New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát azért ez sztem nagyon pesszimista megközelítés. Továbbra is erős a keret, kicsit több szerencsével mint tavaly (nem lesz nehéz) bármi lehet még idén.Szesze
Nem is mondtam h nem lehet meg csak hogy nehéz lesz. 😀 Idén a schedule is baromira nehéz, főleg a szezon második fele lesz erős, ami abból a szempontból talán előnyösebb hogy egy-két sérült felépülhet a fontosabb meccsekre.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na basszameg de kurvajó ilyen hírre ébredni. Ráadásul pont a !%//=*/-§ Eaglesbe. inkább nem írok mást ide, mer mingyárt felrobbanok
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A nyári pörgésben nem volt sok időm külföldi hírportálokat böngészni de fórumra mindennap felnéztem is ezúton szeretném megköszönni azoknak akik naprakész infókkal láttak el. 😊

A szezon előtt a kilátásaink nem túl fényesek, főleg SS úgy után. Ha igaz amit Smith mond akkor meg egyenesen nevetséges ami a csapatnál folyik. Az "elvesztett" játékosok, sérülések és a jelenlegi helyzet fényében nagyon nehéz lesz még a tavalyi eredményt is megismételni, de reméljük a legjobbakat és hogy az eddig csak kiegészítő emberek képesek felnőni a feladathoz.rattlesnk
Hát azért ez sztem nagyon pesszimista megközelítés. Továbbra is erős a keret, kicsit több szerencsével mint tavaly (nem lesz nehéz) bármi lehet még idén.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A nyári pörgésben nem volt sok időm külföldi hírportálokat böngészni de fórumra mindennap felnéztem is ezúton szeretném megköszönni azoknak akik naprakész infókkal láttak el. 😊

A szezon előtt a kilátásaink nem túl fényesek, főleg SS úgy után. Ha igaz amit Smith mond akkor meg egyenesen nevetséges ami a csapatnál folyik. Az "elvesztett" játékosok, sérülések és a jelenlegi helyzet fényében nagyon nehéz lesz még a tavalyi eredményt is megismételni, de reméljük a legjobbakat és hogy az eddig csak kiegészítő emberek képesek felnőni a feladathoz.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
De ennyibol a tobbiek ugyanolyan sarosak, mert azert valakinek illett volna megfogni.

Dodge nem azzal a meccsel kapalta el magat, hanem az egesz eves teljesitmenyevel. Hihetetlen mennyisegu balfaszkodast mutatott be, annyit, hogy az mar nemn fer bele.lotus86
kiemeltek(!) egy embert arról a meccsről (Djax) aki( mondjuk úgy) leginkább megynyerte én erre
kiemeltem egyet aki leginkább elvesztette...
nyilván nem kenem csak(!) rá a dolgot mivel ez csapatjáték , de leginkább igenis ő
tehetett volna az ellen hogy ne legyen ott visszahordás...

SS ügy vezetők általi kezelése egyszerűen elégtelen amennyiben valós amit írt
meg is érdemeljük komolyan...

Eaglesnek meg muszáj lesz idén SB-t nyerni különben blama van...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
fuck...fuck...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mostmár azon az állásponton vagyok, hogy Osit tradeljük és mentsük a menthetőt. :/gerle
pedig sztem egyre nagyobb az esélye, h maradni fog
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Mostmár azon az állásponton vagyok, hogy Osit tradeljük és mentsük a menthetőt. :/

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ó bazdmeg, most már nekem is tele van a faszom az Eagles-el!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kurva jó...Sírás kerülget :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ja tavaly a komplett spec team saros volt, Dodge is, ReyNOT meg a tobbi balfasz returner is (nem csak az ellenfel kezdett jo helyzetben de mi is szarban), a komplett cover unit (ha nem olyan szarok meg az onside kick meglehetett volna). Plusz Eli es Bradshaw fumblijai, a tobb mint fel tucat tipped INT. Ezeket mind nem birtuk el. Ja meg Chris Johnson visszafujt 80 yardos TD jet meg a szezon elejerol.


Sajnos egyszeru a keplet: targyaltak vele heten, a csapat ismerve az allapotat akart neki adni egy fel szezonos szerzodest, az Eagles meg vakon ranklicitalt. 2 millio garantalt egy ilyen serules utan oruletesen sok... Bar az Eaglest motivalhatta hogy ezert a penzert ha nekik nem is feltetlenul jo, de nekunk legalabb szar.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
fuuuh de felbasztak ezzel, gondoltam, hogy Smith elmegy, már bele is törődtem, de hogy pont a kibaszott eagleshözkristof
Azt mondta, az volt a fő indok a döntésében, hogy Coughlin kb. nem is kereste, hogy hogyan van, jelenleg ő saját maga se tudja, mikor tudna játszani, mert kb. állapotáról se informálodhatott New Yorkban, illetve egész csapat "érdekesen" bánt" vele. Egyébként 1 évre kapott 4 milliót, ebből 2 garantált.
(Facebook-ján így indokolta: Eagles jobban akart, mint amennyi a Giant.)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
fuuuh de felbasztak ezzel, gondoltam, hogy Smith elmegy, már bele is törődtem, de hogy pont a kibaszott eagleshözkristof
Nehéz lesz megemészteni mindenkinek; remélem rendbejön lassan és jövőre tovább áll.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fuuuh de felbasztak ezzel, gondoltam, hogy Smith elmegy, már bele is törődtem, de hogy pont a kibaszott eagleshöz
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Steve Weatherford-ot a Jets-től, Dodge-nak már kész van az útilapu. Nem adunk még egyszer olyan esélyt az ellenfeleknek ezen a téren, mint tavaly. Túl sokba került = a PO-ba jutásba.G-men
Azt hittem az Jackson miatt volt.Shawn84
akkor rosszul hitted !

amennyiben kirúgja a bőrt a picsába ez a" remek" punter akkor nincs visszahordás sem....yooker
De ennyibol a tobbiek ugyanolyan sarosak, mert azert valakinek illett volna megfogni.

Dodge nem azzal a meccsel kapalta el magat, hanem az egesz eves teljesitmenyevel. Hihetetlen mennyisegu balfaszkodast mutatott be, annyit, hogy az mar nemn fer bele.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asszem maradok én is...Foci is hiányzik már, meg aludni sem tudok :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Vasárnap magyar idő szerint este 7-től NFL Network-ön ismétlik a Panthers elleni preseason meccsünket. 1 hetes free trial akció van, bárki megnézheti ingyen HD-ben, csak regisztrálni kell.
Aki nem marad fenn hajnalban, és ki tudja várni az estét, annak javaslom ezt az opciót. Preseason meccs kapcsán bocsánatos bűn kategória...G-men
Én nagy valószínűséggel élőben nézem majd, de azért B tervnek nem rossz ez sem.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnap magyar idő szerint este 7-től NFT Network-ön ismétlik a Panthers elleni preseason meccsünket. 1 hetes free trial akció van, bárki megnézheti ingyen HD-ben, csak regisztrálni kell.
Aki nem marad fenn hajnalban, és ki tudja várni az estét, annak javaslom ezt az opciót. Preseason meccs kapcsán bocsánatos bűn kategória...G-men
nem NFL network?csebi
Öööö,...
de.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valóban nem nyertünk volna a GB ellen, mivel helyettük mentünk volna a WC-ra. 😉gyurczi
nyert 😀 ja mégsem,mert,ha ti legyőztetek volna minket (ugye most erről van szó 😉 ),akkor a Packers indult volna helyettünk (úgy emlékszem a 10-6-osok közül a TB volt a legrosszabb helyzetben),őket pedig szvsz nem vertétek volna meg.

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Valóban nem nyertünk volna a GB ellen, mivel helyettük mentünk volna a WC-ra. 😉

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
akkor rosszul hitted !

amennyiben kirúgja a bőrt a picsába ez a" remek" punter akkor nincs visszahordás sem....yooker
Akkor is kikaptatok volna, nem kell stresszelni 😀 Amekkora fölénybe került ott már az Eagles 😛 Egy játékosra amúgy sem elegáns kenni, pláne, hogy kurva szar snap voltWyatt
Én nem emeltem ki azt az egy meccset, Shawn84 tette. Bármelyik elveszített meccsünket felhozhatnám, ahol puntolhatott volna jobban is. Lehet, hogy az a kicsi plusz segített volna az egyiket behúzni, és akkor megvan a wc-hely (Gb-ben pedig szegényebbek egy gyűrűvel...) Az összeteljesítménye volt elfogadhatatlan , ahogy azt pár stat adattal alá is támasztottam. Az eagles-meccs vége volt a hab a tortán.G-men
közel nem volt annyira erős az a Giants,hogy a GB-t kiejtse
egy szinten voltatok kb. az Eagles-szel

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Vasárnap magyar idő szerint este 7-től NFT Network-ön ismétlik a Panthers elleni preseason meccsünket. 1 hetes free trial akció van, bárki megnézheti ingyen HD-ben, csak regisztrálni kell.
Aki nem marad fenn hajnalban, és ki tudja várni az estét, annak javaslom ezt az opciót. Preseason meccs kapcsán bocsánatos bűn kategória...G-men
nem NFL network?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azt hittem az Jackson miatt volt.Shawn84
akkor rosszul hitted !

amennyiben kirúgja a bőrt a picsába ez a" remek" punter akkor nincs visszahordás sem....yooker
Akkor is kikaptatok volna, nem kell stresszelni 😀 Amekkora fölénybe került ott már az Eagles 😛 Egy játékosra amúgy sem elegáns kenni, pláne, hogy kurva szar snap voltWyatt
Én nem emeltem ki azt az egy meccset, Shawn84 tette. Bármelyik elveszített meccsünket felhozhatnám, ahol puntolhatott volna jobban is. Lehet, hogy az a kicsi plusz segített volna az egyiket behúzni, és akkor megvan a wc-hely (Gb-ben pedig szegényebbek egy gyűrűvel...) Az összeteljesítménye volt elfogadhatatlan , ahogy azt pár stat adattal alá is támasztottam. Az eagles-meccs vége volt a hab a tortán.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Azt hittem az Jackson miatt volt.Shawn84
akkor rosszul hitted !

amennyiben kirúgja a bőrt a picsába ez a" remek" punter akkor nincs visszahordás sem....yooker
Akkor is kikaptatok volna, nem kell stresszelni 😀 Amekkora fölénybe került ott már az Eagles 😛 Egy játékosra amúgy sem elegáns kenni, pláne, hogy kurva szar snap voltWyatt
Az lehet.

De ha nem csak azt az egy meccset nézzük, a puntjai miatt az ellenfél rendszeresen a 30 y-on túlról indult.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Steve Weatherford-ot a Jets-től, Dodge-nak már kész van az útilapu. Nem adunk még egyszer olyan esélyt az ellenfeleknek ezen a téren, mint tavaly. Túl sokba került = a PO-ba jutásba.G-men
Azt hittem az Jackson miatt volt.Shawn84
akkor rosszul hitted !

amennyiben kirúgja a bőrt a picsába ez a" remek" punter akkor nincs visszahordás sem....yooker
Akkor is kikaptatok volna, nem kell stresszelni 😀 Amekkora fölénybe került ott már az Eagles 😛 Egy játékosra amúgy sem elegáns kenni, pláne, hogy kurva szar snap volt