NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Látom a "foglalkozás elérte célját".
Nem marlak tovább benneteket nyugodjatok meg, tudom szarul esik ez a vereség nektek.
Ha mi is kikapunk gyertek át a "kedvenc" topikba és osszátok a hozzászólásaimat ezerrel és akkor kvittek vagyunk. (De csak az én hozzászólásaimat ér, másokat nem bántunk)!

Go Falcons!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ha egy-egy csapatot a magyar fanok alapján kellene megítélnem, most a Falcons ellen drukkolnék 😊undisputedly
Azt én nem tenném a helyedben. Ne általánosíts, azért mert valaki nem tud szebben fogalmazni. Most legyen lényegtelen, h például én sem igen csipázom a Szenteket (a tavalyi SB után különösen), mégsem küldök el minden Saints-est a náthába, vagy legalábis nem így.berger90
Ezek csak a tények...
Egyébként amúgy sem szurkoltatok volna a Falconsnak ezt már korábban kijelentettétek úgyhogy ezzel nem vesztettünk semmit.
Na a következő hozzászólásom visszafogott lesz megígérem.errorlacy6
pont én akár még szurkoltam is volna nektek.
Speciel egy ilyen szurkolós-fórumos közegben, ahol viszonylag tisztelettel bánnak egymással a userek, szerintem az egyik legnagyobb hülyeség vereség után a rivális topicjában hergelni, akár jogos az, akár nem.
Persze ez csak privát vélemény, de jó lenne ha ezt most itt lezárnánk.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂errorlacy6
Szerintem itt a fórumon senki nem gondolta, maximum remélte, hogy könnyű meccs lesz. Viszont az irigység látom megmaradt benned tavalyról...hayden
Hát ha egyszer irigylem tőletek a D folyamatos jó teljesítményét.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
legszebb öröm káröröm. ezért drukkolok majd kivételesen NFC South-csapat ellen

szerintem a Seattle-topicban legalább ugyanannyiszor leírták, hogy megvernek majd minket, mint itt a NO-szurkolók és legalább ugyanolyan arányban fogalmaztunk meg kételyeket isatapapa
Ha egy-egy csapatot a magyar fanok alapján kellene megítélnem, most a Falcons ellen drukkolnék 😊undisputedly
Azt én nem tenném a helyedben. Ne általánosíts, azért mert valaki nem tud szebben fogalmazni. Most legyen lényegtelen, h például én sem igen csipázom a Szenteket (a tavalyi SB után különösen), mégsem küldök el minden Saints-est a náthába, vagy legalábis nem így.berger90
Ezek csak a tények...
Egyébként amúgy sem szurkoltatok volna a Falconsnak ezt már korábban kijelentettétek úgyhogy ezzel nem vesztettünk semmit.
Na a következő hozzászólásom visszafogott lesz megígérem.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂errorlacy6
trolloskodni jó?

alapvetően ha jövő héten kikaptok valakitől, akkor mi is menjünk trolloskodni? barátom, olvass már bele a saját topikodba, ahol jómagam írta, hogy a sérülések miatt, bárminek örülök... hol volt nagyképű a Saints egyszer is ember? az egyik leglesajnáltabb franchise ever... tavaly gyakorlatilag underdogként kezelt minket a média seed#1-nal az egész rájátszásban... idén egy gyakorlatilag az idényt a kezdői felével befejező csapat jutott 12-4-gyel a rájátszásba, ahol belenézett a egy trapgame-be...

a faszomért kell ez, jó nagy idióta vagy... épp készültem mondani, hogy megerőltetem magam, és drukkolok a Falconsnak, hogy megint South-os csapat menjem a SB-ra, de ezek után megint rájöttem, hogy mi a fő bajom... nem tudom, amikor a Cards kipofozta a rájátszásból 2 éve a Falcons az első körben rosszabb eredménnyel, hányan mentünk oda trolloskodni... baromarcú idióta vagy...

több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂errorlacy6
legszebb öröm káröröm. ezért drukkolok majd kivételesen NFC South-csapat ellen

szerintem a Seattle-topicban legalább ugyanannyiszor leírták, hogy megvernek majd minket, mint itt a NO-szurkolók és legalább ugyanolyan arányban fogalmaztunk meg kételyeket isatapapa
Ha egy-egy csapatot a magyar fanok alapján kellene megítélnem, most a Falcons ellen drukkolnék 😊undisputedly
Azt én nem tenném a helyedben. Ne általánosíts, azért mert valaki nem tud szebben fogalmazni. Most legyen lényegtelen, h például én sem igen csipázom a Szenteket (a tavalyi SB után különösen), mégsem küldök el minden Saints-est a náthába, vagy legalábis nem így.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂errorlacy6
Szerintem itt a fórumon senki nem gondolta, maximum remélte, hogy könnyű meccs lesz. Viszont az irigység látom megmaradt benned tavalyról...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂errorlacy6
legszebb öröm káröröm. ezért drukkolok majd kivételesen NFC South-csapat ellen

szerintem a Seattle-topicban legalább ugyanannyiszor leírták, hogy megvernek majd minket, mint itt a NO-szurkolók és legalább ugyanolyan arányban fogalmaztunk meg kételyeket isatapapa
Ha egy-egy csapatot a magyar fanok alapján kellene megítélnem, most a Falcons ellen drukkolnék 😊
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂errorlacy6
Feltétlen szükséges volt ezt megosztanod velünk? :mad:
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂errorlacy6
legszebb öröm a káröröm. ezért drukkolok majd kivételesen NFC South-csapat ellen

szerintem a Seattle-topicban legalább ugyanannyiszor leírták, hogy megvernek majd minket, mint itt a NO-szurkolók és legalább ugyanolyan arányban fogalmaztunk meg kételyeket is

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
JJ-re szerintem nem panaszkodhattok most, amit tudott ő megtett...szépen futkosott, nem volt vele szerintem gond, nem sok ilyen meccset hozott a Seahawksban anno....a védelmetek volt gyengébb a vártnál, ezen ment el a dolog, illetve azon, hogy a játékosok szinte semennyire sem voltak feltüzelve...mintha csak az egyik csapat tudta volna, hogy ez már élet-halál meccs...

@KJuraszik
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
???

Kicsit elbíztátok magatokat. " Ki a kicsit nem becsüli a ..... ......!"
Mindenki az SB-ről papolt egy 7-9-es számításba sem véve, "NFC döntő GB ellen W aztán SB NE W és mi vagyunk a királyok. Hát ezt benyaltátok és szerintem ez nem csak az én véleményem lesz, hogy meg is érdemelte az NO ezt a pofont.... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
még annyi: JJ-t a 4&inches miatt hibáztassuk, ha valamiért akarjuk, ott ment el igazából a meccs... mondjuk az jól mutatja az egész mérkőzést:
- lerakják, lemérik, a kisujjam sem fér oda
- SP - Brees nem tudja eldönteni, hogy mi legyen, nincs idő Brees egyik legjobb fegyverére a hard countra
- JJ elesik a saját falemberében

ennyi. nincs semmi nagy gond itt, jövőre megint lesz év... még egy mondat: jövőre ne gondoljátok, hogy ennyire szárnyaló lesz a NFC South, nem a Westtel játszunk, és így azért lesz küzdés, rendesen...

ja, ata grat a pénzhez 😛 vegyél belőle mezt, hogy kompenzálj 😊

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
mindenk azt mondta hogy a Saints az esélyes ,és erre még a meccs (leg)eleje rá is segített ,
így utána talán már tényleg elhihették hogy megvan , és a Hawks javulás után már nem bírtak visszapörögni...yooker
10-0-nál az első negyedben, ez nem gyakori, és itt sem volt ez.

Mondom mégegyszer:
1. rossz D gameplan (GW a Dome-beli gp-t erőltette, ami sajnos rossz döntés volt... a szokásos agresszív játék kellett volna, szorosan álló CB-kkel, sok blitzzel... de utólag könnyen vagyok okos...)
2. egyéni betllik (a sec. az elmúlt két év legrosszabb meccsét hozta, ideértve az idei Browns ellenit is)
3. a O sérülései, hibái (talán csak Moore volt az egyetlen, aki a falon kívül idén nem szenvedett kisebb-nagyobb sérüléssel, mondjuk ő tavaly letudta ezt... meg Evans-re nem emlékszem most)
4. a motiváció hiánya az elejétől érezhető volt... az, hogy a liga egyik legjobb, legpontosabb, legfelkészültebb irányítója rutinból lehoz 3,5 TD-t, nem meglepő... ettől független nem volt lelkes a csapat...

a "szakértői" cinkeket hallgatni rossz lesz jövő évig, de annyira nem érdekel... ezek a fiúk hozták el a SB-t nekünk, és ha megnézem a Porter INT-et minden alkalommal könnybe lábad a szemem 😊

jövőre is lesz év... ezek után szerintem GW marad, még 2 max. 3 jó évet látok Brees-ban (ő sem lesz megint 25), illetve a csapatban, utána megint nehéz időszak jön... az idei és a tavalyi év alapján jósolok most még egy SB a következő 3 évben, illetve úgy mondom, hogy egy SB esélyes évet, aztán meglátjuk...

ja: tippjáték végeredmény ma este 😊

(számomra nem nagy meglepetésre az Indy is kiesett... úgyhogy marad a tendencia, amit csak a Pats tudott nem teljesíteni, hogy az előző évi SB csapatok nem mennek a SB-re)

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
mindenk azt mondta hogy a Saints az esélyes ,és erre még a meccs (leg)eleje rá is segített ,
így utána talán már tényleg elhihették hogy megvan , és a Hawks javulás után már nem bírtak visszapörögni...
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
JJ hozta azt, ami tőle várható volt (ez ugye nem sok, de a szintjén elég).
De ha lett volna használható futójátékunk, akkor valszeg nem szorulunk 3 FG-re a SEA 10 yardosán belül és Brees nem hatvanszor passzol.
Én az idei szezon után Bush-t mindenképpen kirúgnám vagy legalább harmadolnám a fizetését.atapapa
Bush? Az mellett, h egy TD-t biztos h buktunk miatta, nam sokat tett a játékért...ez főleg akkor gáz amikor nagyon kellett volna a játéka. Kizárt h báki elvinné ennyi pénzért, de ezzel ő is tisztában van. lassan annak kell örülnie h pályára léphet 😕
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Ja, tényleg... Eredménykövetőt nem olvastam, nem akarok semmit ismételni, de azért mondom...:
Nem elég, hogy a meccs előtt se volt futónk, csak Bush, Jones meg Wynn, két előbbi le is sérült az utolsó negyedben... Föl is tűnt persze, hogy Evans van a pályán, meg Wynn volt bent a kétpontosnál... De basszus, 1 (!!!) futónk volt az utolsó negyedben, aki alapból nem jó, sőt... Érthető a vereség.csabi19
Ez nem a futók hiányán, és az O-n múlott!!! A második félidőben mi mentünk az eredmény után! 36 pontot hozott az O! Mr Július 2 TD és 120 yard (+ fumbli, de abból nem lett komolyabb gond), Brees 404 yard 2 TD...ez kevés??? Az lett, de ki gondolta volna?clbass
Nem azt mondom. A defensen ment el a nagy része...
Julius meg... Jó, persze, nem volt rossz... De azért ne mondjuk már azt, hogy Ivory és/vagy PT-vel ez nem lett más. Átlaga már eleve nem túl csodás.
A védelem egyértelműen gáz volt. Tudom. Láttam. Szerintem ez most az edzők meccse volt. Caroll nyert. Ennyi. Az offense kiismerhető (részben vagy egészben a (jó) futók hiánya miatt...), a védelem lazán verhető volt.
Nem kötekedni akarok, de azt tényleg felejtsük el, hogy Julius jó volt. Nem volt rossz, de jó sem...csabi19
Én se szeretnék a legkevésbé se kötekedni (nem a mi műfajunk), de most egy seahawks ellen ténlyeg az 50. pontot hiányoljuk? 😉 alig puntoltak 😂 😕 :mad:
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
JJ hozta azt, ami tőle várható volt (ez ugye nem sok, de a szintjén elég).
De ha lett volna használható futójátékunk, akkor valszeg nem szorulunk 3 FG-re a SEA 10 yardosán belül és Brees nem hatvanszor passzol.
Én az idei szezon után Bush-t mindenképpen kirúgnám vagy legalább harmadolnám a fizetését.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ja, tényleg... Eredménykövetőt nem olvastam, nem akarok semmit ismételni, de azért mondom...:
Nem elég, hogy a meccs előtt se volt futónk, csak Bush, Jones meg Wynn, két előbbi le is sérült az utolsó negyedben... Föl is tűnt persze, hogy Evans van a pályán, meg Wynn volt bent a kétpontosnál... De basszus, 1 (!!!) futónk volt az utolsó negyedben, aki alapból nem jó, sőt... Érthető a vereség.csabi19
Ez nem a futók hiányán, és az O-n múlott!!! A második félidőben mi mentünk az eredmény után! 36 pontot hozott az O! Mr Július 2 TD és 120 yard (+ fumbli, de abból nem lett komolyabb gond), Brees 404 yard 2 TD...ez kevés??? Az lett, de ki gondolta volna?clbass
Nem azt mondom. A defensen ment el a nagy része...
Julius meg... Jó, persze, nem volt rossz... De azért ne mondjuk már azt, hogy Ivory és/vagy PT-vel ez nem lett más. Átlaga már eleve nem túl csodás.
A védelem egyértelműen gáz volt. Tudom. Láttam. Szerintem ez most az edzők meccse volt. Caroll nyert. Ennyi. Az offense kiismerhető (részben vagy egészben a (jó) futók hiánya miatt...), a védelem lazán verhető volt.
Nem kötekedni akarok, de azt tényleg felejtsük el, hogy Julius jó volt. Nem volt rossz, de jó sem...

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Ja, tényleg... Eredménykövetőt nem olvastam, nem akarok semmit ismételni, de azért mondom...:
Nem elég, hogy a meccs előtt se volt futónk, csak Bush, Jones meg Wynn, két előbbi le is sérült az utolsó negyedben... Föl is tűnt persze, hogy Evans van a pályán, meg Wynn volt bent a kétpontosnál... De basszus, 1 (!!!) futónk volt az utolsó negyedben, aki alapból nem jó, sőt... Érthető a vereség.csabi19
Ez nem a futók hiányán, és az O-n múlott!!! A második félidőben mi mentünk az eredmény után! 36 pontot hozott az O! Mr Július 2 TD és 120 yard (+ fumbli, de abból nem lett komolyabb gond), Brees 404 yard 2 TD...ez kevés??? Az lett, de ki gondolta volna?
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
teljesen jogos, de pl gyurmapapa is megjegyezte az erdménykövetőben, h miért kellett az első komoly blitz-re a negyedik negyed közepéig várni. Tartom, h ez nem az O-n múlott, és csak Harper nyakába sem lehet varrni. totál indiszponált volt a D...Sharper Greer asszisztálása sem volt semmi az egyik TD előtt, a Lynch futásról nem is beszélve. Imádom, de ez nálam elsősorban GW betlije volt 😕 Az utolsó 3 első kör a D-re ment...P.Robinson kuka...kellene a D-be az erősítés, de lassan az O-ba is...fontos draft lesz, mert elmegy mellettünk a csoport
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ja, tényleg... Eredménykövetőt nem olvastam, nem akarok semmit ismételni, de azért mondom...:
Nem elég, hogy a meccs előtt se volt futónk, csak Bush, Jones meg Wynn, két előbbi le is sérült az utolsó negyedben... Föl is tűnt persze, hogy Evans van a pályán, meg Wynn volt bent a kétpontosnál... De basszus, 1 (!!!) futónk volt az utolsó negyedben, aki alapból nem jó, sőt... Érthető a vereség.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Még igazad is lenne, de a motiváció hiánya csak nekem tűnt fel? Az ellen 0-10 után úgy kezdett harapni, mint mi tavaly. Ezt sokáig nem tudtuk lekövetni. Szerintem ez edzői hiba...nem beszélve a védelem kritikán aluli munkályárol...kövezzetek meg, de én ezt csak egy (max két) ember nyakába tudom varrnai, és ő nem Harper! Ennyi sérültel nem jutottunk volna sokáig, de ma nem a seahawks O volt lehengerlő...SP-t se a támadójáték miatt hibáztatom (azzal semi gond nem volt)...csapatként jobb volt az ellen. ennyi. bár ennek nem feltétlen kellet volna így lennieclbass
Szerintem nem a mi motivációnkkal volt baj, csak nagy volt a kontraszt a hazai pályán ezer fokon izzó ellenfélhez képest.
Elismerem, a dolgok vészes leegyszerűsítése Harperre kenni mindent, meg lehetne másokat is találni, de passz ellen én nem tudom mikor láttam ilyen szarul védekezni DB-t a rájátszásban.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Kinek a hibája, kinek nem, Harper rossz volt... Összességében és magához képest is. Robinson hulladék, Sharpertől nem vártam többet, nála vagy big-play van vagy semmi. Porteren viszont tényleg fölb*sztam magam, mikor nem ment Lynch után, gondolom azt hitte, Brown tackle lesz... De akkor is...!
Brees kivételesen nem dobott intet, de amennyi drop volt megint... Főleg az első negyedbeli Bush-féle zavar, amivel FG lett TD helyett... Nem az offensen ment el, Jones fumbleje mondjuk megfordította a meccset, de akkor is... A végére mintha föl tűnt volna neki, melyik csapatban játszik.
Mindegy, szép szezon volt, nem volt SB hangover, legalább a PO megvolt... Kicsit érdekes kimondani a meccs után, de szurkolni, hogy GW maradjon... Meg hogy ne még egy Robinson-szint jöjjön a drafton.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sajnos ennyi volt! ennek is örülök! Bár szerintem a két zseni cord egy kicsit elszámolta magát.clbass
Paytont nem tudom hibáztatni, arról nem ő tehet hogy most először érte el a szezonban a 41 pontot a Seattle. meg arról se, hogy a futóink így állnak
Betts: IR
Hamilton: IR
PJ Hill: IR
Ivory: IR
Thomas: IRatapapa
Még igazad is lenne, de a motiváció hiánya csak nekem tűnt fel? Az ellen 0-10 után úgy kezdett harapni, mint mi tavaly. Ezt sokáig nem tudtuk lekövetni. Szerintem ez edzői hiba...nem beszélve a védelem kritikán aluli munkályárol...kövezzetek meg, de én ezt csak egy (max két) ember nyakába tudom varrnai, és ő nem Harper! Ennyi sérültel nem jutottunk volna sokáig, de ma nem a seahawks O volt lehengerlő...SP-t se a támadójáték miatt hibáztatom (azzal semi gond nem volt)...csapatként jobb volt az ellen. ennyi. bár ennek nem feltétlen kellet volna így lennieclbass
Pedig Harper (és Sharper is) rettenetesen gyengén játszott sajnos. Olyan volt főleg Harper, mintha máshol járna fejben.