NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amukamara sérülése mondjuk elég csúnyának hangzik,nem tudom,hogy milyen hatással szokott ez lenni (tehát ennek a csontnak az eltörése) a játékosok későbbi karrierjére,mindenesetre nem túl bíztató.

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amukamara kap majd egy csavart a lábába.

Also in another shocker, newly signed TE Ben Patrick retired today because, the #NYG say he "decided he no longer wants to play football."

Mi történik a Giantsnél? 😀gsn
Ez a nap eddig egy elég komoly katasztrófa. Kezdem annak tulajdonítani, hogy hazajöttem egy buliból és nekiálltam Nick Cave-et hallgatni. 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Amukamara kap majd egy csavart a lábába.

Also in another shocker, newly signed TE Ben Patrick retired today because, the #NYG say he "decided he no longer wants to play football."

Mi történik a Giantsnél? 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
#Giants CB Amukamara has a fracture of the 5th metatarsal bone in his left foot. surgery needed, sidelined for an undetermined period. #nyg

Francnak írtam be, ebben a másodpercben dobta fel a Twitter. :/

@mikefiammetta: LT Will Beatty had a similar injury in camp last year, and missed seven weeks.

De mivel ő rookie ez kb azt jelenti, hogy nem fog játszani idén.

OMFG: BTW ... TE Ben Patrick announced "that he no longer wants to play football" and has been placed on the reserve/injured list
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
TheBlueScreen Ralph Vacchiano
Not practicing tonight for the #NYG: WR Mario Manningham (ankle), DB Brian Jackson (back), WR Devin Thomas (finger) ...

...LB Clint Sintim (knee), WR Domenik Hixon (knee), DB Cary Harris (shoulder), LB Spencer Paysinger (groin), DE Osi Umenyiora ("knee"). #NYG

Sajnos alakul ez a lista is...
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Tegnapi edzésről videó Többek között ott van Herzlich elkapása is.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Plusz az sem mellekes, hogy Herzlich sebesseg gondokkal kuszkodottlotus86
Hát combine-on 4,9-t futott. Azért remélem Eli-t otthagyná... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
4év 16 misit adtak Bossnak...

jelenleg nincsen olyan TE aki tudna blokkolni is és elkapni is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bosst nagyon sajnálom, abszolút kedvenc volt 😕 A többi nyári dolgot nem nagyon tudtam figyelemmel követni, szóval valaki el tudná mondani röviden, hogy mire számíthatunk az elkövetkezendő szezonban? 😊 Már ami a csapat teljesítményét illeti természetesen.

u.i: Fészen jók Amukamara edzéséről készült képek 😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Herzlich hogy teljesít?Rosterre kerülhet?aztec
Hát az utolsó edzésnapon volt egy tipped ball interceptionje ami pick-six lehetett volna adott körülmények között. Eddig inkább jót írtak róla mint rosszat, de nem sokat. Ennek azaz oka hogy ma kapott először nagyobb szerepet a harmadik csapatnál Herzlich meg Jacquian Williams is, mert az eddig Ingram mellett jól teljesítő Paysinger ágyéksérüléssel bajlódott.

Szerintem jobb esélye van elkapni valamelyik roster helyet, mint pár embernek; mert vannak ugyan akik jók, de kisebb eséllyel viszik el őket a Pratice Squadból (reklámérték híján).salander
Plusz az sem mellekes, hogy Herzlich sebesseg gondokkal kuszkodott (lehet, hogy ez mar nem all fent, de sajnos semmit sem irtak ezzel kapcsolatban), ami egy 3-4-es csapatban nem akkora gond, ha ILB-t jatszol (Lasd Spikes a Patsben - es Spikes is az osztineirol volt hires, mint Herzlich.). A mi rendszerunkben kell egy bizonyos sebesseg a megadott palyareszek lefedesere ,(Mindegy, hogy MLB vagy OLB posztrol beszelunk.) szoval ha esetleg PS-ba kuldjuk, meg lennek lepodve, ha a egy 3-4-es csapat nem vinne el azonnal. Nagyon remelem, hogy megkaparint egy helyet, mert o emberi ertekeket vinne az oltozobe, es abbol sohasem eleg.

Kicsit mas:

RB Brandon Jacobs restructured his deal to help accommodate Ahmad Bradshaw, and said today that Bradshaw does not owe him anything. Jacobs said the Giants were “very fair” in contract renegotiations, and he knew what needed to happen to secure Bradshaw.

“It’s not about money and everything else,” Jacobs said. “I want to be able to get out and win games, because at the end of the day you could be rich as you want to be and not win any games. That doesn’t help you out.

“You’ll just be an unsuccessful former player with a lot of money.”

Elnezve az elmult par evet, amikor Jacobs szezon vegen olyanokat nyilatkozott, hogy lehet nem latjuk tobbet, az ujsagirok kikezdtek, en szkeptikus voltam azzal kapcsolatban, hogy belemegy a paycutba. Nagyon orulok, hogy megcafolt, es hatalmasat nott a szememben!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Herzlich hogy teljesít?Rosterre kerülhet?aztec
Hát az utolsó edzésnapon volt egy tipped ball interceptionje ami pick-six lehetett volna adott körülmények között. Eddig inkább jót írtak róla mint rosszat, de nem sokat. Ennek azaz oka hogy ma kapott először nagyobb szerepet a harmadik csapatnál Herzlich meg Jacquian Williams is, mert az eddig Ingram mellett jól teljesítő Paysinger ágyéksérüléssel bajlódott.

Szerintem jobb esélye van elkapni valamelyik roster helyet, mint pár embernek; mert vannak ugyan akik jók, de kisebb eséllyel viszik el őket a Pratice Squadból (reklámérték híján).
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kevin Boss elkelt. :/ Reméljük Beckum meg a többiek felnőnek a feladathoz.salander
O, hogy az a rohadt, mocskos banatos k**va.........

Na ezen most cseppet kiakadtam.....Beckum, itt az ido, hogy bizonyits!!!!A 2009-es draft eddig elegge homalynak tunik Nicks kivetelevel, szoval jo lenne ha javitanank rajta. (Beatty nem az az atombiztos LT - nem rossz de meg nem franchise LT, Sintim eddig total bust, Barden detto, Andre Brown eddig csak serult volt - meg egyszer mar el is kuldtuk csak visszajott, Bomar kuka, Woodson szinten)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Herzlich hogy teljesít?Rosterre kerülhet?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Visszaigazoltuk Dave Tollefsont.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Pont most olvastam Twitteren; azt hittem, hogy elejtem a telefont... Mondjuk a vizit óta számítottam rá, de reménykedtem a Raiders cap helyzete miatt, hogy nem megy el 😕

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kevin Boss elkelt. :/ Reméljük Beckum meg a többiek felnőnek a feladathoz.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
CB: Princenek megérte húzni a dolgot; a fizetése több mint 90%-a garantált. Elég nagylelkűek vagyunk.salander
Semmi köze a nagylelkűségnek, a top tizenx fizetése teljes mértékben garantált, Prince sem azért húzta a dolgot, hogy ennyit kapjon, hanem mert a Tampa borította a rookie-modellben foglaltakatWyatt
Nincs valami olyasmi a rookie modellben hogy többet lehet adni, ha valahol visszafogják? Elvileg a későbbi körökben draftoltak "jutányosabb" szerződtetéséből még volt a Giantsnek is 600 000 dollárja.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CB: Princenek megérte húzni a dolgot; a fizetése több mint 90%-a garantált. Elég nagylelkűek vagyunk.salander
Semmi köze a nagylelkűségnek, a top tizenx fizetése teljes mértékben garantált, Prince sem azért húzta a dolgot, hogy ennyit kapjon, hanem mert a Tampa borította a rookie-modellben foglaltakat

több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
TT 2 napja mondta, hogy ha megkérik akkor ő megy safetybe is, idén pro bowlt érő teljesítményével akarja a csapatot segíteni.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eddig akkor úgy tűnik, hogy Webster meg Thomas kezdő. Ha Thomas bemegy safetyt játszani akkor meg Amukamara meg Ross van legfelül a depth charton. Rossban nem bízom annyira hiába ígérte meg az interjúkban mindenre ami szent, hogy immár 100%-os, ezért remélem hajlandó lesz pályára engedni a "Herceget" Coughlin különben szívni fogunk 3. WR-ek ellen megint. Mondjuk Bruce Johnsont meg egy Rosst eléggé tolta már a szezon elején is 2-4 éve. Csak ne sértődjön meg rá, hogy kihagyott 4 edzést.
salander
Még azt is felvetették, hogy Ross esetleg safety-be. Bár őr arra kifejtette, hogy oda ő nem megy azt nem élvezi :rolleyes: Kicsit vissza kéne vennie az arcból...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Bruce Johnsonnak úgy néz ki (erre a szezonra) lőttek. Tavaly is sérülés, meg most is... :/ Pedig lehet TT venné át Grant tavalyi helyét cornerbe meg Webster és Prince. Ott van még Ross, dehát ő is porcelánból van. Jó lett volna még ide Johnson.Asbee
Johnson elszakitotta az achilleset, nincs az az isten, hogy iden palyara lep. IR....sajons.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A tegnapi edzésről:
Corey Webster reached down to intercept a pass that Kenny Phillips kept alive by diving to the ground. Webster seemed to take the ball right out of Phillips’ hands…

Én már azzal is megelégszem, ha csak az egyikük elkapja Vick passzát a 4. negyedben 0:45-tel a vége előtt 31-28-as vezetésünknél. Nem kell egymás kezéből kivenni a lasztit. (Oké, tudom, TC-ben mindenki főleg a saját minél előkelőbb roster-posztjáért küzd)
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tegnap már edzhettek azok is, akiknek a spéci szabály miatt ki kellett hagyiuk az előző napokat:

Ahmad Bradshaw, Brandon Jacobs, Mathias Kiwanuka, David Baas, Stacy Andrews, Gabe Watson, Ben Patrick, Bear Pascoe, Kevin Boothe, David Carr, Michael Clayton, Andre Brown, Steve Weatherford, Chris White and Jamon Meredith.

(Pont a legizgalmasabbá váló két hétben döglött be a laptopom, PUP lettem, úgyhogy idáig ezért nem vettem részt az eszmecserékben, de mostantól ígérem, aktívabb leszek. Sikerült már mindent átolvasni az elmúlt két hétből)

Összegzésem szerint gyengébb nem lett a csapat összességében tavalyhoz képest, sőt! Az ST-beli javulás 5-10 yardot hozhat drive-onként, ami döntő lehet kiélezett meccseken. Ha Ahmad bácsi kicsit kevesebbszer ejti ki a labdát, mint tavaly, akkor ez újabb plusz 2-3 pontot érő drive (tavaly ezekkel simán bent lettünk volna PO-ban)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Bruce Johnsonnak úgy néz ki (erre a szezonra) lőttek. Tavaly is sérülés, meg most is... :/ Pedig lehet TT venné át Grant tavalyi helyét cornerbe meg Webster és Prince. Ott van még Ross, dehát ő is porcelánból van. Jó lett volna még ide Johnson.Asbee
Aláírt végre Amukamara is,4 éves szerződés.Newman
CB: Princenek megérte húzni a dolgot; a fizetése több mint 90%-a garantált. Elég nagylelkűek vagyunk.

Eddig akkor úgy tűnik, hogy Webster meg Thomas kezdő. Ha Thomas bemegy safetyt játszani akkor meg Amukamara meg Ross van legfelül a depth charton. Rossban nem bízom annyira hiába ígérte meg az interjúkban mindenre ami szent, hogy immár 100%-os, ezért remélem hajlandó lesz pályára engedni a "Herceget" Coughlin különben szívni fogunk 3. WR-ek ellen megint. Mondjuk Bruce Johnsont meg egy Rosst eléggé tolta már a szezon elején is 2-4 éve. Csak ne sértődjön meg rá, hogy kihagyott 4 edzést.

Aki lehet, hogy "felnő" a futottak még emberek közül Bruce Johnson helyére az Brian Witherspoon lehet.

Sérülések: Osi sérültet jelentett: műtét vagy egy új szerződés szükséges a gyógyulásához.

Az eddig két legjobban teljesítő back-up WR-ünk (Hixon meg Devin Thomas) pihentette magát tegnap.

RB: RB Ahmad Bradshaw’s first carry of camp was stopped for a loss by S Antrel Rolle. Bradshaw kept running and as he took off downfield LB Michael Boley yelled at him, “Hey, new guy…” 😀

Warenek továbbra is jól megy, Da'rel Scott meg eddig egy igazi igásló.

D-Line: Kiwi láthatóan jól van. JPP még egy picit rozsdás, nem találja a ritmust. Linval Josephnek is jól megy a TC, de egy csomó "szaklapban" azt feltételezik hogy Rocky Bernard fog kezdeni Canty mellett. Ez azért furcsa mert pont az került szóba hogy most hogy Cofield elment valamelyik masszív fiatal átveheti az NT posztot Cantytől hogy ő akit néha double teamelni sem tudtak mehessen egy ember ellen. Erre meg szerintem (NT-nek) Bernard már alkalmatlan. Vagy Canty rögtön két fajta DT játékot fog gyakorolni? Marvin Austin meg kurvajó, nagyon dícsérte Garafolo hogy felemelt fejjel küzd a blokkolójával így kiszúrta hogy mellé vág be a futó; kiszabadította az egyik kezét és megakasztotta.

O-Line: Snee visszament Guardnak, mert Baas (akinek a nevét elvileg számomra meglepően Boss-nak ejtik) a tegnapi edzésen már játszott. Az ilyen-olyan felszedett OL emberek közül Jamon Meredithnek egész jól ment a játék eddig az edzéseken. De talán túlzás lenne azt mondani, hogy ő majd marad cserének a csapatnál. Az ifjabb Andrewsnak volt szép megoldása is, de át is mentek rajta... Aki eddig teljesen hulladéknak tűnik az Ike Ndukwe, akiről csak rosszat olvastam. (Nem találja meg az emberét és megáll nézelődni play közben, stb.)

TE: Beckumnak és Pascoenak eddig nagyon jól megy a campben. Plusz kiemelték már 1-2-szer az UDFA Jake Ballardot is.

WR: A tegnapi Reynaud meg Clayton napja volt a reserveben. Az első csapattal edző Calhounnak volt egy csúnya dropja, miután futott egy jó routeot és eltávolodott Webstertől. Jerrel Jernigan nagyon-nagyon küzd az első csapatban.

LB: Kenny Ingram (tudom hogy itt valakinek a kedvence volt collegeban) továbbra is nagyon jól tolja. Már előrehozták a második csapathoz. (Az előző év nagy pre-season meglepetése Adrian Tracy meg visszacsúszott a harmadikba.) A harmadik csapatban Spencer Paysinger továbbra is észreveteti magát most pl kitépett magának egy INT-et Sam Giguere kezéből (utóbbi majdnem biztos cut lesz, nagyon nagyon nem találja magát).

FB: Henry Hynoski kb mindent elkap amit felé dobnak.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Aláírt végre Amukamara is,4 éves szerződés.