NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kb így a tavalyi helyzet áll fenn CB poszton. De Ross-nak remélem nemcsak a szája jár, hanem tényleg valami játékot is mutatni fog majd, és egészséges marad. LB sorból meg csak lesz valaki, aki robbantani fog...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ha vetminért jönne, de azt is a rászoruló-aidses-japánbantsunamiáldozattávált-haitiszármazású-fogyatékkalélő-gyermekeknek adakozná el, se kéne ez a faszarcú gennyládakristof
Yeah! 😀 😀 Ezen jot rohogtem. 😀

AMugy Webster nagyon nem contract yearben van, meg 2 evig a mienk. Valamint parasztot prasztra cserelni meg sakkban is gaz, akkor mi ertelme lenne Osi vinnyogasat lecserelni az o vinnyogasara? Hagyjuk...inkabb annak szurkoljunk, hogy Amu minel korabban visszaterjen, Osi befogja azt az orbitalis pofajat, es kezdjen el eddzeni, a fiatal LB-k kozul valaki dobbantson nagyot, Beatty legyen jo LT, tartsuk fent a tamadasaink hatekonysagat epeszu TE nelkul, Bradshaw ne csinaljon 25 fumblet az alapszakasz elso 6 meccsen....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az a nagy helyzet hogy még logika is lenne benne.

Webster a túlméretes szerzodése utolsó évében van. Ha jönne ez az "emberpéldány" akkor lenne top CB-nk szerzodés alatt; nem kéne még a mostaninál is durvább szerzodést adni CW-nek.salander
Sztem pedig teljesen logikátlan döntés lenne..
Egyrészt Websternek 2013ig van szerződése, úgyh lesz top cb-nk szerződés alatt, Thomas (és Ross) az akinek jövőre lejár a rookie szerződése, na az ő megtartásával lesznek komoly gondok.. de ott van Amu aki jövőre kezdő lehet ezzel a sérüléssel együtt is. Ráadásul egy problémás ember helyére hoznánk egy minimum olyan problémásat, igazán marhaság lenne, sztem esélytelen, h ez megtörténjen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha vetminért jönne, de azt is a rászoruló-aidses-japánbantsunamiáldozattávált-haitiszármazású-fogyatékkalélő-gyermekeknek adakozná el, se kéne ez a faszarcú gennyláda
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt mondjuk én se értem,hogy,ha Osinál a pénz a legnagyobb gond,akkor Finnegannél ez miért ne lenne az.A depht legalább olyan jó,ha nem jobb CB-ben,mint DE-ben.Erre még Webster contract yearje se lenne magyarázat,szerintem.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki aztán nem a Titansnél, hanem itt hisztizne magasabb fizetésért. Megéri? 😊

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az a nagy helyzet hogy még logika is lenne benne.

Webster a túlméretes szerzodése utolsó évében van. Ha jönne ez az "emberpéldány" akkor lenne top CB-nk szerzodés alatt; nem kéne még a mostaninál is durvább szerzodést adni CW-nek.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
kiakadok ha a liga leggusztustalanabb férge idejön

http://www.bigblueview.com/2011/8/7/2349733/osi-umenyiora-for-cortland-finnegan-would-you-do-it?ref=yahoovittore
csak úgy repülnek a szidalmak róla a fórumon 😀
viszont az télleg kurva nagy pech, hogy Bruce J. már megint megsérült,és hogy Prince is kidölt egy időre! TT,Webster,Ross,Whiterspoon,Coe,+ a visszatérő Prince-el megleszünk CB poszton!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Daniel Coats, TE érkezett. Szerintem első roster szűkítésnél megy is mondjukDeny
nézd meg a TE állományunkat, bármi lehet

Finnegan meg ide ne tolja a büdös paraszt pofájátkristof
ennek függvényében mondtam, Coats tavaly talán el se jutott már a pályáig, meg előtte se igazán hozott semmit. Csoda, hogy nevét megjegyeztem (na jó, csak azért, mert kb. tavaly írták hozzánk, rá néztem, és láttam, hogy értelmetlen lenne megszerezni)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Daniel Coats, TE érkezett. Szerintem első roster szűkítésnél megy is mondjukDeny
nézd meg a TE állományunkat, bármi lehet

Finnegan meg ide ne tolja a büdös paraszt pofáját
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Daniel Coats, TE érkezett. Szerintem első roster szűkítésnél megy is mondjuk
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kiakadok ha a liga leggusztustalanabb férge idejön

http://www.bigblueview.com/2011/8/7/2349733/osi-umenyiora-for-cortland-finnegan-would-you-do-it?ref=yahoo
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Austin hogy mozog?Delonso_
Role eddig csak jokat lehetett olvasni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Austin hogy mozog?
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Smith (WR) most maradt nálatok vagy FA vagy mi lett vele? (le vagyok maradva :/ )Amadeus91
Serulesbol labadozik, az elso meccsre szinte eselytelen hogy harcra kesz legyen.

Epp ezert masoknak nem surgos mert ugysem tudja gyakorolni a rendszeruket (meg nem lepnek mert nem latnak bele a rehabilitaciojaba), a mienket tudja de a GM fontossagi listajan kb utolso dolog.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Smith (WR) most maradt nálatok vagy FA vagy mi lett vele? (le vagyok maradva :/ )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na én is visszaértem szabiról. Boss-t éreztem, h el fogjuk veszíteni, túlságosan nagy volt a csend vele kapcsolatban, pedig kezdetben meg sem fordult a fejemben, h őt ne igazolnánk majd vissza 😕 Amu sérülése meg kiakasztó.. kibaszott pech neki is meg a csapatnak is. Jól kezdődik...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az LB-k közül még Phillip Dillard nyugtalankodhat, nem kell nagyon mert ismerjük TC-t, de azért nem szokás egy rookienak rögtön rákövetkező évben ráhozni még 2 másik MLB-t a nyakára. Ha ilyen előfordul, akkor ott nem nagyon elégedettek a backup emberrel.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Rossz hirek, de legalabb egyik kedvencem, Sash hozza magat, es Hynoski teljesitmenye is biztato. Patrick visszavonulasaval tenyleg vicces a TE helyzet (Nem mintha vele olyan sokkal elorebb lettunk volna), lehet, hogy nekunk 3 emberrel sikerul csak megoldani azt, amire Boss egymaga kepes volt.

LB csapat:

59 Boley, Michael LB 6-3 223 28 7 Southern Mississippi
51 DeOssie, Zak LB 6-4 249 27 5 Brown
54 Goff, Jonathan LB 6-2 236 25 4 Vanderbilt
52 Sintim, Clint LB 6-2 256 25 3 Virginia
55 Dillard, Phillip LB 6-0 245 24 2 Nebraska
98 Tracy, Adrian DE 6-2 248 24 2 William & Mary
43 Ingram, Kenny LB 6-5 239 25 1 Florida State
58 Herzlich, Mark LB 6-4 244 23 R Boston College
53 Jones, Greg LB 5-11 240 22 R Michigan State
49 Paysinger, Spencer LB 6-2 231 23 R Oregon
57 Williams, Jacquian LB 6-0 216 23 R South Florida


Lehet, hogy most sokan ki fognak nevetni, de nem tartom lehetetlennek, hogy sokan megeli az 53-at (Mondjuk Williamssel csinalni kell valamit, mert az a 216 font eleg vicces). Rookieknak rezeghet a lec, mert meglepodnek, ha a Sintim, Boley, Goff, Dillard,DeOssie, Tracy, Ingram bandabol valakit elzavarnank (Kulonosen most, hogy Ingram villog a TC-n. Sintimnek bizonyitania kell, szoval o esetleg repulhet). Nagyon mar nincsen ertelme veteranokat igazolni (Plusz nem vagyok benne biztos, hogy van meg ertelmes elerheto LB), a 3 tavalyi kezdo kozeli LB meg mindig megvan, ha sok 3 safety-s felallast jatszunk, akkor pedig a 2 stabil kezdo is nalunk van meg.
Akik esetleg PS-ben vegezhetik, azok szerintem Williams es Paysinger. (Persze Herzlich is, de ot a csapatban akarom tudni, es van egy olyan erzsem, hogy ha nem roster kesz, akkor meglepjuk vele azt, amit Cruzzal, hogy IR-re rakjuk, csak hogy ne vigyek el.) Jonessal kapcsolatban optimista vagyok.

Es mar nagyon varom a pre meccseket.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát ez fasza...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
filmeket meg playbookot tud nézni oldalvonalról is, játszani meg nem tud elfelejteni...
CB poszton azért nem annyira fontos, esetleg az audible-lel lehetnek gondok...
de akkor is, ez vicc, TE is hogy lesz nekünk?csebi
Én Coughlin bácsiban nem bízom ilyen szempontból...

"I don’t know what I’m hearing. I’m basically just using the needle on a couple of these guys. Don’t let this time go by now without having been on the field because it’s not going to be that helpful. I showed them this morning, which was a good idea, to be honest with you. We walk in, we start the meeting, and I say, ‘Okay, look up here at the calendar, fellas. You’re playing next Saturday. It’s Saturday.’ I don’t know what day it is, but somebody said it was Saturday. ‘Next Saturday we’re playing a game.’ And we have a day off. And the day before the game is normally a day off."

Némi frusztrációt érzek ki a tegnapi nyilatkozatából.


TE: A tegnapi edzésről azt írják hogy ment a futás a Pascoe és Ballard két TE-s felállással meg hogy Beckumnak továbbra is jól megy (és pl blokkolni is blokkol, ha nem TE-ként hanem HB pozícióból indulhat). Lehet hogy az idén fogunk látni pár FB passzt, mert Hynoski mindent elkap.

DT: Linval Joseph küzd Rocky Bernarddal a kezdőért. Előbbi nagyon erős és jól megy neki futás ellen (így Canty rusholhatna), de a technikája még mindig kiforratlan.

RB: Da Rel Scott meg André Brown hatalmasat küzdenek a negyedik RB helyért, ami ugye vagy lesz vagy nem lesz az 53-as rosteren.

WR: Cruz az első csapattal edzett, mert Manningham sérült volt. Ez volt az eddigi legjobb napja, nem voltak érthetetlen dropjai. Darius Reynaud meg lassan kinövi magát 5-6. WR-é; csak a remek visszahordási teljesítményét tudnám feledni. Todd Watkins jó, Duke Calhoun továbbra sem mutat eleget, ő valószínűleg lemorzsolódik majd már az első körben.

DB: A CB Brian Witherspoont nagyon fényezik lehet hogy ő lesz a negyedik CB, ha Amukamara PuP listán kezdi az évet. Plusz Sash is nagyon jó. Jól lát a pályán, jól ismeri fel a playeket, komoly ütközéseket produkál és ez bejön Fewellnek. A végén még nem Thomasnak kell felmennie LB helyett. :]
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
filmeket meg playbookot tud nézni oldalvonalról is, játszani meg nem tud elfelejteni...
CB poszton azért nem annyira fontos, esetleg az audible-lel lehetnek gondok...
de akkor is, ez vicc, TE is hogy lesz nekünk?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nekem volt teljesen ugyanilyen toresem (18. szuletesnapom elott 1 nappal, asszisztens ki is rohogott a korteremben, amikor vette fel az adatokat), csak a masik labamon. Par het gipsz, utana meg csak siman fajt, de en nem NFL szintu kezelest kaptam, hanem csak a zalaegerszegi korhaz vendegszeretetet es ellatasat elvezhettem. (4 ora varakozas utan) En meg csavarokat sem kaptam, csak rogzitettek, es mehettem isten hirevel.

Mindezek ellenere a fene vigye az egeszet.....lotus86
Az a baj, még ha gyorsan össze is rakják akkor is lemarad a teljes alapozásról; a legtöbb helyen még ez sem lenne gond, de el tudod képzelni hogy Coughlin ezek után játszatná, amikor tegnap vagy tegnapelőtt még azt nyilatkozta róla, hogy kb "jó gyerek, csak még kínai neki minden ami az edzésen / pályán zajlik".
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Amukamara sérülése mondjuk elég csúnyának hangzik,nem tudom,hogy milyen hatással szokott ez lenni (tehát ennek a csontnak az eltörése) a játékosok későbbi karrierjére,mindenesetre nem túl bíztató.Newman
http://media.summitmedicalgroup.com/media/db/relayhealth-images/meta5tar.jpg
Gondolom valahol középen törhetett el, azért kell csavarozni. Megkérdezem majd a nagymamámat, aki röntgenasszisztens, hogy milyen hatással lehet a sportteljesítményre pár hónap után. 😉gerle
Nekem volt teljesen ugyanilyen toresem (18. szuletesnapom elott 1 nappal, asszisztens ki is rohogott a korteremben, amikor vette fel az adatokat). Par het gipsz, utana meg csak siman fajt, de en nem NFL szintu kezelest kaptam, hanem csak a zalaegerszegi korhaz vendegszeretetet es ellatasat elvezhettem. (4 ora varakozas utan) En meg csavarokat sem kaptam, csak rogzitettek, es mehettem isten hirevel.

Mindezek ellenere a fene vigye az egeszet.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Amukamara sérülése mondjuk elég csúnyának hangzik,nem tudom,hogy milyen hatással szokott ez lenni (tehát ennek a csontnak az eltörése) a játékosok későbbi karrierjére,mindenesetre nem túl bíztató.Newman
http://media.summitmedicalgroup.com/media/db/relayhealth-images/meta5tar.jpg
Gondolom valahol középen törhetett el, azért kell csavarozni. Megkérdezem majd a nagymamámat, aki röntgenasszisztens, hogy milyen hatással lehet a sportteljesítményre pár hónap után. 😉