New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Osi-témához utolsó megjegyzésem:

Utólag úgyis aszerint fogunk igazat adni, ahogy játszott.
- Ha meccsenként csinál egy sack-et és az ellenfél QB-k rettegve riadnak fel álmukból a 72-es kék mezre gondolva, akkor azt fogjuk mondani, hogy megérte volna neki több zsét adni.
- Ha olyan hurka lesz, mint a 2009-es szezonban, azt mondjuk majd, miért nem trade-eltük el még szezon előtt, amikor megvolt rá a lehetőség.

Ennyi, részemről téma lezárva.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
csak az Osi témáról jutott eszembe:

egyszer egy meccs elött ( csapatra ,időpontra , stb nem emlékszem..)
köszöntötték a néhány évvel azelőtti nagy generáció tagjait !
ami megmaradt, az volt , hogy alig 40 éves emberek közül , konkrétan a fele bebicegett a másik fele meg éppenhogy , bebillegett a pályára !
akkor fogtam fel igazán mennyire legyalulja az embert ez a játék!
mert a pályán felkel ,kimegy ha megszakad is aztán csenben visszavonul és a többséget nem is látod többet ,de ő nyomi lehet egy életre...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ezaz egész Osi dolog gagyi volt...
amúgy azt felejtik el a játékosok, hogy kb minden szerződésben van garantált rész így ha ki is rúgják őket, akkor azt ki kell fizetni egy összegben de a capbe nem úgy számít bele...
amúgy Ositól megkérdezném, hogy azokban az években amikor nem játszott sérülés miatt, mi alapján vette fel a pénzt?csebi
Ezzel nagyon egyetertek (talan irtam en is mar). Amikor alig jatszott, akkor is megkapta a penzet, amikor leultettek, mert futas ellen nem volt tenyezo, akkor sem vonakodtak a vezetok kifizetni (Jo, Sherridan egy barom volt, de akkoris).
Most meg kitalalja, hogy mennyire szereti a csapatot stb. Szep nagy segget csinalt a szajabol.

Megertem, hogy uzlet, megertem, hogy a jatekosoknak korlatozott ido all rendelkezesukre, hogy anyagilag bebiztositsak hatralevo eletuket, egy serules pedig barmikor benne van a pakliban. Megertem. Tudom, hogy 50 evesen, mikor ez az egesz sport dolog mar regen vegetert, amikor az embernek mindene faj, akkor nagyon fontos a penz.
Viszont barmennyire is kedveltem Osi-t, ezzel az utobbi 2 evvel sokat csokkent a szememben.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
ezaz egész Osi dolog gagyi volt...
amúgy azt felejtik el a játékosok, hogy kb minden szerződésben van garantált rész így ha ki is rúgják őket, akkor azt ki kell fizetni egy összegben de a capbe nem úgy számít bele...
amúgy Ositól megkérdezném, hogy azokban az években amikor nem játszott sérülés miatt, mi alapján vette fel a pénzt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Osi mától újra edz.. (a régi szerződése marad érvényben, nem fogadta el a vezetőség módosítását mert sértőnek érezte)

"What has been offered has been unacceptable and shows they don't really respect the fact I sacrifice my health for the franchise. I will play under my current deal because I love and respect my coaches, my teammates, the fans, and myself. Not for those incentives."

remélem teljes erőbedobással fog játszaniSzesze
Én is remélem, nekem továbbra is ő a kedvencem a D-ből, nem is szóltam idáig hozzá a vele kapcsolatos témához, elfogult vagyok.
(Azért kiemeltem a mondatából egy szót, amit nem biztos, hogy mások is így lenyilatkoznának...)G-men
Sztem azt csak azért tette hozzá, mert különben totál gagyi mondat lett volna (mondjuk így is az), senki nem hinné el a történtek után, h önzetlen okok vezérlik a visszatérését 😊
Azért én is örülök a visszatérésének, mert fontos láncszeme a védelemnek, így Kiwi simán játszhat OLB-ben majd.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Osi mától újra edz.. (a régi szerződése marad érvényben, nem fogadta el a vezetőség módosítását mert sértőnek érezte)

"What has been offered has been unacceptable and shows they don't really respect the fact I sacrifice my health for the franchise. I will play under my current deal because I love and respect my coaches, my teammates, the fans, and myself. Not for those incentives."

remélem teljes erőbedobással fog játszaniSzesze
Én is remélem, nekem továbbra is ő a kedvencem a D-ből, nem is szóltam idáig hozzá a vele kapcsolatos témához, elfogult vagyok.
(Azért kiemeltem a mondatából egy szót, amit nem biztos, hogy mások is így lenyilatkoznának...)
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Jajj Osi egy hős szobrot neki a turul mellé!

Nem kevés van benne, hogy JPP mutatott vmit a meccsen így nem feltétlenül függünk tőle sztem.

Azért ne a long snapper akadályozzon már meg egy TD-t punt visszahordásnál...

Gofftól sokat várnak a futás ellen, ott még fenn is lehet, egyértelmű passz playeknél meg úgysincs fenn.
Hallról annyit, hogy nem tudta végig vinni a playt és befejezni a sacket, ez még megbosszulhatta volna magát (erről a Pats drukkerek mesélhetnek)

Baas eddig haloványnak tűnik...
Ja és a 3rd down arány egyáltalán nem meglepő, ha elengeded a 2 embert, aki a legtöbbet kapta el akkor... ez nagyon vissza fog ütni a jövőben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Osi mától újra edz.. (a régi szerződése marad érvényben, nem fogadta el a vezetőség módosítását mert sértőnek érezte)

"What has been offered has been unacceptable and shows they don't really respect the fact I sacrifice my health for the franchise. I will play under my current deal because I love and respect my coaches, my teammates, the fans, and myself. Not for those incentives."

remélem teljes erőbedobással fog játszani
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
"LB Adrian Tracy, a 2010 sixth-round pick who missed all of last season with an elbow injury, played with his hand in the ground on third downs and showed an ability to pressure the quarterback. If Tracy makes the team, defensive coordinator Perry Fewell can use him as a situational pass rusher considering his college experience at defensive end."


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
😕 Nehogy kikerüljön a csapatból 😊aztec
Az LB sorunkat elnézve ettől nem kell félni. Max, ha nem fér rosterre, akkor az lesz, mint Cruzzal, és megy IR-e, és jövőre már bevetjük.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
. Herzlich mindig a labda közelében motoszkál, de mintha lenne egy kis fáziskésés. salander
Nem elég gyors vagy kemény?Rosszul helyezkedik?Reakció ideje rossz? 😕 Nehogy kikerüljön a csapatból 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Engem leginkább a spec team bénázása aggaszt, mert bennük kevésbé látom az esélyét, h fejlődjenek és a tavalyi évben kb emiatt buktuk a PO-t, így eleve benne van az emberben. Mivel senki nem tud visszafutni ezért egyre nyilvánvalóbb, h nem a returnerekkel van a probléma.. mondjuk ez tavaly is gyanús volt már. Az offense biztos, h sokkal jobb lesz, mint tegnap, ahogy a fal egyre többet fog együtt játszani simán várható a javulás, meg bennük amúgy is bennük van a potenciál, szóval ettől nem tartok, bár biztosan lesznek gyengébb meccseik.
A védelem nekem alapjában véve tetszett tegnap, persze voltak hibák, de egy első pre meccsen ez simán megfelelő volt.
Tényleg a spec team-et kéne rendbe rakni, mert nincs annál kiakasztóbb amikor az ő szerencsétlenkedéseiken mennek el sorsdöntő meccsek. A puntercsere biztos segít majd valamit, de Tynes meg tavaly sztem irreálisan jó szezont zárt, tegnap láthattuk h mi van, ha ő is elkezd bénázni.. nah mind1, bizakodjunk, h sikerül javulni itt.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Szerintem a legfontosabb ezeken a meccseken a komoly sérülés elkerülése, miközben éles meccshelyzetben gyakorolhatnak. Úgy olvastam, hogy Tynes sérülése nem komoly. Inkább bénázzanak a kezdő potenciállal rendelkezők, mint hogy egy season ending sérülést hozzanak össze. Remélem, hogy a sok miss tackle főleg a sérülések elkerülése miatt volt. Ezt főleg a kezdő játékosokra értem. Azt is olvastam valahol, hogy a CAR sokkal élesebb volt, jobban akartak bizonyítani a tavalyi 1/1 miatt. Nem hiszem, hogy ezt a színvonalat idén regular meccsen látni fogjuk.

Sajnos a spec teamnek több idő kell a javulásra, az eddig eltelt szűk két hét, látványos javulásra nem elég.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
ryan7 New York Giants 37
a tegnapi meccs pozitívuma a defense-ünk, mindig bennük van a pontszerzés/ labdaszerzés. A baj az, hogy az offensünk, ahogy tavaly is nagyon sokszor, képtelen ehhez asszisztálni, és így hiába van kőkemény d-nk...

reméljük ez csak vm kezdeti kihagyás volt és a bears ellen csinálnak eli-ék pár first downt, bár a preseason csak preseason, inkább itt szarozzunk még, mint majd egy hónap múlva.

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Sajnos ez a meccs eleg gyatrara sikeredett. A tamadok, foleg a kezdok nagyon gyengen muzsikaltak, Eli nem talalta az elkapokat, a falon azert latszott, hogy a valtozasok es az edzeshiany nyomokat hagy a taljesitmenyen. A kezdo vedelem jo volt, egy drive-ot leszamitva. Pozitivum JPP szereplese, de azert ez csak az eloszezon, szoval a teljesitmenyeket ugy kell ertekeleni. Kiwi is jol mozgott,sokszor o allitotta meg az embert.
Az aggaszto dolog a csere vedelem, mert ahogy Szesze is irta, veluk nem volt pass rush. Barmennyire is unszimpatikus Umenyiora, es barmennyire is jogtalannak erzem a koveteleseit (Kik ellen szedte ossze a 11.5 sacket? ), a gyenge depth miatt kellene, hogy maradjon. Van Tuck es JPP, mint lehetseges kezdo, mogottuk Tollefson es Kiwi (de akkor meg az o helyere kell kuldeni valakit) es ennyi. Hall, Tracy es esetleg Sintim meg eselyes a csere DE szerepere.
Sash jateka tetszett, de azert neki is kell meg tanulnia, egyszer Olsenrol nagyon lemaradt, be is szivtuk Newton hosszu passzat.

Es akkor a fogyatekosokrol:

Gyakorlatilag nincsen Special Teamunk. A visszahordoink semmit nem csinaltak, de igazsagtalan lenne mindent az o nyakukba varrni, hiszen ha 4 vedo rohan a szadba blokkolatlanul, akkor meg Hester sem tudna megtenni 1 yardot sem. Mindegy, nem blokkolnak jol, de legalabb a visszahordas ellen jok, gondolna a kivulallo, pedig nem. Mert a mi fiaink a visszahordok levadaszasaban is kritikan aluli teljesitmenyt nyujtottak. Misstackle hegyek, egyszer DeOssie mentett hatalmasat (talan o volt a 7. probalkozo), valoszinu egy TD-t fogott meg. Tynes kritikan aluli volt, trasben valaki irta, hogy remeli kirugja magabol az osszes szart idenre, erre mondtam, hogy jobban teszi, kulonben en rugdosom ki belole. Nos, nem kell repulojegyre koltenem, ugyanis amikor megblokkoltak az egyik rugasat, egy vedo sisakkal szepen raesett a terdere, de ugy, hogy meg nezni is rossz volt. Szoval, csak hogy fokozzuk a hangulatot, lehet, hogy rugot is kell keresni.

De legalabb Dodge megtanulta megfogni a labdat, Eli meg nem ejti el csuszas utan. Mindenki dontse el, hogy mennyire voltunk jok.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ami roppant mód zavart az rengeteg a miss tackle, spec team és defense egyaránt. Az o-line még nagyon nem érzi a futásblokkolást, Baason látszik, hogy még csak 1 hete edz a többiekkel.

Aki nekem nagyon negatívan lógott ki tegnap az Aaron Ross és Phillip Dillard volt. Sashből még lehet valami, bár 2-3 coverageben [tuti] megégették, de a tacklet megcsinálja. Herzlich mindig a labda közelében motoszkál, de mintha lenne egy kis fáziskésés. Aki ugyan alig kapott játéklehetőséget, de akkor picit csalódás volt az Marvin Austin... Azt hittem, hogy az a srác egy picit erősebb; a Panthers 2-3. fala szó szerint fizikálisan elnyomta.

Cruz bejut a rosterre; mert ezen a meccsen is kb az egyetlen tiszta spec team tacklet csinálta, meg jó routokat is fut [csak kapja is el]. Witherspoon szerintem esélyes a negyedik CB posztra [lehet a harmadikra is, ha Ross ilyen színvonalon tolja tovább], bár volt pár zászlódobás esélyes megmozdulása. Hixon meg Devin Thomas nekem meggyőző volt.

Ha Osi esetleg megy akkor a tartalék DE-k közül Alex Hall nézett ki a legjobban, rajta kívül csak Adrian Tracy mutatott a cseresorban valami pressurere emlékeztetőt.

Hát rohadtul remélem hogy a két Scott vagy André Brown mutat majd valamit az elkövetkező hetekben, mert Ware nagyon nem meggyőző.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
csak az első félidőt láttam , a kezdő off. tényleg ijesztő volt a deff. pedig mindkét arcát megmutatta megint...
ha ment akkor nincs mese ha nem akkor átszaladtak rajtunk
nyeltük a screeneket , a futásokat ( bár DiAngelo kiemelkedő futó a mezőnyben... ) , a hosszú paszt mindent!
miss tackle is volt sok , ez idény eleji dolog lehet!
Úgy tűnik átmenet nincs...
spec teamtől mindenki jobbat várt mint tavaly ! hát , még mindig várni kell!


Hixon statja szép , szerintem az O-line is össze fog állni + Eli ennnél csak jobb lesz!

még van egy idő , de jó lenne folyamatos fejlődést látni !
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát öregem, milyen hasznavehetetlen volt ez a videó az nfl.com-on, amit összefoglalóként felraktak.
Giants offense-ből semmit nem láttam, de bezzeg ebből a nagyképű Newtonból kaptam bőven ízelítőt.
Így a statisztika alapján inkább nem nyilatkozom, max. annyit, hogy örülök, hogy Hixon jól játszott, meg hogy Jacobs, és Bradshaw is futott egy egy 10+ yardost.

Aki nézte: Carr játszott? Statisztikában ugyanis nincs bent.

A védelem egyébként ránézésre jónak tűnt, JPP elég komoly statisztikát produkált egymaga, de azért láttam pár csúnya misstackle-t a csapattól.Winters
Az offense részéről sajnos akkor se lehetett túl sok értékelhetőt látni, ha végignézted a meccset.. A kezdő offense sajnos nagyon gyatra teljesítményt nyújtott, elég kaotikus volt az egész támadójáték úgy ahogy volt. A cserék kicsit jobbak voltak, Hixon és Cruz jók lesznek ez látszott most is, a WR sorral nem lesz gond sztem.
A védekezésben sok jó megmozdulás volt, de az egyik drive-ot nagyon elszúrták. Öszzességében azért a védelem tetszett, a Boley-Goff-Kiwi LB-trió sokkal jobbnak tűnt, mint az eddigiek. A DL is jó volt, mondjuk Tuck nem sokat mutatott, de ő sosem szokott megszakadni a preseason-ban, ha ő is odateszi magát (és esetleg Osi is visszatér ide) akkor brutális lesz a pass-rush idén is. (mondjuk a cserék viszont már nem nagyon tudtak nyomást gyakorolni a QB-ra, ez annyira nem megnyugtató, a depth annyira nem mély, az az igazság h mindenképp szükség lenne Umenyiora-ra)
A spec team megint fos volt, ez elkeserítő 😕 Mi ezzel az új kickoff szabállyal is rosszul jártunk, mert a kickerek többsége simán touchack-et rúg a kezdőrúgásokból, Tynes-nak viszont ez még 35-ről sem megy, úgyh ellenünk folyamatosan lesz visszahordás kickoffból is és úgy tűnik idén se leszünk jobbak a return-ök kivédekezésében, mint tavaly..
Persze ez még csak az első pre meccs volt, bőven lehet még fejlődni az első fordulóig, remélem fogunk is, mert ez így egyelőre kevés.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tényleg megérdemelné a fizetésemelést főleg, ha belegondolunk abba, hogy a tavalyi évben ha jól emlékszem 11 sack-je volt, amiből 10 FF is volt mindezt úgy produlva, hogyha jól emlékszem többnyire jellemzően passzszituációknál volt fent kvázi csereként.Winters
Az a véleményem hogy ő kérte az "orr nehéz" szerződést. 42 millió 7 évre [ez durván 6 millió/év], ebből ugye maradt 7 millió az utolsó két évre. Ezt a pénzt mind-mind megkapta korábban. Pl a garantált pénzét 2006-ban amikor végig sem játszotta a szezont. Eddig volt 3 jó éve és két gyengébb; pont hogy nem kéne még több garantált pénzt adni mert eddig eléggé sormintára hasonlítottak az évei. Az lenne a tisztességes, ha elfogadná a teljesítmény alapú plusz pénzt, de ugye nem akarja mert ő is látja hogy nem kiegyensúlyozott a játéka.salander
A probléma viszont az vele, hogy hiába a szép számok, mikor komolyabb O line került vele szembe, akkor levették a pályáról...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tényleg megérdemelné a fizetésemelést főleg, ha belegondolunk abba, hogy a tavalyi évben ha jól emlékszem 11 sack-je volt, amiből 10 FF is volt mindezt úgy produlva, hogyha jól emlékszem többnyire jellemzően passzszituációknál volt fent kvázi csereként.Winters
Az a véleményem hogy ő kérte az "orr nehéz" szerződést. 42 millió 7 évre [ez durván 6 millió/év], ebből ugye maradt 7 millió az utolsó két évre. Ezt a pénzt mind-mind megkapta korábban. Pl a garantált pénzét 2006-ban amikor végig sem játszotta a szezont. Eddig volt 3 jó éve és két gyengébb; pont hogy nem kéne még több garantált pénzt adni mert eddig eléggé sormintára hasonlítottak az évei. Az lenne a tisztességes, ha elfogadná a teljesítmény alapú plusz pénzt, de ugye nem akarja mert ő is látja hogy nem kiegyensúlyozott a játéka.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Osi, figyelj, mert csak egyszer mondom el: Takarodj a picsaba a csapattol!!!!!

Es a cikkiro is leirja azt, amitol kicsit en is tartok : Tuck megtartasa eleg nehez lesz. Koszonhetoen a Carolina elmebeteg szerzodesenek, Tuck sem fog szerenykedni. Az, hogy nagy spanok Umenyioraval, es vedi, ahol csak lehet, tovabbi adalek a felelmeimhez.lotus86
Ebbe az Osi témába nem igazán csatlakoztam eddig be (ahogy a fórumba se). Tény, hogy elég komoly fegyelembontó ez a perpatvar, ami megy, de én egy kicsit Osi pártját fogom ebben a kérdésben.

Tényleg megérdemelné a fizetésemelést főleg, ha belegondolunk abba, hogy a tavalyi évben ha jól emlékszem 11 sack-je volt, amiből 10 FF is volt mindezt úgy produlva, hogyha jól emlékszem többnyire jellemzően passzszituációknál volt fent kvázi csereként.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Hát öregem, milyen hasznavehetetlen volt ez a videó az nfl.com-on, amit összefoglalóként felraktak.
Giants offense-ből semmit nem láttam, de bezzeg ebből a nagyképű Newtonból kaptam bőven ízelítőt.
Így a statisztika alapján inkább nem nyilatkozom, max. annyit, hogy örülök, hogy Hixon jól játszott, meg hogy Jacobs, és Bradshaw is futott egy egy 10+ yardost.

Aki nézte: Carr játszott? Statisztikában ugyanis nincs bent.

A védelem egyébként ránézésre jónak tűnt, JPP elég komoly statisztikát produkált egymaga, de azért láttam pár csúnya misstackle-t a csapattól.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Nagyjából erre az eredményre számítottam.
Boley intje szép volt, a D pedig viszonylag értékelhetőt produkált.
Rosenfels meddig rontja még a levegőt?! Felőlem maradhat, csak akkor a szerződését alakítsuk át.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát akkor lassan kezdődik a következő futball idény :cool: Szinte minden meccsen innen a fórumból "összegyűlünk" néhányan msn-n és ott is megy a trashtalk. Ha valaki kedvet érez, hogy csatlakozzon, nyugodtan vegyen fel, jó lenne ha minél többen lennénk: thomas015@freemail.hu


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tuck 2013-ig alá van íratva...csebi
Szerintem ez nem javítja Osi esélyeit.