten) megnyertük a SB-t...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ilyenkor szokás a következő évi ellenfeleket benyomni, íme
Atlanta, Carolina, Tampa Bay,
Otthon: Chicago, Detroit, NYG, Houston, Indianapolis.
Idegenben: Green Bay, Minnesota, St. Louis, Jacksonville, Tennessee.