New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Tuck 2013-ig alá van íratva...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha valaki tud majd egy jó linket a holnap hajnali meccsnézéshez, az kérlek ossza meg mindenkivel. Én fent leszek, tesztelni kell az új TV-t. Ki tart majd velem?balu10
én leszekChevy
remélem én is
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ha valaki tud majd egy jó linket a holnap hajnali meccsnézéshez, az kérlek ossza meg mindenkivel. Én fent leszek, tesztelni kell az új TV-t. Ki tart majd velem?balu10
én leszek
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha valaki tud majd egy jó linket a holnap hajnali meccsnézéshez, az kérlek ossza meg mindenkivel. Én fent leszek, tesztelni kell az új TV-t. Ki tart majd velem?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Skinsben semmit nem latok, de tenyleg, viszont ellenunk ok is ossze tudjak szedni magukat, bar iranyito nelkul nagyon nehez.lotus86
nem láttátok mai meccset, ejnye :/sapka
A mai meccsek alapjan a Detroit szanaszet fogja hentelni az NFL-t, az Atlanta es a Miami egy szinten van, a Chiefs versenyben lehet az 1/1-ert, Rexy pedig jo. Azert remelem te is erzed, hogy par dolog nagyon nincsen a helyen.

A pre season nem jelent semmit, ahogy azt eredmenykovetoben maguk a Detroit fanok is megjegyeztek, ok egy 4-0 merlegu pre seasonnal hangoltak a 0-16-ra. 😉

http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/08/giants_justin_tuck_is_happy_ba.html

Osi, figyelj, mert csak egyszer mondom el: Takarodj a picsaba a csapattol!!!!!

Es a cikkiro is leirja azt, amitol kicsit en is tartok : Tuck megtartasa eleg nehez lesz. Koszonhetoen a Carolina elmebeteg szerzodesenek, Tuck sem fog szerenykedni. Az, hogy nagy spanok Umenyioraval, es vedi, ahol csak lehet, tovabbi adalek a felelmeimhez.lotus86
Szeretnénk mi (Miami) egy szinten lenni az Atlantával
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Skinsben semmit nem latok, de tenyleg, viszont ellenunk ok is ossze tudjak szedni magukat, bar iranyito nelkul nagyon nehez.lotus86
nem láttátok mai meccset, ejnye :/sapka
A mai meccsek alapjan a Detroit szanaszet fogja hentelni az NFL-t, az Atlanta es a Miami egy szinten van, a Chiefs versenyben lehet az 1/1-ert, Rexy pedig jo. Azert remelem te is erzed, hogy par dolog nagyon nincsen a helyen.

A pre season nem jelent semmit, ahogy azt eredmenykovetoben maguk a Detroit fanok is megjegyeztek, ok egy 4-0 merlegu pre seasonnal hangoltak a 0-16-ra. 😉

http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/08/giants_justin_tuck_is_happy_ba.html

Osi, figyelj, mert csak egyszer mondom el: Takarodj a picsaba a csapattol!!!!!

Es a cikkiro is leirja azt, amitol kicsit en is tartok : Tuck megtartasa eleg nehez lesz. Koszonhetoen a Carolina elmebeteg szerzodesenek, Tuck sem fog szerenykedni. Az, hogy nagy spanok Umenyioraval, es vedi, ahol csak lehet, tovabbi adalek a felelmeimhez.lotus86
Tuck azért nem Osi szint, ő megrdemli a top fizut és meg is fogja kapni, kb mindenkivel szemben prioritást élvez h ő nálunk maradjon, sztem az FO is így gondolja majd. (legalább is remélem)
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Skinsben semmit nem latok, de tenyleg, viszont ellenunk ok is ossze tudjak szedni magukat, bar iranyito nelkul nagyon nehez.lotus86
nem láttátok mai meccset, ejnye :/sapka
A mai meccsek alapjan a Detroit szanaszet fogja hentelni az NFL-t, az Atlanta es a Miami egy szinten van, a Chiefs versenyben lehet az 1/1-ert, Rexy pedig jo. Azert remelem te is erzed, hogy par dolog nagyon nincsen a helyen.

A pre season nem jelent semmit, ahogy azt eredmenykovetoben maguk a Detroit fanok is megjegyeztek, ok egy 4-0 merlegu pre seasonnal hangoltak a 0-16-ra. 😉

http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/08/giants_justin_tuck_is_happy_ba.html

Osi, figyelj, mert csak egyszer mondom el: Takarodj a picsaba a csapattol!!!!!

Es a cikkiro is leirja azt, amitol kicsit en is tartok : Tuck megtartasa eleg nehez lesz. Koszonhetoen a Carolina elmebeteg szerzodesenek, Tuck sem fog szerenykedni. Az, hogy nagy spanok Umenyioraval, es vedi, ahol csak lehet, tovabbi adalek a felelmeimhez.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na az Osi szappanopera folytatódik; edzeni edz, de elégedetlen az új ajánlattal [ami 400 000-1 000 000 dollár plusz, teljesítmény alapon] és még mindig tradeet akar.

Az érdeklődők: Baltimore, Seattle, San Diego and New England.salander
remélem elcseréljük a picsába minél előbb
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na az Osi szappanopera folytatódik; edzeni edz, de elégedetlen az új ajánlattal [ami 400 000-1 000 000 dollár plusz, teljesítmény alapon] és még mindig tradeet akar.

Az érdeklődők: Baltimore, Seattle, San Diego and New England.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Skinsben semmit nem latok, de tenyleg, viszont ellenunk ok is ossze tudjak szedni magukat, bar iranyito nelkul nagyon nehez.lotus86
nem láttátok mai meccset, ejnye :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
szinte csak a fórumon keresztül követem az offseasont: a cowboys és a redskins abszolút nem lesz faktor a csoportban?vittore
A Dallas is rendesen szet ekezte a csapatat, szoval oket nem tartom jelenleg tul acelosnak, de tipikusan az a csapat, amelyiket irdatlanul nehez megitelni. Tavaly az edzovaltas utan talan 5-3 volt a merleguk, szoval veluk nagyon kell vigyazni, akarkit kepesek megszoritani, de szerintem a mi keretunk erosebb valamivel.

Skinsben semmit nem latok, de tenyleg, viszont ellenunk ok is ossze tudjak szedni magukat, bar iranyito nelkul nagyon nehez.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Az Eagles sajnos tényleg nagyon erősnek tűnik 😕 futással és TE játékkal lehet a védelmüket elsősorban megverni ahogy azt várni is lehetett (a pass-rushuk nagyon erősnek tűnik, a sec meg ugye brutál), de utóbbi nekünk nemtom mennyire fog sikerülni így Boss nélkül. Támadásban meg kurva erősek.. rohadt nehéz lesz megfogni őket bármelyik csapatnak.Szesze
Elég ha nem engedik,hogy sokat legyen a pályán Vick/Young....Janek
Azért a Giants D# se gyenge éppenséggel. Nem lesz az olyan egyértelmű. Szerintem egyet mi nyerünk, egyet ti.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Az Eagles sajnos tényleg nagyon erősnek tűnik 😕 futással és TE játékkal lehet a védelmüket elsősorban megverni ahogy azt várni is lehetett (a pass-rushuk nagyon erősnek tűnik, a sec meg ugye brutál), de utóbbi nekünk nemtom mennyire fog sikerülni így Boss nélkül. Támadásban meg kurva erősek.. rohadt nehéz lesz megfogni őket bármelyik csapatnak.Szesze
Elég ha nem engedik,hogy sokat legyen a pályán Vick/Young....

több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
szinte csak a fórumon keresztül követem az offseasont: a cowboys és a redskins abszolút nem lesz faktor a csoportban?vittore
Én a Cowboys-t abszolút nem írnám le, bár gyengébbnek tartom őket, mint minket.
A Redskins-ben viszont abszolút nem látom az erőt.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szinte csak a fórumon keresztül követem az offseasont: a cowboys és a redskins abszolút nem lesz faktor a csoportban?
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ki mondta, hogy ki fogunk kapni? Én ma csak annyit láttam a sörrel teli vizeletemben, hogy a döntőben játszunk. Remélem megnyerjük, de ezt ennyire korán még nem jelenteném ki, mert nem láttam az eredményt! 😀

yooker: nem értem miért vagy ennyire borúlátó a csapattal szemben 😕 kellene neked valami kedélyjavító!Lance
inkább Neked kellene leállni vele... 😊
?????
azért mert nem vizionálok sörös lázálomban a pisimben SuperBowlt , még
lehet hogy nem fogok kedélyjavítókra ráálni...

messze nem érzem borulátónak magam , azt hogy idén a Phillynek jobban áll a zászló
szerintem a legtöbben ugyanúgy gondolják...
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ki mondta, hogy ki fogunk kapni? Én ma csak annyit láttam a sörrel teli vizeletemben, hogy a döntőben játszunk. Remélem megnyerjük, de ezt ennyire korán még nem jelenteném ki, mert nem láttam az eredményt! 😀

yooker: nem értem miért vagy ennyire borúlátó a csapattal szemben 😕 kellene neked valami kedélyjavító!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Mi már összeálltunk, ma megéreztem hogy a csoportot megnyerve az NFC döntőig menetelünk!!! 😉Lance
kiváncsi lettem!
légyszives ird meg kitől fogunk ott kikapni és ki nyeri a Super Bowlt??

kösz! 😉
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Mi már összeálltunk, ma megéreztem hogy a csoportot megnyerve az NFC döntőig menetelünk!!! 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem annyiból szerencsés a sorsolásunk, hogy a 3. héten megyünk philibe, és akkorra még talán annyira nem állnak össze, mint a szezon 2. felébe, talán így könnyebb meccsünk lesz. Nem könnyű, csak könnyebb.Lance
Csak kérdés, h mi összeállunk-e 😊
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Szerintem annyiból szerencsés a sorsolásunk, hogy a 3. héten megyünk philibe, és akkorra még talán annyira nem állnak össze, mint a szezon 2. felébe, talán így könnyebb meccsünk lesz. Nem könnyű, csak könnyebb.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az Eagles sajnos tényleg nagyon erősnek tűnik 😕 futással és TE játékkal lehet a védelmüket elsősorban megverni ahogy azt várni is lehetett (a pass-rushuk nagyon erősnek tűnik, a sec meg ugye brutál), de utóbbi nekünk nemtom mennyire fog sikerülni így Boss nélkül. Támadásban meg kurva erősek.. rohadt nehéz lesz megfogni őket bármelyik csapatnak.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Jernigan egyetemen sokat játszott slotban

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Kérdés ki lesz a harmadik számú elkapónk, a kis Cruzban nagyon bízom! Valamint egy megbízható kezű TE mindenképp kell, remélem Beckum legalább erre jó lesz. No meg screen passzoknál Bradshaw párszor remélem villantani tud.yooker
Szerintem úgy fogjuk megoldani, hogyha 3 elkapós felállásban vagyunk, akkor Nicks megy slotba (nézzétek meg az egyetemi videóit), és Cruz/Hixon pedig az ő helyére. A TE problémát pedig megoldhatnánk úgy, hogy többet játszunk 4 elkapós felállásban + ugye Bradshaw. Eli szvsz képes bejátszani az egész pályát.
Tudom, hogy mindig optimistán állok a dologhoz, de szerintem nincs aggódnivalónk a szezonra nézve. A csoport második legjobb kerete a miénk, és ha csapatként tudunk játszani, akkor az lehet többet ér, mint ha felküldünk 11 nagy nevű játékost a pályára.