New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnap magyar idő szerint este 7-től NFL Network-ön ismétlik a Panthers elleni preseason meccsünket. 1 hetes free trial akció van, bárki megnézheti ingyen HD-ben, csak regisztrálni kell.
Aki nem marad fenn hajnalban, és ki tudja várni az estét, annak javaslom ezt az opciót. Preseason meccs kapcsán bocsánatos bűn kategória...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Steve Weatherford-ot a Jets-től, Dodge-nak már kész van az útilapu. Nem adunk még egyszer olyan esélyt az ellenfeleknek ezen a téren, mint tavaly. Túl sokba került = a PO-ba jutásba.G-men
Azt hittem az Jackson miatt volt.Shawn84
akkor rosszul hitted !

amennyiben kirúgja a bőrt a picsába ez a" remek" punter akkor nincs visszahordás sem....yooker
Na jó, ott a pont. Mákunk volt, azt elismerem. Én már félidőben kikapcsoltam a TV-t, mert nem láttam, hogy vissza tudnánk jönni.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Dodgenak hoztatok valami ellenfelet? Vagy kap még egy esélyt?tenorx
Steve Weatherford-ot a Jets-től, Dodge-nak már kész van az útilapu. Nem adunk még egyszer olyan esélyt az ellenfeleknek ezen a téren, mint tavaly. Túl sokba került = a PO-ba jutásba.G-men
Azt hittem az Jackson miatt volt.Shawn84
akkor rosszul hitted !

amennyiben kirúgja a bőrt a picsába ez a" remek" punter akkor nincs visszahordás sem....
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Dodgenak hoztatok valami ellenfelet? Vagy kap még egy esélyt?tenorx
Steve Weatherford-ot a Jets-től, Dodge-nak már kész van az útilapu. Nem adunk még egyszer olyan esélyt az ellenfeleknek ezen a téren, mint tavaly. Túl sokba került = a PO-ba jutásba.G-men
Azt hittem az Jackson miatt volt.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Dodgenak hoztatok valami ellenfelet? Vagy kap még egy esélyt?tenorx
Steve Weatherford-ot a Jets-től, Dodge-nak már kész van az útilapu. Nem adunk még egyszer olyan esélyt az ellenfeleknek ezen a téren, mint tavaly. Túl sokba került = a PO-ba jutásba.

btw most megnéztem a statjait: tavaly az elvégzett 84 puntból 42, tehát 50 százalék!!! a 20 yardoson belül landolt. Csak 27-et próbáltak meg visszahordani, átlag 11 yardot hozva ezzel. Ugyanezek a mutatók hőn szeretett Matt-ünknél: 72 puntból 20 a 20 yardoson belül (27 %) 36-ot próbáltak meg visszahordani átlag 15 yardot hozva ezzel rajtunk, és kaptunk 2 PuntReturn TD-t is. Weatherford puntjaiból 7 év alatt össz. 1 azaz egy PR TD-t csináltak.

Ezek alapján most bátran kijelentem, Weatherford idáig az év igazolása = a legnagyobb minőségi ugrás lesz!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Dodgenak hoztatok valami ellenfelet? Vagy kap még egy esélyt?
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Panthers meccsre a vasárnap hajnal kettőt jól számoltam??
neten elérhető lesz gondolom...yooker
igen, a hajnali kettő jó (nem úgy, mint a 14.00 😛)
de itt van teljes menetrend, magyar idő szerint: http://bowlhu.blog.hu/2011/08/03/eloszezon_menetrend
és igen, biztos h neten lesz streamkristof
azt hittem hogy még észrevétlenül tudtam javítani... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Panthers meccsre a vasárnap hajnal kettőt jól számoltam??
neten elérhető lesz gondolom...yooker
igen, a hajnali kettő jó (nem úgy, mint a 14.00 😛)
de itt van teljes menetrend, magyar idő szerint: http://bowlhu.blog.hu/2011/08/03/eloszezon_menetrend
és igen, biztos h neten lesz stream
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Panthers meccsre a vasárnap hajnal kettőt jól számoltam??
neten elérhető lesz gondolom...
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
most látom az nfl live-ban ezt a segg desean jacksont-t. nna ez a csávó félig magyar: szóval tuti hogy matolcsy györgy zabigyereke, mondjuk az igénytelen whoopi goldbergtől. de az is lehet hogy colombo hadnagy is benne van genetikailag

most már csak az a kérdés, hogyan kap el ez az ótvar szar labdákat??? egyik szeme a labdán, a másik a védőn? lehet hogy ez a trükk, valóban. szóval érdekes lehet hogy "A" szemmel előre nézünk, "B" szemünk az orrcsontunkat röntgenezi...

😀vittore
köszönjük, hogy mélyen szántó gondolataival emelte a fórum szintjétDeny
A fickót smiley-val és anélkül is egy igénytelen buta suttyónak tartom, ezen kár megsértődni. Akkor is remekül alszom, ha bárki Jacobs-t egy előembernek, Eli-t egy Elizabethnek nevezi.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
lotus86: En is csak arra tudok gondolni hogy mar a jovo evi mozgasteren dolgoznak; illetve ha extremebb akkarok lenni akkor lehet hogy Osit elcserelik valakire akinek szinten komoly payday nez ki.salander
Vagy SS-nek csináltak némi helyet, legalábbis remélem.balu10
na igen, ot el is felejtettem, de azert tenyleg vicces, hogy megint szerzodesekhez kellett nyulni, hogy cap ala keruljunk.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
lotus86: En is csak arra tudok gondolni hogy mar a jovo evi mozgasteren dolgoznak; illetve ha extremebb akkarok lenni akkor lehet hogy Osit elcserelik valakire akinek szinten komoly payday nez ki.salander
Vagy SS-nek csináltak némi helyet, legalábbis remélem.

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
lotus86: En is csak arra tudok gondolni hogy mar a jovo evi mozgasteren dolgoznak; illetve ha extremebb akkarok lenni akkor lehet hogy Osit elcserelik valakire akinek szinten komoly payday nez ki.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
nem értem ezt a gondolatmenetet; ha már azt meglehetett tenni, hogy nem draftolták (főleg egy olyan drafton, hogy az utolsó körökben, már mindenki személyes kedvenckéit húzta logika nélkül...)
szóval miért?sapka
Mert látni látni lehetett hogy nem lassú, nem sérült, átlátja a játékot; ebből az első kettő volt a rizikó faktor. Valaki még nálunk is selejtebb LB-sorral tuti tenne vele egy próbát.salander
de épp ezt mondom, hogy szerintem aki próbát szeretett volna vele tenni, nyugodt szívvel elhozhatta volna a 7. körben, vagy a 6.ikban, nomeg mert speciális körülmények is ezt sugallták. Végülis én nem vagyok a Herzlich projekt elrontója 😀, úgy néz ki Casey M. is kezdeni fog Phillyben...sapka
Ez nem projekt 😀 A legtobb csapat nagyon felt, hogy behuz valakit, aki kb. 2 perc utan mehet IR-re, esetleg kiderul, hogy meg mindig szovodmenyei vannak stb. (A draft azert par honappal korabban volt, ha eddig nem jott ki rajta semmifele nyavalya, akkor talan ezutan sem fog.) A felmerokon raadasul, (ugye a lababol tavolitottak el a daganatot) eleg gyatra eredmenyt mutatott fel. (4.90 vagy 5 masodperc 40 yardon az nem tul fenyes. Persze tavaly Spikes is hasonlo sebesseggel rendelkezett, csak o elotte nem volt rakos.)
Ennyi azert eleg szokott lenni arra, hogy valakit ne vigyenek el az elso 4-5 korben. Hogy miert nem kelt el egyaltalan....na az mar jobb kerdes. Anno meg talan gsn linkelt egy cikket az ugynokokrol, es abban olvastam, hogy ha jo az embered, akkor akar stabil UDFA varomanyost is el lehet sutni az 5. korben. Lehet, hogy Herzlich ugynoke nem volt a helyzet magaslatan.
Azota par dolog megvaltozott. Meg mindig egeszseges, gondolom az UDFA-kat is megvizsgalja az orvos, mielott palyara kerulnek, szoval azon is atment. A mi vedelmunk sokat epit a sebessegre es az eddigi tc riportok alapjan ha nem is o a kovetkezo Ray Lewis, de nem is csak azert van a palyan, hogy a 11 meglegyen. Szoval a sebesseg gondokra is megvan a valasz. Dolgozik, hajt es csinal szep dolgokat. Ha ps-be rakjuk tenyleg meglepodnek, ha ott is maradna. Ha a mi 4-3 rendszerunkben nem kirivion rossz (sot inkabb jo) akkor egy 3-4-ben talan meg jobb lehetne.

Webster, Rolle modositas:

Minek? Marmint, modositottuk az idei fizetesuket? Es miert most? Ki a francot akarunk idehozni? Azt meg nem akarom elhinni, hogy a fel csapat kivagasaval keletkezett cirka 6-8 millios cap helyet a Bass es Bradshaw szerzodes kimeritette. Szoval ha nem jovore sporolunk (ahova pedig nagyon kellene) akkor mi a franc ertelme volt ezeket most meglepni? Ha Boss elvesztese elott lepjuk meg es leigazoljuk, akkor ok, lattam volna, hogy hova menne a penz, de igy valahogy nem vagom.

Szerk:

Megmagyaraz par dolgot:
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/08/details_of_giants_restructurin.html

"As Ralph Vacchiano of The Daily News noted, S Antrel Rolle and CB Corey Webster both had their 2011 base salaries lowered: Rolle from $5.25 million to $1.25 million and Webster from $8 million to $5 million.

But unlike Jacobs, those players were guaranteed their money back. Both had the money taken from their base salaries ($7 million total) converted to a signing bonus, meaning they got it up front. The Giants, in return, received $5 million in cap room this season because any guaranteed money gets prorated over the remainder of a player's deal. Only $1 million of Rolle's $4 million gets counted against this year's cap; same thing with Webster: $1 million this season and $1 million in each of the next two years."


"UPDATE But that didn't stop people from asking, so I'm going to break my own rule. Based on the new numbers for Rolle and Webster, the Giants are about $3.5 million under the cap. Sigh."

Sigh a nagy francot. Fel keretet kivagtak, kotottek ket kezdo szerzodest, es utana megint ugyeskedni kellett, hogy cap ala keruljenek....mindegy, nem ertek hozza, nem az en dolgom. En csak azt akarom latni, hogy az alapszakasz kezdetere mindenkinek rendezodnek a dolgai, jovore meg nem akarok ilyen balfek FA munkat. TT-t es Mariot meg sokaig Giants mezben szeretnem latni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Eli szerződéséhez is hozzányúlhatnának...Chevy
A hozzá legközelebb álló játékosok Boss és O'Hara már elmentek, nem hiszem, hogy ő meg fog szakadni a nagylelkűségben.gyurczi
pedig csapatsport vagy mi a fene az amerikai fociChevy
meg üzlet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Eli szerződéséhez is hozzányúlhatnának...Chevy
A hozzá legközelebb álló játékosok Boss és O'Hara már elmentek, nem hiszem, hogy ő meg fog szakadni a nagylelkűségben.gyurczi
pedig csapatsport vagy mi a fene az amerikai foci
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Eli szerződéséhez is hozzányúlhatnának...Chevy
A hozzá legközelebb álló játékosok Boss és O'Hara már elmentek, nem hiszem, hogy ő meg fog szakadni a nagylelkűségben.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rolle és Webster szerződését is módosították.Chevy
"Webster's salary dropped from $8M this year to $5M. Rolle's from $5.25M to $1.25M."
A különbözetet megkapták singing bonusként, így az nem terheli a capet.Lance
Eli szerződéséhez is hozzányúlhatnának...
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Rolle és Webster szerződését is módosították.Chevy
"Webster's salary dropped from $8M this year to $5M. Rolle's from $5.25M to $1.25M."
A különbözetet megkapták singing bonusként, így az nem terheli a capet.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Jákob példája ragadós, nyertünk vele pár millát.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rolle és Webster szerződését is módosították.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
PS-ből tuti elvinnék, és mivel elégedettek vele, nagyon meglepődnék ha nem lenne rosteren.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nem lesz gondja mert őt nem lehet a practice squadba tenni;salander
nem értem ezt a gondolatmenetet; ha már azt meglehetett tenni, hogy nem draftolták (főleg egy olyan drafton, hogy az utolsó körökben, már mindenki személyes kedvenckéit húzta logika nélkül...)
szóval miért?sapka
Mert látni látni lehetett hogy nem lassú, nem sérült, átlátja a játékot; ebből az első kettő volt a rizikó faktor. Valaki még nálunk is selejtebb LB-sorral tuti tenne vele egy próbát.salander
de épp ezt mondom, hogy szerintem aki próbát szeretett volna vele tenni, nyugodt szívvel elhozhatta volna a 7. körben, vagy a 6.ikban, nomeg mert speciális körülmények is ezt sugallták. Végülis én nem vagyok a Herzlich projekt elrontója 😀, úgy néz ki Casey M. is kezdeni fog Phillyben...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nem lesz gondja mert őt nem lehet a practice squadba tenni;salander
nem értem ezt a gondolatmenetet; ha már azt meglehetett tenni, hogy nem draftolták (főleg egy olyan drafton, hogy az utolsó körökben, már mindenki személyes kedvenckéit húzta logika nélkül...)
szóval miért?sapka
Mert látni látni lehetett hogy nem lassú, nem sérült, átlátja a játékot; ebből az első kettő volt a rizikó faktor. Valaki még nálunk is selejtebb LB-sorral tuti tenne vele egy próbát. + Paysingerrel meg Ingrammal ellentétben reklám / hype értéke van. Pár csapat ennek is örülne.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Herzlich sorsa hogy alakul?első keretszűkítés mikor lesz?aztec
"I’ve got him playing a couple positions. He’s a highly intelligent kid, so the concern is just trying to find his niche right now. Probably in the middle, probably at SAM."

A LB coach mondta róla. Elégedettek vele, dícsérik az intelligenciáját, és úgy néz ki fizikálisan is rendben van.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!